Houssine Kharja

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Houssine Kharja

Post autor: Chuchu »

Francuski pomocnik, marokańskiego pochodzenia Houssine Kharja został nowym zawodnikiem Interu. Piłkarz został wypożyczony do 30 czerwca 2011 roku z Genoi.

Zawodnik rano trenował już z nowymi kolegami. Na koszulce będzie miał numer 14.


Ja osobiście nie rozumiem po co on nam - mamy już w tej chwili ścisk w pomocy, wróci jeszcze Sneijder a do tego dochodzi Kharja?
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Houssine Kharja

Post autor: MiRas. »

O nim można napisać tyle, że on w ogóle... jest.

Wątpię by zdołał zagrać 10 meczy do końca sezonu. Typowa zapchaj dziura.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Claudio »

Mirek nieznasz sie. Zobaczysz ze Kharja zostanie po sezonie wybrany najlepszym obronca, pomocnikiem i napastnikiem SerieA..mysle ze ma relne szanse na tytul krola strzelcow, a i o miano najlepszego bramkarza moze powalczyc. Jednym slowem dobry ruch Interu.
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Houssine Kharja

Post autor: dani7 »

Przynajmniej ma aspiracje do gry w ofensywie, nie to co Muntar :P
IlCapitano

Odp: Houssine Kharja

Post autor: IlCapitano »

claudio86 pisze: Mirek nieznasz sie. Zobaczysz ze Kharja zostanie po sezonie wybrany najlepszym obronca, pomocnikiem i napastnikiem SerieA..mysle ze ma relne szanse na tytul krola strzelcow, a i o miano najlepszego bramkarza moze powalczyc. Jednym slowem dobry ruch Interu.
Po co te śmiechy? Nawet meczu u nas nie zagrał. Na pewno lepsze rozwiązanie niż Muntar z mózgiem wielkości orzeszka ziemnego, także w ofensywie więcej potrafi. Fajerwerków się po nim nie spodziewam, jak zagra 10 meczów do końca rundy to będzie dobrze. Zapchajdziura i tyle, przynajmniej mamy gwarancję, że będzie dawał z siebie 100% bo pewnie sam jeszcze nie dowierza do jakiego zespołu trafił.
Chuchu pisze: Ja osobiście nie rozumiem po co on nam - mamy już w tej chwili ścisk w pomocy, wróci jeszcze Sneijder a do tego dochodzi Kharja?
Ścisk w pomocy? Jak cholera. W ustawieniu rombem kontuzja Dekiego, Marigi i nie mamy kim grać obok Motty i Cuchu.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2011, 14:02 przez IlCapitano, łącznie zmieniany 1 raz.
Claudio
Posty: 512
Rejestracja: 13 cze 2008, 19:31

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Claudio »

Niektorzy nie widza co to ironia ;)

Kharja to zapchajdziura i nic wiecej. Chociaz chcialbym by mnie zaskoczyl pozytywnie swoja grą..
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Gunnar »

W tym wieku rozwinąć się nie da a gość nigdy nie błyszczał więc na cud nie liczę. Dobrze, że został wypożyczony. Jako zapchajdziura jest ok.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2011, 14:16 przez Gunnar, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Omen »

Fajnie by było gdyby jutro zagrał i strzelił bramkę od razu stałby się idolem :D Nie no mam nadzieję że będzie kimś bardziej wartościowym od Muntariego.
:szal:
mikruzzo
Posty: 179
Rejestracja: 13 lip 2009, 14:05
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Houssine Kharja

Post autor: mikruzzo »

Życzę mu jak najlepiej ale bardzo w to wątpię aby przez te pół roku u nas czymkolwiek zabłysnął 
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Houssine Kharja

Post autor: RoB »

Patrząc na skład pomocy na jutrzejszy mecz, może zaliczyć bardzo szybki debiut. 
W obliczu odejścia Muntara i licznych kontuzji może okazać się solidnym uzupełnieniem kadry. Tyle.

http://www.youtube.com/watch?v=N11UI4QZFMQ
Ostatnio zmieniony 29 sty 2011, 15:14 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Baszczu »

Sympatyczne uzupełnienie składu, wypożyczony do 30 czerwca, dla mnie inteligentny ruch. Lepszy zawodnik ograny w Serie A, który niejednokrotnie pokonywał bramkarza naszej ekipy.
Pamiętacie, że to on asystował na 1:1 i strzelił na 2:2 w meczu, w którym mieliśmy wygrać 16. Scudetto (37. kolejka - Inter 2:2 Siena)?
Pamiętacie, że to on strzelił nam bramkę w 17. kolejce sezonu kolejnego i gdyby nie gol Maicona z 3-metrowego spalonego mielibyśmy tylko punkt wywieziony ze Sieny?
Pamiętacie, że to on pewnie egzekwował jedenastkę w meczu pucharowym z Genoą zmuszając naszych do wzmożonego wysiłku?
Oczywiście nie oczekuję od niego, że stanie się motorem napędowym naszej ekipy. Ale powinien być lojalnym pracownikiem. O tym, że jest inteligentniejszy od Muntariego nie muszę nawet wspominać. Ja daję mu kredyt zaufania.
PepeBergomi
Posty: 377
Rejestracja: 13 wrz 2006, 18:04
Kontakt:

Odp: Houssine Kharja

Post autor: PepeBergomi »

Śmiejecie sie tak z niego  a tak naprawdę 3/4 z was nie widziała go nigdy w akcji no ale cóż kolega sie śmieje to ja sie tez pośmieje. Wracając do piłkarza zgadzam sie z Randamą, w Sienie grał dobrze i był tam czołowym graczem wiec papiery na granie ma. Na pewno więcej ma atutów w ofensywie niż Muntar , przychodzi do nas na wypożyczenie wiec nie mamy nic do stracenia i myślę że chłopak zdaje sobie sprawę ze to tak naprawdę dla niego ostatni dzwonek by pokazać się i jesli nie w Interze to znaleźć sobie miejsce w innym klubie. Ja jestem pozytywnie nastawiony do tego transferu. Widocznie nie było opcji na lepszego gracza a jak mają sprowadzac na siłe na stałe goscia byle kupic i po sezonie meczyc sie bo sie nie sprawdzil i szukac mu klubu to ja dziekuje. Szkoda troche ze nie pomysleli z tym Rakiticiem.
"When I die, fuck it I wanna go to hell
Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell"
                                                         Biggie Smalls

http://uslugiprojektowe.slupsk.pl
http://solid.slupsk.pl
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Seba »

Przyda się teraz chwilowo na ławkę pod nieobecność Wesa, Dekiego i Marigi. Później trybuny i to by było na tyle jeśli chodzi o jego przygodę z Interem.
Obrazek
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Imrahil »

Czasami takie transfery "z nikad" potrafia wniesc wiele pozytku. Pamietam jak Dacourt dolaczyl, byl naszym glebokim rezerwowym,a w obliczy plagi kontuzji w drugiej lini przez dobre pol sezonu gral w pierwszej 11 i spisywal sie naprawde wysmienicie.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
miniu86
Posty: 2881
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Houssine Kharja

Post autor: miniu86 »

Jest wypożyczony, w dodatku usposobiony bardziej na atak. Nic nie ryzykujemy, a możemy tylko zyskać.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Houssine Kharja

Post autor: yoda79 »

Ot, taki numer jak z Maniche. Zobaczymy, może coś z tego wyjdzie.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Houssine Kharja

Post autor: cor72z »

Skoro to tylko wypożyczenie to nie zaszkodzi, a wydaje się, że gorszy od Muntara być nie może. Pamiętam jego dobre występy w Sienie i może u nas zdąży wbić jakąś jedną bramkę albo zaliczyć ze dwie asysty przed końcem sezonu.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Kubus »

Myliłem sie mialem takie zdanie jak wszyscy : Zapchaj dziura. koles pokazal co umie ... jezeli utrzyma forme to bedziemy mieli z niego pożytek.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Houssine Kharja

Post autor: MiRas. »

Człowiek o u nas gra ledwo od wczoraj i zdążył zaliczyć asystę! Zagrał naprawdę przyzwoicie, by nie powiedzieć, że dobrze. Mam nadzieję, że dalej będzie trzymał formę i będzie chciał udowodnić, że zasługuje na szansę, jaką dostał.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Michal_fci »

Widac ze nie da sobie pluc w twarz, pierwszy do bicia to na milan sie przyda :) Gra dobra ale jednak licze na wiecej
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
dodo_IM
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2008, 11:46
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Houssine Kharja

Post autor: dodo_IM »

Emanował pewnością siebie. Muszę się przyznać, że miałem niezły zaciesz jak Kharja był przy piłce, komentator podnosił głos jak mówił "Kardżia", a wiele razy powtarzał nazwisko Marokańczyka, bo wiele piłek przez niego szło. Dużo biegał, walczył, w ogóle zero stresu. Po tych jego 45 minutach jestem w stanie się odważyć na słowa że jest lepszy od Munty.
"Nie możesz płakać po meczu, jeśli musisz to zrobić, zrób to na boisku. Tam trzeba zostawić wszystko, co masz. Musisz zakończyć mecz ze świadomością, że zrobiłeś wszystko."  Jose Mourinho
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Seba »

Dobry debiut. Jak na pierwszy mecz po jednym treningu z drużyną duży spokój i pewność siebie. W jakiś zachwyt jednak bym nie popadał, bo Muntar w debiucie zagrał wręcz genialnie, a później niestety było coraz gorzej.
Obrazek
Mora
Posty: 2589
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Mora »

Przyznam,że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Kharja.Przez 45 minut miał bodajże jedną głupią stratę po której poszła akcja Palermo,ale poza tym zagrał dobrze i nawet zaliczył asystę.Jeśli utrzyma taki poziom gry,nie będzie łapać dwóch żółtych kartek w odstępie minuty (patrz Muntari),nie będzie głupio faulować w polu karnym (patrz Motta) i nie będzie strzelać fochów za siedzenie na ławce (patrz znowu Muntari),to widzę go w kadrze Interu.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Jedrula »

Ja bym nie popadał w jakiś huraoptymizm, bo zawsze nowi zawodnicy w Interze prezentują się dobrze, wnoszą jakąś świeżość, chcą się pokazać, ale nie zawsze kończą na takim samym poziomie. Przytoczyć można właśnie Muntariego, ale nie tylko, bo podobnie było z Pandevem czy Mancinim.
Edit: Podobało mi się, że nie szukał najprostszych rozwiązań, tylko szukał trudniejszych zagrań.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2011, 19:02 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
fmlyhm
Posty: 129
Rejestracja: 31 sie 2010, 12:28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Odp: Houssine Kharja

Post autor: fmlyhm »

Taki dziki mi się wydawał, ale waleczny bardzo. Będzie z niego pożytek ;-)
Obrazek
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Ibracadabra eight »

Dogranie do Pazzo przy pierwszym golu pierwsza klasa :P
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Omen »

Bohater drugiego planu.Miło mnie zaskoczył.Strasznie waleczny oby tak dalej!
:szal:
majk2122
Posty: 61
Rejestracja: 26 maja 2010, 07:07

Odp: Houssine Kharja

Post autor: majk2122 »

To jego dogranie do pazziniego pierwsza klasa mysle ze zaliczyl udany debiut i bedziemy mieli z niego pozytek
Tupac_FCI
Posty: 92
Rejestracja: 9 lis 2008, 10:08
Lokalizacja: Olsztyn

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Tupac_FCI »

Zapchajdziury to połowa z Was - hejterów. Napinacie się, że ch..... gracz itp. Zapychacie forum swoimi "kreatywnymi" wypowiedziami na temat danych piłkarzy, pozdro, elo! =)
"Rozejrzyj się wokoło, tu wcale nie jest wesoło..."
Obrazek
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Houssine Kharja

Post autor: Vancore »

Dobry debiut. Solidny wystep i asysta, no i nie fauluje jak debil jak to mial w zwyczaju robic Sulley M. Jezeli tak sie bedzie pokazywal do konca sezonu to trzeba go bedzie wykupic a Muntara oddac definitywnie.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ