Mattia Destro

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Mattia Destro

Post autor: Kamikaze »

Urodzony w Ascoli Piceno( Marche) 20 marca 1991 roku. Jego ojciec Flavio grał w Ascoli jako obrońca.  Mattia był napastnikiem Giovanili Ascoli Calcio i  Primavery Interu.  W 2009 roku Mourinho powołał go do swojej ''squadry maggiore''. Destro w pierwszym swoim meczu reprezentacyjnym z włochami U-19 strzelił jedna bramkę. Z Interem zagrał ostatnie 10 minut meczu w pucharze Pierlli  zmieniajac sie z Samuelem Eto'o ( Inter vs Monaco )
Ostatnio zmieniony 6 sie 2009, 19:32 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mattia Destro

Post autor: Lamatico »

Jeszcze był na boisku w spotkaniu z Milanem przez ostatnie dziesięć minut. W Primaverze błyszczał u boku świetnego Aimana Napoliego. Obaj strzelali dużo bramek, niestety wielkich sukcesów nie osiągnęli.  Obserwuję tego zawodnika od dwóch lat, podobnie jak Joela Obiego. Talent mają, teraz tylko kwestia treningów i przekonania do siebie Jose... Myślę, że Obi jest bliżej kadry niż Mattia.
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Mattia Destro

Post autor: Kamikaze »

Obi tez jest bardzo ciekawym piłkarzem. Na zgrupowaniach w Usa najbardziej błyszczał z graczy primavery. Napoli jest  na wypozyczeniu w Modena Calcio.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Wujas
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2008, 00:22

Odp: Mattia Destro

Post autor: Wujas »

Destro w przyszlosci bedzie jednym z najlepszych napastnikow swiata:)  nigdy nie widzialem jak gra ale wierze football managerowi bo juz nie jednego zawodnika tam znalazlem wytrenowalem i po roku albo dwoch okazal sie gwiazda:)  to samo bylo ze stantonem:)  A Destro jest moim najwiekszym wynalazkiem wiec w niego wierze:)
Ocheck
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2006, 00:00
Lokalizacja: Nowa Ruda

Odp: Mattia Destro

Post autor: Ocheck »

bedzie offttop ale musze...dla posta powyżej.........N/C....
Kiedy otworzy się drzwi percepcji swiat jawi się nowymi barwami - Tymi drzwiami chcę byc - Jim Morrison
[center]Obrazek

[center]
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Mattia Destro

Post autor: Raffal »

Destro jakos mnie nie zachwyca narazie ale za to robi to Obi chłopak ktory mi imponuje spokojem i poukładana gra :)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Mattia Destro

Post autor: Serpente »

Temat o nim zupełnie ucichł a przecież miał być naszym własnym Vierim (ktoś kiedyś walnął takim tekstem :P ),ktoś śledzi jeszcze jego losy i może coś szerzej o nim powiedzieć ? Skoro widziano w nim taki talent to dlaczego się go pozbyto i sprowadzono Castaignosa ?
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Mattia Destro

Post autor: Kusy »

Pozbyto się go bo grał słabo, co nie znaczy że jest słaby. Wczoraj strzelił dwie bramki w spotkaniu U21 Turcja -Włochy. W tym sezonie w Serie A strzelił chyba trzy bramki. Coś czuję że będziemy jeszcze żałowali że się go pozbyliśmy...
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mattia Destro

Post autor: Lamatico »

Ja śledzę losy Destro. Zawodnik faktycznie miał słabszy okres. Przegrywał rywalizację z Gabbiadinim i Paloschim w reprezentacji U-21. W Sienie odżył. Jest wartościowym piłkarzem, pracuje dla drużyny i co ważne strzela. W Interze są zawsze chore ambicje - moim zdaniem i zbyt pochopnie pozbywamy się wychowanków. Przy obecnej polityce transferowej, to oni powinni stanowić o sie Nerazzurrich. Niestety przykład Santona, Destro, Bonucciego, Bolzoniego (tutaj może się wielu ze mnie śmiać, ale chłopak potrafi zostawić serce na boisku, a takich ludzi u nas brak) pokazuje, że klub nie wie jaką droga iść i zatrudnia zawodników przeciętnych, bez perspektywy na rozwój - (patrz Jonathan, Forlan)

Wielu pewnie się ze mną nie zgodzi, ale jeśli mamy mieć już słabe lata to lepiej z wychowankami, którzy po nabraniu doświadczenia i tutaj podkreślam w Interze, a nie w Serie B, czy słabych klubach Serie A będa w stanie za jakiś czas eksplodować talentem!
IlCapitano

Odp: Mattia Destro

Post autor: IlCapitano »

Wy nadal nie potraficie zrozumieć, że Inter nigdy nie będzie masowo stawiał na wychowanków. Dlaczego? Bo Inter to wielka firma, jeden z najbardziej utytułowanych klubów na świecie z cholernym ciśnieniem na wyniki. Świrus Balotelli miał niesamowite umiejętności i silną psychikę, dlatego się przebił. Santon miał tylko to pierwsze i też udało mu się przebić, inna sprawa, że jest strasznie szklany i nic z niego już nie będzie, a w Anglii tylko obtłuką mu dodatkowo kości. Bolzoni, Destro? Proszę Was, w porywach to są zawodnicy na potentata, ale Serie B a nie Interu.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Mattia Destro

Post autor: Serpente »

Dokładnie Lamatico,to samo chciałem zauważyć w temacie o rządach Morattiego :P 100 razy bardziej wolę oglądać takiego Destro czy Santona którzy może nie są obecnie na poziomie światowym ale z każdą minutą na boisku coraz bardziej się rozwijają i nabierają doświadczenia. W sumie dobrze dla Destro że odszedł bo tutaj po prostu nie ma szans na ogrywanie,zarząd woli ściągnąć dziadzie Forlana i dać mu pewnie nie małą pensję (jakby mało było problemów kadrowych i finansowych),szczególnie teraz gdy nadchodzą lata posuchy,chciałbym aby Inter przeszedł metamorfozę i zamiast na siłę szukać transferów zajrzał do Primavery,z drugiej strony niestety naszym klubem rządzi człowiek który chce mieć wszystko "na już" a tacy młodzi piłkarze potrzebują ciągłości i notorycznego grania (nawet jak gra się nie klei) co niestety nie sprzyja im w rozwoju w Interze,a szkoda.
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mattia Destro

Post autor: Lamatico »

Il Capitano, ja rozumiem, tylko mój post odnosi się do obecnej polityki klubu, która stawia na oszczędności, a nie klasowych zawodników. W takim wypadku lepiej zainwestować młodzież, która może przynieść zyski niż w piłkarzy wypalonych, po których zostało tylko nazwisko. Trzeba się na coś zdecydować.

Nie wiem ile w tym winy Morattiego ile Branci. Dla mnie Moratti to Inter, Inter to Moratti, więc tutaj zmian to ja nie chcę.

Sory za  :offtopic:
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Mattia Destro

Post autor: Seba »

Osobiście uważam, że Destro nie grałby wcale gorzej od Castaignosa. Wolałbym więc, aby Inter nie marnował pieniędzy na pozyskiwanie "talentów" (które zresztą i tak marnują), skupili się na kupowaniu już ukształtowanych piłkarzy, a młodych wprowadzali właśnie z Primavery. Odszedł przykładowo Santon, Destro, Bonucci, a w ich miejsce przyszedł Ranocchia, Jonathan, Castaignos (oczywiście piszę z perspektywy czasu, bo wiadomo, że Destro i Bonucci nie odeszli w tym roku). Czy Inter piłkarsko zyskał ? Nie sądzę. Po co więc bawić się w takie roszady, skoro mają u siebie piłkarzy na poziomie tych niby talentów ?
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Mattia Destro

Post autor: Serpente »

Pewnie każdy widział lanie jakie dostało Lazio od Sieny więc automatycznie widział co Destro wyprawiał z ich piłkarzami. Oby więcej takich występów i żeby się chłopak rozwijał i pokazał Morattiemu że jednak warto było postawić na niego.
Obrazek
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Odp: Mattia Destro

Post autor: lena182 »

Destro ładnie... na dobrą sprawę to można mu dopisać trzeciego gola :D najbardziej żałowałem własnie odejścia Destro i Santona (Eto'o to inny kaliber)
Destro u mnie zawsze świetnie się w FM-ach rozwijał i jak widać potencjał ma olbrzymi także w rzeczywistości ;)
oby tak dalej chłopaku ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ