Giampaolo Pazzini

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
IlCapitano

Giampaolo Pazzini

Post autor: IlCapitano »

Oficjalne potwierdzenie kwestią godzin, więc chyba można już założyć temat poświęcony Pazzo.

Na początku wielkie gratulacje dla Branki, i przestańcie w końcu na niego najeżdżać bo wyjąć w zimie jednego z czterech najlepszych włoskich napastników* za 10 baniek + szrot to jest mistrzostwo świata. Tym bardziej, że po stracie Cassano Sampa mogła strzelić focha i kopnąć nas gdzieś.
Od pierwszych plotek wiążących go z Interem byłem za tym transferem. Killer w typie Milito, ale o wiele lepiej gra głową. Rocznik 84 co jak na napastnika sprawia, że związał się z nami na najlepsze lata kariery.
W poprzednim sezonie zdobył w Serie A 19 bramek w 37 meczach. W obecnym jego bilans we wszystkich rozgrywkach przedstawia się następująco: 29 meczów i 12 goli, w samej Serie A 19 meczów i 6 goli.
Jedyny minus jest taki, że nie może grać w LM. Ale i tak jest gicior.

* - Pazzini, Cassano, Quagliarella, Miccoli. Według mnie prezentują ten sam, najwyższy poziom z włoskich napastników.
pawlittoo
Posty: 53
Rejestracja: 29 cze 2009, 16:58

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: pawlittoo »

Pozzo super ruch ze strony Interu. Napewno nie raz uratuje nam tylek w lidze.


Il Capitano , nie zapomniales o Di Natale ?
kostrzes
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2009, 17:28
Lokalizacja: Płock

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: kostrzes »

Dobre wrzutki od Maicona na głowę Pazziniego mogą nam przynieść wiele miłych chwil  w tym sezonie.Ciekaw jestem czy wejdzie od razu do pierwszego składu.Na debiut z Palermo raczej nie ma co liczyć bo z Juve chyba doznał lekkiej kontuzji.
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Kamikaze »

Eh co tu komentować w 99 % zgadzam sie z Tobą Il Capitano. 1% odebrałem za brak Di Natale. Faktycznie najeżdżanie na Brance jest idiotyczne po w swojej karierze dokonał pare neisamowitych ruchów transferowych. Co do Pazziniego jak będzie już oficjalne info to będe skakał z radosci.
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Gunnar »

Pazzini to mistrz gry głową. Jego doświadczenie w Serie A pomoże mu szybko odnaleść się u nas. Potrzebny nam taki lis pola karnego bo Eto'o zaczął lubić schodzić do skrzydła a forma Milito to jedna niewiadoma.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: MiRas. »

Pazzini na papierze to bardzo dobre wzmocnienie, do dzisiaj pamiętam jak się zastanawiałem jakim cudem Fiorentina oddała go w zamian za Bonazzolego, co im działacze Sampdorii wsypali do drinka, że zrobili takie głupstwo.

Rasowy napastnik, rasowy aktor (to się może przydać na włoskich boiskach :P), wyrafinowany w polu karnym, takiego nam trzeba było wobec problemów z jakimi boryka się Milito (skuteczność oraz kontuzje).

Cena również jest bardzo atrakcyjna, oddanie Biabiany'ego, który jako jedyny piłkarz na świecie zostawiał w tyle piłkę oraz własne buty będzie z korzyścią zarówno dla niego, jak i dla nas.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: yoda79 »

Na plus - cena, wzmocnienie ataku i pojawienie się gościa, który niesamowicie gra głową.
Na minus - nie może grać w Lm i coś czego bardzo nie lubię - pajacowanie i symulka.
Oby się tego wyzbył, bo grać w piłkę potrafi.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: miniu86 »

Ktoś pisał, że będzie następcą Vieriego - bardzo bym tego chciał. Póki co powinien poprawić naszą skuteczność i w ogóle grę w ataku, który ostatnio prezentuje się dramatycznie. Ciekaw tylko jestem jak Leo będzie go ustawiał razem z Eto'o i Milito.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Bart »

Jesteście pewni, że nie może grać w LM? Moim zdaniem to sytuacja taka sama jak z Adebayorem - grał w LE, ale może grać w LM.

Edit: A nie, w eliminacjach grał...
BoLoNsKi
Posty: 223
Rejestracja: 10 lis 2005, 18:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: BoLoNsKi »

To czy nam uratuje tyłek nie raz w lidze, to czy strzeli wiele bramek to się jeszcze okaże ;) Akurat cieszę się że taki napastnik ma do nas przejść jednak zawsze, nieważne jaki to piłkarz by do nas przyszedł, wolę poczekać z oceną transferu bo może być to hit nad hitami.. tak samo jak i marność nad marnościami  :wink: Życzę mu jak najlepiej, niech pomoże nam w obronie mistrza ;)
ObrazekObrazekObrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Omen »

Ranocchia teraz Pazzini jakby nie było Inter robi się bardziej Włoski ; ) Na pewno nie będzie osłabieniem bo chyba gorzej grać od Pandeva nie będzie.
:szal:
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Zzzz »

Piszecie ze cena za Pazziniego bardzo korzystna i dobre posuniecie Branki...
a Cassano kosztowal Milan bodajze 2,5 mln. Tylko ze nam rzekomo nie byl potrzebny, wiec nie przesadzalbym z tym slodzeniem Brance  :wink:
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: and1 »

Il Pazzo aaaeeeeaaooo ! Bye bye Pandrzew ;]]
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Gunnar »

and1 pisze: Il Pazzo aaaeeeeaaooo ! Bye bye Pandrzew ;]]
mam nadzieje, że chodzi ci o bye bye na ławkę a nie w ogóle ?
Obrazek
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: and1 »

Pandrzew grając regularnie nie potrafił znaleźć formy a co dopiero kisząc się na ławce. Po sezonie sprowadzić kogoś wartościowego i wtedy Macedończyk niech szuka sobie klubu dostosowanego do swojego poziomu :)
Obrazek
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Gunnar »

W sumie po sezonie może odejść. Przyszedł za darmo więc jakiś zysk z niego będzie. :)
Obrazek
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dominho »

Milito, Eto'o, Pazzini w ataku to będzie siła. Grając dwoma napastnikami tak jak to robi Leonardo mamy w obwodzie zawsze jednego klasowego napastnika. W dodatku jeszcze jest Pandev, co do którego mam podobne zdanie jak "and1".
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
Bartez
Posty: 14
Rejestracja: 10 cze 2010, 09:14

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Bartez »

Dobry transfer. Tylko szkoda tej LM, kto będzie grał w ataku jak będą przypadkiem jakieś kontuzje...
Bigbeat
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:41
Lokalizacja: POZnań*
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Bigbeat »

myślę że Pandev + gotówka za Sancheza latem byloby niezlym ruchem Branki ale nasi włodarze myśląc o wymianach myślą raczej o pozbywaniu się perspektywicznych graczy jak Andreolli,Bonucci,Cardirola itd. zamiast szrotu w postaci Suazo,Rivasa,Pandeva czy Munty mogących zdziałać coś w klubie na poziomie Udinese.
22 may 2010
GLORY! GLORY! GLORY! INTERNAZIONALE!
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: MiRas. »

Bigbeat pisze: myślę że Pandev + gotówka za Sancheza latem byloby niezlym ruchem Branki ale nasi włodarze myśląc o wymianach myślą raczej o pozbywaniu się perspektywicznych graczy jak Andreolli,Bonucci,Cardirola itd. zamiast szrotu w postaci Suazo,Rivasa,Pandeva czy Munty mogących zdziałać coś w klubie na poziomie Udinese.
A Ty myślisz, ze Udinese to frajerzy, którzy nie widzą co się dzieje i jak gra Pandev, czy Muntari oraz co się dzieje ze Suazo, czy Rivasem? Sam fakt, że Rivas przechodzi na Ukrainę chyba nie wystawia mu dobrej recenzji.

Kto normalny oddałby swego najlepszego gracza za trochę grosza i ledwo chodzacego Pandeva?
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: mio85 »

ok dobry transfer - lepszego w tym momencie pewnie bysmy nie wyciagneli, ale......
dziwi mnie wasz podziw dla Branci.....po pierwsze zawalil on - wraz z Morattim zeby byla jasnosc - kompletnie letnie okno i zasluzyl na doszczestna krytyke, jaka zreszta slusznie zebral - efekty odczuwamy do dzis.........podobnie zachowywal sie w w tej sesji czekajac na ostatnia chwile, no ale w koncu udalo sie......chwalic go jednak nie ma za co: 12 mln + Biabiany, ktory jest warty jakies 4 mysle daje 16 mln euro......na wiecej tego zawodnika bym nie wycenil,, 25 mln jakie sugerowala Sampa bylo niedorzeczne - tyle w dzisiejszych czasach daja tylko naiwniacy z city.....takze super transakcja to nie byla............supertransakcją bylo za to sciagniecie Cassano za grosze prze dzialaczy Milanu, i to niepowtarzalne zaniedbanie na pewno dlugo pozostanie w pamieci kibicow - no chyba, ze Pazzini swoimi bramkami na to nie pozwoli - OBY!
co do zawodnika - na pewno prezentuje wysoka klase, zawsze podobal mi sie jego styl......teraz kwestia jak bedziemy grac dalej - czy nadal dwojka z przodu, czy wrocimy do trojki? jesli Leo postawi na 3 nie widze go za bardzo z boku, bo to urodzony srodkowy......jesli zdecyduje sie na 2 to zapowiada sie z kolei ciekawa rywalizacja z Milito, co powinno wszystkim wyjsc na dobre.....
Bigbeat
Posty: 5
Rejestracja: 13 sie 2009, 15:41
Lokalizacja: POZnań*
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Bigbeat »

Goran nie gra znowu aż tak tragicznie.
przykładowo Gilardino w koncowej fazie gry w gorszej czesci Mediolanu gral slabo natomiast odrodzil sie we Florencji.
Dlaczego nie mialoby byc tak samo z Macedończykiem?
22 may 2010
GLORY! GLORY! GLORY! INTERNAZIONALE!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Chuchu »

Bardzo dobry zawodnik. Ciekawi mnie czemu Moratti nagle się zaczął za Włochami rozglądać :) 26-letni bramkostrzelny lis pola karnego przy obecnej formie Pandeva i sytuacji zdrowotnej Milito to transfer idealny :)
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Mora »

Ciekawy transfer,choć z dwójki Pazzini-Cassano wolałbym tego drugiego.Inter kupił napastnika,który generalnie żyje z podań,więc powrót do gry Sneijdera i dobra forma Maicona są niezbędne do optymalnego funkcjonowania Pazzinigo w Interze (czyt. strzelania bramek).

Gratulować czegoś Brance i Moratteimu :?: Cassano za 2,5 mln euro, van der Vaart za 11 mln euro, Ibrahimović za darmo...Tu nie ma czego gratulować,to tylko naprawianie swoich karygodnych błędów.
Chuchu pisze: Ciekawi mnie czemu Moratti nagle się zaczął za Włochami rozglądać :)
Przeczytał na JuvePoland, że Inter to jednak nie jest włoski klub.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
IlCapitano

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: IlCapitano »

Przestańcie przywoływać ciągle tego Cassano. Czy Wy myślicie, że Moratti i Branca to idioci, którzy olaliby piłkarza tej klasy co Cassano do wyjęcia za 3 miliony gdyby było z nim wszystko ok(czytaj miał równo pod kopułą)? Tu na pewno chodziło o aspekt psychiki. Po doświadczeniach z Adriano i Balotellim Moratti nie chciał się po raz kolejny babrać w tym samym gównie i ja go popieram.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Mora »

Adriano,Balotelliego czy Ibry nie ma już w Interze,więc może nie byłoby tak źle...Leonardo też nie wydaje mi się specjalnie kłótliwym szkoleniowcem.Zresztą za 2,5 mln euro spokojnie mogli zaryzykować,gdyby coś Włochowi odwaliło,to by się go sprzedało z zyskiem...Z ostateczną oceną zimowego mercato należy się wstrzymać do końca sezonu,na chwilę obecną uważam jednak, że niezatrudnienie piłkarza klasy Cassano to był błąd,nawet biorąc pod uwagę jego charakter.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
lucainter
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2009, 13:49

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: lucainter »

Bardzo dobry ruch Pazzogol :inter:
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Seba »

mio85 pisze: teraz kwestia jak bedziemy grac dalej - czy nadal dwojka z przodu, czy wrocimy do trojki? jesli Leo postawi na 3 nie widze go za bardzo z boku, bo to urodzony srodkowy......jesli zdecyduje sie na 2 to zapowiada sie z kolei ciekawa rywalizacja z Milito, co powinno wszystkim wyjsc na dobre.....
Jeśli gralibyśmy trójką, to może Pazzini-Milito na szpicy, a Eto'o taki wolny elektron atakujący ze skrzydła. Ciekawe jak by to wyglądało. Jednak najpierw niech Diego się wyleczy, wróci do formy i wtedy Leo będzie myślał. Na chwilę obecną nie ma wątpliwości jaki będzie atak.
Obrazek
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Kermitt »

No z Eto'o już zrobiliśmy skrzydłowego, dlaczego nie mielibyśmy go zrobić z Pazziniego :P Póki co na pewno atak powinien wyglądać Eto'o - Pazzini. Poza tym coś mam przeczucie że z tym transferem może być jeszcze różnie, choć mówi się już o tym praktycznie wszędzie. Warto jednak zaczekać na oficjalną informację w tej sprawie.
rzuwf
Posty: 38
Rejestracja: 20 paź 2008, 16:11
Lokalizacja: warszawa

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: rzuwf »

and1 pisze: Pandrzew grając regularnie nie potrafił znaleźć formy a co dopiero kisząc się na ławce. Po sezonie sprowadzić kogoś wartościowego i wtedy Macedończyk niech szuka sobie klubu dostosowanego do swojego poziomu :)
zgadzam sie w 100%. tylko potrafi podreptac w jedna czy druga strone, bramke strzela raz na dwa miesiace to co to za napastnik. ja bym go nawet za darmo oddał żeby mi wiecej nerwow niepsuł, bo szczerze to jak go widze na boisku to mam wrazenie ze on gra w przeciwnej druzynie.
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ