Marko Arnautovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Marko Arnautovic

Post autor: Baszczu »

Na świat przyszedł 19 kwietnia 1989r w Wiedniu. Ma serbskie korzenie. FC Twente na swojej oficjalnej stronie internetowej poinformowało dnia 6.08.2009r, że zawodnik ten zasili szeregi naszego klubu. Pierwszy rok będzie na wypożyczeniu, jeśli zagra minimum 10 meczów, Inter będzie zmuszony zapłacić 9 mln euro. W zamian za to, Austriak pozostanie z nami dłużej o 4 lata. Mówi się o nim, jako o nowym Zlatanie Ibrahimovicu. Od dłuższego czasu leczy kontuzję stopy. W swojej poprzedniej drużynie w 43 meczach strzelił 12 goli. Dla mnie to ogromna zagadka. Mourinho przyznał, że Marko to pomysł zarządu, nie jego, więc można mieć obawy, czy nie skończy tak jak Obinna. Na pewno szansę pokazania się dostanie, a czy ją wykorzysta - zależy wyłącznie od niego.
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Kamikaze »

No zobaczymy czy mu sie uda. Nie wierze w to zeby dal rade zgrac sie z zespolem.  On przychodzi do nas z kontuzją nie wiadomo czy bedzie w formie a poza tym bedzie mogl grac za 2 miesiace to juz z 5 meczy mu ucieknie. A musi rozegrac 10 :D 
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Nen »

Zbędny i niepotrzebny transfer, tyle korowodu a mieliśmy Aquafresce. Według mnie nie rozegra nawet tych 10 meczów, gość jest nam zbędny i będzie pełnił role 4 bądź 5 napastnika (ja wolę Suazo jako zmiennika szybki i ograny na włoskich boiskach). Niezrozumiały ruch naszego zarządu.
God protect me
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: groch »

szczerze powiedziawszy nie podoba mi sie ten transfer. Liczylem raczej tak jak Nen na pozostanie Aquafresci ktory ma ogranie w lidze. Zobaczymy, jak dla mnie tez zbedny ale fajnie ze wypozyczynie.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Kusy »

Nie wierzę w tego zawodnika, pewnie tylko na wypożyczeniu się skończy.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Lamatico »

Ciekawy zawodnik... zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce... zanim się zaaklimatyzuje... Jak dla mnie największa niewiadoma Mercato... Oby pozytywnie mnie zaskoczył... czekam na pierwsze występy.

Szkoda tylko Suazo... jego pozycja w drużynie słabnie...
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: adriano:) »

Jest to młody, perspektywiczny gracz. Transfer jest ryzykiem, które podjął Moratti. Arna może okazać się tzw. strzałem w "10", ale może także okazać się transferową klapą. Na oceny tego transferu jest jeszcze za wcześnie.
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: miniu86 »

Wg mnie natomiast będziemy mieli z niego pociechę. Jego styl gry powinien przypasować do Serie A.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

no cóż transakcja w sumie bez większego ryzyka, jak się nie sprawdzi to wróci skąd przyszedł. Chłopak jest młody, perspektywiczny i kto wie co z nim bedzie, ja bym w każdym razie z góry go nie skreślał. W styczniu wyjedzie Eto'o i wtedy byc może dostanie swoją prawdziwą szansę. W każdym razie życzę mu jak najlepiej w Interze
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Biały »

Ja nie mam nic przeciwko jeśli chodzi o ten transfer. Najważniejsze teraz żeby jak najszybciej wyleczył kontuzję i wtedy będziemy mogli powiedzieć coś więcej o nim. Jest w nim na pewno spory potencjał, dobrze, że nasi działacze wyszukują takich zawodników. Teraz wszystko w rękach, a raczej nogach Arnautovica, czy zostanie z nami dłużej niż na rok.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y&nbsp; "Bassiamo i toni" ;D
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: MarcoPolo »

Mówi się o nim zastępca Zlatana no cóż w lidze Holenderskiej w barwach Twente grał dobrze z tego co zaobserwowałem ,ale jakoś bez rewelacji.
Żeby osiągnąć umiejętności takie jak Szwed będzie się musiał sporo napracować tylko dopiero jak wyleczy kontuzje...
Sam zawodnik chciał przejść do Interu już na początku lipca wyrażał chęci i wierzę, że odwdzięczy się Morattiemu za zakup dobrą grą tylko szkoda, że trzeba czekać, ale to taki sport.Interowi trzeba było świeżej krwii ,a liga Holenderska słynie ze szlifowania młodych talentów tak więc Forza Marko ! :ave:
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: ferii »

Myślę że dobre posunięcie ale jeśli holender chce mieć jakieś szanse na grę w Nerazzurri to musimy się pozbyć Suazo,Obinny i Kerlona bo pewnie i tak pierwsza para w ataku będzie E2 i Milito a zmiennikami Arna i Balotelli a na 5 napastnika widział bym Destro ;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
1+8
Posty: 38
Rejestracja: 14 paź 2008, 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: 1+8 »

Suazo jest bardzo przydatny jednak i jego nie warto sie pozbywac narazie Milito i Eto graja pierwszy sklad tuż za nimi Balotelli i Suazo wszystko bedzie zalezec od tego jak bedzie pracowal na treningach jesli dobrze to Mou to doceni i moze wygryźć Suazo jesli nie to nie ma czego u nas szukac i odejdzie po sezonie niestety prócz tych komplikacji to nie ogladalem zadnego meczu z jego udzialem ale widac ze cos tam ma z Ibry szkoda ze go sprzedalismy bo moglby sie od niego czegos nauczyc a teraz jako jego mentora widze Milito
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Nen »

Suazo zagrał pierwszy mecz od roku i od razu zaprezentował się przyzwoicie. Do będzie bardzo dobry zmiennik jestem jak najbardziej za jego pozyskaniem, w życiu nie zamieniłbym go na 20 letniego Austriaka ze złamana nogą...

Edit: naturalnie, miało być : "pozostaniem" ;)
Ostatnio zmieniony 9 sie 2009, 14:41 przez Nen, łącznie zmieniany 1 raz.
God protect me
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Minister »

Nen pisze: Suazo zagrał pierwszy mecz od roku i od razu zaprezentował się przyzwoicie. Do będzie bardzo dobry zmiennik jestem jak najbardziej za jego pozyskaniem, w życiu nie zamieniłbym go na 20 letniego Austriaka ze złamana nogą...
Nen

chyba pozostawieniem :P Mi również jakoś ten Arnautovic nie lezy,chłoapk niby taki taletn ale wcześniej o nim nic nei słyszałem i żadnego większego szumu ak odchodził nie było.Nie słyuszałem również żeby ktoś pomijając Inter sie nim poważnie interesował.Pożyjemy zobaczymy.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

1+8 pisze: Suazo jest bardzo przydatny jednak i jego nie warto sie pozbywac narazie Milito i Eto graja pierwszy sklad tuż za nimi Balotelli i Suazo wszystko bedzie zalezec od tego jak bedzie pracowal na treningach jesli dobrze to Mou to doceni i moze wygryźć Suazo jesli nie to nie ma czego u nas szukac i odejdzie po sezonie niestety prócz tych komplikacji to nie ogladalem zadnego meczu z jego udzialem ale widac ze cos tam ma z Ibry szkoda ze go sprzedalismy bo moglby sie od niego czegos nauczyc a teraz jako jego mentora widze Milito
jedno zdanie :o

nie ma tematu sprzedaży Suazo, zresztą przyjdzie styczeń i wtedy będzie cholernie potrzebny
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: MarcoPolo »

Mam taką sprawę, bo skoro Austrak jest już od stosunkowo niedawna  oficjalnym nabytkiem Interu Mediolan to czy mimo tego iż jest kontuzjowany była jego prezentacja lub cokolwiek jakieś zdjecia czy coś, a może zaraz po przylocie do Mediolanu wznowił rehabilitację i trza będzie poczekać.
Jak jakaś prezentacja czy coś podobnego miało miejsce to proszę o jakiś link do zdjęć, bo mogłem ją przeoczyć,  a znaleźć nie potrafię  :/




dzięki
Ostatnio zmieniony 19 sie 2009, 16:12 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: RdK. »

Podobna sytuacja jak z Kerlonem, był komunikat, jest w kadrze, ale oficjalnej prezentacji i chociażby jednego zdjęcia w barwach Interu brak.
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Lamatico »

Aż nie mogę patrzeć jak nasi znów marnują taki talent jak Kerlon, nie dając nawet szansy zaprezentowania się na treningu czy w sparingu, głowa mała... Jeszcze brakuje tego by poszedł do Milanu i tam zrobił karierę...

Prezentacji tak jak rdk napisał nie było, choć ta w przypadku Arnautovica była zapowiadana... Zdjęcia z prezydentem Morattim są... Kiedyś jeszcze przed oficjalnym transferem Marko odwiedził nasz trening i spotkał się z Mourinho...
http://inter.it/aas/squadra/player7?cod ... L=en&lim=1
http://inter.it/aas/squadra/player7?cod ... L=en&lim=2
http://inter.it/aas/squadra/player7?cod ... L=en&lim=0
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Minister »

Lamatico może by ć tak,że to nasz treneiro  nie widzi go w składzie.Miejmy nadzieję,że nie popełniają błedu.A jeśli nie sa pewni to trzeba go wypożyczyć.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Lamatico »

Crisetig rocznik 1993, ktory podejrzewam nie zagrał żadnego spotkania nawet w Primaverze tylko w niższych klasach Allievi Nazionali czy Allievi Regionali jest powoływany trenuje, co więcej zalicza 10 min z Bahrajnem, a Kerlon nic... dla mnie to jest bardzo dziwne... Oczywiście nie mam nic przeciwko Crisetigowi ale Kerlon powinien dostać szanse. Niezrozumiała jest dla mnie również sytuacja Suazo. Wszedł w Superpucharze zagrał świetnie i znów nic... W sparingach nie grał. Ja nie mówię, żeby Ci zawodnicy grali w ostatnich sparingach przed sezonem, gdzie drużyna ma się zgrywać, ale przeciwko UCLA czy Club America powinni wystąpić...

Ota taki mały Off top
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Raffal »

co do Kerlona to warto zwrocic ze Ronaldinho w wieku 21 lat nie byl jeszcze tak niesamowity jak pozniej a jedynie czarował sztuczkami. Jak dla mnie to powinien zostgac wyporzyczonego gdzies do czolowego klubu w portugalii albo holandii
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Ljarro »

O Ronaldinho, gdy miał 21 lat, biły się wszystkie kluby i za ogromną sensację uznano, że trafił do PSG .
Nie czarował wtedy sztuczkami, a swoją grą, umiejętnością podania i strzału. Kerlon takim zawodnikiem nie jest i podobnie jak pewien zbawca ofensywy, zostal wypromowany tylko dlatego ze istnieje cos takiego jak youtube, ktore z zawodnika przecietnego potrafi zrobic mega gwiazde.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Raffal »

South American U-17 Football Championship Top Scorer: 2005
South American U-17 Football Championship Best Player: 2005

Ja bym moze go przecietnym zawodnikiem nie nazwał . Co do Ronaldinho to chlopak wcale tak nie czarowal a pamietam go nawet z debiutu na Copa America jeszcze. Był młodym pilkarzem jakich tam bylo wielu... Jedni wychodza ponad poziom a niektorzy pozostaja na etapie sztuczek, logika nakazuje mi dac sobie spokoj z Kerlonem tylko dlaczego mamy dac szanse Destro czy Marko a nie dac jej Kerlonowi ?
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Ljarro »

To w koncu mowisz o 21 latku czy 17 latku? Slyszy lub slyszalo sie o Williamie, Philipie Osundu, Mohamedzie Kathiri, Ishmaelu Addo, którzy w wieku 17 lat zdobywali jakieś mało znaczące tytuły?
Ronaldinho chciały największe kluby bo już wtedy gdy przechodził do PSG, a miał właśnie 21 lat, grał na wysokim poziomie, Kerlon trafił do nas bocznymi drzwiami i poza "foczką", którą umiałoby wykonać wielu piłkarzy, umie niewiele i nie wydaje mi się żeby nawet w momencie sprowadzenia był w planach kadrowych. Raczej to miał być ukłon w stronę młodego i ciężko kontuzjowanego gracza.
Oczywiście że lepiej jest dać szansę Destro niż Kerlonowi, choćby dla potrzeb zgłoszeń do Ligi Mistrzów.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Raffal »

Widziales chociaz jeden mecz Kerlona  ?
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: ferii »

Przepraszam ale to jest temat o Arnautovicu ;) życzę mu jak najlepiej i oby się u nas nie zmarnował ehhe;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Ljarro »

Ciezko zeby ogladac jego gre przez ostatnie poltora roku...
Tak, wczesniej ogladalem jego gre, gdy na eurosporcie puszczali jakies mecze mlodziezowek i nie zwrocilem na niego uwagi (oczywiscie wiedzialem juz ze jest "slawny" na youtube)

Pytanie raczej powinno brzmiec, czy Ty ogladales, czy znowu opierasz sie na YT
krzynao
Posty: 57
Rejestracja: 27 wrz 2006, 11:21

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: krzynao »

Też nie miałem okazji zobaczyc go w meczu niestety. Ale na YT poza tym głupim podbijaniem pilki głową bylo kilka dobrych zagrań. Niestety to za mało zeby w jakikolwiek sposob obiektywnie ocenic jego gre. Moim zdaniem powinien dostac szanse w sparingach, niestety nie dostał:/ Zebysmy potem tego nie zalowali...
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Marko Arnautovic

Post autor: Raffal »

Ljarro , znowu? wydaje mi sie ze to lekkie naduzycie ale nie ma sensu sie spierac. Kerlona widzialem na turnieju kiedy zostal uznany najlepszym zawodnikiem i od tamtego czasu juz nie , ale skoro ty go nie widziales to dlaczego go tak przekreslasz? wydaje mi sie ze dlatego bo jest gwiazdu youtuba gdyby nia nie byl a byl "normalnym" zawodnikiem to nie mialbys nic przeciwko a zeby dac mu szanse...

Najbardziej cieszylbym sie z jego wyporzyczenia do Porto , Benfici albo tego czy Az :)
ODPOWIEDZ