Leonardo

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Leonardo

Post autor: SlimShady »

Co do Leo moim zdaniem powinien odejść, miałem obawy ze sobie nie poradzi i niestety miałem racje, trzeba kogoś z charyzmą i wiedza taktyczną.
Widać, jak Leo nie umi wykorzystać typowych graczy po taktykę jak np:

1. Pazzini, to typowy zawodnik którego trzeba obsłużyć w ataku, dośrodkowaniami, czy długimi piłkami i wtedy albo odegra na najbliższego albo strzeli, a ale tu trzeba pomyśleć po Włosku, na przykład jak ma odegrać musi ktoś wbiegnąć np Eto czy Wes. Pazzini powinien grać jak np. Toni za Lippiego w Włoszech w 2006 r. Widać, ze u nas Pazzini sie marnuje bo nie widza jak  sie z nim powinno grać, tu trzeba wiedzy, której nie ma Leo, to samo było z Huntelaarem w Milanie, jak tylko odszedł nieźle sobie w Schalke radził.

2. Motta: to zawodnik który odpowiada za utrzymanie środka, za Mopu i Benka widać było widać jaką jakoś i inteligencje prezentuje Thiago, bo to byli fachowcy, którzy mieli za tki graczami do czynienia i zawsze byli jego pupilami (patrz Benitez: Xavi Alonso i Gerrand) (patrz Mourinho: Lampart i Ballack). Motta jest zawodnikiem którego trzeba umieć wykorzystać :PP

3. Sneijder: tu już wogule u Leo wysiada podstawy całej taktyki, Wes to typowy rozgrywający, on musi tylko dostać piłkę za napastnicy muszą mu sie wystawił a on zrobi swoje. tu jednak u Leo wszytko zawodzi bo nie działa wszytko jak powinno a gracze graja sami.

4. Obronna: tu widać, ze Leo nie zna sie kompletnie co to jest obronna, Milan tez tracił mnóstwo bramek, Inter bije teraz chyba wszystkie swoje rekordy, mimo ze posiadamy mocną defensywę, która uchodziła rok temu za najlepszą na świecie.

Nam potrzeba trenera myślącego po Włosku albo fachowca światowej klasy.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Leonardo

Post autor: Helton »

Ja nie rozumiem czemu nie gra Coutinho. Przeciez chyba nie az w takiej slabej formie zeby marnowac swoj talent na trybunach.
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Leonardo

Post autor: fmlyhm »

A mnie bardziej dziwią absencje Pazziniego, który na chwilę obecną jest - jak dla mnie - o wiele lepszym rozwiązaniem, niż Diego ..
Coutinho jest wg mnie słabszy niż występujący pomocnicy w pierwszej 11stce, ale na ławce powinien być i wchodzić, gdy tylko jest okazja/potrzeba - Leo mógłby Młodzianowi dać szansę.

Pozdrawiam.
Obrazek
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Leonardo

Post autor: dodo_IM »

Powiem tak kogo Inter nie kupi latem, z Leo na ławce i tak góra Coppa Italia wygramy, a że wszystkie znaki na Ziemi i niebie wskazują na jego pozostanie szykuje się kolejny ciężki sezon. Massimo otwórz oczy! Nawet moja mama widzi że z Leo żaden trener. Czemu Moratti tego nie widzi. Za samo 2-5 z Schalke powinien stracić posadę. Taki klub jak Inter potrzebuje trenera z górnej półki, a nie scauta w tej roli. Dzisiejszy skład wystawiony z Napoli mówi sam za siebie. Nawet w takim meczu nie da pograć Coutinho i Maridze nie wspominając o zostawieniu na ławce Pazziniego.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Leonardo

Post autor: pewny »

Leo sam nas uratował i odszedł :)
papa Leo ;]
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Leonardo

Post autor: Serpente »

Dla mnie to zwykły sprzedawczyk.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Leonardo

Post autor: Woo-cash »

Dziękuje. Dobranoc.
Jeszcze będzie konferencje organizował i tłumaczył się dlaczego to od nas odchodzi. Tylko winny się tłumaczy 8). Widocznie coś ma na sumieniu że tak czmychnął po cichutku ;-)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
ODPOWIEDZ