Juan Sebastian Veron

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ps-man

Juan Sebastian Veron

Post autor: ps-man »

Andy pisze:Veron jest bardzo dobrym piłkarzem !! Szkoda tylko , że chciał przejść do Chelsea ( w której i tak nie pograł sobie :( , a przy tym się marnował :| :!: :!: ) , wielka szkoda , że nie jest trochę młodszy :wink: . Dodam , że jestem pod wrażeniem jego gry :D , ma on wspaniałe uderzenie :grin: :!: :!: Powinien pozostać w Interze :) !!
Do Chelsei odszedł już bez formy która stracił po przejściu z wielkigo boskiego cudownego i w ogole najlepszego SS LAZIO do tej miernoty ManUtd... Macie już tylko cień wielkiego piłkarza :!:
chudy

Juan Sebastian Veron

Post autor: chudy »

ps-man pisze: wielkiego boskiego cudownego i w ogole najlepszego SS LAZIO :!:
amen

nauczaj bracie nauczaj :D
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: sinisza »

dobre chudy :D

fakt Veron gral niesamowicie w Lazio, ale w Interze gra dobrze, pozytywnie i dobrze gdyby tu zostal.
Na mecz z Lazio przyjechal Abramobic , pewnie chcial zobaczyc Davidsa :grin: jako podstawa wymiany za Verona a tu kurcze nici
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Citka

Juan Sebastian Veron

Post autor: Citka »

ps-man pisze:
Andy pisze:Veron jest bardzo dobrym piłkarzem !! Szkoda tylko , że chciał przejść do Chelsea ( w której i tak nie pograł sobie :( , a przy tym się marnował :| :!: :!: ) , wielka szkoda , że nie jest trochę młodszy :wink: . Dodam , że jestem pod wrażeniem jego gry :D , ma on wspaniałe uderzenie :grin: :!: :!: Powinien pozostać w Interze :) !!
Do Chelsei odszedł już bez formy która stracił po przejściu z wielkigo boskiego cudownego i w ogole najlepszego SS LAZIO do tej miernoty ManUtd... Macie już tylko cień wielkiego piłkarza :!:
Chyba nie widziales jak on wymiatal w MU ! tam byl swietnym pilkarzem ! podaval, dryblowal,strzelal z daleka z bliska z wolnych,z roznych itd itp ! swietny pilkarz byl w MU !
ps-man

Juan Sebastian Veron

Post autor: ps-man »

Citka_FCI pisze:
ps-man pisze:
Andy pisze:Veron jest bardzo dobrym piłkarzem !! Szkoda tylko , że chciał przejść do Chelsea ( w której i tak nie pograł sobie :( , a przy tym się marnował :| :!: :!: ) , wielka szkoda , że nie jest trochę młodszy :wink: . Dodam , że jestem pod wrażeniem jego gry :D , ma on wspaniałe uderzenie :grin: :!: :!: Powinien pozostać w Interze :) !!
Do Chelsei odszedł już bez formy która stracił po przejściu z wielkigo boskiego cudownego i w ogole najlepszego SS LAZIO do tej miernoty ManUtd... Macie już tylko cień wielkiego piłkarza :!:
Chyba nie widziales jak on wymiatal w MU ! tam byl swietnym pilkarzem ! podaval, dryblowal,strzelal z daleka z bliska z wolnych,z roznych itd itp ! swietny pilkarz byl w MU !
Heheehehehehehe nie rozśmieszaj mnie :brawo: W ManUtd był już tylko cieniem... Veron był najlepszy w Lazio i reprezentacji...
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: sinisza »

no dobra, ale teraz Veron gra w Interze a w Lazio Talasniapsy i Filipisniapsy
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Andy »

Nie mówcie , że Veron nie grałdobrze w Manchesterze bo nie uwierze :twisted: :!: :!: On zmarnował się dopiero w Chelsea , tam nie dostawał wogóle szans na pokazanie swoich umiejętności :| , mam nadzieje że przejdzie do Interu i tutaj zakończy swoją kariere ( zdobywając coś przy tym :) ) !!!
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: sinisza »

tak, chyba masz racje. Okres swietnosci Veron mial w Lazio, teraz gra dobrze ale to juz nie to. Chelsea to kompletna porazka dlatego go wypozyczyli. A Man U ... niepamietam
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Juan Sebastian Veron

Post autor: Szycha »

W MU Veron mocno zaczął bardzo mocno. Potem była jakaś chyba kontuzja i coraz gorzej. Ale w końcu trafił do nas i chwała mu za to. Niech zostanie u nas, a nie męczy się na wyspach 8)
ps-man

Juan Sebastian Veron

Post autor: ps-man »

Andy pisze:Nie mówcie , że Veron nie grałdobrze w Manchesterze bo nie uwierze :twisted: :!: :!: On zmarnował się dopiero w Chelsea , tam nie dostawał wogóle szans na pokazanie swoich umiejętności :| , mam nadzieje że przejdzie do Interu i tutaj zakończy swoją kariere ( zdobywając coś przy tym :) ) !!!
Ech kolejny... Zmarnował sie juz w ManUtd!!!!!!!!!!!!!!!!! Mylicie reprezentacje z tego okresu z wystepami w klubie, w którym czesto siedział na ławie...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Juan Sebastian Veron

Post autor: Ljarro »

Aha, czyli 25 ligowych występów na sezon i 11 w europejskich pucharach to sie teraz nazywa "siedzenie na ławie" - dobrze wiedzieć.
ps-man

Juan Sebastian Veron

Post autor: ps-man »

Jak na niego to tak...
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Juan Sebastian Veron

Post autor: Ljarro »

W Lazio w dwóch sezonach zagrał razem o dwa mecze więcej w lidze i jeden mniej w pucharach
ps-man

Juan Sebastian Veron

Post autor: ps-man »

Tylko:
a) Serie A było 18-drużynowe - 2 mecze w plecy
b) Veron w ManUtd był przez 2 sezony, więc my się nie rozumiemy, bo mówimy tylko o jednym, a nie o to chodzi...
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: sinisza »

Ljarro pisze:W Lazio w dwóch sezonach zagrał razem o dwa mecze więcej w lidze i jeden mniej w pucharach
fatygowales sie specjalnie zeby to sprawdzic ?
;)
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Juan Sebastian Veron

Post autor: Ljarro »

b) Veron w ManUtd był przez 2 sezony, więc my się nie rozumiemy, bo mówimy tylko o jednym, a nie o to chodzi...
Tyle samo sezonów zagrał w Lazio i to ty chyba czegos nie rozumiesz. Nie chodzi o to czy rozegrał 25 czy 27 meczy tylko chodzi o rząd wielkości, a on za czasów gry w Lazio i Manchesterze rozgrywał mniej więcej tyle samo spotkań.
ps-man

Juan Sebastian Veron

Post autor: ps-man »

Mi nie chodzi dokłądnie o ilość meczow tylko o to ze Premiership była dla niego zagładą! Może gdyby nie ona byłby w panteonie takich jak obecnie Zidane czy Nedved tzn pilkarzem roku!!!!!
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Juan Sebastian Veron

Post autor: Ljarro »

ps-man pisze:Mi nie chodzi dokłądnie o ilość meczow tylko o to ze Premiership była dla niego zagładą! Może gdyby nie ona byłby w panteonie takich jak obecnie Zidane czy Nedved tzn pilkarzem roku!!!!!
Gdyby został w Lazio to na pewno by się tam nie znalazł :lool2:
ps-man

Juan Sebastian Veron

Post autor: ps-man »

Się nie smiej... Znalazłby się...
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: sinisza »

apropo verona miejmy nadzieje ,ze dzis zagra dobrze
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Andy »

po cichu licze na jego atomowe uderzenie w stylu R.Carlosa i oczywiście bramke ;) :!: :!: Mam nadzieje , że po raz kolejny pokaże jaki to jest dobry pomimo swojego wieku :grin:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Juan Sebastian Veron

Post autor: Szycha »

Dzisiaj tak patrze na powołanie naszych piłkarzy i mimo jego wieku zabrakło mi tam pewnego łysego pomocnika... Veron on chyba ma czy jakoś tak... Cambiasso dostał ( bardzo zasłużenie ) i Veron powinien też dostać szanse powrotu. Chyba, że on już dał sobie spokój z reprezentacją, ale mi o tym nic niewiadomo. Niech ktoś mnie oświeci .... ;)
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: sinisza »

no w sumie masz racje. Ostatnio troche pogral i bremki strzelil. Szanse powrotu powinien dostac
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Serek
Posty: 11
Rejestracja: 11 lis 2004, 16:38
Lokalizacja: P-wy
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Serek »

Peewnie trener Argentynczykow woli stawiac na mlodszych mniej wiecej podobnie grajacych do Verona. My jednak sie martwmy aby Moratti go wydostal z Chelsea
F.C. Internazionale Milano
Obrazek
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kujon »

Oj w Argentynie Veron będzie miał bardzo ciężko....D'Alessandro, Aimar, Riquelme...konkurencja na tą pozycję jest bardzo duża, a nasz zawodnik jest już w zaawansowanym wieku (może niejest bardzo stary, ale trener będzie wolał stawiać na młodszych żeby mieć pożytek na kilka lat...)
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kalisz »

Kujon pisze:Oj w Argentynie Veron będzie miał bardzo ciężko....D'Alessandro, Aimar, Riquelme...konkurencja na tą pozycję jest bardzo duża, a nasz zawodnik jest już w zaawansowanym wieku (może niejest bardzo stary, ale trener będzie wolał stawiać na młodszych żeby mieć pożytek na kilka lat...)
dokładnie kujon...ale moim zdaniem Veron powinien dostawać co jakiś czas szanse gry w swojej reprezenatcji,przecież facet umie kopać piłke i bramki też zdarza mu się strzelić :grin:
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
EL_CHINO
Posty: 930
Rejestracja: 19 kwie 2005, 22:21
Lokalizacja: nie jestem z Warszawy ;)

Juan Sebastian Veron

Post autor: EL_CHINO »

Jak myślicie, zostanie jeszcze Veron na nastepny sezon? czy pozwoli obniżyć swoje zarobki o 50%? Jeśli jest tak naprawde zadowolony z gry w INTERze to sądze, że zaostanie, chyba że to była tylko ściema dla dziennikarzy... :|
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kujon »

Moim skromnym zdaniem powinniśmy go za wszelką cene zatrzymać....takie rozgrywającego jak mamy teraz dawno już nie było, więc fajnie by było tego nie zaprzepaścić :D a co do redukcji zarobków...to o 50% napewno się nie zgodzi....ale tak o 30% jak mu zależy na grze w Interze, powinien się zgodzić....
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Kalisz
Posty: 323
Rejestracja: 14 kwie 2004, 20:09
Lokalizacja: Gdynia

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kalisz »

No też mi się wydaje że Inter przesadził troszke z obniżką zarobków.Veron w Interze odgrywa dużą role i jest naprawde wart kasy którą dostaje od Interu.Myśle jak Kujon napisał że jakby Inter obniżył wypłate Verona o 30% a nie o 50% to ten zawodnik z pewnością by został w Interze.
Wole dymać Ryśka z klanu,niż kibicem być Milanu ;]
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Andy »

Ja napisze tak jak Kujon jeżeli mu zalezy na grze w Interze to na pewno zgodzi się na obniżenie zarobków :D , wkońcu wie jak przedstawiają się sytuacje w piłce 8) :!: Veron jak najbardziej jest nam potrzebny i znowu powtórze słowa Kujona :D dawno takiego rozgrywającego nie mieliśmy :) :!:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
ODPOWIEDZ