Mauro Zarate

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Mauro Zarate

Post autor: Kujon »

24 letni napastnik Lazio Rzym został do nas wypożyczony za 2,7 mln euro, mamy opcję pierwokupu za 15,5 mln euro.



Jak dla mnie bardzo mile zakończone mercato - nie chciałem Palacio, marzył mi się po cichu jak chyba zresztą każdemu Tevez, ewentualnie Lavezzi z Napoli - a mamy młodego, błyskotliwego Zarate. Warunki tego transferu jak dla mnie to mistrzostwo - nie mamy klauzuli przymusowego wykupu (np Milan tak ma z Aquilanim jak rozegra 25 meczy), teoretycznie przyszedł za Pandeva więc same plusy.

W zeszłym sezonie 35 meczy w SerieA, 9 goli i 9 asyst. Martwi mnie trochę jego charakter, bo nie raz czytałem, że mocno kłócił się z trenerem itp, ale cieszę się bo jest w końcu ktoś, kto umie szarpnąć do przodu i przejść zwodem jednego czy dwóch zawodników - co nie zmienia faktu, że będzie się musiał ostro postarać i udowodnić, by Moratti wyda; na niego w czerwcu 15,5 mln euro.

Powodzenia !
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Woo-cash »

Również jestem zadowolony z jego transferu. Przyznam że mi też po cichu marzył się Tevez jak pewnie każdemu z nas. Na szczęście nie przyszedł Palacio o którego osobie też było trochę szumu.
Bardzo mnie ciekawi jak potoczy się jego kariera w Interze. Czy Gasperini znajdzie sposób aby go poskromić aby ten nie sprawiał kłopotów wychowawczych. Jak to się wszystko potoczy zweryfikuje wszystko boisko.
Więc witamy w Interze i życzymy samych sukcesów z ekipą z Mediolanu ;-)
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Vancore »

Jest stosunkowo mlody i ma niezle juz umiejetnosci wiec gdyby potrafil utrzymac rowny dobry poziom to nie widze przeszkod zeby go wykupic z Lazio. Mowi sie ze jest charakterny i konfliktowy ale tak sie mowi o miliardzie pilkarzy i tak na dobra sprawe to tylko sie o tym mowi bo na prawde nie sa wcale problematyczni. Ze przypomne tylko Trio w ataku Milanu Ibra, Robinho, Cassano, ktore mialo sie pozabijac, a wygrali im scudetto.
Obrazek
Obrazek
Klinsi64

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Klinsi64 »

myślę że wśród sławnych rodaków i wielkich piłkarzy tylko idiota/Balotelli(niepotrzebne skreślić) zgrywałby bohatera i strzelał fochy,dla niego to być może życiowa szansa na zaistnienie w światowym futbolu,w Lazio był największą gwiazdą w Interze będzie jednym z wielu...
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: MiRas. »

Niezwykle się cieszę z tego, ze Zarate będzie grał u nas, chciałem go od jakiegoś czasu. Oczywiście opcja nieporównywanie lepsza od Palacio. Zawodnik, który gra nieco egoistycznie (ale jak sam stwierdził, będzie teraz więcej podawał ^^), ale w zamian świetna technika, błyskotliwość, szybkość, niekonwencjonalność.

Bardzo dobry ruch zarządu, życzę powodzenia i mam nadzieję, że pokaże się bardzo dobrze i nasi zdecydują się go wykupić.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Serpente »

Trochę nam się robi tłok w ofensywie,mimo to ciesze się z przyjścia Zarate,mam nadzieję że sprosta wyzwaniu ; )
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Serpente »

Gość ma bajeczną technikę,szarpie,robi szum ale.....poza Sneijderem to on nie ma z kim grać,jakby wczoraj było 2-3 więcej do kombinacyjnej gry to sądzę że wynik byłby całkiem inny,mam nadzieję że tylko skuteczność poprawi !
Obrazek
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Chuchu »

W meczu z Palermo miał pełne gacie, po prostu trema go zjadła. Z Trabzonem już wyglądało to lepiej, miał przebłyski świetnej gry z początku jego kariery w Lazio ale wciąż to nie jest to. Może kolega ma rację, że za bardzo nie miał z kim grać kombinacyjnie. Cały czas jednak traci za dużo piłek.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Orzeu »

MiRas. pisze: Niezwykle się cieszę z tego, ze Zarate będzie grał u nas, chciałem go od jakiegoś czasu. Oczywiście opcja nieporównywanie lepsza od Palacio. Zawodnik, który gra nieco egoistycznie (ale jak sam stwierdził, będzie teraz więcej podawał ^^), ale w zamian świetna technika, błyskotliwość, szybkość, niekonwencjonalność.

Bardzo dobry ruch zarządu, życzę powodzenia i mam nadzieję, że pokaże się bardzo dobrze i nasi zdecydują się go wykupić.
trochę się chyba śmiem twierdzić zagalopowałeś Mirek z tą szybkością stwierdzam po wczorajszym meczu.
Obrazek
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Lamatico »

Gościu swego czasu jak w Pekinie przegrywaliśmy Superpuchar z Lazio kołował nasza obroną jak chciał, teraz... z Palermo zagrał katastrofalnie, wczoraj... na plus. Według mnie notuje troszkę za dużo strat, ale na tle całej drużyny obecnie się wyróżnia.
slawkomir11
Posty: 94
Rejestracja: 30 lip 2011, 16:40
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: slawkomir11 »

Trzeba go wykupić!!!!!!!!!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Chuchu »

slawkomir11 pisze: Trzeba go wykupić!!!!!!!!!
Za mało wykrzykników - nie przekonałeś mnie.
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Kaamilos1908 »

No mam nadzieję że jeszcze Zarate pokaże klase w tym sezonie i strzeli troche brameczek i go wykupimy szkoda byłoby stracić takiego napastnika...
*Fc Internazionale 1908*
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Kusy »

Ja tam nie jestem przekonany do jego talentu, nam jest potrzebny napastnik który strzela bramki! Zgadza się robi zamieszanie, ciągnie tą grę, ale ma też mnóstwo strat i nie zawsze podaje.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Pablusso »

kusy pisze: Ja tam nie jestem przekonany do jego talentu, nam jest potrzebny napastnik który strzela bramki! Zgadza się robi zamieszanie, ciągnie tą grę, ale ma też mnóstwo strat i nie zawsze podaje.
W takim razie od czego jest Pazzini albo Milito? Kupujmy napastnikow strzelajacych bramki a pozbywajmy sie tych, ktorzy przyczyniaja sie do ich zdobywania i na pewno wrocimy na szczyt.
Obrazek
sig by Orzeu
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Kaamilos1908 »

Bramki to ja mam nadzieję iż Zarate zacznie strzelać, ale musi też mu ktoś dogrywać.... A zamieszanie w polu karnym dobry drybling to ważne cechy jeszcze trochę wiecej szczęscia i posypią się bramki bo umięjetności są duże... I myślę że forma 100% Zarate jeszcze przyjdzie wkońcu to młody gracz a już świetny...
*Fc Internazionale 1908*
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Pablusso »

Kaamilos1908 pisze: Bramki to ja mam nadzieję iż Zarate zacznie strzelać, ale musi też mu ktoś dogrywać.... A zamieszanie w polu karnym dobry drybling to ważne cechy jeszcze trochę wiecej szczęscia i posypią się bramki bo umięjetności są duże... I myślę że forma 100% Zarate jeszcze przyjdzie wkońcu to młody gracz a już świetny...
Swietny to on jeszcze nie jest.
Obrazek
sig by Orzeu
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Mauro Zarate

Post autor: Kaamilos1908 »

Zależy dla kogo ja go obserwowałem w wielu meczach Lazio i dla mnie jest świetny ale ja nie patrze tylko na to kto ma więcej bramek tylko na całokształt pozatym sądzę że on jeszcze wiele ma do pokazania i najlepsze lata przed nim....
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Mauro Zarate

Post autor: pewny »

no i nie można było tez tak u nas ? :D

http://www.meczyki.pl/wspaniala_bramka_ ... ilmik.html
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mauro Zarate

Post autor: Mora »

Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Mauro Zarate

Post autor: hQ »

Niektórzy nie nadają się do gry pod wielką presją jaka jest u nas. Są zaś gwiazdami w mniejszych klubach i słabszych ligach.
ODPOWIEDZ