Wesley Sneijder

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: miniu86 »

Dodam jeszcze tylko że są już przecieki(znowu włoskie, czyt pewne) że Mourinho tez nie dostał nagrody. Wygrał Del Bosque.

 
Triumfy Interu w plebiscycie FIFA i FF totalnie zignorowane - Milito poza "23" nominowanych, Sneijder poza podium, Mourinho też bez nagrody.

Fajna wypowiedź z innego forum:

"Nie ważne jakie sukcesy się osiągnie, racja musi być po "właściwej" stronie.
Marketingowcy nie mogą sobie pozwolić na rozbicie zgrabnego pomysłu na kampanię. Jakiś wyłom w nagrodach, które działają na wyobraźnię gawiedzi mógłby go zniszczyć. Jeśli zabrakłoby kandydata z Barcelony należałoby go wymyślić."
Ostatnio zmieniony 9 gru 2010, 13:30 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Bartez
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2010, 09:14

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Bartez »

Czy ktoś z Was wie może kiedy Wes wraca po kontuzji?
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Serpente »

Pod koniec stycznia o ile się nie mylę !
Obrazek
Bartez
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2010, 09:14

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Bartez »

Oby jak najszybciej. Mamy prawdziwy maraton meczów w styczniu i lutym.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Hanys »

Tylko nie będzie też pewnie od razu na pełnych obrotach grał więc nie można od niego od zaraz wymagać że wejdzie i padnie 10 goli. Najważniejsze żeby po trochu się rozkręcał do swojej najlepszej formy!
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Michal_fci »

nigdy nie padlo 10 bramek nawet jak byl w formie :p Pomoc bez niego mamy dobra, wiec po kontuzji gralbym zeby wchodzil przez 2 mecze w w 60-70 minucie musimy bayern pogonic
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chuchu »

"Lionel Messi sięgnął po Złotą Piłkę FIFA za rok 2010. Gdyby podobnie jak przed rokiem przyznawano dwie nagrody: Złotę Piłkę France Football i nagrodę dla Najlepszego Piłkarza FIFA, w pierwszej kategorii triumfowałby Wesley Sneijder, w drugiej Lionel Messi.

Na Holendra głosowali dziennikarze. Mając na uwadze typy przedstawiciel mediów, pomocnik Interu uzyskał w tym gronie największe poparcie. Za Messim w zdecydowanej większości opowiedzieli się jednak kapitanowie i trenerzy drużyn narodowych i to przesądziło o jego zwycięstwie."
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Serpente »

Niesłuszna nagroda i niesłuszne miejsce wśród nominowanych dla Iniesty i Messiego !!! Sneijder nie wygrał bo nie ma DNA Barcy - proste ! z roku na rok śmieszy mnie te całe wręczanie nagród,istna parodia...

Gdzieś czytałem że Sneijder podobno wzruszył Mourinho i zażartował coś z własnej żony (czy jakoś tak) ma ktoś może filmik z tego ?
Obrazek
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kermitt »

Nerazurro_ pisze: Gdzieś czytałem że Sneijder podobno wzruszył Mourinho i zażartował coś z własnej żony (czy jakoś tak) ma ktoś może filmik z tego ?
Proszę bardzo - http://www.youtube.com/watch?v=Aq4e-XmV ... r_embedded#!. Filmiku o żonie nie znalazłem, ale nawet na naszej stronie jest news o tym, także to też prawda :wink:

A co do złotej piłki. Gówno mnie obchodzi w sumie ta nagroda i do tej pory nie zabierałem głosu w tym temacie, ale ostatnio oglądałem na NSport jakiś program (chyba NWieczór) i zaczął się ten temat. Wynikła polemika między Michałem Polem który był zdegustowany tym werdyktem (mówił wprost że nagrodę zgarnąć powinien Wes) i Piotrem Salakiem który murem stał za Messim. W końcu rozmowa zeszła na tor kryteriów, wyglądało to mniej więcej tak:

MP: Zobacz, Messi zdobywa jeden tytuł w swoim kraju, na MŚ nie gra zupełnie nic, nie potrafi zdobyć tam ani jednej bramki. W meczach o stawke jak chociażby ten z Interem również jest cieniem samego siebie, oddaje raptem dwa celne strzały na bramkę Interu. A Snejider, zdobywca potrójnej korony, prowadzi swoją reprezentacje do finału strzelając po drodze najwięcej bramek w całym turnieju.
PS: Ale to nie jest nagroda dla człowieka który najwięcej wygrał.
MP: Tak, więc jak powinno się wybierać najlepszego zawodnika roku ?
PS: No chociażby po ilości sprzedanych koszulek.

Załamałem ręce i wyłączyłem telewizor. Piotr Salak zwany ekspertem piłkarskim wybiera najlepszych piłkarzy niczym na konkursie piękności. Jeśli jeszcze raz zobacze tego pana w jakimś programie to bez zawahania przełączam.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2011, 00:01 przez Kermitt, łącznie zmieniany 1 raz.
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: bart_d »

Jeśli chodzi o pierwszą trójkę to zamiast Iniesty widziałbym Sneijdera. To według mnie nie ulega wątpliwości. Porównując dokonania zeszłego roku, chyba nie powinno być żadnych "ale".

Co do wypowiedzi Piotra Salaka, jeśli by odebrać jego słowa jako ironię to gada z sensem. Marketing i reklama robi swoje. Barca jest wszędzie znana, bo jest po prostu medialna. Jednak w żaden sposób nie usprawiedliwia to wyboru. Też miałem nieco inne pojęcie na temat tej nagrody. Jednak jeśli jest tak jak PS mówi, następnych edycji tej nagrody śledzić już z pewnością nie będę, a i wyniki będą latały mi koło du....
"Perce siamo i fratelli del mondo"
polarinho
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2011, 18:57

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: polarinho »

Ale i tak wszystko zależy od tego, kto wybiera, jeśli prawdą jest to co pisał Chuchu ;)

a co do werdyktu - rozwaliło mnie to, że w pierwszej trójce nie było Sneijdera. A z tych, co byli nominowani, to na wygraną, moim skromnym zdaniem, najbardziej zasłużył Xavi.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Serpente »

Robben czy Forlan również w pełni zasłużyli na to by się znaleźć w nominowanej trójce !
Obrazek
polarinho
Posty: 5
Rejestracja: 12 sty 2011, 18:57

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: polarinho »

Szczerze? Za Robbenem nie przepadam, ale na pewno Forlan zasłużył na miejsce w tej trójce ;) zresztą można by znaleźć kilku ;) gdyby nie brak sukcesów, to by mi brakowało Garetha Bale'a z Tottenhamu, bo też chłopak gra na dość wysokim poziomie ;)
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Serpente »

Bale to jeszcze nie ta półka,na razie nic nie osiągnął więc tu nawet nie ma o czym dyskutować. Za Robbenem nie przepadasz,wielu pewnie też nie ale trzeba przyznać że tamten sezon miał kosmiczny i to on prowadził Bayern do majstra i finału LM,szkoda że w Finale zaprzepaścił dwie 200 % okazje no ale cóż... odważę się stwierdzić że Robben w tamtym sezonie był lepszy od Messiego i to właśnie on (lub Forlan) + Wes powinni się tam znajdywać za Inieste czy Leo !!! Ktoś tam mówił że jest medialny,zgadzam się,poza tym wielu dzieciaków spuszcza się gdy widzi Messiego w akcji,oni są ci dobrzy bo grają piękną piłkę,bo mają wychowanków,nie kupują za wielkie pieniądze,wszyscy inni są źli bo gdy z nimi wygrywają to pewnie przez sędziego i inne takie pierdoły...  :lol: Futbol umiera...
Ostatnio zmieniony 14 sty 2011, 18:50 przez Serpente, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Jaszczu91 »

Według mnie na złotą piłkę w tym roku, bardziej od Messiego, zasłużyło bo najmniej 10 osób. Chodzi mi o wyłącznie względy czysto piłkarskie, a nie marketingowe. Miniony rok to przede wszystkim mundial, potem liga mistrzów a na końcu osiągnięcie ligowe. Oto moja lista. 1.Wesley Sneijder  2.Xavi  3.Iniesta  4.Forlan 5. Muller 6.David Villa  7.Schweinsteiger  8.Robben 9. Casillas  10.Milito
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Pablusso »

Prawda jest taka, ze czy nam sie to podoba czy nie, Messi najlepszym pilkarzem na swiecie jest i basta. Co do Twojego rankingu Jaszczu, to i tak jest on dziwny. Jak dla mnie Iniesta kompletnie nie zasluzyl na bycie w finalowej 3. Poza golem w finale nie osiagnal w poprzednim roku niczego specjalnego. Na samych mistrzostwach tez byl jednym z wielu nawet w swojej druzynie. Na jakiego miejscu bardziej widzialbym Robbena, ktory mial swietny sezon, tyle, ze konczyl wszystko na finalach. Podsumowujac nagrode zgarnal po prostu zawodnik, ktory jest najlepszy, a nie ten, ktory najwiecej w danym roku zdobyl. Gdyby byl to ktorys z Hiszpanow bylbym bardzo niepocieszony. W tym wypadku moge to jeszcze przelknac.
Obrazek
sig by Orzeu
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: dani7 »

Dla mnie ta cała nagroda jest nie ważna. Ważne jest to, aby po powrocie na boisko, Wes robił to co do niego należy, a skoro oni nie potrafią nagrodzić właściwych osób to ich sprawa.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: yoda79 »

Wreszcie wrócił  - a na dodatek strzelił bramkę w Bari. Teraz mamy ciężkie mecze (Roma, Juve, Sampa, Fiora) i chyba wszyscy liczą,że z naszym Holendrem gra zacznie wyglądać tak jak powinna.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
lemio133
Posty: 9
Rejestracja: 19 lip 2010, 15:09

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: lemio133 »

Od razu jak wczoraj wszedł widać było że jest głodny gry w piłkę . Mam nadzieje że w niedziele zagra od pierwszej minuty i poprowadzi Inter do zwycięstwa :D
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: anett »

Tak! Wesley Sneijder jest najlepszy!;D
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chuchu »

Cieszy mnie fakt, że w końcu wrócił do formy bo przez kilka miesięcy grał totalną kaszankę. Już nie strzela każdej piły w kosmos a jego podania są bardzo dokładne, stałe fragmenty groźne i zamiast spowalniać nasze akcje jak to miał miejsce przed nowym rokiem to je przyspiesza :) To właśnie na niego przede wszystkim liczę w jutrzejszym starciu z Juventusem :)
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kamikaze »

Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Gunnar »

Widać, że w meczach reprezentacji Wes też nie próżnuje o to jego piękna bramka z Austrią ---> http://www.youtube.com/watch?v=0Wyfxk54 ... re=related

Edit: Kolega nade mną dodał brameczke kilkadziesiąt sekund wcześniej :D
Ostatnio zmieniony 12 lut 2011, 14:16 przez Gunnar, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Grrruby
Posty: 296
Rejestracja: 10 paź 2008, 01:04
Lokalizacja: LbL
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Grrruby »

Dziękuję dziękuję. Bramkę ładną strzeliłem, przyznam :D
I Whispered in her ear:
U better fear me dear, `Cause I am Death
I`ll Take that sh*t, You`re calling Life
In a single FU**ING BREATH!
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Gunnar »

Grrruby mieszasz haxa z rzeczywistością :D
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: yoda79 »

Wes to jednak Wes. Analizowałem bramkę, jak tylko zobaczył,że mur jest trochę źle ustawiony, błyskawicznie strzelił obok. I ta radość...
Forza Wes!
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: yoda79 »

http://www.youtube.com/watch?v=uifcqI7D4VE
Pierwsza akcja, Wes ewidentnie wraca do wielkiej formy.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kubusa10 »

Wraca do tej formy w sam raz,na początku sezonu był cieniem samego siebie wydaje mi się że Wes jest takim samym typem zawodnika jak Diego,który potrzebuje pełnego wsparcia i zaufania od trenera.
Adriano_forever
Posty: 1282
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Adriano_forever »

W odpowiednim momencie powraca do formy. Będzie nam bardzo potrzebny na derby które są bardzo ważne dla nas. I rzecz jasna na LM. Ostoja naszej lini pomocy. Kiedy Wes ma forme to wygrywamy mecze. Oby żadnej kontuzji nie złapał...
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Pablusso »

Kto powiedzial, ze on nie jest w formie juz od dluzszego czasu? Od dawna w reprezentacji gra fantastycznie. Po prostu tam ma z kim grac, ciezar gry nie lezy tylko na nim, ma wiecej miejsca, bo zawodnicy druzyn przeciwnych skupieni sa takze na kilki innych Holendrach. My w pomocy mamy "rzeznikow" takich jak Motta, Stankovic czy Kharja, wiec automatycznie to Wes jest glownym ogniwem napedowym a wiec i glownie na nim koncentruja sie przeciwnicy.
Obrazek
sig by Orzeu
ODPOWIEDZ