Wesley Sneijder

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Wesley Sneijder

Post autor: MiRas. »

Telenowela pt. Wesley Sneijder zakończyła się pomyślnie dla nas. Za 15 mln € dostaliśmy bardzo dobre zawodnika, za co pochwały należą się zarządowi. Piłkarz co prawda miał jakieś fochy i niezbyt mnie to cieszy, ale ważny, ze mamy kogoś, kto na pozycji trequartisty może w końcu z powodzeniem grać.

Niemniej jednak warto odnotować, ze dawno żaden Holender u nas się nie sprawdził... może jednak Wesley zaprzeczy temu i oby też tak było. ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: and1 »

Seedorf grał nawet nawet ;P A reszta to chyba nie była z poziomu Wesleya ;> Mamy swoją 10 w końcu :) Oby się dobrze wkomponował w drużynę ;D
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chuchu »

★ Krwawy eM. ★ pisze: Niemniej jednak warto odnotować, ze dawno żaden Holender u nas się nie sprawdził... może jednak Wesley zaprzeczy temu i oby też tak było. ;)
Z drugiej strony każdy transfer z Realu w ostatniej dekadzie wychodził nam na dobre, bo nawet Solari w pierwszym swoim sezonie grał dobrze :P Cambiasso przychodził do nas z Realu jak miał 24 lata, teraz jest jednym z najlepszych na swojej pozycji. Sneijder ma 25 lat i miejmy nadzieję, że jego kariera w Interze potoczy się podobnie jak Cuchu :) Co więcej powiedzieć, mamy tego wymarzonego trequartistę, czy też popularniejsze ostatnio u nas na stronie - tranqueristę :P
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: groch »

Sneijder jest jednym z najlepszych piłkarzy na tą pozycję. Nie mówie tutaj o Lampardzie czy jakiś tam łepkach bo musielibyśmy zapłacić 30-40 mln.
A że Real za rządów Pereza popełnia błędy chyba nikomu nie musze mówić?
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
gromek
Posty: 77
Rejestracja: 27 sie 2009, 14:52
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: gromek »

Nie ma co mówić poszczęściło się nam że real w tak głupi sposób i za tak małe pieniądze pozbył się Sneijdera ponieważ jest to zawodnik światowej klasy z którego inter będzie miał bardzo wiele pożytku przydał by się jeszcze jakiś dobry zmienik dla niego i by było wspaniale :D
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Lamatico »

Jest 10 i zapewne koniec marudzenia przez nas fanów z powodu braku klasycznego ŚPO.
Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego transferu najbardziej od momentu pozyskania Luisa Figo. W każdym innym przypadku miałem wątpliwości.
Szkoda tylko że to nie VDV, który był do wyciągnięcia za mniejsze pieniądze, ale Mou chciał Sneijdera więc go ma... Teraz narzekać nie może, bo co chciał to dostał w mercato... jedyna co może mówić w razie niepowodzeń to data pozyskania 10.

Czekam na Derby i przynajmniej 15-20 min Holendra...
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: kulasiak »

teraz to nasz team wygląda świetnie na papierze, Sneijder świetnie uzupełnia naszą drużynę i teraz Jose nie będzie miał wymówek że nie ma odpowiednich piłkarzy, mam nadzieję na kolejne mistrzostwo i zawojowanie CL
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: ferii »

i jest ostatni element naszej układanki ;P te mercato na papierze wygląda imponująco i dawno takiego u nas nie było ! Życzę Ci Wesley abyś zdobył w końcu z Interem Cl !!!! ;) Forza Sneijder i Forza Inter !!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

Od dawna czekałem na pozyskanie kogoś tego kalibru. No i chyba w końcu zaczniemy stwarzać zagrożenie ze stałych fragmentów gry. Już nie mogę się doczekać jego występów. Powodzenia :flaga33:
Obrazek
madridas
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: Pruszków

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: madridas »

graty za Wes'a :D oby dobrze sie spisał w Mediolanie
dawid.kacprzykowski
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:48

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: dawid.kacprzykowski »

kolejny klasowy pikarz pozyskany tego lata. Oby sie sprawdził i wkomponował w druzyne
Dominik
Posty: 131
Rejestracja: 7 lut 2008, 18:56
Lokalizacja: Jażyniec

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Dominik »

Po przyjściu Sneijdera z pewnością gra Interu się zmieni, bo jak grał Stanković na tej pozycji to wiemy. Deki na pewno przyda się w miejsce Cambiasso, który do października prawdopodobnie nie zagra z powodu kontuzji.
FORZA INTER!!!
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: ForzaeDi »

Co najważniejsze typowa 10 w Interze już jest. Jak się sprawdzi Wesley? Zobaczymy i ocenimy po przynajmniej połowie sezonu. Osobiście jestem optymistycznie nastawiony do tego transferu. Jak już Chuchu napisał transfery z Realem dość dobrze nam wychodziły więc w tym przypadku nie może być inaczej :P
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Minister »

Niestety Snejder nie znalazł się w  meczowej 18 na mecz!!Dla mnie to ogromne zaskoczenie.I nie ważne czy trenowałz drużyną rok miesiąc czy dzień.Moim zdaniem błąd.Bo po  meczu może spaść fala krytyki jak coś nie pojdźie po naszej myśli(odpukać w niemalowane)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
madridas
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2009, 16:41
Lokalizacja: Pruszków

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: madridas »

Trejner pierw musi zobaczyc jak sie spisuje na treningach i WES musi przystosowac jego taktyke
djqbaa
Posty: 132
Rejestracja: 26 sie 2006, 15:40
Lokalizacja: Toruń

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: djqbaa »

Tylko, że Lucio przyszedł do nas i od razu zagrał w sparingu. Wiem, że waga spotkania jest zgoła odmienna, ale w końcu mecz to mecz. Nie mówię, aby Wesley zagrał 90 minut, ale obecność jednego (!) skrzydłowego na ławce Manciniego, czy Krhina (z całym szacunkiem dla tego umiejętności tego chłopaka) jest dla mnie jedną wielką pomyłką. O ile Mancini może zagrać, to młodziak Krhin? Wątpię... Ja rozumiem, że Jose chce wprowadzać młodzież, ale od tego jest Puchar Włoch, spotkania z teoretycznie słabszymi lub mecze gdzie prowadzimy 3:0 (o ile takie będą :P). Tak czy inaczej uważam, że Mou popełnia wielki błąd wysyłając Holendra na trybuny. Obyśmy później nie płakali...

A co do Wesleya. Cieszę się, że przyszedł. W ostatnich dniach mercato obojętnie mi było, czy on, czy Rafael, czy jeszcze ktoś inny. Ważne było, aby ktoś o takich charakterystykach jak Holendrzy (czy inny OŚP) zasilił nasz klub. Padło na Wesleya, w prasie było sporo artykułów, po których, My Interiście chcieliśmy Holendra zlinczować, jednak jest z nami i życzę mu wszystkiego najlepszego w nowych barwach. :-D
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Chuchu »

Z tego co wiem, to Jose nie powołał Wesleya nie dlatego, że tak chciał, tylko dlatego, że biurokracja we Włoszech jest taka jaka jest więc jeszcze nie wszystkie papierki potrzebne dotarły do Lega Calcio i Wes nie mógłby zagrać w tym meczu ;)
kibix
Posty: 168
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:59
Lokalizacja: Opole

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: kibix »

czy udany transfer to możemy powiedzieć po pół roku co najmniej. Jednak ja się cieszę, że przyszedł, bo to dobry zawodnik. A nam brakowało tylko rozgrywającego. oby tylko nie złapał jakiejś kontuzji która wyeliminuje go z gry na pół roku ;/
-K***a,rzucił mi słuchawką!
-Co?
-Rzucił mi słuchawką!
-Kto?
-K***a, rzucił mi słuchawką, no nie słyszysz?
-Ale k***a kto, kto??
-Barney dzwonił
-Barney dzwonił?
-Taak
-A co chciał?
-Rzucił mi słuchawką!
-Rzucił ci słuchawką?
-Taa!
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: RdK. »

To, że Sneijder nie zagra w derbach było chyba oczywiste. Wiązałoby się z przebudową taktyki na ten mecz, którą Mourinho ustalił już pewnie kilka dni wstecz. Wkomponowanie nowego zawodnika, którego dyspozycja nie jest do końca znana, byłoby zbyt dużym ryzykiem. Derby Mediolanu, to nie czas na "eksperymenty". Dlatego bardzo się ciesze, że Mourinho nie uległ presji mediów oraz kibiców i zdecydował się nie powoływać Sneijdera. Czas Holendra jeszcze nadejdzie, sezon dopiero się rozpoczął. Aaeee Aaooo.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 00:15 przez RdK., łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Nen »

Mam nadzieję, że Sneijder będzie chciał za wszelką cenę udowodnić Realowi, że nie jest słabszy od Kaki.
God protect me
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Omen »

Dziwi mnie brak powołania Mourinho Wesleya na mecz z Milanem.Sądziłem że na tym poziomie taki piłkarz z miejsca stanie się naszym etatowym zawodnikiem tymczasem troszkę się rozczarowałem bo z odwiecznym rywalem będziemy zmuszeni zagrać w systemie 4-3-3 co dobrze nie wróży przynajmniej w teorii.Sneijder powinien być zatem gotowy do gry w meczu z Parmą.Czy będzie to ten na którego czekaliśmy wszyscy okaże się dopiero za kilka miesięcy aczkolwiek brakowało nam rozgrywającego jak wody!Cieszę się że po nieustającej telenoweli odcinek ten dobiegł wreszcie końca a Holender będzie reprezentował nasze barwy.Oby spisał się dobrze bo wszyscy pokładają w nim ogromne nadzieję.FORZA SNEIJDER!
:szal:
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kusy »

jeszcze jest tam jakaś nadzieja że Sneijder zostanie dopisany do listy powołanych na mecz z Milanem  :)
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Minister »

kusy1986

??
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
arturinho17
Posty: 6
Rejestracja: 29 sie 2009, 09:13
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: arturinho17 »

Witam, jestem tutaj nowy i chciałbym się wypowiedzieć na temat Sneijdera. Dla mnie to dobry piłkarz, ze wspanialem uderzeniem i dobrą techniką. Dlaczego Mourinho nie wystawił Sneijdera do kadry? Najpierw musi potrenować, zapoznać się z zespołem i taktyką. Myślę że w tym sezonie Sneijder będzie kluczową postacią w naszej drużynie razem z Eto'o i Lucio. FORZA INTER!!! :flaga33:
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Ibracadabra eight »

Masz racje, musi zobaczyć jak gramy, taktyka itd. Nie może odrazu zagrać bo nawet niewidziałby jak grać, kiedy włączać się w atak itp.
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
Assist
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2009, 15:16

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Assist »

Dajmy mu czas na poznanie się z trenerem i taktyką, z naszym sposobem gry. Dobrze, że w te derby jeszcze nie zagra. Co do samego zawodnika, to bardzo się cieszę, że wreszcie pozyskaliśmy prawdziwego playmakera, który robi różnice na boisku. Wspaniale wykonuje stałe fragmenty gry i rozgrywa akcje. Jego największą wadą jest duża podatność na kontuzję. Oby one go w Interze omijały, to będziemy mieć z niego dużo pożytku.
Tylko, że Lucio przyszedł do nas i od razu zagrał w sparingu. Wiem, że waga spotkania jest zgoła odmienna, ale w końcu mecz to mecz. Nie mówię, aby Wesley zagrał 90 minut, ale obecność jednego (!) skrzydłowego na ławce Manciniego, czy Krhina (z całym szacunkiem dla tego umiejętności tego chłopaka) jest dla mnie jedną wielką pomyłką. O ile Mancini może zagrać, to młodziak Krhin? Wątpię... Ja rozumiem, że Jose chce wprowadzać młodzież, ale od tego jest Puchar Włoch, spotkania z teoretycznie słabszymi lub mecze gdzie prowadzimy 3:0 (o ile takie będą Razz). Tak czy inaczej uważam, że Mou popełnia wielki błąd wysyłając Holendra na trybuny. Obyśmy później nie płakali...
Lucio to środkowy obrońca, a gra środkowych obrońców w różnych klubach jest podobna, praktycznie niczym się nie różni, zaś rozgrywający musi się przystosować do stylu gry drugiej linii.
KochamInter
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2009, 12:24

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: KochamInter »

Obrazek
Dziwicie się, że na początku nie chciał przyjść? Ja już nie  :lol2:
http://www.youtube.com/watch?v=UUhobe5M6hM link do filmu :P
Ostatnio zmieniony 29 sie 2009, 18:19 przez KochamInter, łącznie zmieniany 1 raz.
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Andy »

Nareszcie mamy rozgrywającego o którego tak zabiegaliśmy ! O którego zabiegał Jose Mourinho..szkoda że tak późno..ale lepiej później niż wcale :D. Holender ma wspaniały przegląd pola co nie raz już udowadniał w reprezentacji swego kraju..mówicie podatny na kontuzje..hmm..no ale nie tak jak Robben :P..za 15 mln €..wydaj mi się że zrobiliśmy wspaniały interes z Realem !

Zobaczymy co pokaże ta nasza "10" ! Forza Sneijder !
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Raffal »

Assist pisze:

Lucio to środkowy obrońca, a gra środkowych obrońców w różnych klubach jest podobna, praktycznie niczym się nie różni, zaś rozgrywający musi się przystosować do stylu gry drugiej linii.
Mam nadzieje ze Sneijder mimo wszystko nie przystkosuje sie do naszej drugiej lini :)
Assist
Posty: 10
Rejestracja: 21 lip 2009, 15:16

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Assist »

Chyba, że Mourinho zacznie teraz pod niego ustawiać taktykę.
ODPOWIEDZ