Goran Pandev

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Goran Pandev

Post autor: forzaragazzi »

Mnie natomiast cieszy jeden ważny szczegół w całej tej sprawie. Mianowicie zawodnik primavery który od najmłodszych lat był związany z Interem a następnie oddany do innego klubu (bo się nie sprawdził) z miłą chęcią wraca na stare śmieci. To oznacza nic innego że po prostu właściwie wszyscy piłkarze od najmłodszych roczników są odpowiednio traktowani i nie mają żadnych pretensji czy urazu do klubu.  :szal: Vieri to taka czarna owca  :P
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: Woo-cash »

forzaragazzi pisze: Vieri to taka czarna owca  :P
Dlaczego?
Piszesz o piłkarzach Primavery. A nie wiem jaki związek z nimi miał Vieri? Przecież on nie grał w naszych juniorach. Więc nie może być "czarną owcą" :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
robak563
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2006, 19:41
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: robak563 »

Chciałbym zapytać tych, którzy oglądali dwa pierwsze mecze w wykonaniu Pandeva. Według pewnego portalu Macedończyk w obu meczach był lewoskrzydłowym natomiast ja, oglądając mało wymowne skróty spotkań zauważyłem, że plątał się on gdzieś w środku. Więc jak to było? Na jakiej pozycji grał?
air87
Posty: 414
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:07
Lokalizacja: Pzn

Odp: Goran Pandev

Post autor: air87 »

Gral na skrzydle, wymiennie z Mario w 1 meczu i RQ/Arnautovicem w 2 meczu. Jednak ja go czesciej widzialem w 2 meczu na prawej stronie.
robak563
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwie 2006, 19:41
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: robak563 »

Dzięki za odpowiedź. A jak myślicie, gdy wróci Eto'o to Goran siądzie na ławce czy Mou znajdzie miejsce na boisku dla trzech napastników? Chyba, że właśnie Pandev będzie grał na skrzydle...
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Goran Pandev

Post autor: pietrasowy »

Przy obecnym "urodzaju" w pomocy podejrzewam ze bedziemy przez jakiś czas grać 4-3-3. dla mnie może być nawet 4-2-4, bylebym nie musiał oglądać motty -.-'

Co do Gorana - widać że nie grał sporo, wydaje mi się że kondycyjnie trochę mu jeszcze brakuje, po prostu nie grał długo w meczach o stawkę i nie biegał przez te pół roku po boisku, a teraz od razu w pełnym wymiarze czasowym gra.
Tomek8990
Posty: 201
Rejestracja: 26 wrz 2008, 23:46

Odp: Goran Pandev

Post autor: Tomek8990 »

Jest to bardzo solidny zawodnik, braki kondycyjne nadrobi w końcu, i będzie grał całe mecze. Jak wróci Eto'o być może Mou posadzi go na ławce, ale jestem za tym aby grał, bo na pewno więcej wniesie w pomocy niż Zanetti, a że jest to zawodnik wszechstronny, to nie będzie dla niego problemem np gra w środku czy na skrzydle... jak najbardziej na plus.
Forza Inter:)
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Goran Pandev

Post autor: Dzyl »

Pandev to świetny zawodnik, pozyskanie go było naprawdę świetnym ruchem Interu na rynku transferowym. Jako napastnik gra bardzo dobrze i myślę że mógłby zastąpić nawet Eto'o który ostatnio chyba nie ma zbyt dobrej formy.
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Goran Pandev

Post autor: Minister »

Bo jest ustawiany na pozycji gdzie nominalnie nie powinien grać.On podobnie jak Millito to wysunięty napastnik.U nas często przesuwa się go na pozycję bocznego napastnika.
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
NeroBlu
Posty: 133
Rejestracja: 25 sty 2010, 12:45
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: NeroBlu »

Zanetti, Cambiasso, Sneijder; Pandev; Milito, Eto'o :D ojojoj. Chyba za bardzo ofensywne, ale za to jaka siła rażenia
PERCHE' L'INTER CE L'HO NEL CUORE E' LA MIA VITA, E' L'UNICO MIO AMORE
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Goran Pandev

Post autor: pietrasowy »

Ja widze tylko jedno wyjście: rotacja. Eto bardzo dużo robi dla zespołu i mimo wszystko także strzela sporo.
Co do Gorana - z początku nie byłem przekonany co do niego, ale jeśli utrzyma taką formę to super. szuka gry, ma umiejętności i chce mu się - oby nie tylko dlatego, że długo nie grał w piłkę. czasami tylko niepotrzebnie wdaje sie w drybling, ale na to można przymknąć oko ;)
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Goran Pandev

Post autor: szuli »

czasami też widzę, że woli sam kontynuować akcję niż podać piłkę
nie raz już było tak, że ktoś wybiegał "od dołu" z rękami w górze i on go widział - ale mu nie podał, mimo, że wychodził na dobrą pozycję

ocena sytuacji należy do niego.. ale moim zdaniem powinien tą piłkę oddać koledze
nie mniej jednak bardzo wartościowy z niego gracz - przynajmniej jak narazie
Obrazek

Obrazek
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Goran Pandev

Post autor: bart_d »

Sprzedajmy albo wypożyczmy Pandeva, bo chłop biega po boisku i w zasadzie...tylko biega.
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Goran Pandev

Post autor: Helton »

bart_d pisze: Sprzedajmy albo wypożyczmy Pandeva, bo chłop biega po boisku i w zasadzie...tylko biega.

lepiej nie bo kim bedziemy grali??? Alibekiem?? czy moze vojtusem??
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Goran Pandev

Post autor: g0raFCI »

Trzeba nam ataku, Cassano + jakiś dobry, tani i zdolny do gry chłopak (nie wiem, nie śledze poczynań w innych ligach i nie wiem kogo można kupić) Wiem jedno: kogoś w końcu kupić trzeba, zaszkodziła pasywność latem i teraz mamy takiego Pandeva pseudo piłkarza, jest cieniem samego siebie, a tak go chwaliłem jak przychodził do Interu... Będzie dobrze, jeszcze zagra na najwyższym poziomie !  :inter: :szal:
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Goran Pandev

Post autor: bart_d »

Alibec albo Biabiany?

Sam nie wiem, Biabiany daje radę ostatnimi czasy. Widać, że chłopak się rozwija. Musi zdobywać doświadczenie.
Alibec też młody i chyba złej zmiany nie zrobił w ostatnim meczu z Lazio. Faktycznie mało go mogliśmy oglądać (65 min w dwóch meczach), ale przynajmniej jest alternatywą za Pandeva, który jak narazie przechodzi kryzys (albo wypalenie) formy.

Nie ukrywam, że też liczę na zimowe okno transferowe.
"Perce siamo i fratelli del mondo"
Chojnaq
Posty: 56
Rejestracja: 5 gru 2009, 23:57
Lokalizacja: Łódź

Odp: Goran Pandev

Post autor: Chojnaq »

Biabiany dawał radę z Twente i Parmą. Wcześniej przypominał typowego "rycerza bez głowy", a w meczu z Lazio nie przypominał nikogo, bo na boisku właściwie nie istniał. Albiec jak dla mnie na razie jest fajnym napastnikiem na zmianę przy naszym prowadzeniu, póki co ma zbyt mało doświadczenia i umiejętności, by stać się znaczącą postacią drużyny (ale wierzę w niego) :)
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: and1 »

Goran jest chyba jednym z najsłabszych zawodników INTERU. Odkąd przyszedł do INTERU tylko w Styczniu grał na poziomie. Od tego momentu ten zawodnik nie wnosi nic do zespołu. Blokował tylko miejsce dla Mario a teraz dla Biabianego. Mnóstwo strat, zero techniki, patelnie, których nie potrafi wykorzystać...w meczu z Koreańczykami dobitnie to potwierdził, że grajek z niego marny...a jest podstawowym zawodnikiem :| Jedyny plus to taki, że przyszedł za darmo...
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 15:01 przez and1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Goran Pandev

Post autor: Vancore »

On by w Lechu grzal lawke a u nas gra w podstawie... Nie wiem co Rafaello w nim widzi, ok byly kontuzje ktos musial grac ale zdrowy jest Biabiany a Goran nadal w pierwszym, nadal najgorszy na boisku, nadal wolny. Zeby przynajmniej strzelal te setki co ma co mecz, ale po co ... ?
Obrazek
Obrazek
Belweder
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2009, 12:12

Odp: Goran Pandev

Post autor: Belweder »

gdyby nie mały wybór w ataku to pandev pewnie byłby już sprzedany, nie rozumiem co Rafa w nim widzi. co mecz najgorszy na boisku , strasznie powolny i marnuje duzo setek
Arcadinho77
Posty: 16
Rejestracja: 15 wrz 2006, 16:41
Lokalizacja: Siemianowice/Gefell
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: Arcadinho77 »

Ale co tam Gorana nie wyrzuca bo nie ma klasowego napadziora a jak juz wiadomo Antek dogadal sie z klubem cyganowicza na ta chwile jak Milito odzyskal by forme to Moratti moglby Tevez-a sciagnac ale to nierealne bo Argetynczyk chce juz zawiesic buty na kolku nikogo nie kupi i bieda lezymy jak bedzie 7 miejsce w lidze do poki bedzie Benitez to bedzie uznawane za 8 cud swiata .
Ostatnio zmieniony 18 gru 2010, 23:21 przez Arcadinho77, łącznie zmieniany 1 raz.
Arcadinho77
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Goran Pandev

Post autor: Serpente »

http://www.youtube.com/watch?v=q4V5qHbH ... re=related

Dopiero teraz zobaczyłem ten fail Pandeva,przyznam że pudło najwyższej klasy  :ave:
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Goran Pandev

Post autor: Woo-cash »

Nerazurro_ pisze: http://www.youtube.com/watch?v=q4V5qHbH ... re=related

Dopiero teraz zobaczyłem ten fail Pandeva,przyznam że pudło najwyższej klasy  :ave:
Ale chociaż w poprzeczkę trafił ;-)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Goran Pandev

Post autor: pewny »

Z tego co piszą w necie Goran potwierdził transfer do Napoli...

6,4 mln funtów... jeśli to prawda, to nie jest źle...

http://www.eurofutbol.pl/news/521316-Na ... -Mediolan/
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Goran Pandev

Post autor: magneto86 »

Ja przeczytałem, że 7,5 mln euro, tak czy siak bardzo dobra decyzja :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Goran Pandev

Post autor: tomiko85 »

ja slyszalem ze 8 mln ma kosztowac , ogolnie spoko niech zwolni miejsce
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Goran Pandev

Post autor: cor72z »

Całkiem przyzwoity pieniądz za niego wyciągnęliśmy, nie powiem. Cieszyłem się, gdy przyszedł do nas za darmo ale niestety nie spełnił oczekiwań, chyba nie tylko moich. Spodziewałem się po nim dużo lepszej gry, niemniej na długo zapamiętam gola z wolnego w derbach Mediolanu i bramę na wagę awansu w starciu z Bayernem. Powodzenia w Napoli.
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Odp: Goran Pandev

Post autor: berniol21 »

Nie ma co narzekać na cene.
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Odp: Goran Pandev

Post autor: Odet »

zyskaliśmy:
pozbyliśmy się gracza, który i tak u nas nic nie grał
dostaliśmy trochę kasy (a przychodził z Lazio za darmo i trochę zarabiał)
może dzięki temu transferowi poprawimy relacje handlowe z Napoli.
Pozdr.
Boże chroń mnie od przyjaciół... z wrogami sobie poradzę...
berniol21
Posty: 158
Rejestracja: 11 sie 2009, 10:55

Odp: Goran Pandev

Post autor: berniol21 »

Jak na gracza ,który u nas grał piach taka suma to majątek.
ODPOWIEDZ