Giampaolo Pazzini

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Helton
Posty: 223
Rejestracja: 27 lut 2010, 22:52

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Helton »

Mam pytanie a co oznaczja te dwa palce ? Chodzi mi o ten znak pazziniego
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: krystianeczek »

Wszystko zaczęło się w czasach, kiedy Pazzini grał w zespole Fiorentiny. Razem z Lucą Tonim stanowili groźny i skuteczny atak, będący postrachem całej Italii. Po każdym strzelonym golu Luca Toni przykładał dłonie do swoich uszu jako niewerbalne pytanie "czy to słyszysz?". Celebracja Pazziniego to nic innego jak odpowiedź na celebrację Toniego, jako niewerbalne pytanie: "Czy to widziałeś?".
solo_nerazzurri
Posty: 246
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:28
Lokalizacja: Łódź

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: solo_nerazzurri »

krystianeczek, ładnie to tak kopiowac kawalek newsa z drugiego portalu o Interze? :D

A co do Pazziniego, jestem na razie baaardzo zadowolony z tego zakupu, włoch i do tego świetnie gra :) Ogólnie mercato było "tłuste"
E\' una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

FORZA INTER!!
krystianeczek
Posty: 474
Rejestracja: 13 wrz 2008, 14:32

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: krystianeczek »

wpisałem w google dlaczego tak i tylko tam mi wyszukało, to nie wiem czemu miałbym nie wkleić tutaj na forum:P
solo_nerazzurri
Posty: 246
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:28
Lokalizacja: Łódź

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: solo_nerazzurri »

śmieje się przecież :D
E\' una gioia infinita
che dura una vita
Pazza Inter amala!

FORZA INTER!!
kcpwwa
Posty: 600
Rejestracja: 29 sie 2006, 13:22
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: kcpwwa »

mnie sie ten znak kojarzy z patelnia, ale jak chcecie  :P
Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!Lalalala,lalalala,aaeeaaooo,hej Inter goool!
Matios
Posty: 107
Rejestracja: 29 mar 2008, 14:32

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Matios »

Bardzo dobry zakup, pokazal juz jak potrafi byc skuteczny a u nas z trafianiem do siatki:)
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Omen »

Tomek Lipiński we wczorajszym studio Canapl Plus Sport przestrzega przed huraoptymizmem co do Giampaolo bo jak twierdzi nigdy nie będzie kimś takim jak Milito czy Eto'o a w tym meczu miał po prostu swój dzień...Oby się mylił ale rzeczywiście zaczekajmy jeszcze z tymi pochwałami do końca sezonu.
:szal:
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: forzaragazzi »

A ja jestem ciekaw kto 3 lata temu przewidywal że Milito osiągnię taki poziom i takie sukcesy z Interem. :-D
GSM
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:00

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: GSM »

Milito zajebisty poziom prezentował już w Zaragozie(gdzie zresztą razem w bratem byli liderami drużyny) ładując bramy regularnie Realowi Madryt itp itd,tak samo zresztą jak w Genoi.
Pamiętam,że się dziwiłem tyle lat iż nikt z  tzw.topu go nie kupuje...powinien zdecydowanie wcześniej trafić do elity :)
IlCapitano

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: IlCapitano »

GSM pisze: Milito zajebisty poziom prezentował już w Zaragozie(gdzie zresztą razem w bratem byli liderami drużyny) ładując bramy regularnie Realowi Madryt itp itd,tak samo zresztą jak w Genoi.
Pamiętam,że się dziwiłem tyle lat iż nikt z  tzw.topu go nie kupuje...powinien zdecydowanie wcześniej trafić do elity :)
Tak samo Pazzini prezentował zajebisty poziom we Fiorentinie czy w Sampdorii gdzie regularnie ładował po 15-20 bramek w sezonie i to nie tylko ogórkom, tylko Interowi, Milanowi czy Juventusowi. Milito zagrał świetny sezon 08/09 który okazał się przepustką do Interu, u nas zagrał jeszcze lepszy sezon, sezon życia 09/10. Już tego nie powtórzy, ma 32 lata. Z kolei Pazzini to rocznik 84 więc może być jeszcze lepszy, tak więc niech pan Lipiński Juventino za przeproszeniem wsadzi sobie swoje mądrości.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Vancore »

Spiewalby inaczej jakby Pazzo trafil do Juve.
Obrazek
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Jaszczu91 »

Też oglądałem magazyn na canal+sport i przyznam, że Lipiński w swojej wypowiedzi miał sporo racji. Mecz z Palermo był niewątpliwie udany dla Pazziniego, ale taki wyczyn ciężko będzie mu powtórzyć. Po jednym meczu, chyba na wzrost jest już porównywany do Vieriego czy Meazzy. Poczekajmy kilka kolejek, zobaczymy jak dalej będzie sobie radził.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
GSM
Posty: 18
Rejestracja: 24 lis 2009, 14:00

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: GSM »

Nie wiem nic o żadnym Lipińskim itd.Ja napisałem po prostu swoje zdanie co do potencjału Diego Milito i tego jak mnie zachwycał  lata wcześniej zanim trafił do Interu.
Pazzini też jest fantastyczny i zajebiaszczo ,że w końcu bedzie mógł walczyć z Interem o najwyższe cele,Amen.
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: fmlyhm »

Może już było; wie ktoś czemu Pazzo cieszy się tak a nie inaczej po zdobytych bramkach?
Obrazek
pietro32
Posty: 123
Rejestracja: 2 lip 2009, 14:47
Lokalizacja: Kalisz

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: pietro32 »

fmlyhm pisze: Może już było; wie ktoś czemu Pazzo cieszy się tak a nie inaczej po zdobytych bramkach?
krystianeczek pisze: Wszystko zaczęło się w czasach, kiedy Pazzini grał w zespole Fiorentiny. Razem z Lucą Tonim stanowili groźny i skuteczny atak, będący postrachem całej Italii. Po każdym strzelonym golu Luca Toni przykładał dłonie do swoich uszu jako niewerbalne pytanie "czy to słyszysz?". Celebracja Pazziniego to nic innego jak odpowiedź na celebrację Toniego, jako niewerbalne pytanie: "Czy to widziałeś?".
gismo
Posty: 181
Rejestracja: 2 lut 2004, 19:50
Lokalizacja: Chorzów

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: gismo »

Co tu tak cicho?

Pazzini to mój ulubiony grajek zaraz po Toldo :D
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dani7 »

Jak na razie to nic nie pokazuje. Nie walczy. Mou mógłby zrobić z niego skrzydłowego, tak jak w przypadku Eto'o. Leo jakoś to nie zraża. Jemu potrzebne są piłki zaraz do nogi, albo idealnie na główkę. Jeśli już to tylko do Barcelony z nim, gdzie dostawałby 10 piłek na minutę. W Interze jest inaczej i tu Massimo popełnił błąd. Jak był zdecydowany na Pazziniego, to mógł przy okazji wziąć jeszcze jednego rozgrywającego, typu Afellay, czy jakiegoś innego. Nie brał rozgrywającego, to trzeba było wyrwać Cassano zamiast Pazziniego. Jeśli tak dalej będzie to Giampaolo skończy jak Pandev, albo nawet jeszcze gorzej. Takie jest moje zdanie. :flaga33:
ratix
Posty: 10
Rejestracja: 2 sie 2009, 22:45
Lokalizacja: Silesia

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: ratix »

Typowy lis pola karnego. Może go nie być widać przez cały mecz a wystarczy jeden moment i gol. Przy ewidentnym spadku formy Milito jak znalazł. Do tego zastawia się nieźle i "szuka" faulu przeciwnika jeżeli jest sam na czwórkę obrońców zamiast bezsensownych kiwek i strat. Inter będzie miał z niego wiele pożytku na lata, co widać od początku roku :)
IlCapitano

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: IlCapitano »

dani7 pisze: Jak na razie to nic nie pokazuje. Nie walczy. Mou mógłby zrobić z niego skrzydłowego, tak jak w przypadku Eto'o. Leo jakoś to nie zraża. Jemu potrzebne są piłki zaraz do nogi, albo idealnie na główkę. Jeśli już to tylko do Barcelony z nim, gdzie dostawałby 10 piłek na minutę. W Interze jest inaczej i tu Massimo popełnił błąd. Jak był zdecydowany na Pazziniego, to mógł przy okazji wziąć jeszcze jednego rozgrywającego, typu Afellay, czy jakiegoś innego. Nie brał rozgrywającego, to trzeba było wyrwać Cassano zamiast Pazziniego. Jeśli tak dalej będzie to Giampaolo skończy jak Pandev, albo nawet jeszcze gorzej. Takie jest moje zdanie. :flaga33:
Ty to na poważnie pisałeś?
pietrasowy
Posty: 115
Rejestracja: 14 kwie 2009, 21:04
Lokalizacja: Łódź

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: pietrasowy »

Dajcie spokój, Pandev się ogarnia, a wszyscy pamiętamy jak grał w Lazio czy w początkach w Interze.
Nie jesteśmy Realem żeby wywalać ludzi po 1-2 sezonach...

Co do Pazzo - naturalny następca Milito, do tego kosmiczna gra głową. Pazzo, Ranocchia, Motta, Lucio,Samuel... mam nadzieję że jak się zgrają wszyscy to będziemy zdobywać dużo bramek po stałych fragmentach
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dani7 »

Il Capitano pisze:
dani7 pisze: Jak na razie to nic nie pokazuje. Nie walczy. Mou mógłby zrobić z niego skrzydłowego, tak jak w przypadku Eto'o. Leo jakoś to nie zraża. Jemu potrzebne są piłki zaraz do nogi, albo idealnie na główkę. Jeśli już to tylko do Barcelony z nim, gdzie dostawałby 10 piłek na minutę. W Interze jest inaczej i tu Massimo popełnił błąd. Jak był zdecydowany na Pazziniego, to mógł przy okazji wziąć jeszcze jednego rozgrywającego, typu Afellay, czy jakiegoś innego. Nie brał rozgrywającego, to trzeba było wyrwać Cassano zamiast Pazziniego. Jeśli tak dalej będzie to Giampaolo skończy jak Pandev, albo nawet jeszcze gorzej. Takie jest moje zdanie. :flaga33:
Ty to na poważnie pisałeś?
A co może widziałeś, go w meczu np. z Sampdorią? Bo ja nie. Dobra nie chce mi się kłócić, bo wiem, to co widzę. Strzelał na początku, teraz jest kompletnie niewidoczny.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2011, 12:49 przez dani7, łącznie zmieniany 1 raz.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Baszczu »

ratix pisze:Do tego zastawia się nieźle i "szuka" faulu przeciwnika jeżeli jest sam na czwórkę obrońców zamiast bezsensownych kiwek i strat.
Trafna uwaga, to właśnie po faulu na nim Sneijder strzelił bramkę z rzutu wolnego z Sampdorią.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dani7 »

Baszczu pisze:
ratix pisze:Do tego zastawia się nieźle i "szuka" faulu przeciwnika jeżeli jest sam na czwórkę obrońców zamiast bezsensownych kiwek i strat.
Trafna uwaga, to właśnie po faulu na nim Sneijder strzelił bramkę z rzutu wolnego z Sampdorią.
Tu muszę przyznać racje, ale osobiście, oczekiwałem od niego czegoś więcej. Większej kreatywności?
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Vancore »

To chyba nie znales wczesniej tego gracza. On kreatywny za bardzo nie jest ale umie wykonczyc akcje i dac sie sfaulowac.
Obrazek
Obrazek
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dani7 »

Dla mnie i tak Milito w formie jest bardziej przydatny i w ogóle lepszy od Giampaolo. Tylko żeby wrócił do tej formy.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: MiRas. »

Oczekiwać od Pazziniego kreatywności, to tak, jakby oczekiwać od Małysza silnego prawego sierpowego. Pazzini w obecnej sytuacji w sytuacji sam na sam z bramkarzem potrafi zdobyć gola, Milito jak już wielokrotnie w tym sezonie mieliśmy okazję zobaczyć... niekoniecznie.

Wiedzieliśmy od początku, że przychodzi do nas zawodnik, który nie grzeszy dryblingiem, ale ma takiego nosa do zdobywania goli, jak nikt w naszej drużynie. Jeśli będzie dostawał dobre podania, to będzie strzelał gole, jeśli podań nie będzie, to automatycznie Pazzini będzie niewidoczny.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: dani7 »

Nie chodzi mi o kreatywność, taką jak w przypadku Sneijdera czy Eto'o, ale nie wiem żeby czasem spróbował jakiś drybling, czy samodzielną akcję. Tych podań, w Interze może się nie doczekać. Sneijder co chwila kontuzjowany. Kto ma mu podać, Kharja? To, że Mottcie od czasu do czasu wyjdzie jedna prostopadła piła nie czyni z niego rozgrywającego. Mając Pazziniego potrzebny jest jeszcze jeden rozgrywający. To, że Xaviego mieć nie będziemy, to pewne, ale dlaczego by nie pokusić się o Afellaya? Na Coutinho póki co nie liczę. Pandev?  :lol2:

Dodam jeszcze, że gdy do klubu przychodził Eto'o płakaliście, że będzie kimś, kim teraz jest Pazzini. Jak się okazało pozory mylą. Czemu, więc Leo nie może wykorzystać Pazziniego, w taki sposób jak Mou - Eto'o??
Ostatnio zmieniony 5 mar 2011, 14:38 przez dani7, łącznie zmieniany 1 raz.
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Fanatyczny »

dani7 pisze: Nie chodzi mi o kreatywność, taką jak w przypadku Sneijdera czy Eto'o, ale nie wiem żeby czasem spróbował jakiś drybling, czy samodzielną akcję. Tych podań, w Interze może się nie doczekać. Sneijder co chwila kontuzjowany. Kto ma mu podać, Kharja? To, że Mottcie od czasu do czasu wyjdzie jedna prostopadła piła nie czyni z niego rozgrywającego. Mając Pazziniego potrzebny jest jeszcze jeden rozgrywający. To, że Xaviego mieć nie będziemy, to pewne, ale dlaczego by nie pokusić się o Afellaya? Na Coutinho póki co nie liczę. Pandev?  :lol2:

Dodam jeszcze, że gdy do klubu przychodził Eto'o płakaliście, że będzie kimś, kim teraz jest Pazzini. Jak się okazało pozory mylą. Czemu, więc Leo nie może wykorzystać Pazziniego, w taki sposób jak Mou - Eto'o??
Odpowiedz jest krótka... Eto'o to jednak inny kaliber napastnika.
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Giampaolo Pazzini

Post autor: Raffal »

Wniosek jest prosty , myślmy kogo sprowadzamy...
I zacznijmy trochę więcej wymagać niż wymęczone punkty z średniakami.
Żyby było smieszniej to Khajda jest w najwyższej formie jezeli chodzi o naszych pomocników. :(
ODPOWIEDZ