Wesley Sneijder

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

miniu86 pisze: Jeśli dokupimy do pomocy zawodnika potrafiącego dobrze rozegrać(na Vidal???) to przy ustawieniu 4-3-3 można obejść się bez Wesa. Szczerze to możliwość zakupu dobrego skrzydłowego plus środkowego pomocnika za pieniądze z Wesa, wydaje się kusząca.
Według mnie tak właśnie będzie. Gasperini zrezygnuje z trequartisty (od początku o tym mówiono) i dokupimy po prostu środkowego pomocnika.
Obrazek
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: forzaragazzi »

Seba. pisze:
miniu86 pisze: Jeśli dokupimy do pomocy zawodnika potrafiącego dobrze rozegrać(na Vidal???) to przy ustawieniu 4-3-3 można obejść się bez Wesa. Szczerze to możliwość zakupu dobrego skrzydłowego plus środkowego pomocnika za pieniądze z Wesa, wydaje się kusząca.
Według mnie tak właśnie będzie. Gasperini zrezygnuje z trequartisty (od początku o tym mówiono) i dokupimy po prostu środkowego pomocnika.
Przecież Sneijder w MAN U także nie będzie pełnił roli trequisty, to czy unas musi pełnić? Nadal nie pojmuje jak można rozważać jego sprzedaż.
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Biały »

Jeżeli ewentualne odejście Sneijdera byłoby podyktowane tylko tym, że Gasperini nie widzi w składzie miejsca dla trequartisty to ja podziękowałbym natychmiast za takiego trenera. Nie sądzę jednak aby był on aż tak ograniczony to po pierwsze, a po drugie Moratti tylko ze względu na kaprys trenera nie pozbyłby się jednej z największych gwiazd zespołu, z którą rok temu sam przedłużył kontrakt.

O ile Sneijder zmieni klub to tylko dlatego, że będzie tego chciał. A jeśli tak to szerokiej drogi, bo Wesley z ubiegłego sezonu najczęściej machający łapkami z nieporadności do niczego nie jest nam potrzebny, tym bardziej jak będzie niezadowolony z tego, że nie trafił do United.

Mimo to uważam, że będzie to dla nas bardzo duża strata. Kompletnie też nie zgodzę się z porównaniami do odejścia Ibrahimovica, ja tam wielkich analogii pomiędzy tymi dwoma sytuacjami nie znajduje, bo ani nie dostaniemy tyle, co za Szweda, ani też Sneijder nie odgrywa takiej roli, jaką w sezonie 2008/2009 tamten odgrywał.

To dwaj różni piłkarze, w zupełnie różny sposób wpływający na grę drużyny i znalezienie takiego piłkarza jak Sneijder, jeśli nie teraz to za rok (jak np. przyjdzie inny trener z inną taktyką), będzie o wiele trudniejsze. Świadczy chociaż o tym to, że na takiego rozgrywającego czekaliśmy długie lata, a kupiliśmy go tylko dlatego, że w Realu pracują tacy a nie inni ludzie. A następcę Szweda dostaliśmy w ramach rozliczenia jego transferu.
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

forzaragazzi pisze:
Seba. pisze:
miniu86 pisze: Jeśli dokupimy do pomocy zawodnika potrafiącego dobrze rozegrać(na Vidal???) to przy ustawieniu 4-3-3 można obejść się bez Wesa. Szczerze to możliwość zakupu dobrego skrzydłowego plus środkowego pomocnika za pieniądze z Wesa, wydaje się kusząca.
Według mnie tak właśnie będzie. Gasperini zrezygnuje z trequartisty (od początku o tym mówiono) i dokupimy po prostu środkowego pomocnika.
Przecież Sneijder w MAN U także nie będzie pełnił roli trequisty, to czy unas musi pełnić? Nadal nie pojmuje jak można rozważać jego sprzedaż.
Racja, ale chodziło mi o to, że Inter nie będzie na siłę szukał trequartisty aby zastąpić Wesa, tylko zadowolą się środkowym pomocnikiem.
Biały pisze: O ile Sneijder zmieni klub to tylko dlatego, że będzie tego chciał. A jeśli tak to szerokiej drogi, bo Wesley z ubiegłego sezonu najczęściej machający łapkami z nieporadności do niczego nie jest nam potrzebny, tym bardziej jak będzie niezadowolony z tego, że nie trafił do United.
Śmiem twierdzić, że to Sneijder bardziej chce odejść, niż Moratti chce go sprzedać. Nie zapominajmy, że zapierał się rękami i nogami, aby zostać w Realu. Padły nawet słowa, iż woli siedzieć na ławce, niż iść do Interu. Według mnie Mourinho odegrał kluczową rolę w przeprowadzce Holendra do Włoch i tylko dlatego do nas trafił. Jego miłość do Interu zakończyła się wraz z odejściem Portugalczyka i widać to już było w poprzednim sezonie.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, 16:51 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kujon »

Czyli będzie tak jak myślałem, że nie obejdzie się bez sprzedaży co najmniej jednej "gwiazdy"...

Wolałbym, by padło na Maicona, ale trzeba będzie się pogodzić, że Wes odejdzie - mam nadzieję, że na jego miejsce nie przyjdzie jakiś Banega z Valencii, tylko ktoś kto go godnie zastąpi, o Nasrim nie ma co marzyć - więc proszę o dwójkę z listy Vidal, Hamsik, Hernanes, Sanchez, Hazard, Casemiro, ale jak to będzie jeden to i tak będziemy się pewnie cieszyć  :/
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Vancore »

Przyjscie Vidala byloby super, ale jeszcze lepiej gdyby przyszedl a Wes zostal. Takich poglosek jest zawsze duzo, ile razy sie pisalo wczesniej o Tevezie czy innym Sanchezie, a tu nic jak do tej pory, to samo ze Sneijderem.
Obrazek
Obrazek
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: pierwszyyeti »

o Nasrim nie ma co marzyć
Oj tam, 30 mln funtów i Nasri jest w Interze. Plus tygodniówka w wysokości około 200k.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: forzaragazzi »

Sorry ale jaki jest sens jeżeli nawet sprzedamy Snejdera a pozyskamy tylko Vidala? Gdzie tu jest wzmocnienie, gdzie WARTOŚĆ DODANA? Że jest troche młodszy? Inter potrzebuje sukcesów tu i teraz. Nie jesteśmy Arsenalem że co roku będziemy kupować perspektywiczny skład, a jak przychodzi co do czego to zawodnicy się spalają bądź odchodzą w najlepszym momencie kariery (Nasri, Fabregas). A Sneijder jest w najlepszym momencie kariery. Zaakceptuje odejście każdego zawodnika łącznie z Etoo, Maiconem, Cesarem i Milito oprócz niego, bo go nie ma po prostu kim zastąpić.
militomen
Posty: 13
Rejestracja: 6 mar 2011, 12:04

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: militomen »

więc proszę o dwójkę z listy ........ dla mnie napewno Hazard i MoZe ten Hamisik Z Napoli ...... przy okazji my sie wzmocnimy i zabierzemy hamsika z naszego rywala ligowego Napoli
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: forzaragazzi »

No ok ale Inter nie będzie grał w 12. Sugerujesz że para Vidal-Hamsik da nam więcej w podstawowym składzie niż para Motta-Sneijder?
militomen
Posty: 13
Rejestracja: 6 mar 2011, 12:04

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: militomen »

w sumie tak
pierwszyyeti
Posty: 136
Rejestracja: 7 lut 2010, 01:31

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: pierwszyyeti »

Sorry ale jaki jest sens jeżeli nawet sprzedamy Snejdera a pozyskamy tylko Vidala? Gdzie tu jest wzmocnienie, gdzie WARTOŚĆ DODANA? Że jest troche młodszy?
Sorry, ale nie znajdziesz piłkarza, który by zastąpił Sneijdera i stanowił "wartość dodaną"; w Europie jest góra 4-5 lepszych rozgrywających i ŻADEN z nich nie przejdzie do Interu. Decyzja o sprzedaży Holendra zawsze będzie decyzją utraty przynajmniej jakiejś części jakości w środku pola - z drugiej strony trzymanie go na siłę oznacza to samo + spadek ceny, więc jeśli naprawdę chce odejść...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: miniu86 »

Wartość dodana była by w momencie gdyby za pieniądze ze Sneijdera przyszedł dobry środkowy pomocnik plus skrzydłowy(którego tak baardzo nam, potrzeba do ustawienia 4-3-3) jak np Sanchez.

Z drugiej jednak strony jestem daleki od odsyłania Wesa do innej drużyny. Sneijder to skarb, jeden z niewielu klasowych rozgrywających w Europie. Należałoby go sprzedać w momencie gdy sam by się tego domagał i to za ogromne pieniądze.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2011, 20:58 przez miniu86, łącznie zmieniany 1 raz.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Serpente »

Sneijder: „Wolę zdobyć scudetto z Interem niż zarabiać więcej w Manchesterze”

Jeżeli mówił szczerze to...  :hold: :hold: Ogólnie bardzo fajny wywiad,widać że zależy mu na klubie i czuje się tu dobrze,elegancko,bo szczerze mówiąc nie wierzyłem że będziemy w stanie go zatrzymać  :P
Obrazek
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: sampam »

Okazalo sie, ze zarowno Fergie, Branca, jak i Moratti nie blefowali ws. Sneijdera. To zawsze jakis pozytyw z calego tego zamieszania.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: pewny »

no ciekawe co powiedział, trzeba mu wierzyc na słowo ze mówi prawde :)
jak widać inni połakomili sie na kase (myśle ze wymieniac nie trzeba)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: miniu86 »

Sypie nam się Wes oj sypie. Ten i zeszły sezon to pasmo kontuzji przeplatanych mniej lub bardziej udanymi meczami
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Klinsi64

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Klinsi64 »

dlatego należy go sprzedać,póki jeszcze nie jest piłkarskim inwalidą...
IlCapitano

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: IlCapitano »

Sprzedać go i to jeszcze w styczniu. Motywacje do gry w naszej koszulce ma zerową a w dodatku częściej się leczy niż gra. Zaszaleć i dać grać Alvarezowi za napastnikami, to jest pozycja dla niego stworzona moim zdaniem.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: PioFCI »

przykro mi patrzeć, jakie chorągiewki kibicują teraz temu klubowi..
Inter na zawsze !!!
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: piotrek7 »

Il Capitano pisze: Sprzedać go i to jeszcze w styczniu.
W styczniu nie bo cena będzie niższa, ale po sezonie za jakąś rozsądną cenę, czemu nie... tylko, że pod pewnymi warunkami:
1 Muszę mieć pewność, że ktoś z dwójki Coutinho/Alvarez będzie wstanie go zastąpić (na dzień dzisiejszy takiej pewności nie mam, ba, nawet ciężko mieć nadzieje).
2 Pieniądze ze sprzedaży (i nie tylko) przeznaczymy na realizacje mojego ukochanego 4-2-3-1.

W innym wypadku nawet nie chcę słyszeć o żadnych negocjacjach.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

Il Capitano pisze: Sprzedać go i to jeszcze w styczniu.
Nawet nie wiem jak to skomentować...
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kubus »

hah no z tą sprzedażą to troszke za dużo powiedziane, jeszcze nic nie pokazał ale sezon jest długi. Dajcie mu jeszcze szanse.
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Kusy »

Wątpię że znajdzie się ktoś w styczniu i będzie wstanie wyłożyć duże pieniądze za Wesa.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Klinsi64

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Klinsi64 »

Pio_FCI pisze: przykro mi patrzeć, jakie chorągiewki kibicują teraz temu klubowi..
nigdy za nim specjalnie nie przepadałem,jeśli mam być szczery :)
IlCapitano

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: IlCapitano »

Pio_FCI pisze: przykro mi patrzeć, jakie chorągiewki kibicują teraz temu klubowi..
A Ty jak zwykle pojawiasz się czy to na forum czy na SB, kiedy trzeba kogoś skrytykować i uświadomić mu, że nie jest prawdziwym kibicem Interu. Wyraziłem swoje zdanie i tyle, jak Ci się nie podoba to jest Twój problem.
Seba. pisze:
Il Capitano pisze: Sprzedać go i to jeszcze w styczniu.
Nawet nie wiem jak to skomentować...
Napisz, że Motta jest słaby.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: Seba »

Il Capitano pisze:
Pio_FCI pisze: przykro mi patrzeć, jakie chorągiewki kibicują teraz temu klubowi..
A Ty jak zwykle pojawiasz się czy to na forum czy na SB, kiedy trzeba kogoś skrytykować i uświadomić mu, że nie jest prawdziwym kibicem Interu. Wyraziłem swoje zdanie i tyle, jak Ci się nie podoba to jest Twój problem.
Seba. pisze:
Il Capitano pisze: Sprzedać go i to jeszcze w styczniu.
Nawet nie wiem jak to skomentować...
Napisz, że Motta jest słaby.
Nie trzeba pisać tego, co jest oczywiste.
Obrazek
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: kulasiak »

Ja bym był za sprzedażą Sneijdera dopóki dostaniemy za niego porządne pieniądze. Taka prawda, że od dawna Sneijderowi wychodzi najlepiej machanie łapami bo tym jak myśli, że jest na nim faul. Wiadomo, że nawet w słabej formie prezentuje on porządną jakość, ale on słabą formę ma z drobnymi przerwami od 22 maja 2010 roku.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: sampam »

Nie ma to jak hustawka nastrojow :brawo: Przeciez jeszcze niedawno psy wieszali na Alvarezie, bo tenze nie raczyl biegac po boisku, a teraz mialby grac za Sneijdera? Albo Coutinho po 1 niezlym meczu nagle jest lansowany na pierwszoplanowa postac?
Ostatnio zmieniony 20 lis 2011, 14:38 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Odp: Wesley Sneijder

Post autor: kulasiak »

sampam pisze: Nie ma to jak hustawka nastrojow :brawo: Przeciez jeszcze niedawno psy wieszali na Alvarezie, bo tenze nie raczyl biegac po boisku, a teraz mialby grac za Sneijdera? Albo Coutinho po 1 niezlym meczu nagle jest lansowany na pierwszoplanowa postac? Hm... czas wylaczyc FM-a :P
Tylko, że taki Alvarez(za którym osobiście nie przepadam) czy Coutinho mają motywację do gry, a u Wesa już dawno jej nie widziałem.
ODPOWIEDZ