Juan Sebastian Veron

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Juan Sebastian Veron

Post autor: Szycha »

Veron to geniusz musimy go mieć na następny sezon. Środek Veron-Cambiasso to jest coś pięknego :smile: Veron ma full asyst i wspaniały przegląd pola. Takiego zawodnika nam brakowało. Teraz go mamy i musimy zatrzymać tylko dla siebie :wink: :!:
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Juan Sebastian Veron

Post autor: brtq »

Michu zgadzam się z tobą w 100%, Veron zostaje w interze wzmacniamy nieco skład i wygrywamy SerieA. To jest mój plan jednoletni :P
Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
Interfun3
Posty: 392
Rejestracja: 7 lut 2006, 19:14
Lokalizacja: blok wschodni
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Interfun3 »

Michu pisze:Veron to geniusz musimy go mieć na następny sezon. Środek Veron-Cambiasso to jest coś pięknego :smile: Veron ma full asyst i wspaniały przegląd pola. Takiego zawodnika nam brakowało. Teraz go mamy i musimy zatrzymać tylko dla siebie :wink: :!:
ta wspaniały srodek który w tym sezonie nic nie osiagnął. Taka prawda. ja bym osobiście zamiast verona wolał De Rossiego może i sie powtarzam ale takiej jest moje zdanie
---------------------------
Zawsze I Wszędzie Inter Najlepszy Będzie
,,Mam serce w czarno-niebieskich barwach i nigdy nie będę przyjacielem ani Milanu ani Juventusu''- Javier Zanetti

Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Orzeu »

Interfun 3 pisze: ta wspaniały srodek który w tym sezonie nic nie osiagnął. Za Verona wolałbym De Rossiego
taaaa a co miał osiągnąć środek jesli reszta drużyny grała piach ? a tak poza tym to De Rossi kompletnie nie nadawałby się na następce Verona ;) bo to defensywny pomocnik i nie potrafi rozegrać piłki tak dobrze jak Veron czy nawet Pizarro
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Imrahil »

Interfun 3 pisze:ta wspaniały srodek który w tym sezonie nic nie osiagnął. Taka prawda.
football to gra zespolowa,jednym czy dwoma zawodnikami mecz mozna wygrac,ale nie sezonu.Veron Interowi jest potrzebny,szkoda ze tak pozno do nas dolaczyl...
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Juan Sebastian Veron

Post autor: brtq »

Miejmy nadzieje, że w następnym sezonie będzie lepiej. W Interze szykuje się mała reowlucja i być może w przyszłym sezonie będzie grał nie tylko środek......... ale i reszta drużyny. Jeżeli tylko Adriano nie odejdzie będzie dobrze
:flaga:
Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Juan Sebastian Veron

Post autor: Jarek_FCI »

Veron najpawdopodobniej jednak odejdzie z Interu. Oby teraz Inter kupił jego godnego następce.
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Juan Sebastian Veron

Post autor: brtq »

No i Veron odzchodzi :( Dzięki "La Brujita" za gre(przede wszystkim w Lazio i w Interze), na zawsze pozostaniesz mi w pamięci.
Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
michal_kanzas
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2006, 21:48

Juan Sebastian Veron

Post autor: michal_kanzas »

szkoda że Veron odchodzi trudno bedzie go zastąpić tak samo wartościowym zawdonikem jakim był on. Według mnie jedynym jego następcą może być Riquelme choć sciągnięcia go bedzie trudne
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Woo-cash »

No i jednak odchodzi ;( Szkoda bo to byla sila naszej druzyny... A zalatac dziure po odejsciu kluczowego zawodnika bedzie niezmiernie trudno. Tak jak napisal poprzednik tez wydaje mi sie ze odpowiednia osoba na jego miejsce moze byc Riquelme... A kogo pozyskamy najego miejsce to sie okaze ...
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
zanetti16
Posty: 17
Rejestracja: 1 lis 2005, 19:17
Lokalizacja: Sierpc

Żegnaj

Post autor: zanetti16 »

zawodnik dobry ale psół atmosfere w zespole. Ciągłę kłutnie nikomu na dobre nie wychodzą. Mamy Pizarro! dajcie się chłopakowi wykazać a zobaczycie że nie jest gorszy od Verona :twisted:
michal_kanzas
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2006, 21:48

Juan Sebastian Veron

Post autor: michal_kanzas »

szczerze mowiąć niewiem czy pizarro uda sie zastapic Verona, choć bym bardzo chciał tylko niewiem czy podała tego.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Juan Sebastian Veron

Post autor: Szycha »

Własnie Pizarro jest dobry technicznie i takie tam, ale tak jak Veron rozgrywac to on napewno nie umie :roll: Veron odchodzi bo miał sprzeczke z kolesiem, który od ponad roku tylko gada ( z wyjątkami) zamiast robić co ma robić. Wiadomo, że Adriano jest lepiej postawiony. Tylko niech nikt nie pisze, że VEron ma s...... do Argentyny bo koleś zrobił więcej niż cała banda brazylijczyków razem wzięta :mrgreen:
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Juan Sebastian Veron

Post autor: brtq »

Chciałem napisać coś w stylu Micha ale posądzili niektórzy by mnie o to, ze jestem stronniczy(bo raczej widać, że Veron to mój ulubiony zawodnik :wink: ) ale jest obiektywna ocena jakiegoś kibica. Nie mówie, że to Adi powinien odejść ale też dziwią mnie niektóre komentarze w stylu "dobrze, że Veron odchodzi", zrobił ,myśle, wiele dla nas dobrego i za to powinniśmy mu podziękować.
Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Juan Sebastian Veron

Post autor: Lolek »

Ja mu dziekuje za swietne mecze, ale dobrze, ze odchodzi.

Mam wrazenie, ze w nadchodzacym sezonie Figo wygasnie...
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Juan Sebastian Veron

Post autor: EL_CHINO »

Lolek pisze:Mam wrazenie, ze w nadchodzacym sezonie Figo wygasnie...
Można tak powiedzieć, bo zgrywali się (veron i figo) jak Cassano z Tottim, ale to już inna bajka... :P
Lolek
Posty: 428
Rejestracja: 15 maja 2005, 15:35
Lokalizacja: Trzebinia

Juan Sebastian Veron

Post autor: Lolek »

Dlatego tez mi odpowiada taka opcja.

Solari-Cambiasso-Pizarro-Stankovic.

lub

Stankovic-Cambiasso-Pizarro-Esposito. Ale to tylko moja sugestia
brtq
Posty: 52
Rejestracja: 14 kwie 2006, 17:53
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Juan Sebastian Veron

Post autor: brtq »

Obrazek
102 anni di storia,di Serie B non ho memoria:D
Obrazek
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kalisz »

Ach te jego wolne w Manu..poezja
Szkoda że w Interze takich bram nie ładował 8)
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
KadeeK_FcI
Posty: 27
Rejestracja: 31 maja 2006, 12:41
Lokalizacja: Trzebinia

Juan Sebastian Veron

Post autor: KadeeK_FcI »

W Interze byl bardzo dobrym zawodnikiem, chcialbym zeby jeszcze zostal na nastepny sezon ale niestety wraca do rodziny :| Nie lubie go zbytnio jako osoby, ale byl duzym plusem dla zespolu ! No coz bedzie go musial zastapic Pizarro.
"Lui diceva che la serie A e nel nostro DNA
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato..."

.....FoRzA InTeR.....
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Juan Sebastian Veron

Post autor: Maciek(superofca) »

Panowie starcilismy jednego z najlepszych srodkowych w historii footballu.
Kiedy dowiedzialem sie ze odchodzi, to az mnie zgielo.
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kalisz »

Maciek(superofca) pisze:Panowie starcilismy jednego z najlepszych srodkowych w historii footballu.
Kiedy dowiedzialem sie ze odchodzi, to az mnie zgielo.
To widze że dużo interesujesz się klubem,jeśli Cie zagieło...Od dawna była mowa że Veron może odejść i są małe szanse żeby zostal w Interze na przyszły sezon(y)..Przynajmniej byliśmy przygotowani na najgorsze :wink:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Juan Sebastian Veron

Post autor: Maciek(superofca) »

Tak mniej wiecej od grudnia sie o tym mowilo, ale ostatnio nabralem wiary w to, ze zostanie.
ODPOWIEDZ