Claudio Ranieri

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Imrahil »

Dziekuje Ranieriemu za wyciagniecie nas ze strafy spadkowej, pokonaniu Milanu na wyjezdzie... i to by bylo tyle.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: magneto86 »

Cudowna wiadomość :D Lepiej późno niż wcale :)
Stramaccioni nie będzie się bał korzystać z młodych, a może nawet i kogoś z Primavery wprowadzi :)
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Klinsi64

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Klinsi64 »

ja mu tam dziękuję z takiej ilości drewna to nawet Dżepetto by nic nie wystrugał,swoje za uszami chłopina ma ale jeśli co chwila to zarząd  to piłkarze rzucają ci kłody pod nogi nie ma bata musisz się wyjebać...arrivederci
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Ynter »

Gdyby nie wystawiał takiego składu jaki wystawiał i gdyby nie te jego zmiany, to żegnałbym go bez urazy i mówiłbym o kolejnym trenerze, na którego zwala się winę byle tylko nie przyznać, że leży ona w piłkarzach... Bo, że wina leży w zawodnikach to wszyscy wiemy już od dawna, ale Ranieri swoimi decyzjami nie pomagał tylko jeszcze dolewał oliwy do ognia, dlatego "żegnaj! adios!" Claudio  :-D
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: tomiko85 »

Brawo , Ranieri powienien sam zrezygnować przed meczem z OM.
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: pewny »

Siwy obejmuje stery AS Monaco... :)

we Francji jeszcze nie prowadził żadnego zespołu...

a tak na marginesie jak by ktoś nie wiedział, albo by mu wyleciało z pamięci to AS Monaco gra w II lidze, także sprowadzili go być może z myślą że wywalczy awans do elity :)

zobaczymy... oby ich nie spuścił do III ligi...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: magneto86 »

No to tylko żałować fanów AS Monaco :) Temu Panu to powinni licencję zabrać za to co wyprawiał.....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Klinsi64

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Klinsi64 »

bez przesady Ranieri to dobry trener,a że ma swoje fanaberie? każdy trener z dorobkiem je
ma...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Seba »

Ja tam mu życzę wszystkiego dobrego, awansu do Ligue 1, a następnie mistrzostwa :yes2:
Obrazek
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: Kermitt »

Ja również życzę mu wszystkiego najlepszego. Mimo że wrażenie po sobie pozostawił generalnie złe, jakoś tam w kartach naszej historii zdążył się zapisać. Do tego AS Monaco to sympatyczna drużyna, która zasługuje na najwyższą klasę rozgrywek ;)
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Claudio Ranieri

Post autor: tomiko85 »

no nie wiem nie wiem :) zobaczymy ale uważam że nic poważnego nie zwojuje i AS Monaco raczej nie zdoła awansować ze zgorzkniałym , znudzonym i bez pomysłu na grę Panem , który nie pokazał w interze zupełnie nic nadzwyczajnego , po prostu brak SUKCESÓW.
ODPOWIEDZ