Juan Sebastian Veron

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
wicio

Juan Sebastian Veron

Post autor: wicio »

jest to informacja z serwisu(specjalnie dla Macho),ze Moratti sie powaqznie nim interesuje,tylko na ile jest to plotka,a na ile prawda chyba nikt za bardzo tego nie wie....co jednak nie znaczy ze nie mozemy sobie troszke pomarzyc....kiedys dal bym za niego wielkie pieniadze,jeszcze gdy gral w Lazio,dla mnie czarodziej i mistrz kreowania gry...w Chelsea sie zmarnowal,do czego sie przyczyniela rzecz jasna rozniez kontuzja...teraz jest on niewiadoma,nie wiem czy bedzie umial odzyskac walory z ubieglych lat,choc mysle ze grac w pi9lke sie nie zapomina,a jesli tak,bylo by to znakomite wzmocnienie pomocy i zakup nareszcie klasowego pomocnika,ktory wraz z Stankoviciem stanowili by trzon pomocy
Maju

Juan Sebastian Veron

Post autor: Maju »

Ja mysle ze zakup Verona sie oplaca, moze stracil forme w Chelsea w Angli!!! A teraz jakby wrócil na stare smiecie do Serie A to mysle ze szybko by sie odbudowal wkoncu tam spedzil najlepsze lata i tylko tam potrafi grac!!!!!!!!!
gismo
Posty: 181
Rejestracja: 2 lut 2004, 19:50
Lokalizacja: Chorzów

Juan Sebastian Veron

Post autor: gismo »

nie wiem co o tym myśleć nie lubie zabardzo Verona ale jakby przeszedł do Interu to bym go sznował
Przemek

Juan Sebastian Veron

Post autor: Przemek »

ee MACZO a nie Macho :wink: . Słuchaj już tyle lat (6 lat :P ) siedze w tych włoskich plotkach że prawde piszą jak jest już DEFINitywny transer.CHociaż jaby Veron przeszedł do Interu to bym nie marudził ;]
wicio

Juan Sebastian Veron

Post autor: wicio »

wiem,tez troszke juz obserwuje te europejskie spekulacje,a z tym Giggsem to ju cos tam bylo glosno w zeszlym sezonie,i moze dlatego jakos mi sie tak teraz przypomnialo..ale nie chcialbym zamieniac Mayde na tego dziadka,bo znow ucieknie nam diament ktory nalezy jedynie oszlifowac i wydamy kupe kasy w bloto...a Veron??osobiscie chyba bym wolal Aimara,to jest dla mnie fenomen i nawet cos tam kiedys nasz prezesunio o nim cos mowil...ale by to bylo chyba za piekne po prostu..a moze veron porwroci we Wloszech do lat swojej swietnosci i to by byla tez sila,wreszcie playmaker z prawdziwego zdarzenia......ach te marzenia
phaza

Juan Sebastian Veron

Post autor: phaza »

No Veron przydal by sie w Interze wydaje mi sie ze odnalazl by sie w Interze... gdyz na ogol Argentynczycy dobrze graja w Interze
Nester
Posty: 345
Rejestracja: 22 sty 2004, 16:45
Lokalizacja: Zielonka
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Nester »

Ja jestem przeciwny temu transferowi.Jak gral we wloszech to byl jednym z najlepszych zawodnikow na swiecie.Ale juz ostatni sezon w jego wykonaniu w barwach Lazio byl bardzo kiepski.Po przejsciu na Wyspy to stal sie zwyklym sredniakiem.Nie sadze ze by byl nam potrzebny.Mysle ze Emre Stankovic pociagnal nasza gre w nastepnym sezonie.Sprowadzenie Verona to wielka niewiadoma.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kujon »

ja też niewiem co oni myśleć :D w sumie tobym bardziej chciał DIEGO bo wiem że to przyszłościowy transfer... ale Veron...eeee wole Ballacka :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: MiRas. »

Nie chcę Veron, bo Chelsea spaprała go i teraz chce go sprzedać (nam). No i po co nam taki ktoś? Z tego piłkarza pozostało wielkie nazwisko... zamiast Verona lepiej pomarzyć (bo na razie tylko to możemy) o kimś z przyszłością, bo niewątpliwie Veron gdyby już do tego Interu przyszedł to zbyt wiele by nie zdziałał. Jakoś nie widzę, by miał jakieś szanse w pomocy w rywalizacji z Dejanem czy Emre. Za dodatkowe miejsce na ławce mamy dawać 13 milionów €? No grazie...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Juan Sebastian Veron

Post autor: Norbas »

Tez jesten przeciwny , Veron to melodia przeszlosci :lol: musimy patrzec w przyszlosc i moim zdaniem najblizsze scudetto zdobedziemy za jakies 4-6 lat gdyz obecnie w Interze nie ma zawodnikow ktorzy by zaslugiwali na to mistrzostwo , oczywiscie sa wyjatki . Druzyna nie tworzy monolitu i przynajmniej pol skladu sie nie nadaje - - - > Kily , Pasqualle , Lamouchi , Almeyda , Okan , Helveg , Farinos , Kallon , Cruz i calkiem mozliwe ze VDM :( , uwazam ze po prostu sie NIE UDALO i trzeba budowac druzyne na scudetto za pare lat , powoli ja odmladzajac i szlifujac a najlepiej zaczac od zmiany trenera - - - - > jesli Zacowi sie powiedzie w ogolnym tego slowa znaczeniu to znaczy ze sie nie znam na pilce i po tym juz ani razu nic nie napisze na tym forum 8)
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Bielik

Juan Sebastian Veron

Post autor: Bielik »

Z pewnością Veron to piłkarz o wielkich umiejeętnościach, ale wątpie czy stac go na powrót po poważnej kontuzji, przecierz nie jest zbyt młody. Zapewne będzie więcej się leczył niż grał. Już wole, żeby zamiast Verona przyszedł Ederson i wymiatał bardziej niż Kaka. 8)
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kujon »

dziś śniło mi się że Verona kupili i biegał se z 8 na plecach :D i chyba to się sprawdzi bo Inter na 90% go wypożyczył
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Anonymous

Juan Sebastian Veron

Post autor: Anonymous »

MiRas pisze:Nie chcę Veron, bo Chelsea spaprała go i teraz chce go sprzedać (nam).


Chelsea go nie spaprala, doznal kontuzji plecow i musial sie poddac operacji, no coz roznie to sie uklada.


Obiektywnie patrzac to faktycznie nie prezentowal na wyspach jakiejs wielkiej formy i teoretycznie kolejny sezon moze byc identyczny do poprzednich. Jesli by go ominely kontuzje kto wie..


Mimo wszystko jesli chodzi o ten transfer/wypozyczenie jestem sklonny zaryzykowac..

TAK dla VERONA w INTERZE 8)


Pozdrawiam. Forza
Anonymous

Juan Sebastian Veron

Post autor: Anonymous »

[img]


hmm...mysle ze przyjscie VERONA da cos interowi.Forma w Angli rzeczywiscie byBa nieciekawa.Czesto lapal kontuzje no i moglo ny sie wydawac ze przyjscie Veron nie ma sensu ja jednak uwarzam ze Veron sie odnajdzie w Serie A i bedzie gral tak jak chocby w Lazio.
Anonymous

Juan Sebastian Veron

Post autor: Anonymous »

Kurde to wyzej to znowu moje cos sie niechce zalogowac ????
Dexster

Juan Sebastian Veron

Post autor: Dexster »

kurde!!!!!!!!!!!!!!!! czemu nie chce sie LOGOWAC to wyzej to oczywiscie moje
BartFCI

Juan Sebastian Veron

Post autor: BartFCI »

Victor jak sie będziesz logował następnym razem to kliknij na małe okienko "zaloguj przy każdym wejściu na forum"[czy coś takiego] mówie sprawdza sie !! Powodzenia i Pozrdowienia !!
Dexster

Juan Sebastian Veron

Post autor: Dexster »

Obrazek Dziś o godzinie 14.30 odbyła się prezentacja nowego zawodnika Interu Mediolan. Mowa oczywiście o Argentynczyku Juanie Sebastianie Veronie, który kilka dni temu zasilił włoski zespół na zasadzie rocznego wypożyczenia z Chelsea.
XENEIZE

Juan Sebastian Veron

Post autor: XENEIZE »

Mam małe zapytanie do fanów Interu, może ktoś będzie znał odpowiedź.
VERON został powołany do reprezentacji Argentyny na mecz eliminacyjny z Peru 4 września. W internecie na stronach argentyńskich przeczytałem jednak wiadomość, że VERON nie przyjedzie na zgrupowanie kadry i nie zagra w tym meczu, bo Inter się na to nie zgadza i go nie puści. Zastanawiam się, czy to prawda, bo do tej pory nie słyszałem, aby jakikolwiek klub nie puścił piłkarza na mecz eliminacyjny.
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Kujon »

to Inter będzie pierwszy :D Veron jest potrzebny na Chievo i go nie puścimy :D
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
XENEIZE

Juan Sebastian Veron

Post autor: XENEIZE »

Kujon pisze:to Inter będzie pierwszy :D Veron jest potrzebny na Chievo i go nie puścimy :D
Nie wątpię, że VERON jest potrzebny na mecz z Chievo, ale ten mecz jest dopiero 12 września. Poza tym nie wiem dlaczego to właśnie VERONA wyróżnionoby właśnie w ten sposób, bo przecież w tym samym czasie w swoich reprezentacjach zagrają inni latynosi - ZANETTI, ADRIANO, RECOBA i CORDOBA, nie wspominając o wielu graczach z reprezentacji europejskich, którzy wystąpią w swoich drużynach dodatkowo 8 września.
LuCas21

Juan Sebastian Veron

Post autor: LuCas21 »

Kto mi powie za co Veron dostal najwyzsza note za mecz z chievo?Adriano dostal 7 a podobno on najlepiej sie spisywal.. :?:
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Andy »

Veron z meczu na mecz spisuje się coraz lepiej :) i to nas powinno zadowalać :D - cieszy fakt , że Mancini nie rezygnuje z niego i daje mu grać : Veron będzie bardzo przydatnym piłkarzem dla Interu ;) Już to udowodnił we wczorajszym spotkaniu kilkoma swoimi zagraniami :wink:
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
ricki17

Juan Sebastian Veron

Post autor: ricki17 »

mam prosbe jesli ktos z was oglada mecze ligowe interu o ile to wogole mozliwe to niech tak bezstronnie oceni gre verona
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Juan Sebastian Veron

Post autor: mati »

Hmm... z tych meczy co ja widziałem na C+ to Veron za często nie grał... najlepszy mecz który widziałem z udziałem Verona w jego wykonaniu to chyba ten z Romą... tak to nieraz w skrótach na początku sezonu pamiętam, ze dużo asystował... szkoda, że nie mamy go na stałe i że nie jest o jakies 7 lat młodszy... (jak Sinisza :wink: )
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Juan Sebastian Veron

Post autor: Bart »

Veron grał w praktycznie każdym meczu do tej feralnej kontuzji z Bologną. Grał naprawdę dobrze, wreszcie mamy dobrego rozgrywającego.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Juan Sebastian Veron

Post autor: mati »

oczywiście, żeby było jasne, nie chcę podważać jego roli w klubie :grin: zwłaszcza po tym, jakie przywiązanie wykazuje, ale mam do niego mały żal... skoro niby mu tutaj tak dobrze to czemu nie przeszedł do nas najpierw zamiast do MUpetów a potem Chelsea :?: :roll: widać, że kasa wzięła górę nad zdrowym umysłem... przeciez on wcześniej grał długie lata we włoszech... niby dlaczego miałby się przenosic do Hiszpanii :?: gdybyśm go mieli wcześniej wiele spraw wyglądałoby inaczej... ale trudno się mówi... szkoda tylko, że mimo wszystko on już nigdy nie będzie tak świetny jak dawniej..
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Juan Sebastian Veron

Post autor: Andy »

Veron jest bardzo dobrym piłkarzem !! Szkoda tylko , że chciał przejść do Chelsea ( w której i tak nie pograł sobie :( , a przy tym się marnował :| :!: :!: ) , wielka szkoda , że nie jest trochę młodszy :wink: . Dodam , że jestem pod wrażeniem jego gry :D , ma on wspaniałe uderzenie :grin: :!: :!: Powinien pozostać w Interze :) !!
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Pieklo
Posty: 20
Rejestracja: 11 mar 2005, 22:50
Lokalizacja: Pyskowice

Juan Sebastian Veron

Post autor: Pieklo »

kogoś takiego było nam potrzeba jak jest w formie to gra genialnie tylko trochę podatny na kontuzje
Pieklo
Emre_Belozoglu
Posty: 11
Rejestracja: 8 mar 2005, 02:36

Juan Sebastian Veron

Post autor: Emre_Belozoglu »

..::Veron jest wysmienitym zawodnikiem z najwyzszej futbolowej pulki...na chwile obecna to najbardziej doswiadczony pilkarz naszego kochanego klubu i mam nadzieje, ze ktos tak dojrzaly futbolowo jak Juan Sebastian poprowadzi Inter do wielkich sukcesow 8)
..::F.C. Intenacional Milan przez zycie::..
ODPOWIEDZ