Goran Pandev

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

Jak myślicie, co pokaże Goran? Wniesie coś do zespołu czy pozostanie w cieniu? Ja uważam, że może pierwszych skrzypiec grać nie będzie, ale pokaże co potrafi i doskonale zastąpi Eto'o, a przy okazji wzmocni zespół. Byłem za transferem Pandeva, i mam nadzieję, że się na nim nie zawiedziemy... Forza Inter! Forza Goran! Forza Mou!  :hold: :hold:  Mam nadzieję, że działacze nie zrezygnują z dalszych transferów, i zdecydują się na kogoś do 2 linii, bo z ta cienko w Interze  :/  [tt]Witamy na pokładzie!!![/tt]
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
kjuska
Posty: 561
Rejestracja: 25 sie 2006, 18:20
Lokalizacja: Białystok

Odp: Goran Pandev

Post autor: kjuska »

Miejmy nadzieję, że Pandev szybko wprowadzi się do drużyny i wniesie wiele dobrego w nasze szeregi. Liczę na jego występ przeciwko Chievo i pokazanie czegoś optymistycznego z jego strony. Ale nie zdziwie się jeśli w pierwszym składzie na Chievo wyjdzie w napadzie Mario i Milito.      Forza Goran !
Against Modern Football
Obrazek
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: Jedrula »

A ja myślę, że Goran będzie dużym wzmocnieniem i sporą konkurencją dla Milito i Eto'o (Mario nie uwzględniam). Oczekuję dużo od Gorana.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

Gdyby Mario zmienił swój charakter, byłby zawodnikiem na miarę światową... Potrzebuje kogoś, kto okiełznałby jego charakter.
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Goran Pandev

Post autor: Minister »

Dlatego mamy Mourinho,jak wiadomo on potrafi radzić sobie z takimi typami zawodników więc może i Mario wreszcie zobaczy,że nie jest pępkiem świata.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Goran Pandev

Post autor: Seba »

Według mnie Goran będzie dużym wzmocnieniem. Tak na prawdę poza Milito i Eto'o nie mieliśmy konkretnego zmiennika na którego zawsze można było liczyć. Pasuje także do taktyki ze skrzydłowymi i uważam, że jako zastępca Wesa również by sie nadał. W jego sprowadzeniu widzę same plusy.
Obrazek
Ricardo Quaresma77
Posty: 147
Rejestracja: 24 cze 2009, 14:59
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Goran Pandev

Post autor: Ricardo Quaresma77 »

Świetny napastnik, do tego potrafiący sam sobie wypracowywac sytuacje, mogący także od biedy grac za dwójką napastników. Inter nie mógł zrobic lepszego transferu tego okienka, porównując cenę (a raczej jej brak) do umiejętności.

Z drugiej strony po kilkumiesięcznym rozbracie z futbolem jego forma może byc lekką niewiadomą - a trzeba pamiętac że lada dzień Eto'o wyjeżdża na PNA, więc potrzebny drużynie będzie niemal od zaraz.
Niemniej transfer pierwsza klasa.
Presja? Jaka presja? Presję odczuwają biedni ludzie, którzy muszą nakarmić rodzinę. W piłce nie ma presji.

Obrazek
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Goran Pandev

Post autor: Kubusa10 »

Według mnie duże wzmocnienie liczę że do konca sezonu strzeli przynajmniej 5 bramek
I ogólnie to szacuna dla pana Morattiego
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Goran Pandev

Post autor: RoB »

Taka kolejna zapchajdziura do składu. Za wiele się po nim nie spodziewam.
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

O na pewno nie zapchajdziura.. przekonamy się po sezonie co pokazał, a pokaże dużoooo!!
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: MiRas. »

Akurat mam wobec niego dosyć duże oczekiwania, bo nie jest to jakiś pionek. W Lazio pokazał, że grać w piłkę potrafi, także cieszę się, że za friko trafił do nas ;) Na pewno przyda się drużynie w najbliższym czasie, tym bardziej, że Eto'o wyjechał na PNA, Milito grał przed świętami dosyć słabo, także nie wiemy, czy jego forma wróciła na właściwy tor, czy też nie; po Balotellim nigdy nie wiadomo czego się spodziewać, Arnautović jest obecny tylko w składzie na stronie internetowej, a jeśli chodzi o mecze i treningi to jest to człowiek z cyklu "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Na pewno więc wolę go oglądać w linii ataku, niż jakieś śmieszne próby zrobienia z Materazziego środkowego napastnika, czy też broń Boże wystawianie beznadziejnie beznadziejnego Manciniego.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Kropasz
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2007, 14:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: Kropasz »

Cieszę się, że przyszedł do nas Pandev, cieszę się tym bardziej, że przyszedł za darmo, a polityka transferowa Interu coraz bardziej mi się podoba. Pandev wg mnie godnie zastąpi Eto'o przez ten miesiąc bo na obrażalskiego i 'ą-ę mam wszystko w dupię' Balotellego nie zawsze można liczyć. Z drugiej strony nie sądzę, by Pandev zdobył w tym sezonie więcej niż 10 bramek, a jego kontrakt mógłby być, powiedzmy, o rok krótszy bo raczej lepszy niż jest Macedończyk nie będzie.
गांजा
Koniec świata
"Na szczycie nie ma presji. Presja pojawia się, gdy jesteś drugi lub trzeci." - Jose Mourinho
Four little goblins, trapped by the sea.
One teased a serpent, and then there were three.
Three little goblins, enjoying their brew.
One bumped an ogre, and then there were two.
Two little goblins, out in the sun.
Down came a griffin, and then there was one.
One little goblin shook up the ground.
When the dust cleared, no one was found.
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: and1 »

Problem w tym, że on może szukać formy i ogrania dość długo. Ma stracone pół roku więc tak naprawdę jego gra, to wielka nie wiadoma. Jednak zawsze to jakaś konkurencja dla boskiego Mario, Eto'o czy Milito.
Obrazek
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Goran Pandev

Post autor: Biały »

Na pewno bardzo dobry ruch ze strony naszych działaczy. Solidny piłkarz, do tego za darmo, tym bardziej, że latem byliśmy skłonni wydać za niego kilka milionów :) Najważniejsze, że teraz będzie czterech, w miarę dobrych napastników (bo nigdy nie wiadomo, jak będzie grał Mario). Ale też nie spodziewam się po nim żadnych fajerwerków... na dziś solidne uzupełnienie linii ataku. Ale być może mnie zaskoczy i stanie się pierwszoplanową postacią, nie mam nic przeciwko temu :)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: Imrahil »

glod do gry w pilke moze zaowocowac dobra forme Gorana,czekam na debiut
:szal:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
IlCapitano

Odp: Goran Pandev

Post autor: IlCapitano »

Nareszcie. Nie ukrywam, że bardzo lubię tego zawodnika, już od czasów jego wczesnej gry w Lazio. Zawsze imponował mi swoją techniką i dryblingiem. Jest lewonożny, co w perspektywie naszych dotychczasowych napastników, z których każdy jest prawonożny dodatkowo cieszy.
Tak jak byłem pewny Milito, tak samo jestem pewny Pandeva. Wprawdzie nie jest on takim strzelcem wyborowym jak Principe, ale dysponuje lepszą techniką i potrafi sam wypracować sobie sytuacje.
Na razie w hierarchii napastników jest trzeci, ale kto wie, może nas wszystkich zaskoczy. I najważniejsze: zanosi się na mniej występów Maryjusza, co pewnie wielu kibicom wyjdzie na zdrowie.
Liczę na brameczkę w Weronie, najlepiej taką, dającą 3 punkty.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Goran Pandev

Post autor: Nen »

Odnośnie Balotellego myślę, że właśnie Pandev sprawi, iż Mario zacznie się bardziej starać bo mimo wszystko jakieś tam okresy gry miał w kieszeni a teraz wygląda na to, że będzie musiał walczyć  z Goranem o pozycje 1 zmiennika
God protect me
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

Ja myślę, że dzięki rywalizacji z Pandevem Super Mario się zmieni, 'dorośnie' , bo na razie jest chimeryczną lalunią. Nie mówię, że zawsze, ale on jest taki czasami w ogóle nieobecny, jakby oglądał mecz i koniec jego roboty. Popatrzeć, łapami pomachać, porozkładać i koniec... oby na lepsze Maio, bo pójdzie do City. Mancio chce wyszarpać nam parę osób... Cordoba, Maicon, Balotelli...
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
miniu86
Posty: 2882
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Goran Pandev

Post autor: miniu86 »

Przyjście Pandeva cieszy mnie niezmiernie ponieważ może on grać przynajmniej na trzech pozycjach. Może być napastnikiem, lewym skrzydłowym i ofensywnym pomocnikiem. Właśnie! Kimś kto zluzuje często kontuzjowanego Sneijdera. Zacytuję teraz pewnego kibica Lazio z innego portalu:

"Wg mnie Pandev to urodzony rozgrywający/wysunięty pomocnik/cofnięty napastnik. Grając w Lazio, często imponował mi dryblingami i strzałami z daleka. Świetnie się zastawia i z takiej sytuacji dogrywa do partnerów, bądź sam próbuje jakiejś kombinacji (np. drybling + strzał). "
i
"Ale grając za Zarate i Rocchim, był rozgrywającym, a na tą pozycje, jak zresztą wspomniałem, nadaje się najlepiej. Czy wygryzie Sneijdera, nie wiem, ale transfer i tak na 4+/5- w akademickiej skali ocen. "
Komu jak komu ale kibicowi Lazio który często oglądał grę Gorana można wierzyć.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

Chyba właśnie kibic Lazio wie najlepiej o Goranie, ale czy miał rację, to mam nadzieję że się dowiemy w meczu z Chievo. Żeby wpakował choć jedną bramkę byłoby ok! Wszystko zależy od The Special One  :-) Miejmy nadzieję, że będzie dobrze i Pandev pomoże w walce o Scudetto i pokaże trenerowi Lazio, że niepotrzebnie grał ławę.
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
Mate1908
Posty: 74
Rejestracja: 21 gru 2006, 11:50

Odp: Goran Pandev

Post autor: Mate1908 »

No cóż tu dożo pisać. Kolejny świetny ruch naszego zarządu. Naprawdę jestem pod wrażeniem prowadzenia naszej polityki transferowej w ostatnich latach. Kupujemy mądrze i z rozwagą. Wiadomo że czasem zdarzy się jakiś 'niewypał' ale mniejsza z tym. Nasi w ostatnim czasie mają nosa do ściągania wartościowych zawodników. Mam nadzieję że tym razem będzie podobnie. Goran potrafi strzelać, poza tym umie także indywidualną akcją zaskoczyć rywala. Jeśli wróci do formy z czasów Lazio, Mourinho będzie miał nie lada problem o zestawienie snajperów na mecz. Forza Pandev!  :-D
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
"Żeby być najlepszym, musisz pokonać najlepszych"
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Goran Pandev

Post autor: Omen »

Cóż nie mogę się doczekać jego debiutu!!
:szal:
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

To prawda, ale może rozwiń swoją myśl Omen  :-D
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Goran Pandev

Post autor: Omen »

Rozwinę swoja myśl po jego pierwszym meczu :) Wiadomo że to świetny piłkarz ale ciekawe jak zaaklimatyzuje się w naszych barwach.Chciałbym o nim mówić wyłącznie w samych superlatywach.Martwi mnie jednak to że tak właściwie nie zagrał ważnego meczu od kilku miesięcy ale póki co obdarzam go dużym kredytem zaufania.
:szal:
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Goran Pandev

Post autor: SlimShady »

Pandev to moim zdaniem wielka niewiadoma.
Z zaaklimatyzowaniem nie powinien mieć problemów, ponieważ grał już u nas.
Ale obawiam sie bardzo jego dyspozycje, jak wiemy ma nie przeciętne umiejętności, poza tym jest bardzo uniwersalny i wszechstronny, oprócz napastnika grywał w Lazio również na ofensywnym środkowym pomocniku jak i na skrzydle, wiec na pewno z tego aspektu sie nam bardzo przyda, przynajmniej jako alternatywa na Sneijdera, jakby ten nie mógłby grać. Pandev świetnie uderza a dystansu i umi ciekawie zagrać. Myślę, ze patrząc na jego karierę to znakomity transfer, co dyspozycji obecnej piłkarza mam obawy, ale nie dmucham an zimne i miejmy nadzieje, że Pandev zagra na swoim poziomie, wtedy może stać sie bardzo ważnym piłkarzem w naszej ekipie.
Ostatnio zmieniony 5 sty 2010, 12:56 przez SlimShady, łącznie zmieniany 1 raz.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Tupac_FCI
Posty: 92
Rejestracja: 9 lis 2008, 10:08
Lokalizacja: Olsztyn

Odp: Goran Pandev

Post autor: Tupac_FCI »

Nie ma co gdybać, kilka pierwszych meczów i wszyscy będziemy wiedzieli jak chłopak sobie poradzi po returnie do Interu :)
"Rozejrzyj się wokoło, tu wcale nie jest wesoło..."
Obrazek
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

Z otwartymi mocno oczyma przeczytałem, że Mou powołał Gorana na mecz z Chievo  :yes2:  Mam nadzieję, że Milito zagra na prawej, a Pandev po lewej stronie ataku  :D    :piwko: dla The Special One - nie blokował transferu, nie marudził i chyba da się wykazać dla Pandeva, i liczę że kredyt zaufania udzielony macedończykowi zostanie spłacony z odsetkami
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: Woo-cash »

Z jednej strony pewna niewiadoma z drugiej zawodnik który zdążył wyrobić swoją markę. Martwi mnie jedynie to w jakiej dyspozycji jest obecnie. Być może dostanie kilkanaście minut aby się pokazać.
Kolejna rozważna i zapewne przemyślana decyzja zarządu który widocznie "dojrzał" do dokonywania transferów.
Teraz wystarczy życzyć Goranowi aby jak najszybciej zaaklimatyzował się i zgrał z drużyną i oczywiście bramek.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Goran Pandev

Post autor: dodo_IM »

Wielkim plusem Pandeva jest to, że może grać na pozycji Sneijdera. Potrafi rozegrać piłkę oraz strzelić z dystansu. Jestem bardzo zadowolony z tego transferu. Zapewne zagra z Chievo, ale raczej nie od pierwszej minuty. Trenował indywidualnie więc powinien być w dobrej kondycji. Powodzenia Goran.  
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

dodo_IM pisze: Wielkim plusem Pandeva jest to, że może grać na pozycji Sneijdera.
To prawda, nie było nawet konkretnego zmiennika dla Sneidera, jedynie Deki był, ale w razie kontuzji Dekiego i Sneidera (oby nie zapeszyć) to nie ma komu ich zastąpić. Pandev może grać jako ofensywny pomocnik, skrzydłowy i napastnik, co daje nam zawodnika o ogromnych predyspozycjach kadrowych
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
ODPOWIEDZ