Giampaolo Pazzini

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: cor72z »

Odkąd gram w FMa (będzie już z dziesięć lat) to nigdy nie miałem tak udanego transferu jak Pazzini (poza Mirkiem Klose, który ładował 70 bramek na sezon w FM 07/08 chyba). Zrobiłem z Giampaolo 3-krotnego króla strzelców oraz mistrza Serie A, króla strzelców i zwycięzcę LM, najlepszego piłkarza i złotego medalistę mundialu oraz zdobywcę Nagrody im. Lionela Messi'ego (tzw. "Złotej Piłki").

W rzeczywistości Pazzini aż tak fantastyczny nie jest, ale wierzę, że nam się przyda. To taki naturalny następca Milito, tylko lepiej gra głową. Ostatnio wyraźnie brakuje u nas kogoś od wykańczania akcji gdy gorszy dzień ma Eto'o, a przecież Cuchu i Deki nie mogą się w strzelców bawić w każdym meczu bo mają też obowiązki w pomocy. Jak się dobrze zgra z drużyną to w przyszłym sezonie, przy wsparciu takich magików jak Sneijder powinien być gwarancją 20 bramek w lidze. Mam tylko nadzieję, że nie zrobimy z niego skrzydłowego/obrońcy bo on raczej poza polem karnym rywali na wiele się nie przyda.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Chuchu »

Przyjście Pazziniego niestety definitywnie blokuje mój wymarzony transfer Cavaniego latem, no ale Włoch jest bardzo dobrym snajperem, wykorzystuje każdą dogodną okazję. Potrafi strzelić gola z każdej pozycji i będzie z niego 100x więcej pożytku niż z Pandeva. W zasadzie to taka młodsza wersja Milito :)
RdK.
Posty: 626
Rejestracja: 8 lut 2006, 13:52
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: RdK. »

cor72z pisze: Odkąd gram w FMa (będzie już z dziesięć lat) to nigdy nie miałem tak udanego transferu jak Pazzini (poza Mirkiem Klose, który ładował 70 bramek na sezon w FM 07/08 chyba). Zrobiłem z Giampaolo 3-krotnego króla strzelców oraz mistrza Serie A, króla strzelców i zwycięzcę LM, najlepszego piłkarza i złotego medalistę mundialu oraz zdobywcę Nagrody im. Lionela Messi'ego (tzw. "Złotej Piłki").
Ja pierdole, co to tutaj robi?
Obrazek
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Baszczu »

Liczę przede wszystkim na jego grę w powietrzu, bo zdobywamy zatrważająco mało bramek strzelonych głową. Według mnie Pazzini jest w tej materii razem z Andy Carrollem i Peterem Crouchem najlepszy w Europie. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że wpasuje się w zespół.
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Gunnar »

http://www.inter.it/aas/news/reader?N=51244&L=it

jest oficjalne info jest impreza  :ave:
Obrazek
Il Principe.
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2009, 00:38

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Il Principe. »

I jadymy po scudetto. Jest Pazzo jest impreza ! !
Kubusa10
Posty: 98
Rejestracja: 11 gru 2008, 20:10
Lokalizacja: Tam gdzie biją najmocniej i piją najwięcej

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Kubusa10 »

Mam nadzieje że nie obniży swoich lotów a wręcz je podwyższy,Pazzini jest świetny w powietrzu a właśnie takich zawodników nam brakuje patrząc na jego ostatni sezon w Sampdorii był niczego sobie(19 bramek w 37 meczach) liczę że jeżeli wyleczy kontuzje to może zdobyć z jakieś 7-10 bramek
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dynia »

fajnie, że przyszedł do klubu, niezly zawodnik, we Fiorentinie przeważnie był pierwszym rezerwowym, w Sampdorii rozwinął skrzydła. Coraz więcej Włochów sie nam w Mięczynarodowym klubie robi. prawdopodobnie przejmie spuścizne po boskim Ricardo i wistepował bedzie z 7 na plecach
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Seba »

Nie trawie kolesia i nie uważam go za wybitnego napastnika, ale w naszej sytuacji nawet on może okazać się bezcenny.
Obrazek
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Biały »

Także za nim nie przepadałem nigdy ze względu na boiskowe zachowanie, ale na temat niejednego piłkarza po przyjściu do Interu zmieniałem zdanie. Jedyne, co mi się podobało to jego cieszynka ;) Faktem jest jednak, że dokonaliśmy bardzo dobrego transferu, tym bardziej, że jeszcze kilka dni temu marzyliśmy o Di Vaio bądź Pellissierze.

Jeśli Goran dojdzie w końcu do swojej normalnej dyspozycji, to będziemy mieli czterech świetnych napadziorów i co ważne każdy z nich prezentuje inny styl. A co do Pazzo to liczę, że będzie ładował głową takie bramy, jak kiedyś Vieri :D
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
kostrzes
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2009, 17:28
Lokalizacja: Płock

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: kostrzes »

Trochę lipa że nie będzie mógł grać przeciwko Juventusowi i Lazio bo Sampdoria już z nimi grała mecze rewanżowe.Może zadebiutuje w Bari i pyknie jakaś bramę.Na interstore już można zakupić sobie koszuline Pazzini 7.
IlCapitano

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: IlCapitano »

No i jest oficjal  :brawo: Niech wraca szybko do zdrowia bo już niedługo wraz z Eto'o i Milito będzie miał za zadanie rozstrzelać Romę i Juventus. To będą dla nas mecze o wszystko. Forza Il Pazzo!
Biały
Posty: 315
Rejestracja: 11 wrz 2006, 14:11
Lokalizacja: Ciechanów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Biały »

kostrzes pisze: Trochę lipa że nie będzie mógł grać przeciwko Juventusowi i Lazio bo Sampdoria już z nimi grała mecze rewanżowe.
Zawodnik nie może chyba zagrać tylko w jednej kolejce w dwóch różnych klubach (tak jak Ranocchia, zresztą to nie obowiązuje, bo z Violą może grać), a przepis o tym, co napisałeś raczej nie istnieje ;)
"Po podaniu ręki Milaniście, myję ją. Po podaniu ręki Juventino, liczę swoje palce" - Peppino Prisco

M. ;**

http://www.youtube.com/watch?v=-v3IVxeix1Y  "Bassiamo i toni" ;D
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Piekarz »

Baszczu pisze: Liczę przede wszystkim na jego grę w powietrzu, bo zdobywamy zatrważająco mało bramek strzelonych głową.
Akurat od przyjścia Leonardo strzeliliśmy głową już 5 bramek, czyli 31,25% ze wszystkich zdobytych w nowym roku. Patrząc na to, że nie mamy wież w ataku, a i w pomocy niespecjalnie, to bardzo dobry wynik. Inna sprawa, że za całej kadencji Beniteza strzeliliśmy głową dokładnie jednego gola.  :lol:

Pazzini oficjalnie, więc zaczynam udawać, że nie widziałem tych jego aktorskich cyrków w przeszłości, czas gościa polubić. :P Maicon w formie + Pazzo w formie to gwarancja stosu bramek.
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011, 19:43 przez Piekarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dzyl »

Wielu z nas myślało że zimowe Mercato zakończy się dla nas po zakupie Ranocchi, ale na szczęście się myliliśmy. Przed tym okienkiem transferowym chcieliśmy przynajmniej 3 transferów - obrońcy, pomocnika i napastnika. No i się doczekaliśmy :) Na obronę przyszedł Ranoccha, na pomoc ma przyjść Kharja i do ataku dołączył Pazzini. Potrzeba było nam dobrego napastnika, dobry ruch naszych działaczy. Jednak szkoda trochę Biabianego, ale Pazzini bardziej nam się przyda. Szkoda również że Pazzo nie będzie mógł grać w LM...Oby Milito wrócił do formy jak najszybciej bo w LM nie będzie miał kto grać w ataku oprócz Eto'o.
kostrzes
Posty: 56
Rejestracja: 10 gru 2009, 17:28
Lokalizacja: Płock

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: kostrzes »

Biały pisze:
kostrzes pisze: Trochę lipa że nie będzie mógł grać przeciwko Juventusowi i Lazio bo Sampdoria już z nimi grała mecze rewanżowe.
Zawodnik nie może chyba zagrać tylko w jednej kolejce w dwóch różnych klubach (tak jak Ranocchia, zresztą to nie obowiązuje, bo z Violą może grać), a przepis o tym, co napisałeś raczej nie istnieje ;)
Na bank masz racje,pokićkała mi sie sprawa z Ranocchią.Z Juve i Lazio powiniśmy go zobaczyć jak mu trener i zdrowie pozwoli.Sorry za głupote :-)
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Imrahil »

Ciekawy transfer, taki troche z zaskoczenia bez wiekszego tasiemca, wykonany szybko i sprawnie. Widac Brnaca jak chce to potrafi ;) Spodziewalem sie zawodnika o innej charakterystyce jednak jesli wloch ma byc lekiem na nasz atak to nic tylko teraz trzymac kciuki za nowe nr.7
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
LaBeneamata
Posty: 54
Rejestracja: 1 lut 2010, 21:55

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: LaBeneamata »

Bardzo dobry transfer biorąc pod uwagę że jest to zimowe mercato... w którym wiadomo ciężko jest ogarnąć dobrego zawodnika... A nam się udało i to nie byle kogo bo Pazzini zna SerieA i dobrze sie w niej czuje także tylko czekać aż zacznie dla nas strzelać bramki.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dodo_IM »

Numer 7 dla snajpera to trochę dziwne wygląda. No ale Ibrahimovic grał u  nas z 8. Oby to była szczęśliwa liczba dla Pazziniego. Bardzo go lubię mimo, że ma takie wredne cechy jak symulowanie, uderzanie łokciem, typowy Włoch można rzec :D
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
smerf1600
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2009, 15:32

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: smerf1600 »

Jak sie nam Pazzini wkrotce wyleczy razem z Milito to bedziemy miec jako taki manewr w ataku. Jesli Milito bedzie zdrowy, bedzie gral a Pazzo poki co ława. Tak samo Pandev, ktory chyba za duzo nie pogra, no moze z wyjatkiem ChL.. :/ ale to tym lepiej bo z ławy napewno wiecej poszarpie. Ciekawe jak nam DonLeo zestawi ten napad, i Milito i Pazzo szkoda na lawie ogladac :) E2 bezdyskusyjnie w pierwszej 11. Wydaje mi sie ze jednak bedziemy grac na dwojke napastnikow, nie sadze zeby Etoo biegal gdzies po skrzydle jako trzeci atakujacy bo to marnowanie jego zalet, choc wiadomo ze jakby Leo mu powiedzial "dzis ty bronisz" to by nie dyskutowal. No ciekawe ciekawe, czekam niecierpliwieco wymysli Leo 
Principe
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2011, 10:56

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Principe »

Ja myśle że LEo ustawi taktykę z 3 napastnikami , bo co będzie z Milito lub z Pazziniego jak któryś z nich będzie siedzieć na ławie.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dodo_IM »

Principe pisze: Ja myśle że LEo ustawi taktykę z 3 napastnikami , bo co będzie z Milito lub z Pazziniego jak któryś z nich będzie siedzieć na ławie.
Załóżmy, że Inter będzie grał 4-3-3. Kto wówczas Milito czy Pazzini będzie grał na szpicy? Patrząc na umiejętność gry głową na szpicy powinien grać Włoch, ale Diego na skrzydle? Za mała dynamika. Chyba obaj grać w wyjściowej "11" nie będą.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Vancore »

Pazzini jednak chyba bardziej nada sie na srodek jezeli bedziemy grali na 3 z przodu. Milito umie grac niezle 1 vs 1, klepac i grac kombinacyjnie tez. A tak w ogole to moga zmieniac sie pozycjami w ciagu meczu. Najwazniejsze zeby nie ogladac Pandeva bo az serce boli od tego co ten pan wyprawia...
Obrazek
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Omen »

Jak nie ma być miejsca dla Pazziniego skoro jest dla Pandeva w tej chwili?Nie wyobrażam sobie że kupiliśmy Włocha  wyłącznie po to by łatał dziury po kontuzjowanym Milito.Wierzę że Leo jakoś to poukłada z korzyścią dla nas wszystkich!
:szal:
Odet
Posty: 1708
Rejestracja: 19 wrz 2006, 13:21
Lokalizacja: PiekaRy Śl./ChoRzów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Odet »

FANTASTYCZNIE

może tez sezon da się uratować.

Będzie ciekawie.
Pozdr.
Boże chroń mnie od przyjaciół... z wrogami sobie poradzę...
smerf1600
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2009, 15:32

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: smerf1600 »

no to jest problem jak w pierwszej 11 ustawic nasza trojke srodkowych Milito Etoo i Pazzo :D Moze Leo da z przodu Pazze i Diego a za nimi Etoo i Wes na rozegranie heheh no szkod bo zapowiada sie ze jeden z nich bedzie musial usiasc. A tak wogole to szkoda mi Etoo bo Mou pokazal ze moze grac na skrzydle, nawet bocznego obronce no i teraz troche cierpi na tym.. Ale brameczek juz strzelil o ile dobrze licze juz 23 w tym sezonie (w poprzednim w sumie 16) wiec wynik calkiem niezly, mam nadzieje ze pobije swoj rekord z barcelony 36 goli w sezonie.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dani7 »

Jeśli Milito wróci do formy, na co liczę, to będą grać raczej trójką. Tak przynajmniej powinni. Tak czy owak, Pandev ława :P
Principe
Posty: 8
Rejestracja: 29 sty 2011, 10:56

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Principe »

dodo_IM pisze:
Principe pisze: Ja myśle że LEo ustawi taktykę z 3 napastnikami , bo co będzie z Milito lub z Pazziniego jak któryś z nich będzie siedzieć na ławie.
Załóżmy, że Inter będzie grał 4-3-3. Kto wówczas Milito czy Pazzini będzie grał na szpicy? Patrząc na umiejętność gry głową na szpicy powinien grać Włoch, ale Diego na skrzydle? Za mała dynamika. Chyba obaj grać w wyjściowej "11" nie będą.
Jak będzie tak będzie , Leo jakoś poustawia
Dominho
Posty: 549
Rejestracja: 13 sie 2010, 19:59

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Dominho »

Ja tam bardziej widzę dwójkę napastników i jednego który akurat bez formy na ławce, albo jeden na ławce wchodzi jako "dżoker" :D. Ale jak napisał "Principe": "Leo jakoś poustawia". Co do Pandeva to mam podobne zdanie jak większość - może jak wróci do formy to się ono zmieni.
Io non rubo il campionato ed in serie B non son mai stato
FORZA NERAZZURRI
IlCapitano

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: IlCapitano »

Leo będzie grał 4-3-1-2, to chyba jasne. W LM "problemu" nie będzie bo Pazzo grać w niej nie może. A w lidze cóż, od przybytku głowa nie boli. Swego czasu mieliśmy w ataku Crespo, cygana, Adriano, Cruza, Recobę i jakoś nikt nie narzekał.
ODPOWIEDZ