Claudio Ranieri

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Serpente »

A mnie go trochę szkoda,bo mimo iż nie jest genialnym trenerem jakieś tam umiejętności posiada,jednak zawsze trafi na taki zespół który ma spore problemy i nie wygląda za dobrze,Juve potem Roma i teraz Inter,choć swoje 5 gr. też dołożył,to fakt.
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kaamilos1908 »

A ja myśle że to właśnie Ranieri wyprowadzi nas z dołka... I jeszcze tu się bedzie go wychwalać , uważam że to bardzo dobry trener i lepiej trafić nie mogliśmy...
*Fc Internazionale 1908*
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kusy »

Alvarez > Nagatomo. O co mu chodziło? co on chciał tą zmianą osiągnąć? przecież to są jakieś jaja.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kaamilos1908 »

No do dupy zmiana ale ogólnie to straszny chaos jest w grze i tu nie ma co winy zwalać na jedną zmianę wszyscy zawinili no Julio Cesar na +
*Fc Internazionale 1908*
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Nie rozumiem dlaczego Ranieri nie postawi na jedno ustawienie. Takie żonglowanie ustawieniami wprowadza jedynie chaos. Na efekty nie trzeba długo czekać.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kaamilos1908 »

Jak widać na razie żadne się w pełni nie sprawdziło więc próbuje jak może....
*Fc Internazionale 1908*
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: yoda79 »

I dobrze próbuje - 7 zwycięstw z rzędu w SerieA robi wrażenie (plus awans do ćwierćfinału CI).
Mnie zaskoczył pozytywnie:
1. Nie owija w bawełne; po meczu z Lazio mówi wprost, że podoba mu się tylko wynik.
2. Widzi co sie dzieje na boisku; Alvarezowi nie szło i go zdjął mimo asysty do Milito. Te zmiany wydają się czasami irracjonalne, ale wychodzi to wszystko maksymalnie efektywnie jesli można tak powiedzieć.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
ForzaeDi
Posty: 750
Rejestracja: 18 sie 2007, 19:28
Lokalizacja: Podkarpacie

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: ForzaeDi »

yoda79 pisze: 7 zwycięstw z rzędu w SerieA robi wrażenie (plus awans do ćwierćfinału CI).
ten człowiek jest trenerem klubu który niespełna 2 lata temu wygrał dosłownie wszystko, więc nie ma się co podniecać że awansowaliśmy do ćwierćfinału CL 

jednak ostatnie 4 mecze powaliły chyba wszystkich na łeb
cały czas trzymam się swojej wersji napisanej we wrześniu
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Woo-cash »

Tak tak temu panu już podziękujemy. Po porażce z Napoli (której to już z kolei?  :-x) w prasie włoskiej zaczęto coraz głośniej przebąkiwać zwolnienie Rainieriego. Który to tak usilnie rękami i nogami trzyma się stołka. Może Moratti pójdzie po resztki rozumu do głowy i nie pozwoli aby ten samozwańczy szkoleniowiec dalej upokarzał ten klub który i tak już leży w gównach. Spekuluje się że następcą Interu mogliby zostać Figo Baresi i jakiś tam szkoleniowiec z Primavery. Słuszna decyzja bo i tak nikogo odpowiedniego w tej chwili nie znajdziemy a sezon jakoś trzeba dograć do końca. Osobiście jestem aby dać szansę Baresiemu któremu to się wręcz należy za to że przez cały czas jest blisko drużyny i zna jej aktualne problemy. Z szacunkiem dla Figo ale piłkarzem był świetnym i może lepiej niech tak zostanie. A jak chce rozpocząć karierę trenera to może na początek z jakąś drużyną juniorów. A tamten z Primavery niech siedzi tam gdzie siedzi. Co źle mu? 
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Blablarzynca »

Jak Baresi będzie prowadził Inter, to widzę to tak: Pierwszy skład = Stanković, Cambiasso, Zanetti, Cordoba.
all in the game, yo, all in the game
Jaszczu91
Posty: 1734
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Jaszczu91 »

Blablarzynca pisze: Jak Baresi będzie prowadził Inter, to widzę to tak: Pierwszy skład = Stanković, Cambiasso, Zanetti, Cordoba.
Dokładnie. Baresi nic nie zmieni w Interze. A to że cały czas jest przy drużynie to jego wada nie zaleta. Inter potrzebuje świeżości, kogoś nowego!
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: magneto86 »

Czas Ranieriego dobiegł końca. Każdy trener z ambicjami nam się przyda, nieważne czy to będzie Baresi, Figo czy ktokolwiek inny.
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: PioFCI »

Jaszczu91 pisze:
Blablarzynca pisze: Jak Baresi będzie prowadził Inter, to widzę to tak: Pierwszy skład = Stanković, Cambiasso, Zanetti, Cordoba.
Dokładnie. Baresi nic nie zmieni w Interze. A to że cały czas jest przy drużynie to jego wada nie zaleta. Inter potrzebuje świeżości, kogoś nowego!
Niby tak..ale nawet ktoś nowy nie wystawi Ci świeżego składu..bo skąd? Tutaj potrzeba konkretnej przebudowy...yyyy BUDOWY !
Inter na zawsze !!!
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: andyvdm »

Ja się pytam co Siwy dalej robi w Interze? 7 przegranych bez strzelonej bramki to za mało?
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Woo-cash »

Pio_FCI pisze:
Jaszczu91 pisze:
Blablarzynca pisze: Jak Baresi będzie prowadził Inter, to widzę to tak: Pierwszy skład = Stanković, Cambiasso, Zanetti, Cordoba.
Dokładnie. Baresi nic nie zmieni w Interze. A to że cały czas jest przy drużynie to jego wada nie zaleta. Inter potrzebuje świeżości, kogoś nowego!
Niby tak..ale nawet ktoś nowy nie wystawi Ci świeżego składu..bo skąd? Tutaj potrzeba konkretnej przebudowy...yyyy BUDOWY !
Racja. Przecież taki Baresi Figo Baggio czy kto tam jeszcze jest wymieniany w prasie będzie prawdopodobnie alternatywą tylko do końca sezonu. Tak więc nie ma co wybrzydzać tylko czym prędzej usunąć Klałdio który ewidentnie nie chce odejść po dobroci. I wstawić kogoś na jego miejsce aby dograł do końca sezonu...
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Wiele wskazuje na to, że Ranieri zostanie. Przynajmniej do spotkania z OM. Tym samym można zapomnieć o awansie bo pod jego wodzą nie odrobimy żadnych strat. Wystawi 8 defensywnych zawodników i będzie stał przy linii i patrzył. Dobrze będzie jak do tego czasu w ogóle się przełamiemy bo bramki nie strzeliliśmy od miesiąca(sic!), ponad 470 minut! Najbliższe starcie z Catanią na Meazza. Catania chyba wygrała 3 ostatnie mecze w lidze, czyli co? 0-2, może 0-3? Co za sezon.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: hQ »

Może trener Primavery to nie byłby taki zły pomysł? Bo co do Figo czy Baresiego to mam mieszane uczucia. Pewnie po znajomości koledzy w ich wieku będą grali. A tak to gość od Primavery weźmie kilku do pierwszego składu i pewnie ich powpuszcza na boisko od czasu do czasu, albo nawet w pierwszym składzie.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Sneijder: "Ranieri vuole difendersi". Chyba nie trzeba tłumaczyć.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Nie wydaje mi się by Siwy doczekał końca sezonu na ławce Interu. Szkoda tylko, że Moratti nie wylał go wcześniej bo to się skończy tak, że wyleje go po odpadnięciu z LM. Ranieri to gwarantuje, a można było tego uniknąć wywalając go wcześniej. Teraz przez takie 2-2 z Catanią ten dziad do dryfuje sobie do rewanżu z OM i tam zobaczymy jego koniec. Przewidziałem to już po pierwszym meczu z OM.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: pewny »

miniu86 pisze:
Nie wydaje mi się by Siwy doczekał końca sezonu na ławce Interu. Szkoda tylko, że Moratti nie wylał go wcześniej bo to się skończy tak, że wyleje go po odpadnięciu z LM. Ranieri to gwarantuje, a można było tego uniknąć wywalając go wcześniej. Teraz przez takie 2-2 z Catanią ten dziad do dryfuje sobie do rewanżu z OM i tam zobaczymy jego koniec. Przewidziałem to już po pierwszym meczu z OM.
po drodze jest jeszcze Chievo, gramy w Weronie i tam nie ma co się spodziewać jakiś innych ustawień taktycznych itd ze strony siwego, także gra zapewne będzie do dupy...
więc może wyleci po meczu w Weronie...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Nen »

AVB zwolniony, a my dalej trzymamy Siwka
God protect me
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: interfann »

będziemy go trzymać jeszcze z miesiąc bo STABILIZACJA i SPOKÓJ najważniejsza!
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

3 posty wyżej pisałem, że tak się skończy. Ranieri nie byłby sobą gdyby poprowadził nas do awansu. Jakie to wszystko jest przewidywalne...
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Seba »

Po dzisiejszym nastawieniu drużyny (czyt. "zaatakujemy, ale spokojnie"), mega ofensywnej końcówce (gdyby można było wystawiać dwóch bramkarzy, to zapewne skorzystałby z takiej opcji) i uśmiechu od ucha do ucha na konferencji pomeczowej, nie mam ochoty oglądać już tego komika...
Obrazek
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Andy »

Niestety, ale chyba będziemy musieli....aż do końca bieżącego sezonu. Moratti nie widzi winy w Ranierim... nie będę tego komentował.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: yoda79 »

Pamiętajcie-musimy być cierpliwi, musimy zachować spokój i będzie dobrze.
Facet jest lekko oderwany od rzeczywistości, on po meczu (przed konferencją) naprawdę wyglądał na zadowolonego. Jak dla mnie to było lekko surrealistyczne odczucie.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: pewny »

yoda79 pisze: Pamiętajcie-musimy być cierpliwi, musimy zachować spokój i będzie dobrze.
Facet jest lekko oderwany od rzeczywistości, on po meczu (przed konferencją) naprawdę wyglądał na zadowolonego. Jak dla mnie to było lekko surrealistyczne odczucie.
kasę Moratti mu daje to jest zadowolony i leje na to czy awansujemy czy nie... a może miał myślenie że lepiej odpaść z tak słabą Marsylią niewielka różnicą bramek, aniżeli trafić w następnej rundzie na barce, czy bayern i dostać 7 bramek na wyjeździe... gość wbrew pozory myśli :)

ten gość już mnie niczym nie zaskoczy...

sezon jest już stracony, także jak bym go za przeproszeniem wypierdolił (sorki ale nerwy już mi puszczają jak go widzę na naszej ławce trenerskiej)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: magneto86 »

Też nie chcę oglądać jego głupkowatych uśmieszków po przegranych meczach, ale co zrobić....możemy tylko ponarzekać. Najbardziej dziwi mnie ta cierpliwość Morattiego.....To przeczy wszelkiej logice, bo nawet go nie skrytykował  :o
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kermitt »

Najlepszym dowodem jak mogłaby podziałać zmiana trenera kilka tygodni temu jest Chelsea, która po zwolnieniu Boasa awansowała w pucharze i LM a także wygrała w lidze. Myślę że to samo mogłoby się stać u nas, gorzej być już nie może, w tym momencie sezon jest już stracony, bo na trzecie miejsce w Serie A też większych szans już raczej nie mamy. Także jak najszybciej Claudio arrivederci.
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: sampam »

Kermitt pisze: Najlepszym dowodem jak mogłaby podziałać zmiana trenera kilka tygodni temu jest Chelsea, która po zwolnieniu Boasa awansowała w pucharze i LM a także wygrała w lidze. Myślę że to samo mogłoby się stać u nas, gorzej być już nie może, w tym momencie sezon jest już stracony, bo na trzecie miejsce w Serie A też większych szans już raczej nie mamy. Także jak najszybciej Claudio arrivederci.
Powinienes "zachowac spokoj";) Faktycznie di Matteo wyrosl na bohatera w Chelsea! Mimo wszystko trudno uwierzyc, zeby np. AVB tchnal ducha w kadre Interu...
Ostatnio zmieniony 15 mar 2012, 00:40 przez sampam, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ