Marko Arnautovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Ljarro »

Tak, wczesniej ogladalem jego gre,
Odpowiedz
ale skoro ty go nie widziales to dlaczego go tak przekreslasz?
Rzeczywiscie nie wypada dalej tego ciagnac, skoro takie zdanie potrafisz przekrecic.
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: gromek »

Jest to zawdonik bardzo młody według mnie jeżeli będzie dostawał szanse gry to pokaże na co go stać. Razem z Balotellim mogą stanowic w przyszłości atak marzen
FCI_Knighter
Posty: 39
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:00
Lokalizacja: Tychy

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: FCI_Knighter »

Nen pisze: Zbędny i niepotrzebny transfer, tyle korowodu a mieliśmy Aquafresce. Według mnie nie rozegra nawet tych 10 meczów, gość jest nam zbędny i będzie pełnił role 4 bądź 5 napastnika (ja wolę Suazo jako zmiennika szybki i ograny na włoskich boiskach). Niezrozumiały ruch naszego zarządu.
Tak zdecydowanie mi takze ten transfer sie nie podobał skonczy swoją kariere tak szybko jak zaczoł, podobnie jak Choustos
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: BoDzIo »

Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
El_Przemo
Posty: 3
Rejestracja: 4 mar 2010, 21:17

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: El_Przemo »

ja bym dał mu jeszcze szanse! narazie można go gdzieś wypożyczyć na sezon
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Dzyl »

Piękny gol. Ale u nas to raczej by takich bramek nie strzelał. Siedzi wiecznie na ławie, i nie sądzę aby kiedykolwiek zagrał, a tym bardziej w wyjściowej jedenastce. Można go gdzieś wypożyczyć aby szlifował swój talent. Kiedyś może się on nam przydać, nie wiadomo jakim będzie piłkarzem za kilka lat.
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Kamikaze »

Oj widizlaem dziisaj rano ta bramke . I uznalem ze powinnismy dac chlopakowi wiecej szans gry  przy takiej nie dyspozycji  Etoo
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Czubinho
Posty: 56
Rejestracja: 14 lis 2009, 12:37
Lokalizacja: Radom

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Czubinho »

Ależ urwał:D
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: dodo_IM »

Jak koleś się nie weźmie do pracy na treningach, to na trybunach nie będzie dla niego miejsca. Sam talent jest garść piasku wart, trzeba ciężko pracować. Mourinho nie pozbył się go zimą, bo jak sam mówił Arnautovic go rozbawia, czyli po prostu robi w drużynie za klauna.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

No proszę, niezła podnieta po golu Arnautovicia w młodzikach. W Interze w kolejce do wykonania rzutu wolnego jest pewnie za Julio Cesarem.

dodo_IM pisze: Mourinho nie pozbył się go zimą, bo jak sam mówił Arnautovic go rozbawia, czyli po prostu robi w drużynie za klauna.
Zatem w drużynie jest klaun udający piłkarza, w dodatku zarabiający jak profesjonalny piłkarz.
Mimo wszystko nie, dzięki, a za zaoszczędzone z jego pensji pieniądze wolałbym już wydac na Strasburgera, ten to dopiero zrobiłby atmosferę w drużynie.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
rudziol
Posty: 47
Rejestracja: 18 sty 2010, 20:03

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: rudziol »

Marko wróci do swojego Twente i może zacznie błyszczeć :D
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Kamikaze »

Marko dzisaj zagrał mecz dość dobrze chociaz mial malo czasu na prezentacje swoich umiejetnosci. Porownujac naszą młodziez w kadrze trzeba stwierdzic ze Balotelli nie doswaidczyl tego co Arna gdy gral jeszcze w słabszych klubach. A nie oszukujmy sie Balo od razu dostal sie do kadry primavery Interu. 
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: yoda79 »

I właśnie po dzisiejszym meczu dawałbym mu więcej szans na grę. Szybki, dobry technicznie, nie boi się grać do przodu. Ale pewnie po sezonie go pożegnamy, a za 3 lata kupimy za 30 mln euro.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
interfan88
Posty: 10
Rejestracja: 7 mar 2009, 14:26

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: interfan88 »

ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: ferii »

hahaha śmieszek z Arny ;D  nie wiem czego ale byłbym za tym aby został w Mediolanie może następny trener da mu więcej szans i okaże się objawieniem...no zobaczymy :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Dzyl »

Podobnie zrobił przy wywiadzie z Maiconem po jakimś meczu :P Także wolałbym aby on został, gra dobrze, tylko miał mało szans na grę. Być może nowy trener da mu więcej pograć, ewentualnie można go gdzieś wypożyczyć.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Jaszczu91 »

Ja bym go wykupił z Twente i wypożyczył go tam na następny sezon. Arna grał u nas mało i w przyszłym sezonie zapewne było by podobnie, a szkoda bo chłopak ma talent. Wydaje mi się że warto jednak w niego zainwestować. 
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
ARKADIO22
Posty: 271
Rejestracja: 17 sty 2009, 22:08
Lokalizacja: Beskid Żywiecki

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: ARKADIO22 »

To taka pozytywna postać w składzie. Może siedzieć na ławce a i tak jest szczęśliwy że jest z Interem. Powinien zostać bo w piłkę grać potrafi i może w przyszłym sezonie udowodni swoją wartość.
NON CONTA LA DISTANZA , CONTA SOLO LA FADE!!

              INTERNAZIONALE 1908 MILAN
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Pablusso »

Szkoda chlopaka, bo zadatki ma na swietnego pilkarza... Zreszta poza dowcipnisiem, dal sie nam Austriak w Interze poznac takze jako:

Swietny wodzirej:
http://www.youtube.com/watch?v=jRfhlqm3xWM

Doskonaly tancerz:
http://www.youtube.com/watch?v=ksN40Pvm31Y

i wlasciciel calkiem niezlej bryki:
http://www.youtube.com/watch?v=3uknd9HmpK4


Trzeba przyznac, ze lubie chlopaka. Tym bardziej zaluje, ze na 95% odejdzie.
Obrazek
sig by Orzeu
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Jedrula »

Pablusso tą furą mnie przekonałeś :D Lubię tego chłopaka :)
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Seba »

"Marko has a strange way to ask, must change. Ha fatto dei gesti sprezzanti, deve stare attento. He made derogatory gestures, must be careful. Sono comportamenti pericolosi. They are dangerous. Deve trovare un modo di fare che non sia così arrogante. Must find a way to do it is so arrogant. Queste cose non aiutano il Werder”. These things do not help the Werder." - Torsten Frings.

No to chyba powoli się wyjaśnia dlaczego Arna tak mało grał w Interze. Widać tak jak mówił Mourinho problem leżał w jego charakterze i chyba nie bez powodu trzymał z Balotellim. Ciągnie swój do swego :]
Obrazek
BoDzIo
Posty: 663
Rejestracja: 28 wrz 2006, 15:02
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: BoDzIo »

http://www.youtube.com/watch?v=kRuItrVW1rk

No i co teraz powiedzą przeciwnicy:)?
Kiedyś Byłaś Młodą Kurwą, Dzisiaj Jesteś Starą Damą !!
★Intero★
Posty: 238
Rejestracja: 24 kwie 2007, 10:03
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: ★Intero★ »

Nie jestem jego przeciwnikiem, ale jak dla mnie to nic specjalnego. Jeden dobry meczyk, zobaczymy potem ;p
Arna jest bardzo impulsywnym graczem, i widać że ma nieco troszkę nie po kolei w głowie...
Mimo wszystko życzę mu wielu sukcesów. ; )
Obrazek
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: SlimShady »

No z tym Kolnem to nieźle wywijał, chyba kolejny niedoceniony w Interze ;(
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: dodo_IM »

Jak świetnie by nie grał w Werderze, to dobrze, że odszedł bo nigdy nie będzie to piłkarz na Serie A. Diego co był gwiazdą w Werderze w Juve cieniował, wrócił do Bundesligi i znów strzela. Liga włoska jest bardzo specyficzna i tylko piłkarze z jajami sobie w niej poradzą.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Dynia »

takich suazów i burdissów wypożyczamy a jego sprzedaliśmy. szkoda bo nieźle sie nawet zaprezentował i może będą z niego ludzie. Zobaczymy , na jesieni w CL bedzie miał okazje nam sie pokazać.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Dzonyy »

dodo_IM pisze: Jak świetnie by nie grał w Werderze, to dobrze, że odszedł bo nigdy nie będzie to piłkarz na Serie A. Diego co był gwiazdą w Werderze w Juve cieniował, wrócił do Bundesligi i znów strzela. Liga włoska jest bardzo specyficzna i tylko piłkarze z jajami sobie w niej poradzą.
Na dobrą sprawę Arnautovic nie dostał szansy na pokazanie się. Jest młody , utalentowany i nie wiadomo czy kiedyś nie będzie gwiazdą w jakiejś lidze.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Vancore »

Dynia pisze: takich suazów i burdissów wypożyczamy a jego sprzedaliśmy. szkoda bo nieźle sie nawet zaprezentował i może będą z niego ludzie. Zobaczymy , na jesieni w CL bedzie miał okazje nam sie pokazać.
My go nigdzie nie sprzedalismy bo byl u nas tylko na wypozyczeniu ...
Obrazek
Obrazek
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Kamikaze »

Pablusso pisze: Szkoda chlopaka, bo zadatki ma na swietnego pilkarza... Zreszta poza dowcipnisiem, dal sie nam Austriak w Interze poznac takze jako:

Swietny wodzirej:
http://www.youtube.com/watch?v=jRfhlqm3xWM

Doskonaly tancerz:
http://www.youtube.com/watch?v=ksN40Pvm31Y

i wlasciciel calkiem niezlej bryki:
http://www.youtube.com/watch?v=3uknd9HmpK4


Trzeba przyznac, ze lubie chlopaka. Tym bardziej zaluje, ze na 95% odejdzie.
Swietny komik; D

http://www.youtube.com/watch?v=yMdXlYYKlLY

http://www.youtube.com/watch?v=ge8GwVf4 ... re=related

Szkoda, ze go oddalismy w tych czasach gdzie tak malo transferow zrobilismy przydalby nam sie na czarna godzine, albo chocby wykupic jego karte a potem oddac do slabszej druzyny serie A. Wydaje mi sie, ze nasi włodarze popełnili zły ruch, bo jak pamietamy despeczialłan  strasznie dał mu mało czasu w mczach aby pokazal chlopak co potrafi. Zycze sobie i całemu popolo nerazzurro abysmy za pare lat(miesiecy) nie zalowali jego odejscia.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
ODPOWIEDZ