Wesley Sneijder

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: SlimShady »

Kurcze niezła ta jego dziewczyna !! ;)

No Sneijder z pośród wszystkich ostatnich prawdopodobnych typów wydaje sie najpewniejszy, od 5 lat gra bardzo równy football, praktycznie z roku na roku jest lepszy, w naszym zespole może stać sie gwiazdą i mieć swoje najlepsze lata gry, tak np. Cambiassso.

Osobiście najbardziej chciałem Cassano, ale może ten będzie za rok, jak sie poszczęści, Wesley wydaje sie idealną "10", choć pewnie i VdV też by sobie poradził w tej roli.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
wilddogg
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2008, 00:08

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: wilddogg »

Od 2 lat chcialem zeby wesley do nas trafil no i prosze
madridas
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: Pruszków

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: madridas »

Andy pisze: Nareszcie mamy rozgrywającego
yyy sor ale od kiedy sneijder jest rozgrywajacym...? moze u Was bedzie pelnil ta role ale napewno nie w Realu Madryt.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: ferii »

widać że nie znasz tego piłkarza ;) może jeszcze mi powiesz że nie jest trequartista ??;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
madridas
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: Pruszków

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: madridas »

tylko nie udławcie sie nim jak Quaresmą :lol:
Bartosh
Posty: 52
Rejestracja: 14 cze 2005, 08:44
Lokalizacja: World Withaut Rules
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Bartosh »

madridas pisze: tylko nie udławcie sie nim jak Quaresmą :lol:
jeśli długo mamy się dławić Sneijderem tak jak w dzisiejszych derbach, to ja się na to piszę :-D
Obrazek
sowik
Posty: 64
Rejestracja: 20 gru 2008, 21:31
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: sowik »

taaa fan krysi będzie nas pouczać ;]
"Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." - Andrzej Sapkowski[/font]
ObrazekObrazek
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Minister »

Ty Ceerekuniu 9 swojego forum nie masz?Jak masz zamiar tutaj leczyc kompleksy to lepiej odpuść i idź pomóż swojemu idolowi zmyć kisiel z włosów.

Co do Snejdera to brak słów.Dzisiaj pokazał klasę i udowodnił,że Real się znowu pomylił.Czyli zostaje mi powiedzieć,,Real za Chuchu,Samuela i Snejdera dziękujemy''!!
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 23:54 przez Minister, łącznie zmieniany 1 raz.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: ferii »

Bardzo ważny element całej układanki ;) debiut dobry choć bez rewerencji ale tego się spodziewaliśmy bo w końcu on nie trenował z drużyna ani razu!! Prawdziwy trequartista o piekielnie mocnym uderzeniu.Teraz niech mocno trenuje i przenosi filozofie gry Mou na boisko bo od niego będzie zależało w dużym stopniu jak zespół wypadnie w meczu,on stanie się organizmem całego szkieletu ;) Życzę powodzenia i nie zapominaj Wesley że to Ryszard jest największą gwiazdą i pupilem ulubieńców a nie Ty hehe;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
sowik
Posty: 64
Rejestracja: 20 gru 2008, 21:31
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: sowik »

@ferii: Sneijder odbył 1 trening z zespołem przed meczem :)
"Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." - Andrzej Sapkowski[/font]
ObrazekObrazek
I(1)N(9)T(0)E(8)R
Posty: 272
Rejestracja: 4 paź 2007, 14:13
Lokalizacja: Lublin

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: I(1)N(9)T(0)E(8)R »

No jakoś dzisiaj gwiazdki Realu się nie popisały:P Sneijder rozegral bardzo dobry mecz myślę, że udowodnił iż zasługuje na 10:)
Obrazek
Darkos
Posty: 13
Rejestracja: 30 sie 2009, 01:38

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Darkos »

Jak na debiut to Sneijder nieźle wypadł. Szkoda że bramkarz wybronił tą jego bombę z pierwszych minut - byłby debiut marzenie :)
A no bo tak!
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: forzaragazzi »

Jak dla mnie Sneijder zagrał wręcz wyśmienicie. Rozkręcał się z minuty na minutę. Bardzo ruchliwy, dużo widzący i przede wszystkim bardzo waleczny (tego chyba brakowało Van der Vaartovi)  I to uderzenie  :hold: Tylko żeby kontuzje go omijały. :roll:
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: MarcoPolo »

Gracz nie mający pojęcia jak prezentują się jego koledzy, który od razu po przybyciu do Mediolanu i poznaniu się wstępnym z nowymi kolegami z drużyny wziął na siebie sporą odpowiedzialność i rozgrywał we wczorajszym meczu z Milanem.
Były strzały z dystansu, których od dawna w Interze brakowało,pokazał iż wraca się również do obrony, a nie myśli tylko o przodzie.Ogólnie debiut solidny i tylko czekać co będzie dalej.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Minister »

Bo właśnie o takiego rozgrywającego Mou chodziło.Który będzie pracował tez w defensywie.Chętnie obejżałbym jeszcze raz mecz i policzył odbiory Snejderowi.I zgadza się strzały wreszcie są co więcej są celne!! :D
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chuchu »

Widać było we wczorajszych derbach, że będzie do nas pasował. W pierwszych minutach trochę był zagubiony ale od momentu tego strzału obronionego przez Storariego zaczął grać bardzo dobrze, zaliczył mnóstwo odbiorów piłki i był niezwykle waleczny - wypisz wymaluj zawodnik jakiego chciał Mourinho, który chciał zawodnika o podobnej charakterystyce co Deki z tym że potrafiącego więcej w ofensywie. A biorąc pod uwagę fakt, że z drużyną odbył tylko jeden trening to jego występ był świetny. Tylko te dwa wolne prosto w mur :roll: one nie zależą od zgrania z zespołem, a że Wesley potrafi zdobyć bramkę ze stałego fragmentu to wiadomo nie od dziś.
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Mora »

Nie spodziewałem się tak dobrego występu Wesleya w debiucie.Holender zagrał bardzo dobre spotkanie,kilka razy zagroził bramce Milanu,a i w defensywie harował nie mniej niż Stanković.Od czasów Verona Interowi brakowało klasowego rozgrywającego i teraz ,po kilku długich latach oczekiwań,w końcu takiego mamy.W dodatku za całkiem małą sumkę...Należą się brawa dla zarządu za ten transfer i jednocześnie nagana za to,że TAK DŁUGO TO TRWAŁO :!:
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
RafiQ
Posty: 43
Rejestracja: 29 wrz 2008, 01:14
Lokalizacja: Łódź

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: RafiQ »

@Mora
Sneijder mógł być u nas wcześniej , ale chciał zostać w Realu ( kluby doszły do porozumienia już w połowie sierpnia) . Na szczęscie jednak do nas przyszedł i teraz licze na jego dobrą gre;)
Obrazek
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kamikaze »

Bardzo podobał mi sie strzał Sneijdera w drugiej połowie po podaniu Milito. Obrócił sie przebiegł jeden metr i uderzył z dystansu... ;]
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Nen »

Sneijder zagrał bardzo przyzwoicie, ale nie był jakimś dyrygentem w pomocy i dobrze, bo bardziej od rozgrywającego potrzebna nam sprawna i kreatywna linia pomocy a taka o dziwo była w meczu z Milanem. Dodatkowo chyba Sneijder zachęcił chłopaków do strzelania z dystansu co mnie bardzo cieszy.
God protect me
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Il Principe. »

Gigant ! Inter takiego potrzebował :)
Niesamowity przegląd pola i do tego bajeczne uderzenie !!
Forza Wes !
madridas
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: Pruszków

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: madridas »

No i Wes juz na poczatku swojej przygody w Interze złapał POWAŻNA kontuzje...nie zly poczatek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: MiRas. »

madridas pisze: No i Wes juz na poczatku swojej przygody w Interze złapał POWAŻNA kontuzje...nie zly poczatek
No, tak poważna, że może nawet ze Szkocją zagrać... rzeczywiście bardzo POWAŻNA.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Jedrula »

ehh niejaki pan madridas tylko robi tu zamieszanie... moze to jakis Juventini w przebraniu Madridisty?
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Minister »

Ten gościu już mi gra na nerwach.Człowieku zapytam się Ciebie kolejny raz,,Nie masz swojego forum''?Patrz na tych swoich pilkarzyków co mają w dupie przywiązanie do klubu i w głowie im tylko kasa,kasa i jeszcze raz kasa waszego prezydenta idioty.Swoją droga skoro masz avatar kochanego przepięknego i śliczniusiego Ronaldo to może wiesz ile kilo żelu dziennie używa Twój idol?
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
pawlittoo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2009, 16:58

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: pawlittoo »

Czemu wy macie taki uraz do Ronaldo i do jego zelu ? nie ponizajcie sie prosze.

A co do Wesa , to szczescie ze to nic powaznego , ja bym go na lawie posadzil z Parma , zeby mu nic nie zrobili.
Wes musi byc w pelni sil na Barce .
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: ferii »

pawlittoo pisze: Czemu wy macie taki uraz do Ronaldo i do jego zelu ? nie ponizajcie sie prosze.

A co do Wesa , to szczescie ze to nic powaznego , ja bym go na lawie posadzil z Parma , zeby mu nic nie zrobili.
Wes musi byc w pelni sil na Barce .

koleś nie zagrał u nas jeszcze całego meczu a Ty chcesz go już na ławę dawać ??? stary a kiedy on się zgra z drużyną i w pełni załapie filozofie Mou ?? już jest mało czasu a Ty jeszcze chcesz aby chłopak opuszczał mecz :/
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Tomek8990 »

Wesley to zawodnik, który moim zdaniem jeszcze bardziej się rozwinie i podniesie w Naszym klubie swoje nie przeciętne umiejętności... W Realu za dużo jest gwiazd, tam nie ma zespołu, a u Nas? Pasuje idealnie, jest człowiekiem którego Inter szukał od kilku sezonów i świetnie pasuje do taktyki preferowanej przez trenera... Typowa dziesiątka, transfer jak dla mnie marzenie. Pozdro Fani ;]
Forza Inter:)
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chuchu »

Panowie, nie wiem kiedy ostatnio zawodnik Interu zdobył Złotą Piłkę ale w tym roku rośnie nam bardzo poważny kandydat do sukcesu :) Jest to prawdopodobnie najlepszy pomocnik tej edycji Ligi Mistrzów :) W Serie A jest (przynajmniej moim zdaniem) najlepszym zawodnikiem w tym sezonie a po każdym meczu w Champions League jest wychwalany pod niebiosa :)
IlCapitano

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: IlCapitano »

Chuchu pisze: Panowie, nie wiem kiedy ostatnio zawodnik Interu zdobył Złotą Piłkę ale w tym roku rośnie nam bardzo poważny kandydat do sukcesu :) Jest to prawdopodobnie najlepszy pomocnik tej edycji Ligi Mistrzów :) W Serie A jest (przynajmniej moim zdaniem) najlepszym zawodnikiem w tym sezonie a po każdym meczu w Champions League jest wychwalany pod niebiosa :)
Racja, moim zdaniem Wes to najlepszy pomocnik w obecnej edycji Ligi Mistrzów. Jeśli Inter wygrałby w tym roku Puchar Europy to Sneijder będzie murowanym kandydatem do Złotej Piłki.
ODPOWIEDZ