Wesley Sneijder

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Miarus
Posty: 35
Rejestracja: 5 mar 2009, 18:22
Lokalizacja: Świebodzin, Poznań

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Miarus »

Chuchu pisze: Panowie, nie wiem kiedy ostatnio zawodnik Interu zdobył Złotą Piłkę ale w tym roku rośnie nam bardzo poważny kandydat do sukcesu :) Jest to prawdopodobnie najlepszy pomocnik tej edycji Ligi Mistrzów :) W Serie A jest (przynajmniej moim zdaniem) najlepszym zawodnikiem w tym sezonie a po każdym meczu w Champions League jest wychwalany pod niebiosa :)
Ja bym się jeszcze z tym typem, Wesleya wstrzymał, bo gra super, ale Messi nie licząc pojedynczych meczów też gra świetnie. Moim zdaniem zawodnik, który będzie na mistrzostwach świata w RPA gwiazdą plus będzie się wyróżniał do rozpoczęcia mistrzostw to będą się liczyć w walce o nagrodę(teraz są to: Messi, Rooney, Drogba, Sneijder...Lucio również ma super sezon, ale niestety jest "tylko" obrońcą, a rzadko defensor zostaje najlepszym zawodnikiem-wyjątek Fabio C.)
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Biały »

Jest jeszcze jeden warunek - Holandia musi dobrze wypaść na Mistrzostwach Świata w RPA. W roku mundialu rywalizacja o Złotą Piłkę rozegra się właśnie pomiędzy wyróżniającymi się postaciami w MŚ i Champions League. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby Sneijder poprowadził reprezentację co najmniej do półfinału w RPA :D

Tak czy inaczej w końcowej klasyfikacji na pewno znajdzie się bardzo wysoko.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
zzz_v1

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: zzz_v1 »

A w ogóle to jakieś 2 tygodnie temu na jednym z forów gadałem z fanami Barcy o rozgrywających. Twierdzili, że Xavi. Ja... ...że nie :D Stwierdziłem, że 'jeden z najlepszych' ew. 'należący do grona najlepszych', bo jest kilku kandydatów na to miejsce, tylko, że jest o nich znacznie ciszej.
Chcieli, żebym podał. Podałem tam różne Robbeny, Kaki demony czy inne grzyby (w ogóle mieli pretensje, że podałem obrońcę, skrzydłowego, defensywnego pomocnika, a nie samych ofensywnych środkowych), no i padło też nazwisko Sneijder i jego między innymi nawet wyróżniłem, bo nieźle sobie radzi w Serie A. Ale nie... uważali, że jest Xavi, wielka przepaść, a potem inni (no bo o kim się najwięcej mówi? - hmmm gdzie? W Polsce?). Tylko dopisałem, że żeby się nie zdziwili... No i teraz mają dowód, że tych kandydatów na najlepszego rozgrywającego jest co najmniej dwóch. Trzeba patrzeć trochę realistycznie, a nie Xavi, wielka przepaść i dopiero potem ktokolwiek.
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2010, 17:46 przez zzz_v1, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Dzyl »

Jeżeli wygramy LM to Sneijder z pewnością otrzyma złotą piłkę. Przeważnie złotą piłkę otrzymuje piłkarz drużyny która wygrała LM.  Od nas pewnie byłby to Sneijder.
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Globus »

Dzyl pisze: Jeżeli wygramy LM to Sneijder z pewnością otrzyma złotą piłkę. Przeważnie złotą piłkę otrzymuje piłkarz drużyny która wygrała LM.  Od nas pewnie byłby to Sneijder.
I tak na 100% dostanie ją ktoś z dwójki Messi- Rooney
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: RoB »

Prędzej Robben niż Sneijder, nie przesadzajmy...
Poza tym tak jak napisał Globus - złotą gałę dostanie Messi (90%) lub Ronney.
Chuchu pisze: Panowie, nie wiem kiedy ostatnio zawodnik Interu zdobył Złotą Piłkę a
Ronaldo w 97
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2010, 18:51 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: pietrasowy »

a ja myślę że Maicon również ma szansę na złotą piłkę, jeśli pokaże na mś formę taką jak ostatnio

co do Wesa - rozgrywa świetny sezon, Mou dał mu odpowiednią pozycję i wyciąga z niego wszystko co najlepsze :)
Globus
Posty: 1996
Rejestracja: 14 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Polska

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Globus »

pietrasowy pisze: a ja myślę że Maicon również ma szansę na złotą piłkę, jeśli pokaże na mś formę taką jak ostatnio
Takich kandydatów jak on to jest z 20
"Jesteśmy Interem i nie możemy o tym zapominać" - Marco Materazzi


Obrazek
zzz_v1

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: zzz_v1 »

Dzyl pisze: Jeżeli wygramy LM to Sneijder z pewnością otrzyma złotą piłkę. Przeważnie złotą piłkę otrzymuje piłkarz drużyny która wygrała LM.  Od nas pewnie byłby to Sneijder.
Zobaczymy...
Mundial załóżmy, że wygrają Hiszpanie - będzie głośno o Xavim i tak do końca roku, bo on gra w Barcelonie. On też może to dostać - za Barcę.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: PioFCI »

Złota piłka już dawno jest "ustawiona" -> Messi lub Rooney i tyle w tym temacie..

Niektórym proponuje zejsc na ziemie ;) Co jak co, ale w Europie "jeszcze" nie istniejemy... Przyjdzie jeszcze czas :szal:
Inter na zawsze !!!
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Fanatyczny »

Nie zapominajmy, ze przed nami Mistrzostwa Swiata. Jezeli Holender wygra lige mistrzow i jego reprezentacja daleko zajdzie, gdzie bedzie kluczowa postacia to ma na to duze szanse.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
pabloos6
Posty: 204
Rejestracja: 16 lut 2009, 01:54
Lokalizacja: Wielki Śląsk
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: pabloos6 »

Ten artykuł powinien się tu znaleźć. Zajebisty gość z Wesley'a. Oby ciągnął tak dalej dla Interu i Holandii. Dwa razy widziałem go na żywo w Mediolanie i zrobił na mnie  świetne wrażenie, otwarty na kibiców, choć może nieco skromny.
http://www.rp.pl/artykul/501303_Didzej_ ... _ton_.html
Obrazek
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: yoda79 »

Fanatyczny pisze: Nie zapominajmy, ze przed nami Mistrzostwa Swiata. Jezeli Holender wygra lige mistrzow i jego reprezentacja daleko zajdzie, gdzie bedzie kluczowa postacia to ma na to duze szanse.
Przepowiedziałeś:)
Wesley staje się - obok swojego lansowanego przez media rodaka Robbena -głównym kadnydatem do zdobycia złotej piłki.
Za 15 mln euro kupiliśmy prawdziwy skarb.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Tkrauze »

Mozliwe ze Snejder zostanie królem strzelców MŚ ze złotym medalem,ponadto zwyciestwo  Klubowe MŚ, Superpuchar Europy i Włoch. To dopiero znaczy wygrać wszystko ! Zycze Mu tego z całego serca.

Panie Perez- dziekujemy :inter: :lol2:
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: snuffy »

Robben: to nie może się powtórzyć:
"Na poziomie klubowym przegrałem niedawno wielki finał, ale nie pozwolę, by ta sytuacja się powtórzyła."

Nie powtórzy się teraz masz Wesa u siebie:D
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
yankes
Posty: 41
Rejestracja: 9 sie 2009, 14:03
Lokalizacja: Poznań/ Bydgoszcz

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: yankes »

Jak widzę grę Sneijdera na MŚ to gęba sama się szczerzy. Mourinho jest wielki.
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Il Principe. »

Tak, też się cały czas cieszę jak mówią o Sneijderze miłe rzeczy i o Naszym klubie.
Wygra MŚ i ma kompletny sezon.
Liga Mistrzów
Serie A
Puchar Włoch
Mistrzostwo Świata
Super Puchar Europy ( ... )
Mistrz Świata Klubowy ( ... )
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Szycha »

Il Principe. pisze: Tak, też się cały czas cieszę jak mówią o Sneijderze miłe rzeczy i o Naszym klubie.
Wygra MŚ i ma kompletny sezon.
Liga Mistrzów
Serie A
Puchar Włoch
Mistrzostwo Świata
Super Puchar Europy ( ... )
Mistrz Świata Klubowy ( ... )
Principe Wesley ma jeszcze szanse zdobyć Super Puchar Włoch.
Chuchu
Posty: 2209
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chuchu »

Tak to zwykle jest, że Złotą Piłkę dostaje zawodnik drużyny zwycięskiej. Z Interem Wes wygrał potrójną koronę, z Holandią nawet jak przegra finał z Niemcami (bo nie widzi mi się tam Hiszpania, no chyba, że znowu przyfarcą) to żaden ze Szwabów tej nagrody nie wygra - no bo niby kto?

Póki co kandydatów to wygrania Złotej piłki jest trzech: Sneijder, Messi i Robben, reszta to tylko dla przyzwoitości będzie nominowana. Dobrze się dzieje, że tak na prawdę nie wiadomo kto tę nagrodę zgarnie bo w ostatnich latach, rok w rok to było oczywiste.
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: snuffy »

Jak Niemcy wygraja cały turniej to bym Bastiana brał pod uwage, niestety:/ Messi wg mnie jest bez szans w tym roku.
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Jaszczu91 »

Sneijder Jak dla mnie jest murowanym kandydatem do Złotej piłki. Tą nagrodę zawsze otrzymuje najlepszy zawodnik z drużyny, która wygrywa mistrzostwo świata albo ligę mistrzów. Snajder LM już wygrał i raczej zdobędzie też MŚ. W dodatku jest bezsprzecznie najlepszym zawodnikiem Oranje. Drugi zawodnik na mojej liście to Milito, a trzeci Villa. Dzisiaj akcje Hiszpana mogą pójść w górę z wiadomych względów, ale nie należy zapominać że on ma również przed sobą grę w Barcelonie i jestem pewien że trochę goli strzeli.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Il Principe. »

No tak, mój błąd :D
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

snuffy pisze: Jak Niemcy wygraja cały turniej to bym Bastiana brał pod uwage, niestety:/ Messi wg mnie jest bez szans w tym roku.
Z tego co się orientuję, to Szwajni w klubie jakoś rewelacyjnie nie grał. Był raczej przyćmiony przez Olica i wiadomo Robbena. Nie sądzę, że zdobycie MS z reprezentacją mogłoby mu dać złotą piłkę przy Wesie i Robbenie, którzy nie dość, że w klubach młócili, to także są ojcami awansu Holandii do finału (chodź tutaj może nie do końca także Arjen, bo trochę świruje pawiana ostatnio).
Obrazek
snuffy
Posty: 131
Rejestracja: 1 wrz 2009, 07:55
Lokalizacja: Katowice

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: snuffy »

Zobaczymy, wygrana w finale może dac niezły bonus oczywiscie trzeba sie jeszcze dobrze w nim zaprezentować. na dzien dzisiejszy Wes murowany faworyt  Robben drugi :) Milito chyba za mało "medialny" chociaz jemu sie jak najbardziej nalezy:(
http://www.youtube.com/watch?v=VHbucMOs ... re=related

"Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że Mancini dołączył do Milanu" - skwitował z przekąsem Portugalczyk.
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Matios »

Najbardziej to sie Sneijderowi nalezy. Ten gosciu gra takie pily, ze mala bania:) I do tego troszke bramek strzela, naprawde genialny zawodnik, motor reprezentacji Holandii i Interu. A co do Robbena to nie wiem czym sie tyle podniecac, ma wysokie umiejetnosci, szybkosc i technike ale za wiele z tego nie wynika, patrzac chocby na wczorajszy mecz..
s15
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2008, 11:50

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: s15 »

są mecze w które mu nie wyjdą,ale to nie zmienia faktu ze Robben jest jednym z najlepszych na świecie piłkarzy na skrzydle i według mnie powinien być brany pod uwagę do Złotej Piłki ;)
ale ja sam kibicuje Sneijderowi ;)
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: kibix »

wg mnie, Robben nie powinien wygrać, ponieważ najlepsi piłkarze powinni sobie radzić z presją, a Arjen zmarnował dwie 'setki' w finale MŚ.  Sneijder powinien zgarnąć złotą gałe  za kapitalną grę i doprowadzenie do potrójnej korony Interu i do finału rep. Holandii.
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
s15
Posty: 24
Rejestracja: 12 gru 2008, 11:50

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: s15 »

te sytułacje to nie raczej presja tylko brak skuteczności i wspaniały instynkt Ikera ;)
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: kibix »

:offtopic: no, a brak skutecznoścu wynikł z tego, że za bardzo 'podpalił się'. a zawodnik, który nie wykorzystał w jednym meczu o najwyższą stawkę aż dwóch świetnych sytuacji, nie powinien zgarnąć tej prestiżowej nagrody(tym bardziej,że w ligowym meczu gol na pewno by padł).  nie umniejszam oczywiście przy tym zasługi Casillasa, ale gol powinien być. no ale to tylko moje zdanie ;p
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Szycha »

s15 pisze: te sytułacje to nie raczej presja tylko brak skuteczności i wspaniały instynkt Ikera ;)
instynkt  :!: :!: :!: w sytuacji gdzie jak twierdzisz jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie trafia już prawie leżącego na ziemi bramkarza ( rzucającego sie w jedna strone ) w nogi  :hahaha: nie lubie Messiego ale on by te piłke 2 razy nad Ikerem przerzucil i zarabal z przewroty, ale Arjen wolal na prostaka walnac.cos ala polski napastknik.mogl wszystko zrobic... w ogole nie wspominam o asyście od Wesleya bo po co :roll:
Ostatnio zmieniony 28 lip 2010, 01:36 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ