Giampaolo Pazzini

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Michal_fci »

Debiut troche gorszy niz wczorajszy van Bommela, ale bardzo dobry :) Oby tak dalej i Milito na lawke. Jak bedize gral tak ciagle to zostanie krolem strzelcow jeszcze :P
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dodo_IM »

Debiut marzenie to mało powiedziane. Pazzini do pierwszej 11, za Milito. Szacun Diego za to jak wiele zrobiłeś ale obecnie są lepsi od ciebie. Pazzogol może nam majstra uratować.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dzonyy »

Świetny debiut. Oby dalej się tak prezentował jak dzisiaj to będzie bajka. Pozostaje liczyć że Milito i Pandev siedząc na ławce nabiorą chęci do gry... a majstra to uratować na może poprawienie defensywy, bo prezentujemy się na tyłach tak fatalnie że aż brakuje słów.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: yoda79 »

Nie wiem, jak się potoczy jego kariera u nas,ale zaczął wspaniale. Ciekawy jestem czy Leo odważy się wystawić Pazziniego w pierwszej 11 w czwartek.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: fmlyhm »

Powinien zagrać - dzisiaj bezsprzecznie pokazał, że zasługuje na grę w Interze, w pierwszym składzie.
Byłem sceptycznie do niego nastawiony, ale po dzisiejszym meczu zmieniam o nim zdanie :)
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dzyl »

Świetni debiut Pazziniego. Mam nadzieję że będzie tak grał cały czas i jeszcze pewnie nie raz uratuje nam tyłek. Szkoda tylko że nie może grać w LM. Tam będzie ciężko bez niego.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Tkrauze »

Panowie zobaczcie jak Pazzini zachowuje sie w polu karnym :) piłkarski Al Pacino ! aktorski majstersztyk,zwodzenie,udawanie,nieobecnośc,start i gol  http://www.youtube.com/watch?v=G5pxkvv6wWw  :) :-D :inter:
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Kamikaze »

Wy tu tak gadugadu a przypomne wam debiut pandeva ; *
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Principe
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2011, 10:56

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Principe »

Diebiut miał bardzo dobry :brawo: , ale od razu nie skreślajcie milito , on jest bardzo dobrym napastnikiem.Jak już się odblokuje to myśle że spokojnie Inter mógłby grać 1 napastnikiem wysuniętym i 2 cofniętymi.Takie jest moje zdanie  :inter: :szal:
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Biały »

Kamikaze pisze: Wy tu tak gadugadu a przypomne wam debiut pandeva ; *
Akurat debiut Pandeva z Chievo był bardzo przeciętny :p Ale wiadomo o co chodzi.

Jasne, że zadebiutował lepiej, niż można było sobie wymarzyć, ale niektóre reakcje na jego występ, zwłaszcza w komentarzach, są rozbrajająco-załamujące ;p Na koniec sezonu go rozliczymy, jak strzeli 7-8 bramek to będzie bardzo dobry wynik. Wreszcie jest kim postraszyć z ławki, oby tak dalej :)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y&nbsp; "Bassiamo i toni" ;D
pawlittoo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2009, 16:58

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: pawlittoo »

pawlittoo pisze: Pozzo super ruch ze strony Interu. Napewno nie raz uratuje nam tylek w lidze.
No to mamy pierwszy! :D
IlCapitano

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: IlCapitano »

Pisałem, że jego gra głową w połączeniu z wrzutkami Maicona to może być mieszanka wybuchowa. No co tu dużo pisać, piłkarski killer, król pola karnego. Nareszcie ktoś odciąży Samu w strzelaniu goli. Oby tak dalej Pazzo!
Ciekawe tylko co na to wszystko Milito. W LM będzie grał nadal, ale w lidze albo gramy trójką w ataku albo Il Principe czeka ławeczka... Myślę jednak, że takich "problemów" z zestawieniem linii ataku zazdrości Leonardo każdy trener w lidze z wyjątkiem Allegriego.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: MiRas. »

Debiut Pazziniego to marzenie, ostatnio się tak podniecałem gdy Vieri zasadził 3 gole Veronie w 1999 roku :P Później jedynie gol Adriano w debiucie na Santiago Bernabeu wprawił mnie w (dziecięcą wówczas) euforie, ale Pazzini zagrał 46 minut i strzelił 2 gole, plus wypracował karnego. Bardzo dobrze, ze nie podszedł do tego karnego, bo pewnie by nie strzelił, tzw syndrom "za bardzo chcę". ;P

Gdyby ktoś powiedział mi tydzień temu, że dzisiaj Pazzani strzeli dla nas dwa gole to bym się poskładał ze śmiechu, raz, że za Pazzinim nie przepadałem za jego aktorstwo (aczkolwiek twierdziłem, że jako egzekutor jest po prostu w ścisłe czołówce Serie A), a dwa nie wierzyłem, że Branka go wyciągnie... Dzisiaj? Uwielbiam go. I to nie tylko przez ten mecz, bo przyznam bez bicia, że jakiegoś bzika mam na jego punkcie od paru dni :P

Widać było, że troszkę wystraszony wszedł na boisko i nie pewny siebie, ale po chwili od razu to minęło, zapomniał o tym i wyrobił wręcz 250% normy.

Nowy Książe Mediolanu?
Umarł król, niech żyje król?

Hm... na chwilę obecną zbyt pochopne.

Ale zaryzykuję i powiem, że... mamy swojego Inzaghiego, napastnika, który po trupach idzie do celu. Oby tak tak dalej Pazzo, po dzisiejszym meczu już zawładnąłeś CN.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Klinsi64

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Klinsi64 »

nie dziwię się Twojej fascynacji(ach te pekaesy :-D)... a tak już na poważnie to lepszego debiutu nie można było sobie wymarzyć,początek świetny widać gołym okiem iż to że zdobył do dzisiaj tylko 6 bramek dla Sampy wynika nie z jego słabej dyspozycji w tym sezonie lecz z braku klasowych partnerów w pomocy i ataku...oby tak dalej
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dominho »

Co do karnego MiRas to ja bym go dał Pazziniemu. Hat-trick w debiucie w ciągu jednej połowy to byłby debiut marzeń. No, ale fakt mogłyby by być skutki uboczne. Mimo wszystko świetny debiut i oby tak dalej!
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Il Principe. »

Niesamowity zawodnik. Przemyślałem sobie te bramki i na prawdę rzadko widziałem w Interze takiego gościa co z krótkiego słupa z głowy wali takie bramy. To będzie transferowy HIT! FORZA IL PAZZO!
korcia29
Posty: 10
Rejestracja: 5 mar 2008, 21:20

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: korcia29 »

Pazzini super ale co obrona przy pierwszych 2 golach dla Palermo robiła to była sztuka
;-) Piotro :D
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: RdK. »

Przestrzegam przed zbyt pochopnym popadaniem w euforię. To był dopiero jego pierwszy mecz, fakt, że niezwykle udany, ale mimo wszystko...PIERWSZY MECZ. Rozegra tym podobnych spotkań więcej, wtedy będzie można mówić o "strzale w dziesiątkę".
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Omen »

Rzeczywiście Pazzo zawiesił sobie poprzeczkę bardzo wysoko bo załóżmy że z Bari zawiedzie i każdy będzie wieszał na nim psy.Oby nie!Bo wierzę że będzie to nasz taki drugi Vieri za najlepszych lat!Jak to można pokochać piłkarza w kilka dni ; )))
:szal:
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: hQ »

Niech walnie jeszcze z 10 goli to będę megazadowolony :)
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: ferii »

Pazzini debiut  wymarzony. Typowy lis pola karnego i takiego kogoś nam brakowało. Życzymy aby takich występów było jak najwięcej ;)

moja ocena za te 45 minut to 11/10 :P hahah co mógł zrobić więcej ;)
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
majk2122
Posty: 61
Rejestracja: 26 maja 2010, 07:07

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: majk2122 »

Debiut wymarzony takiego zawodnika nam brakowalo wie jak sie ustawic w polu karnym mysle ze sobie poradzi w interze dzis pokazal na co go stac
glinek
Posty: 369
Rejestracja: 17 sie 2007, 20:31
Lokalizacja: Bytów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: glinek »

Il Pazzo nie mogę napisać nic więcej niż po prostu: dziękuję za ten mecz z Palermo! :* Już Ciebie wszyscy pokochali w Interze! ;)
FORZA INTER
milano siamo noi, milanista pezzo di merda
milan milan vaffanculo, ma che bello é stare insieme a te
FORZA WISŁA
Jak długo na Wawelu, Zygmunta bije dzwon,
Tak długo nasza Wisła, Zwyciężać będzie wciąż.
Zwycięży orzeł biały, zwycięży polski ród
Zwycięży nasza Wisła, bo to Krakowski klub
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Ynter »

Wiem, że to dopiero pierwszy mecz, ale kurna, tyle czekałem w tym sezonie na napastnika strzelającego bramki, a tu przychodzi taki Pazzini i w 45 minut strzela dwie i załatwia karnego! Jak tu go nie lubić? :brawo: Mam zarazem nadzieję, że zmotywuje to Milito, bo nie mogę już patrzeć na jego tragikomiczną skuteczność :roll:

Forza Pazzini! :flaga:
bart_d
Posty: 64
Rejestracja: 30 lis 2010, 22:49

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: bart_d »

Lepszego debiutu nie mógł sobie wymarzyć. Jak przystało na włoskiego piłkarza, również jest dobrym aktorem :)

Gratulacje Pazzo!
"Perce siamo i fratelli del mondo"
g0raFCI
Posty: 123
Rejestracja: 6 mar 2009, 19:17
Lokalizacja: Hajnówka moje miasto !

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: g0raFCI »

PA - ZZI - NI! PA - ZZI - NI! PA - ZZI - NI! PA - ZZI - NI!
Ale koksiarz ! Niech wróci Sneijder i Samuel, Pazzo do pierwszej 11 i lecimy na wyżyny, nie ma co  :inter: :flaga:
Gdzieś na Podlasiu leży,
Miasto Białystok zwane,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Lalalalalalala,
Kto się tam dostanie, ten ma przegwizdane!
Przyjechali ludzie z miasta,
Zobaczyli co się dzieje,
Cała polska nie istnieje, Białystok szaleje...
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: miniu86 »

Debiut jak kiedyś Vieri. Mam nadzieję, że będzie zdobywał gole z podobną regularnością co Bobo.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Odet »

Grande P-A-Z-Z-I-N-I
Grande P-A-Z-Z-I-N-I
Grande P-A-Z-Z-I-N-I
pozdr.
Boże chroń mnie od przyjaciół... z wrogami sobie poradzę...
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dzonyy »

miniu86 pisze: Debiut jak kiedyś Vieri. Mam nadzieję, że będzie zdobywał gole z podobną regularnością co Bobo.
Marzenie.... oby się spełniło. Miałem nadzieję że kimś takim zostanie Diego , ale niestety swoimi występami mocno rozczarowywuje :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Baszczu »

Tutti Pazzi per il Pazzo Pazzini! :-D
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ