Wesley Sneijder

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
sdfrew
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2010, 21:43
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: sdfrew »

Nie lecz kompleksow wmawianiem sobie, ze trafil w lezacego bramkarza, bo ta noge to trzeba bylo jendak wyciagnac. Co prawda zachowal sie zle i powinien byc gol, ale nie przesadzajmy juz...
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Szycha »

Jakich kompleksow człowieku opanuj się...napisałem tylko, że skoro jest najlepszym skrzydlowym na świecie ( a jak dla mnie nie jest )powinien to strzelic bez dwoch zdan. I jak mam nie przesadzac skoro marnuje dwie 100, ktore zapewnily by Oranje zloto na mundialu.
Orzeu
Posty: 6532
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Orzeu »

zawodnik tej klasy powinien to z zamkniętymi oczyma wykończyć.
Obrazek
vieri32
Posty: 28
Rejestracja: 14 maja 2006, 17:19
Lokalizacja: Słupsk

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: vieri32 »

Wesley to moim zdaniem najlepszy piłkarz Holandii oraz co ważniejsze Interu!! Bez niego Milito nie strzeliby zadnej bramki w finale gdyż nas by tam nie bylo.
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Tomek8990 »

Po Złotą Piłkę Wes...! Należy mu się, a gdyby jeszcze dołożył do tego wszystkiego Mistrzostwo Świata, to raczej nie miałby konkurencji w walce o tą nagrodę...
Forza Inter:)
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: forzaragazzi »

Jeżeli jakimś trafem Sneijder nie zdobędzie Złotej Piłki to może "podziękować" dwóm panom:
1. Robbenowi - za niewykorzystaną sytuację sam na sam z Calillasem (świetne podanie Wesa)
2. Benitezowi - wiadomo za co
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Baszczu »

Właśnie byłem świadkiem ogromnej niesprawiedliwości, kiedy to w ogłoszonej przed momentem trójce nominowanych do Ballon d'Or nie znalazło się miejsca dla najlepszego piłkarza świata w tym roku - Wesleya. Straciłem resztki szacunku dla tej idiotycznej nagrody.
Chojnaq
Posty: 56
Rejestracja: 5 gru 2009, 23:57
Lokalizacja: Łódź

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chojnaq »

Kompromitacja to najdelikatniejsze słowo, którym można skomentować to co się wydarzyło...
kostrzes
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2009, 17:28
Lokalizacja: Płock

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: kostrzes »

Ten plebiscyt to śmiech na sali.Jeszcze w pierwszym roku gdy FIFA włączyła się do tej nagrody od razu uderzyli z grubej rury z przekrętami.Mam nadzieje że Holendrzy docenia go i wręczą mu tytuł holenderskiego piłkarza roku 2010.
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Helton »

Szok i skandal Maradano mial racje nazywajac fife organizacja przestepcza
IlCapitano

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: IlCapitano »

No i czemu mnie to nie dziwi? Pisałem już jakiś czas temu, że ten plebiscyt to skorumpowane gówno a utwierdził mnie w tym brak nominacji(!) dla Diego Milito.
Czym ten karzeł po hormonach z Farselony zasłużył na bycie w pierwszej trójce? Tym, że został nakryty czapką przez Cambiasso w półfinałach i nie wiedział co się dzieje na boisku czy może tym, że nie potrafił strzelić bramki na MŚ? A Iniesta? Jak widać można być kontuzjowanym przez pół sezonu, strzelić sobie bramkę w finale MŚ(w dodatku ze spalonego) i być na podium. Jedynie do obecności tam Xaviego nie mam nic, bo to jeden z tych, którzy zawsze utrzymują równą formę. Ale nie może się równać ze Sneijderem który wygrał wszystko z Interem a na Mundialu strzelił 5 goli! Tak samo skandaliczny jest brak Forlana.

FIFA - MAFIA
Ostatnio zmieniony 6 gru 2010, 14:41 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Rufus
Posty: 207
Rejestracja: 11 lis 2009, 16:08
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Rufus »

No to pięknie - Sneijdera nie ma nawet w najlepszej trójce. A jakim cudem trzech najlepszych piłkarzy świata gra w Barcelonie, która nawet do finału LM nie doszła...
''Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać''.
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Helton »

dlaczego z.pilka jest przed KMS??? przeciez jak inter wygra to wes bedzie mial wiecej pucharow od pilkarzy barcy w tym sezonie superpuchar +KMS barca sam Superpuchar . Jeszcze raz nie rozumiem jakie sa kryteria przyznawania tej nagrody
Chojnaq
Posty: 56
Rejestracja: 5 gru 2009, 23:57
Lokalizacja: Łódź

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chojnaq »

Świetnie by było, gayby Wes na KMŚ był wiodąca postacią Interu, może panom z fifa humory nieco się popsuły...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: miniu86 »

Żart, kpina, ostateczna kompromitacja tej nagrody.
Dodam jeszcze, że te określenia nawet w jednym procencie nie oddają chujowości takiego rozstrzygnięcia.

Chociaż po tym jak Cannavaro zdobył tę nagrodę po kilku mundialowych spotkaniach można spodziewać się wszystkiego.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2010, 14:57 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
IlCapitano

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: IlCapitano »

Nic dziwnego, w końcu Sneijder i Forlan:
po pierwsze - nie grają w reklamach chipsów jak Messi
po drugie - nie świecą im się nażelowane włoski jak Szaffjemu
po trzecie - nie są takimi ekspertami nurkowania jak Iniesta

Organizacja mafijna lepiej znana jako FIFA skompromitowała się całkowicie. Każdy oprócz katalońskich gimbusów jest zażenowany tym wyborem. Niech skończą przyznawać tą śmieszną nagrodę, bo teraz pogrążyli się do reszty.

PS. Skoro gol w finale MŚ jest taki ważny to dlaczego Złotej Piłki 2006 nie otrzymał Materazzi?  :lol:
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

Rozumiem, że Wes mógłby nie wygrać Złotej Piłki, ale brak jego osoby w pierwszej trójce, to już jest jeden wielki przekręt. Iniesta połowę sezonu leczył kontuzję, a pozostałą część był całkowicie pod formą. Rozegrał raptem 2-3 dobre spotkania na Mundialu i dzięki temu jest na podium z ogromną szansą na wygranie plebiscytu ? Mam nadzieję, iż ten cały incydent odbije się głośnym echem na całym świecie. No i jeśli to prawda, to brawa dla France Football, że postanowili się odciąć od tych oszustów po ogłoszeniu finalistów.
Obrazek
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Biały »

Nie mam pojęcia jakimi kryteriami kierowali się ludzie przy wyborze pierwszej trójki. Szczerze to od zawsze nie za bardzo interesował mnie ten plebiscyt, traktuję to jako ciekawostkę, dodatek do piłki, a nie coś ważnego, ale ciężko nie skomentować tego, co dzisiaj zobaczyliśmy.

Do nominacji Xaviego absolutnie nic nie mam, ale obecność Iniesty i Xaviego to rzeczywiście kompromitacja Fify. Najlepszy piłkarz Ligi Mistrzów (Milito) nie został w ogóle nominowany, najlepszy zawodnik Mundialu (Forlan) nie stanął na podium.

Padają argumenty, że brak Sneijdera to wynik słabszej formy w ostatnich 3-4 miesiącach. Skoro nie wystarcza gra na najwyższym poziomie przez ponad pół roku, trzy tytuły, wicemistrzostwo świata i 5 goli na Mundialu, to ja pytam co trzeba zrobić, żeby stanąć na podium tego plebiscytu.

Szkoda więcej czasu poświęcać na roztrząsanie tej sprawy, lepiej nie zagłębiać się w meandry mózgu jury tego plebiscytu, bo stamtąd może już nie być powrotu do normalności :P
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: dodo_IM »

Jak wśród wstępnych nominowanych zabrakło najlepszego piłkarza poprzedniej LM Milito, to świadczyło tylko o tym, że liczy się wyłącznie mundial. Co w takim razie robi tam Messi? Odpowiedź jest prosta, dla mas to Lionel jest piłkarzem z innej planety nie ważne jakby grał i co by zdobył jest the best. Najlepszym trenerem zostanie na pewno Vicente Del Bosque. W roku mundialowym liczy się tylko mundial (co z Forlanem nie wiem), mimo że poziom piłkarski na MŚ jest zdecydowanie niższy niż w LM. Fajnie Ferguson powiedział, że lepiej iść do dentysty niż oglądać Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Dla mnie Wesley i tak jest najlepszy. Po za tym głupio jest wybierać najlepszego piłkarza świata, bo jak można porównywać środkowego obrońcę do skrzydłowego. Komercha i tyle, nie ma co się przejmować.
Ostatnio zmieniony 6 gru 2010, 15:32 przez dodo_IM, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Blablarzynca »

Naprawdę można było się tego spodziewać. Przypomnę, że prawo głosu mieli kapitanowie i selekcjonerzy reprezentacji. Czego można było się spodziewać po takim np. trenerze Gabonu czy po Franciszku Smudzie ? Takie osoby, poza graczami Barcelony nie widzą nikogo.
Miejmy nadzieję, że teraz Wesley, pokaże całemu światu, że ta tegoroczna nagroda złotej piłki jest wielki gównem.
all in the game, yo, all in the game
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: miniu86 »

Na trójkę wg mnie w pełni zasługuje jedynie Xavi.
Iniesta kilka miesięcy kontuzjowany strzela bramkę w finale MŚ i to wystarcza. Super.

Materazzi powinien złożyć protest bo też miał dobre MŚ i bramkę w finale. Sezon w Interze też miał dobry, strzelił kilkanaście bramek(stoper) w tym jedną czy dwie przewrotką(tak tak przewrotką). No i?

Messi w półfinałowym meczu na San Siro, w trakcie przerwy, widziany był poza stadionem. Pytał jak najszybciej wyjechać z Mediolanu. W rewanżu wiele lepiej nie było. MŚ w jego wykonaniu po prostu przemilczę bo leżącego nie wypada kopać.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Mora »

Wcale mnie ta decyzja FIFA nie dziwi.Prawda jest tak,że ostatni naprawdę dobry mecz Wesley rozegrał przeciwko Romie w starciu o Superpuchar Italii (3:1).Od tamtej pory jest cieniem zawodnika z kwietnia czy maja, gdy asystował niemal w każdym meczu i strzelał ważne gole.Sneijder oddalał się od tej nagrody każdym jesiennym meczem.

Mam nadzieję, że nagrodę wygra Xavi.Naprawdę jestem pod wrażeniem jego gry,widzi na boisku wszystko i doskonale napędza grę Barcelony oraz reprezentacji mistrzów świata.

Na drugim miejscu widziałbym Messiego.Nieco zawiódł na mundialu,ale bramki strzela jak na zawołanie praktycznie od stycznia do grudnia we wszystkich możliwych rozgrywkach (poza mundialem).

Trzecie miejsce i kop w dupę dla Iniesty.Złamać mu nogę i niech się leczy przez kolejne pół roku.

Nie ma co się stresować tymi nagrodami,plebiscytami,pucharkami.To i tak jest gówno warte. Dla każdego kibica Interu najważniejsza teraz powinna być dymisja Beniteza.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: bart_d »

Zdziwił mnie werdykt. Nie chcę mówić, że cały ten plebiscyt jest ustawiony, ale jeśli nie ma wśród nominowanych takich graczy jak Sneijder czy Milito, Forlan to zdecydowanie selekcjonerzy czy kapitanowie drużyn mają klapki na oczach. Faktycznie największym wydarzeniem kończącego się roku były MŚ, ale nawet gdyby rozpatrywać Złotą Piłkę pod kątem tylko tego wydarzenia to trudno dopatrzeć się geniuszu Messi'ego, Xavi'ego czy Iniesty. Nie ujmując tym graczom, ale z całym szacunkiem, byli dużo lepsi od nich Ci których wymieniłem na początku.

Wszechobecna mania na Barcelonę trochę psuje całą sprawiedliwą ocenę w plebiscycie. Ale czego oczekiwać, jak Barcelona wyrosła na jedną z najbardziej, jak nie najbardziej medialnych drużyn świata - a ten kto w niej gra automatycznie kwalifikuje się w kategorii: cudotwórca.

Nigdy takie plebiscyty nie będą do końca sprawiedliwe. Zawsze znajdzie się ktoś, kto powie - to chyba k##wa jakiś żart!
Gdyby wygrał Sneijder pewni kibice Barcy marudziliby głośniej niż zazwyczaj.

Zero obiektywizmu!
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Helton »

http://rafalstec.blox.pl/2010/12/Dobrzy ... jdera.html polecam do przeczytania :) Ciekawa jak glosowal smuda i zewlakow??
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Imrahil »

Śmiech na sali i tyle. Nie trzeba miec doktorat z footballu zeby sie zorientowac o nieobiektywnym wyborze. Wszysko pod barcelone - obrzydliwe i ochydne.
Biały pisze: Do nominacji Xaviego absolutnie nic nie mam, ale obecność Iniesty i Xaviego to rzeczywiście kompromitacja Fify.
:wink:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Biały »

Imrahil Hitokiri pisze:
Biały pisze: Do nominacji Xaviego absolutnie nic nie mam, ale obecność Iniesty i Xaviego to rzeczywiście kompromitacja Fify.
:wink:

Haha Iniesty i Messiego oczywiście miało być :P
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Jaszczu91
Posty: 1736
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Jaszczu91 »

Wszyscy są oburzeni taką a nie inna trójka nominowanych a tak naprawdę największy skandal to będzie po ogłoszeniu zwycięzcy.  Wzdług mnie wygra bóg il hormonello Messi i to będzie dopiero żenada. A tak w ogóle to najważniejsze jest to że Sneijder był najlepszy na boisku a nie w plebiscytach. FORZA WES!
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
ksiazewi
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2006, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: ksiazewi »

To jest porażka. Nie wiem co powiedzieć. Aż się we mnie gotuje. A na interii sonda kto zasłużył wg kibiców na złotą piłkę. http://sport.interia.pl/tylko-u-nas/ank ... niki,19279 zobaczcie znowu jak ma na imię nasz Milito. Smutne to jest. Blaugranizacja osiągnęła zenit, a piłkarzy innych klubów to już nawet dobrze nazwisk nie potrafią napisać. Musielibysmy w tym roku znowu wygrać LM, to może by coś pomogło...Smutne...
"Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

ksiazewi pisze: To jest porażka. Nie wiem co powiedzieć. Aż się we mnie gotuje. A na interii sonda kto zasłużył wg kibiców na złotą piłkę. http://sport.interia.pl/tylko-u-nas/ank ... niki,19279 zobaczcie znowu jak ma na imię nasz Milito. Smutne to jest. Blaugranizacja osiągnęła zenit, a piłkarzy innych klubów to już nawet dobrze nazwisk nie potrafią napisać. Musielibysmy w tym roku znowu wygrać LM, to może by coś pomogło...Smutne...
No nasz napastnik Gabriel Milito jest tak samo znany jak bramkarz Julio Cruz, Marco Balotelli, czy swego czasu Javier jako Cristiano Zanetti. Rozumiem małych brzdąców, ale notoryczne błędy pojawiające się w mediach nie są już nawet zabawne. To już jest karygodne.
Obrazek
RafiQ
Posty: 43
Rejestracja: 29 wrz 2008, 01:14
Lokalizacja: Łódź

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: RafiQ »

nie pamięta się imienia Diego - który strzelił dwie bramki w finale LM , ale się pamięta Gabiela , on w końcu jest z Barcelony .. co z tego ,że przez rok wogóle nie grał ..
Obrazek
ODPOWIEDZ