Gian Piero Gasperini

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Seba »

Gasperini to nie jest trener, który potrafi zrobić coś z niczego. Nie będzie poważnych wzmocnień, to o udanym sezonie możemy zapomnieć. Taktyk z niego nijaki, a gra obronna niczym u Leonardo. Tylko solidne wzmocnienia mogą dać iskierkę nadziei na Scudetto. Wtedy może chłopy wezmą sprawy w swoje ręce.
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: MiRas. »

Novicjusz pisze: Boisko oceni jego umiejętności. Jednak lepiej podjeść do niego z odrobiną dystansu, nie popadać w hurraoptymizm, ale też nie skreślać. Mam jedną nauczkę z poprzedniego sezonu, a w zasadzie z drugiej jego części, kiedy to Leonardo z miejsca stał się w pewnym sensie 'zbawcą' nadrabiając kilkoma meczami, zdobywając masę punktów, był bliski pobicia (o ile go nie pobił) rekordu zdobytych punktów w kolejnych spotkaniach, po czym w ciągu jednego tygodnia przysporzył sobie więcej wrogów niż całe San Siro jest w stanie pomieścić.
Bardzo dobrze napisane. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność... trzeba umiarkowanie podejść do jego pracy i obowiązków. Jest trenerem, to jego praca na pewno Interowi nie będzie chciał wyrządzić krzywdy (na umyślnie). Poczekajmy chociaż do sparingów, bo na razie nie powiedział nam słowa na konferencji prasowej, nie wiemy jak chce grać (a wiemy, że to elastyczny trener), nie wiemy kogo chce sprowadzić. Coutinho dostanie szanse i 3/4 userów będzie w ekstazie. Z kolei nie można też mówić, że jest super wspaniały i zabójczy, bo tak naprawdę nie jest, gdyż żadnego trofeum nie wygrał. Po pierwszych meczach pi razy drzwi zobaczymy o co mu w dużym przybliżeniu chodzi.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: ForzaeDi »

Czyżby Moratti zapomniał jak kilka sezonów temu wydawał fortuny na zawodników ?
Wydaje mi się że ten dzisiejszy Inter idzie w złą stronę.
Cofamy się do tyłu gdzie to prezes Moratti zmieniał trenerów jak skarpety i żadnej korzyści z tego nie było.
Jak nie dokonamy poważniejszych wzmocnień to o dobrej postawie w CL możemy zapomnieć. Roszady w składzie to podstawa. Nie można wiecznie grać tymi samymi zawodnikami, zawodnikami którzy z sezonu na sezon się wypalają.
Co do wyboru trenera: będzie podobnie jak z Benitezem i Leonardo: niewypał.
ARKADIO22
Posty: 271
Rejestracja: 17 sty 2009, 22:08
Lokalizacja: Beskid Żywiecki

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: ARKADIO22 »

Jako że nie jestem zwolennikiem częstych zmian na ławce trenerskiej nie do końca cieszy mnie to się wydarzyło. Leo miał swoje minusy ale nie możemy zapomnieć że wyciągnął nas z niezłego marasu... Oby tym razem wyszło to na dobre... Każdemu trzeba dać szanse... wiec nie przekreślam Gasperiniego tak jak nie przekreślałem Benka. Czas pokaże czy była to dobra decyzja. ŻYCZĘ POWODZENIA Gian Piero.  FORZA INTER
NON CONTA LA DISTANZA , CONTA SOLO LA FADE!!

              INTERNAZIONALE 1908 MILAN
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Lucas »

Ja pokładam nadzieję w Gasperinim, żeby odbudował nam Milito i Mottę. A jest to możliwe bo pod jego wodzą dobrze sobie radzili. Dobrze zna Włoskie boiska i jest to na pewno lepszy ruch na początek sezonu niżeli Benitez.
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: miniu86 »

Gasperini zna włoską piłkę, potrafił wygrywać z Milanem i Juve więc trzeba byc dobrej myśli. Dużym plusem jest to, że będzie miał całe lato do przepracowania z drużyną. Ważne tylko by Moratti rozsądnie wzmocnił kadrę i by nie wprowadzać systemu 3-4-3, który na dłuższą metę nigdy się nie sprawdzi.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Tkrauze »

Jak to mówia na bezrybiu.. i rak ryba.Nie ma co sie martwić na zapas.

Beniteza nie licze,bo to kompletny ignorant natomiast zobaczcie co mierny taktycznie Leoś wprowadził w II połowie sezonu,wielu z Was mówiło,ze nie ma co liczyć na Scudetto,że jak LE bedzie to cud.A co sie okazało ? Że niewiele brakowało do 1 miejsca,mimo iż byliśmy z 10 (jak nie i więcej) pkt za Milanem.

Teraz bedzie Gasp,ma zespół od początku sezonu + Jonathan,Constaignos. Niech tylko Ojciec Moratii dokupi Casemiro badz Banege i znów wyruszamy w podbój świata.I tak uważam,że po EURO 2012 przyjdzie do nas Guardiola,Hiddink,Capello.
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Woo-cash »

Na początku chciałem serdecznie powitać nowego trenera za steram Interu :-D. Następnie nie mam zamiaru wybrzydzać bo przecież mogliśmy mieć Boasa i innych gwiazdorkich trenerów. Trzeba dać mu szanse aby pokazał co umie. Wiadomo nie poradzi sobie to do widzenia. Jednak sam jestem niezmiernie ciekawy jak potoczy się jego historia z Interem. Jak do tej pory nie mieliśmy zbyt wymagających partnerów sparingowych. Poważniejszy sprawdzian czeka nas z racji meczu z Galata. Następnie co nie co będzie można ocenić występ w turnieju w Dublinie. Wtedy będzie mniej więcej widać jak Inter Gaspa będzie miał zamiar grać w nadchodzącym sezonie. Swoistym sprawdzianem przed ligą będzie niewątpliwie SP Włoch i po tym spotkaniu będzie można snuć wnioski na temat całego sezonu w wykonaniu Interu :-D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Serpente »

Już zaczynają się interwencje Branci i Morattiego w celu zmiany ustawienia,coś czuję że Gasp długo u nas nie pociągnie,nie dosyć że mamy starą kadrę,bez świeżości to jeszcze gramy 3 obrońcami,ehhh...
Obrazek
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: cyrkiel »

Nie wiem jak może prezydent ingerować w wizje trenera. Skoro zatrudnił Gasperiniego to wiedział że preferuje grę 3 obrońcami. Niech da mu wolną rękę albo zatrudni kogoś innego, bo takie sprzeczne z trenerem wystawianie 4 obrońców do niczego nie prowadzi. Jakby nagle kazał Mourinho wystawiać 5 obrońców bo przegrywają to przypuszczam, że by go wyśmiał i odszedł do lasu. Nie można takich rzeczy robić. Albo się ufa trenerowi i daje trochę czasu na przyzwyczajenie ekipy do takiej gry albo się zmienia trenera!!
"Amala, Pazza INTER Amala!!"
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Kubus »

cyrkiel pisze: Nie wiem jak może prezydent ingerować w wizje trenera. Skoro zatrudnił Gasperiniego to wiedział że preferuje grę 3 obrońcami. Niech da mu wolną rękę albo zatrudni kogoś innego, bo takie sprzeczne z trenerem wystawianie 4 obrońców do niczego nie prowadzi. Jakby nagle kazał Mourinho wystawiać 5 obrońców bo przegrywają to przypuszczam, że by go wyśmiał i odszedł do lasu. Nie można takich rzeczy robić. Albo się ufa trenerowi i daje trochę czasu na przyzwyczajenie ekipy do takiej gry albo się zmienia trenera!!

Na tym forum to nikomu nigdy nic nie pasuje ... :roll:
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: pewny »

Kubuś:) pisze:
cyrkiel pisze: Nie wiem jak może prezydent ingerować w wizje trenera. Skoro zatrudnił Gasperiniego to wiedział że preferuje grę 3 obrońcami. Niech da mu wolną rękę albo zatrudni kogoś innego, bo takie sprzeczne z trenerem wystawianie 4 obrońców do niczego nie prowadzi. Jakby nagle kazał Mourinho wystawiać 5 obrońców bo przegrywają to przypuszczam, że by go wyśmiał i odszedł do lasu. Nie można takich rzeczy robić. Albo się ufa trenerowi i daje trochę czasu na przyzwyczajenie ekipy do takiej gry albo się zmienia trenera!!

Na tym forum to nikomu nigdy nic nie pasuje ... :roll:
a co niby złego napisał?? samą prawde!
ma racje w 100%!
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Kubus »

pewny pisze:
Kubuś:) pisze:
cyrkiel pisze: Nie wiem jak może prezydent ingerować w wizje trenera. Skoro zatrudnił Gasperiniego to wiedział że preferuje grę 3 obrońcami. Niech da mu wolną rękę albo zatrudni kogoś innego, bo takie sprzeczne z trenerem wystawianie 4 obrońców do niczego nie prowadzi. Jakby nagle kazał Mourinho wystawiać 5 obrońców bo przegrywają to przypuszczam, że by go wyśmiał i odszedł do lasu. Nie można takich rzeczy robić. Albo się ufa trenerowi i daje trochę czasu na przyzwyczajenie ekipy do takiej gry albo się zmienia trenera!!

Na tym forum to nikomu nigdy nic nie pasuje ... :roll:
a co niby złego napisał?? samą prawde!
ma racje w 100%!
Napisalem tylko że jak wystawia 3 obrońców to nikomu nie pasuje 4 też nikomu nie pasuje no to ja nie wiem co ma robić ten Gasp ...
Obrazek
Klinsi64

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Klinsi64 »

...podać się do dymisji,choćby za samo trzymanie Pazziniego na ławce
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: andyvdm »

Kubuś:) pisze:
pewny pisze:
Kubuś:) pisze:
cyrkiel pisze: Nie wiem jak może prezydent ingerować w wizje trenera. Skoro zatrudnił Gasperiniego to wiedział że preferuje grę 3 obrońcami. Niech da mu wolną rękę albo zatrudni kogoś innego, bo takie sprzeczne z trenerem wystawianie 4 obrońców do niczego nie prowadzi. Jakby nagle kazał Mourinho wystawiać 5 obrońców bo przegrywają to przypuszczam, że by go wyśmiał i odszedł do lasu. Nie można takich rzeczy robić. Albo się ufa trenerowi i daje trochę czasu na przyzwyczajenie ekipy do takiej gry albo się zmienia trenera!!

Na tym forum to nikomu nigdy nic nie pasuje ... :roll:
a co niby złego napisał?? samą prawde!
ma racje w 100%!
Napisalem tylko że jak wystawia 3 obrońców to nikomu nie pasuje 4 też nikomu nie pasuje no to ja nie wiem co ma robić ten Gasp ...
Ale ja wiem co ma zrobić. Zdobyć 3 pkt w oficjalnym meczu  :lol:
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: pewny »

myśle ze jak z Novara we wtorek nie będzie 3 punktów to sam sie poda do dymisji...
nie wazne po jakiej grze, czy lepszej, czy gorszej ale jak nie bedzie zwycięstwa to dymisja...
Moratti moze i sam by go zwolnił, ale nie zrobi tego poki zapewne nie dogada sie z jakims innym szkoleniowcem...
czas pokaze... ale ten koles sie nie nadaje do naszej druzyny...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
piotrek7
Posty: 162
Rejestracja: 3 sie 2007, 13:58

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: piotrek7 »

Byłbym pierwszy za dymisją/zwolnieniem gdyby nowy trener powiedział (i wcielał to w życie): „W tym sezonie ratujemy co jeszcze jest do uratowania, a od przyszłego sezonu będziemy starali się grać 4-2-3-1”. Oczywiście przy poparciu ze strony zarządu.
Bo jeśli tak się nie stanie, to nie widzę większego sensu w roszadach.
Zwyczajnie  ewentualni następcy nie budzą zaufania w porównaniu z Gasperinim,

Sezon – katastrofa może spowoduje jakąś poważną refleksje i zmianę polityki (mam na myśli wspomniane wyżej 4-2-3-1 i pozbycie się starych i przewartościowanych piłkarzy). Jeśli tak to by się skończyło to nie miałbym nic przeciwko. Bo obecne powolne dogorywanie jest jeszcze bardziej męczące.
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Tkrauze »

Jednak Gasperini zwolniony.. Nie będę sie rozpisywał co zrobił źle,powiem tylko że sam sobie narobił do miski z której jadł.

Teraz wprowadzić nowego trenera,Broń Boże przecietniaka ! Warto zwrócić uwagę na:

-Rijkaarda
-Klinsmana
-Otto Rehhagel
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Chuchu »

Nie można mieć pretensji do samego Gasperiniego moim zdaniem. Dostał wymarzoną posadę no to czemu miał jej nie przyjąć. Chciał wprowadzić swoją filozofię gry, ale nie wyszło. Na prawdę się starał ale najzwyczajniej w świecie nie jest trenerem na Inter. To już do Morattiego i Branki należy kierować pretensje za zatrudnianie fachowca, którego największym osiągnięciem było zajęcie 5 miejsca w Serie A.
Klinsi64

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Klinsi64 »

Rijkaard- zarabia kokosy w Arabii Saudyjskiej
Klinsmann- dopiero co objął USA
Rehhagel- buhahaha
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Piekarz »

Żegnamy jednego z najgorszych trenerów w historii klubu. Szkoda mi trochę gościa, bo poniósł niesamowitą klęskę, ale bardziej żal mi naszej rozwalonej drużyny. Dobrze, że to już koniec. Nie bardzo jest mu nawet za co podziękować. Ani jednego oficjalnego zwycięstwa, w głowie się nie mieści...
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Pablusso »

Rijkaard to nie jest przecietniak? Od kiedy? A Klinsmann?
Obrazek
sig by Orzeu
Novicjusz
Posty: 192
Rejestracja: 3 cze 2009, 23:56
Lokalizacja: szczecin

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Novicjusz »

Porównując tę dwójkę do Gasperiniego, to przeciętniakami bym ich nie nazwał ;]
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Dzyl »

Bardzo dobrze się stało, że Gasp wyleciał. Cieszę się, że MM zwolnił go teraz, a nie dopiero w połowie sezonu tak jak miało to miejsce z Benitezem. Kto w jego miejsce ? Ja widział bym Beresiego w roli naszego trenera. Pracował z Mou także może trochę tego jego kunsztu trenerskiego liznął. Tak czy inaczej, dałbym mu poprowadzić Inter przez kilka najbliższych meczy, i sprawdził czy się nada. Jak nie to zatrudnić kogoś innego.
Mam nadzieję że Moratti nie zatrudni Ranieriego czy Delio Rossiego, bo ci panowie to ta sama półka co Gasperini.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2011, 15:16 przez Dzyl, łącznie zmieniany 1 raz.
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Kermitt »

Można powiedzieć tyle: nareszcie ! Żegnamy tego siwego nieudacznika i z niecierpliwością czekamy na kogoś godnego tego stanowiska ;)
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: anett »

To już jest koniec, nie ma już NIC... i to dosłownie...
Dziękujemy. Do widzenia.
FReeFonix
Posty: 291
Rejestracja: 4 lip 2010, 21:01
Lokalizacja: Giżycko

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: FReeFonix »

No i tu konczy sie Twoja kariera w Interze sabotażysto ;) Gratulacje dla Morattiego i Branki za wybranie kołcza...
ObrazekObrazek


"Zesraj się, a nie daj się!"
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: Kusy »

coś czuję że długo teraz zatrudnienia Gasp nie znajdzie jako trener.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: cor72z »

Szkoda faceta, bo się skompromitował niesamowicie. Na upartego jechał z tym śmiesznym 3-4-3 powtarzając, że ma pełne zaufanie Morattiego. To pełne zaufanie przejawiło się w zwolnieniu po 3. kolejkach. Mimo wszystko brawa dla Morattiego, że tak szybko podjął decyzję, bo widać było gołym okiem, że prędko to my meczu nie wygramy. Bilans 0-1-4 mówi sam za siebie - za wysokie progi na GG.

Życzę mu jednak powodzenia i sukcesów z jakimś mniejszym zespołem. Szybko zapomnimy o nim, a on o swojej żenującej przygodzie na GM i każdy pójdzie swoją ścieżką.

Nowy trener? Sam już nie wiem kto. Na przestrzeni roku mieliśmy różne rozwiązania: trenera o znaczącym nazwisku i imponującym dorobku, żółtodzioba z charyzmą oraz podstarzałego Włocha z oryginalną taktyką. Może czas postawić na kogoś od lat związanego z klubem, jak to zrobiła Barcelona? A może jedynym wyjściem w naszym przypadku jest powrót Mourinho, bo pod nikim innym nasze gwiazdy grać już nie chcą?
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Gian Piero Gasperini

Post autor: pewny »

no i ... :brawo: za decyzje...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ