Claudio Ranieri

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
DiegoMilito22
Posty: 51
Rejestracja: 6 lis 2009, 21:43

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: DiegoMilito22 »

sampam pisze:
Kermitt pisze: Najlepszym dowodem jak mogłaby podziałać zmiana trenera kilka tygodni temu jest Chelsea, która po zwolnieniu Boasa awansowała w pucharze i LM a także wygrała w lidze. Myślę że to samo mogłoby się stać u nas, gorzej być już nie może, w tym momencie sezon jest już stracony, bo na trzecie miejsce w Serie A też większych szans już raczej nie mamy. Także jak najszybciej Claudio arrivederci.
Powinienes "zachowac spokoj";) Faktycznie di Matteo wyrosl na bohatera w Chelsea! Mimo wszystko trudno uwierzyc, zeby np. AVB tchnal ducha w kadre Interu...
Di Matteo tchnął to czemu Figo czy AVB by nie mogli :) od Ranieriego lepszym motywatorem to juz był chyba nawet Benitez w sumie.
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kermitt »

sampam pisze:
Kermitt pisze: Najlepszym dowodem jak mogłaby podziałać zmiana trenera kilka tygodni temu jest Chelsea, która po zwolnieniu Boasa awansowała w pucharze i LM a także wygrała w lidze. Myślę że to samo mogłoby się stać u nas, gorzej być już nie może, w tym momencie sezon jest już stracony, bo na trzecie miejsce w Serie A też większych szans już raczej nie mamy. Także jak najszybciej Claudio arrivederci.
Powinienes "zachowac spokoj";) Faktycznie di Matteo wyrosl na bohatera w Chelsea! Mimo wszystko trudno uwierzyc, zeby np. AVB tchnal ducha w kadre Interu...
Tak jest ;) Tak czy siak, zmiana szkoleniowca w większości przypadków daje 'kopa' i trochę świeżości w grze drużyny, przynajmniej na początku, stąd nawet jeśli Matteo nie ma większego pojęcia o trenerce drużyna zaczęła grać lepiej.
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: kachol »

DiegoMilito22 pisze:
sampam pisze:
Kermitt pisze: Najlepszym dowodem jak mogłaby podziałać zmiana trenera kilka tygodni temu jest Chelsea, która po zwolnieniu Boasa awansowała w pucharze i LM a także wygrała w lidze. Myślę że to samo mogłoby się stać u nas, gorzej być już nie może, w tym momencie sezon jest już stracony, bo na trzecie miejsce w Serie A też większych szans już raczej nie mamy. Także jak najszybciej Claudio arrivederci.
Powinienes "zachowac spokoj";) Faktycznie di Matteo wyrosl na bohatera w Chelsea! Mimo wszystko trudno uwierzyc, zeby np. AVB tchnal ducha w kadre Interu...
Di Matteo tchnął to czemu Figo czy AVB by nie mogli :) od Ranieriego lepszym motywatorem to juz był chyba nawet Benitez w sumie.
Terry, Drogba, Lampard wciąż są głodni zwycięstw, poza tym oni wciąż prezentują wysoki poziom co nie raz udowadniali. Do tego zauważcie, że Chelsea ma sporo świeżej krwi i to poziomu o jakim my możemy pomarzyć. U nas tak jak Di Matteo podziałał w tamtym sezonie Leo, ale czy obecnie ktoś jest wstanie wykrzesać coś z naszych emerytów to śmiem wątpić...

Oczywiście nie bronie Ranieriego, bo to nie jest trener dla Interu, tylko nie wiem czy jest sens go wymieniać przed końcem sezonu. Nowy trener musi dostać spore pieniądze na przebudowę zespołu, bo tak naprawdę praktycznie wszędzie potrzebna jest świeża krew na wysokim poziomie jeżeli mamy w przyszłym sezonie powalczyć o powrót na pudło...
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Zeman "Ta druga sytuacja ma miejce w Interze Mediolan, gdzie grają sami weterani bez motywacji i chęci do gry."

To tak a propos preferencji pewnego Siwego debila.

Moratti wszem i wobec opowiada o młodych zawodnikach, zmianie pokoleniowej blablabla. Tymczasem Ranieri z uporem maniaka wystawia zawodników najbardziej doświadczonych - nasz pech, że tacy w Interze to głównie zawodnicy defensywni.

Dostaliśmy dzisiaj kolejną listę z powołaniami. Jak zwykle nie ma Alvareza i Guarina. Powoli tracę nadzieję, że jeszcze zagrają w tym sezonie. Najbardziej jednak obawiam się sytuacji, kiedy zdrowy Guarin będzie wysiadywał na ławce bo Ranieri woli grać Zanettim czy Stankovicem. Już nawet nie chodzi mi o wyniki, które swoją drogą będą tragiczne. Chodzi o to, że przez politykę kadrową tego Siwego złamasa, tchórza i nieudacznika, nie dowiemy się do końca sezonu na co stać Guarina i Alvareza.

Aha i jeszcze taka rzecz. Osobiście w to nie wierzę i uznałbym to jako jakiś koszmar, ale jeśli Moratti zostawi tego pajaca na ławce trenerskiej na przyszły sezon to go zbojkotuje bo zbyt wiele nerwów kosztuje mnie oglądanie Interu Ranieriego. ten człowiek jest dla mnie zupełnie przegrany, spalony i skreślony.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Woo-cash »

miniu86 pisze:

Dostaliśmy dzisiaj kolejną listę z powołaniami. Jak zwykle nie ma Alvareza i Guarina. Powoli tracę nadzieję, że jeszcze zagrają w tym sezonie.
Jeszcze kontuzjowani są.  :roll:
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Nie kontuzjowani, ino wiecznie kontuzjowani. Ich powroty są przesuwane z tygodnia na tydzień.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: pewny »

jak przeczytałem ten artykuł w którym siwy mówi: "Skupiamy się na Serie A", to myślałem że mnie szlak trafi na miejscu...

ten gość nie ma za grosz litości... co za durne teksty, a niby na czym innym mamy się teraz skupić?? przecież każdy wie że została nam tylko Serie A!!!

do końca sezonu ten gość mnie doprowadzi do histerii normalnie... litości  :hold:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: and1 »

@pewny musisz zachować spokój i skupić się na najbliższych wyzwaniach. Dać z siebie wszystko jak na prawdziwego mistrza przystało.
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Woo-cash »

and1 pisze: @pewny musisz zachować spokój i skupić się na najbliższych wyzwaniach. Dać z siebie wszystko jak na prawdziwego mistrza przystało.
Dokładnie. Tylko spokój nas ratuje Panowie.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kubus »

oczywiscie, jest jeszcze wiele meczy do końca sezonu.
Obrazek
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Wynik 0-0 można było przewidzieć dużo wcześniej. W pomocy sami defensywni pomocnicy i obrońcy, w ataku Milito i Pazzini. Ranieri nawet nie stara się by wyglądało, że chcemy atakować. Ostatnie 4 bramki jakie strzeliliśmy były bramkami z tzw dupy. Nie potrafimy obecnie kreować niczego poza swoimi babolami w obronie.

Teraz najlepsze. Ranieri jest mega bezpieczny, Moratti myśli, że jesteśmy na fali. Za tydzień w Turynie będzie bronić 0-0, potem 0-1 itd Tego się spodziewajcie. Ranieri to kompletny debil, bezmózg, dureń, tchórz, najgorsze co mogło nam się przytrafić.

Z Juve będą baty. Znowu zostaniemy upokorzeni, skompromitowani, a ten siwy zjeb będzie się cieszył i mówił, że idziemy w dobrą stronę. Komedia, groteska. Obecnego Interu nie da się obronić, ten gość już leży i nawet żal go kopać. Jest żałosny.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: MiRas. »

To siwulec nadal jeszcze siedzi w Mediolanie?! Mało Morattiemu naszych wyczynów?! Ten pan, co by nie mówić nie ma absolutnie bladego pojęcia jak z tego gówna wyjechać, nie ma absolutnie żadnej koncepcji na prowadzenie Interu, nie ma po prostu nic... jedyne co ma opanowane do perfekcji to zachowanie spokoju. Każdy laik, nawet ślepy laik widzi jakie błędy robi Ranieri, nie trzeba być Mourinho, czy Hiddinkiem, by dostrzec elementarne błędy Interu oraz niedołężność Ranieriego. Tradycyjnie musimy zagrać 5cioma obrońcami, no bo jak to tak... czterech defensorów na boisku? Nie może być! A jak już pomocników mamy to koniecznie trzeba wystawić defensywnych, broń Boże ofensywnych, bo nie obronimy remisu! To, że nasi napastnicy to same koksy... tak, tak... koksy... takie koksowniki jak to stoją na przystankach przy -20 stopniach, nasi napastnicy są równie ruchliwi... nawet ich atom nie ruszy z miejsca. Mówią, że tonący brzytwy się chwyta, ale nie.. Ranieri musi wystawiać to, czemu "ufa" (przyjaciołom się UFO), nie zmieni w Interze absolutnie nic... a przepraszam... zmienia, Poliego, gdy ten po raz kolejny jest wiodącą postacią Interu. W nagrodę za to, mecz z juventusem zobaczy z wysokości ławki.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Piekarz »

Stary idiota, który nigdy nic nie osiągnął i nie osiągnie - w tym sezonie na własnej skórze przekonaliśmy się, dlaczego. Nieudana podróbka trenera. On chyba nawet ma świadomość, jak żałosne są jego predyspozycje trenerskie, wszak w swojej ukochanej Romie potrafił podać się do dymisji w znacznie mniej opłakanej sytuacji niż teraz u nas czy w 2009 r. w Juventusie. Na nas i na Juve ma z grubsza wywalone, więc co mu za różnica, ściągnie klub na dno, czy nie ściągnie. Debilowi śni się chyba, że trenuje jakieś zaszczane Lecce, w najlepszym wypadku Genoę. Zmiana trenera może nie zmieni już gry w tym sezonie, ale przynajmniej oszczędzi nam jego mimiki glonojada i słodkiego pierdzenia po kolejnych zawalonych meczach.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
Imrahil
Posty: 1142
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Imrahil »

Ostra krytyka trenera. Chyba wiekszosc uzytkownikow zapomiala w jakim juz mega gownie znajdowalismy sie kiedy trener przejmowal u nas stery. Bede zmuszony przypomiec co niektorym uzytkownikom, ze krecili glowami na widok Mourinho i jego astronomicznej pensji.

a tak po cichu to Was popieram =)
Ostatnio zmieniony 18 mar 2012, 22:54 przez Imrahil, łącznie zmieniany 1 raz.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
cor72z
Posty: 202
Rejestracja: 14 sie 2008, 17:03

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: cor72z »

Mając jeszcze w pamięci co zrobił z Atletico drżałem gdy podpisywał umowę z Interem. No ale był po prostu pod ręką i nawet gdy wygrywał 8 spotkań z rzędu to nie wierzyłem, że jest rozwiązaniem na dłużej niż do końca tego sezonu. Jesteśmy wielkim klubem i potrzebujemy wielkiego trenera, Ranieri w świecie futbolu nikim wielkim nie jest. Nie winię go za beznadziejną postawę drużyny bo przyczyny tego tkwią przede wszystkim w polityce transferowej, dyspozycji piłkarzów i sprawach, które poza szatnię nie wychodzą, jednak Claudio nie jest ani trenerem, który mógłby poprowadzić klub do sukcesów ani trenerem, który mógłby wyciągnąć klub z bagna.
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Castellazzi »

Piekarz pisze: trenuje jakieś zaszczane Lecce
Sory, sory, ale chyba nie wiesz kto trenuje Lecce.... Serse Cosmi. Doświadczenie na pewno mniejsze od doświadczenia Ranieriego ale co z tego? Gość ma charyzmę, zawsze wymaga maksimum, potrafi skarcić piłkarzy nawet za to, gdy strzał będzie niecelny, czy akcja ofensywna nieudana. Umie się wykłócać o to co jego, staje w obronie swoich piłkarzy... Gość po prostu potrafi postawić piłkarzy do pionu(czego w Interze nikt nie potrafi). Nie jest potulny jak Ranieri, tylko mówi to co myśli. Odkąd objął Lecce, drużyna zaczęła grać zupełnie inaczej. Urwali punkty Parmie, Chievo, Bolognie, Atalancie, Genoi i Palermo. Wygrali z Cagliari, Sieną, Interem, Fiorentiną. Oczywiście były także porażki, ale tylko z czołówką i z Interem.

Oczywiście nie mówię, żeby brać Cosmiego na trenera Interu, bo nie wiem czy to nie za dużo dla niego, ale musiałem napisać bo trener tego "zaszczanego Lecce" chyba nie jest taki beznadziejny...
Obrazek
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Piekarz »

To naprawdę bardzo fajnie, tylko WTF? Cosmi mnie średnio obchodzi i nie podejmowałem tematu jego umiejętności, przytoczyłem Lecce jako bardzo słaby klub z niskimi, a raczej po prostu minimalnymi celami (utrzymanie) z kadrą z pogranicza Serie A i Serie B, bo Ranieri zachowuje się tak, jakby tego rodzaju klub trenował i takie cele były mu wyznaczane.
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Bo wy chcielibyście zająć 3 miejsce, a Ranieri w swojej świadomości broni się właśnie przed spadkiem.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Castellazzi
Posty: 436
Rejestracja: 4 wrz 2010, 20:54
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Castellazzi »

Piekarz pisze: To naprawdę bardzo fajnie, tylko WTF? Cosmi mnie średnio obchodzi i nie podejmowałem tematu jego umiejętności, przytoczyłem Lecce jako bardzo słaby klub z niskimi, a raczej po prostu minimalnymi celami (utrzymanie) z kadrą z pogranicza Serie A i Serie B, bo Ranieri zachowuje się tak, jakby tego rodzaju klub trenował i takie cele były mu wyznaczane.
Chciałem tylko udowodnić, że to "zaszczane Lecce" ma lepszego trenera niż Inter :wink:
Obrazek
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: groch »

Nie mam pojęcia na co oni trzymają tą siwą pomyłkę na ławce. 0 taktyki...
Ma dokończyć sezon? Sezon jest już stracony więc dajmy nowego trenera niech się obejdzie ze zespołem, pozna ligę a nie przyjdzie kolejny w czerwcu i dadzą mu 3 miesiące na zrobienie czegoś z niczego.
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

groch jak przyjdzie nowy w czerwcu to będzie jeszcze dobrze. Moratti swoim zwyczajem jest w stanie sprowadzić trenera w połowie lipca lub później...

Co do Ranieriego to zabawne jest to, że wczoraj po raz kolejny powiedział, że nie ma za co obwiniać swoich zawodników. To pewnie przez pech nie wygraliśmy co nie Claudio? Nie ważne, o co mi chodzi to że Ranieri taką gadką nie jest w stanie ich w ogóle zmotywować. Obecnie w tym klubie dzieje się jedna groteska. Ja nie wiem jak wyglądają treningi co myślą zawodnicy, działacze, pracownicy klubu. Jest katastrofa, a wszyscy zachowują się jakby nigdy nic. Świetna atmosfera.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
miniu86
Posty: 2880
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: miniu86 »

Żegnamy  :ave:

Obrazek
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: andyvdm »

Trochę późno, ale NARESZCIE!!
Andy
Posty: 1593
Rejestracja: 20 sty 2004, 05:51
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Andy »

No i stało się..Ranieri miał być do końca sezonu..a tutaj taka miła wiadomość. Żegnamy go z wielką radością ! Mówi się o polubownym rozwiązaniu umowy, a przez ostatnie kolejki tego sezonu poprowadzi nas Stramaccioni ;). Cieszy taki ruch naszego prezydenta, przynajmniej powinniśmy zobaczyć naszą młodzież na co stać w Serie A.
Obrazek
Tylko ten adres się liczy ==> http://www.FcInter.pl <=== :)


1111111
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Tkrauze »

Wiadomo juz kto bedzie nastepca ?
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Hanys »

Andy pisze: a przez ostatnie kolejki tego sezonu poprowadzi nas Stramaccioni
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: MiRas. »

No to się porobiło, ja po wypowiedzi Morattiego stwierdziłem, że jednak nie będzie zwolnienia a tutaj niespodziewanka... Siwy na bruku. Poprowadzi nas Stramaccioni, trener młodszy od naszego kapitana... ;) Myślę, że to może być dobry ruch, na spokojnie wprowadzi się do składu zawodników takich jak Bessa czy Longo i zobaczymy ich wartość. Myślę też, że czas Kabaretu Starszych Panów w Interze dobiegł końca.

Witamy na pokładzie  :inter:

Obrazek
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Piekarz »

:flaga33:  :flaga33:  :flaga33:

Wreszcie. Nic mnie tak nie ucieszyło odkąd pod koniec stycznia zaczęliśmy serię kompromitacji. Można tylko żałować, że tyle to Morattiemu zajęło: gdyby wypieprzył Ranieriego wtedy, kiedy było już trzeba po kompromitacji dekady z Bologną, bylibyśmy teraz w czynnej grze o trzecie miejsce i pewnie szykowali się do ćwierćfinału LM. Trudno, ale i tak się cieszę: z wyboru następcy (zastępcy?) również. Nawet jeśli szkód nie da się już naprawić i możemy walczyć co najwyżej o LE, to znowu będzie można ściskać kciuki za Inter w każdym meczu - choćby przez wzgląd na postać nowego trenera, któremu ciężko nie życzyć jak najlepiej oraz młodzież, która zapewne dostanie szanse.

Swoimi wyczynami z lutego i marca pogrzebał Ranieri pamięć o pozornym odbudowaniu drużyny. Głupio jakoś dziękować mu nawet za tę serię zwycięstw, kiedy w głowie siedzą mi 0-4 z Romą, 0-3 z Bologną, 0-1 z Novarą, 0-1 z Lecce, 0-2 z Juve czy dwumecz z Marsylią. Nie chce mi się pastwić nad gościem, chociaż uważam, że jeśli nadaje się do trenowania, to drużyn z o kilka poziomów niższymi aspiracjami niż Inter. Postarajmy się o nim zapomnieć, choć to raczej niewykonalne.

Forza Stramaccioni!
Parole e aggettivi non bastano piu. Servono atti concreti, come la candidatura al Pallone d'oro, e chi gli nega il voto non e figlio di Maria e non capisce nulla. Immenso, indescrivibile. Fino alla fine Il Principe Diego Milito.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: pewny »

w końcu  :ban:    papa
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Woo-cash »

Wykonało się! Cieszy mnie ta wiadomość jak szósta w totka. Jednak mimo wszystko nietaktem by było niepodziękowanie Claudio za to co zrobił dla Interu. A zrobił naprawdę dużo. Tak spieprzyć to mało kto potrafi. No ale nie ma już coś się nad nim pastwić.
Grunt że już go nie ma. A ja wracam do oglądania meczów Interu. Wiadomo nie gramy już w sumie o nic ale z czystej ciekawości zobacze jak się zaprezentuje Inter pod wodzą trzeciego szkoleniowca w obecnym sezonie.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
ODPOWIEDZ