Luca Castelazzi

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Luca Castelazzi

Post autor: Castellazzi »

Po dzisiajszym meczu z Celtikiem chciałem napisać co nieco na temat naszego zmiennika Julio Cesara, a tu się okazało że w ogóle nei ma takiego tematu  :o


Już w zeszłym sezonie Castelazzi prezentował się bardzo dobrze gdy zastępował Cesara podczas jego kontuzji. W tym sezonie graliśmy na razie tylko mecze sparingowe, ale i tak myślę że jego forma nie spadła, a wręcz wzrosła. W pierwszym meczu turnieju w Dublinie z Celtikiem bronił oczywiście Luca i robił to wyśmienicie. Przy niektórych sytuacjach zastanawiałem się jak bronił niektóre piłki  :-D

Osobiście sądzę że Castelazziemu należy się gra w super pucharze Włoch. Jestem tylko ciekaw co myśli sobie Julio jak widzi grę swojego zmiennika do tej pory...  :roll:


PS. do twarzy mu w tym bordowym trykocie  :-D
Obrazek
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Dzyl »

Gasperini niepotrzebnie ściągał z urlopu Julio :D Castelazzi świetnie się prezentuje i również uważam że w meczu o Superpuchar to on powinien stanąć w bramce Interu. Poza tym to JC na Copa America nie bronił za dobrze. Nie mówię że Castelazzi powinien na stałe wskoczyć w miejsce Julio, ale myślę że rywalizacja o miejsce w podstawowej jedenastce doda motywacji dla Julio Cesara.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Blablarzynca »

Luca był dzisiaj fenomenalny. Julio Cesar musi się wziąć do roboty, bo Castelazzi pokazał, że on też może być nr 1.
all in the game, yo, all in the game
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Kubus »

Przynajmniej o bramke sie nie musimy martwic :)
Obrazek
Andi10p
Posty: 84
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:20

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Andi10p »

Po dzisiejszym meczu chyba nie można już powiedzieć, że Julio jak to ostatnio bywało jest nie do ruszenia z bramki. Dziś Castelazzi po prostu poziomem był klasą sam dla siebie. Załuska mógł się zawstydzić widząc jak w przeciwieństwie do niego bronił Luca. Jak dla mnie już wiemy kto bedzie bronił w Pekinie:D
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: anett »

Castelazzi to numer jeden dzisiejszego meczu :) Gasp nie musi martwić się o bramkarzy, bo ta pozycja jest najlepiej obstawiona :-D
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Vancore »

Super forma, jezeli wszystko zostanie tak jak jest czyli Luca w takim gazie a Cesar pod forma to Castelazzi powinien bronic regularnie. Nie ma gry za zaslugi, przede wszystkim powinna liczyc sie dyspozycja a ta Castelazzo ma na pewno lepsza niz Julio.
Obrazek
Obrazek
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Czarson »

Na dzień dzisiejszy również wolałbym oglądać Luce w pierwszej jedenastce kosztem Julio , mam jeszcze w pamięci jego klopsy z niedawno zakończonego Copa America .
Andi10p
Posty: 84
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:20

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Andi10p »

No właśnie to jest ostatnio najbardziej niepokojące. Do niedawna Julio nigdy nie schodził poniżej pewnego swojego poziomu(oczywiście poziomu TOP3 bramkarzy świata) i bardzo rzadko zdarzały mu się kiksy i inne klopsy. Zwykle puszczał tylko te strzały nie do obrony(i to nie zawsze puszczał:D). W ciągu ostatniego roku tych złych zagrań, klopsów i wyplutych piłek było niestety sporo...  Jak wejdzie na swój poziom to może być spokojny o miejsce w składzie. Jak nie to Luca jest w świetnej formię i nie mamy sie czym martwić. Tak czy siak o obsadę bramki jestem spokojny:D
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Kielben »

No dziś Luca był wyśmienity i to trzeba przyznać. Dobrze, bo dyspozycja Castelazziego będzie dobrą motywacją dla Julio.
Swoją drogą, również wolałbym zobaczyć w bramce Castelazziego w Super Pucharze Włoch.
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Tkrauze »

Wczoraj Castellazzi zagrał wyśmienicie,ponadto bardzo dobrze prezentowali sie Faraoni,Castaignos i Bianchetti.Bedą z nich ludzie :)
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Andi10p
Posty: 84
Rejestracja: 24 maja 2010, 18:20

Odp: Luca Castelazzi

Post autor: Andi10p »

Zgadzam się z przedmówcą. Młodzież wczoraj zdecydowanie na plus. A Bianchetti tym jednym przejściem dwójki rywali to mnie normalnie zszokował.:D Świetny gol Castaignosa jeśli bedzie tak grał to będą z niego ludzie. Taki Mario tyle, że posiadający mózg:D Trochę szkoda że Cou jest na MŚ bo chciałbym go zobaczyć jako naturalnego zmiennika Snejdera.
ODPOWIEDZ