Wesley Sneijder

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wesley Sneijder

Post autor: Mora »

Bohaterem hitowego starcia pomiędzy Galatasaray a Fenerbahce został nasz były gracz, Wesley Sneijder. Holender zdobył dwie piękne bramki, a Galata wygrała derby 2:1. Szkoda, że tak znakomitego piłkarza oddaliśmy za półdarmo :oops:

https://www.youtube.com/watch?v=J63TITIW5YA

Bramki Wesa od 3:20, polecam.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wesley Sneijder

Post autor: Wybraniec »

Już wiadomo czemu Sneijder miał tylko 1 genialny sezon i po Interze nie zrobił kariery. Tak się ulać, beka. Widać, że był leniwym graczem. Zresztą już w 3 sezonie miał olbrzymi kałdun.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Wesley Sneijder

Post autor: Mora »

Spokojnie, czeska i chińska meta zrobią z niego drugiego van der Meyde:

Obrazek
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
maniekfci
Posty: 688
Rejestracja: 22 sie 2011, 15:08

Re: Wesley Sneijder

Post autor: maniekfci »

Mora pisze: 26 sie 2019, 16:01 Spokojnie, czeska i chińska meta zrobią z niego drugiego van der Meyde:

Obrazek

fatalna sylwetka, najgorsze co może być - masa zrobiona na śmieciowym żarciu.

wygląda jak wiejski koks
Stryjek
Posty: 317
Rejestracja: 21 maja 2019, 19:01

Re: Wesley Sneijder

Post autor: Stryjek »

Najpierw masa potem rzeźba
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Wesley Sneijder

Post autor: IlCapitano »

Dzień dobry, oto najnowsza wypowiedź niejakiego Łązly Sznyjdersa, znanego miłośnika kebabów które to spożywa namiętnie po zjaraniu się trawą, dlatego jest tak ulany niczym Lopezisko fcinterowe szotboksowe:

Sneijder: "Zanetti, Julio Cesar, Eto'o, Milito, Chivu, Stankovic and Materazzi will partake in my farewell match. Mourinho will coach one of the teams. I have a special relationship with him. We have an Inter group on WhatsApp so we speak often. A po 22 maja 2010 chodziliśmy na kremówki. Potem na te kebsy całe i tak to się ulałem, że już w rok po wygraniu wszystkiego byłem cięższy o 10 kg. Masakra jakaś. Okazałem się typowym jednosezonowcem, a potem wygonili mnie do Stambułu. Generalnie to bardzo dziękuję Marko Brance i Morattiemu Maksymowi, że wtedy nakazali mi zrobić won. W Turcji mogłem całkowicie oddać się swej miłości do kebabów, mojej pasji największej. No to trzymajcie się tam wszyscy, buziaczki, no cześć siemanko serwus do zobaczyska, no zdzwonimy się hej, papatki."
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Re: Wesley Sneijder

Post autor: Nasir »

W pewna grudniowa srode roku panskiego 2013 bylo tak zimno ze na obiad zjadlem podwojna baranine na cienkim zeby sie rozgrzac przed meczem, a wieczorem strzelilem jedyna bramke jakiemus juventusowi turynskiemu pod wodza jakiegos dzentelmena ze smieszna grzywka po czym wykonalem efotkowna cieszynke w zaspie sniegu
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Wesley Sneijder

Post autor: Wybraniec »

I na co ci ten mecz Sneijder? Po bebzunie wiemy, ze od lat nie jestes sportowcem. Tak to sie jeszcze polamiesz-tak jak przez cala swoja zmarnowana kariere.
ODPOWIEDZ