Coutinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Coutinho

Post autor: Serpente »

Myślałem że taki temat już jest ale skoro nie to zakładam  :P

Pokładałem w nim wielkie nadzieje i myślałem że lepiej będą się z nim obchodzić w Interze,tymczasem zagra parę minut i siada na ławie na długi czas,talent i potencjał bezapelacyjnie posiada i to nie mały dlatego powinien jak najczęściej grać i się rozwijać,boje się że wykopiemy go na jakieś wypożyczenia a później sprzedamy za psi grosz. Mam jednak nadzieję że Ranieri zacznie na niego stawiać bo jak nie teraz to kiedy ? Sam Coutinho pewnie też inaczej sobie wyobrażał przygodę w Interze,ojj ta włoska współpraca z młodzieżą  :hold:
Obrazek
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Coutinho

Post autor: mediolan »

ooo mowa o moim ulubionym zawodniku z Interu! :D co do tego co powyzej racja racja MM i zarzad poprostu SHAME!!! koles ma (jak dla mnie,ale mysle ze dla was tez) wielki talent i brakuje mu tylko ogrania na boisku ktorego nie ma jak zdobyc :/ Uwielbiam chlopaka :P kazdy mecz Interu ogladam  z zaciekawieniem ale jak widze ze Cou ma wchodzic to odrazu mi sie usmiech pojawia bo uwielbiam jego gre jego proby wniesienia czegos ciekawszego swiezego do meczu ! i teraz szczerze codziennie mam nadzieje ze albo wkoncu dadza mu szanse albo niech idzie do innego klubu bo tu sie jak narazie jego talent marnuje! Życze mu z calego serca jak najlepiej !
WIERNY FAN COUTINHO!xD
Obrazek Obrazek
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Coutinho

Post autor: and »

Trudno odmówić racji. Ja też uważam, że będą z niego ludzie!! Szkoda go oddać do Arsenalu czy jakiegoś innego Liverpoolu, tym bardziej, że nie było łatwo go pozyskać.
Dać mu szansę, a w najgorszym przypadku wypożyczyć na pół roku !!
Doświadczenie i ogranie - oto co mu potrzeba.
Grande Inter !!!
sampam
Posty: 1255
Rejestracja: 9 sie 2011, 21:45

Odp: Coutinho

Post autor: sampam »

Tez zywie sympatie do Coutinho, natomiast uwazam, ze wpadamy przesadny zachwyt zwiazany z jego osba. Ogladalem niedawne MŚ i musze powiedziec, ze Brazylijczyk przeplatal niezle wystepy zupelnie bezbarwnymi. W swietle tego nie dziwi lawka w klubie, a na domiar zlego jeszcze ta kontuzja. Wczesniej czy pozniej przebije sie do 1 skladu,wierze w to:)
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Odp: Coutinho

Post autor: Gunnar »

Na razie nic właściwie nie pokazał - jedynie ma fajny fryz.
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Coutinho

Post autor: Kusy »

Najlepszym rozwiązaniem dla Cou w tym momencie będzie wypożyczenie go do jakiegoś słabszego klubu w Serie A, żeby chłopak się ogrywał, bo nie ma co liczyć na to że w Interze zacznie grać regularnie.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Coutinho

Post autor: mediolan »

ehhh no ale jemu tylko brakuje ogrania, doswiadczenia boiskowego :/ tez jestem za zeby poszedl na wypozyczenie bo sie chlopak ogra :) chyba ze Ranieri mu da szanse co wgl by bylo cud miod i orzeszki xD
Obrazek Obrazek
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Coutinho

Post autor: Vancore »

Sprzedac jak najszybciej i nie meczyc ani siebie ani jego... We wloszech nie pogra bo jest tepy taktycznie, napalony na dryblingi i watly fizycznie. Dalby go do takiego hmm Villarreal czy Sevilli to moze cosby tam pokazal, bo u nas ani w ogole w tej lidze mu kariery nie wroze
Obrazek
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Coutinho

Post autor: Serpente »

Karierę to może i by zrobił bo każdej drużynie jest potrzebny taki nieszablonowy zawodnik który będzie robił wiatr,jeżeli faktycznie ma dalej siedzieć na ławie większość czasu to lepiej go sprzedać,nie warto chłopakowi marnować talentu,jeżeli faktycznie wiążemy z nim nadzieję to nic innego jak notorycznie wprowadzać go na murawę !
Obrazek
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Odp: Coutinho

Post autor: Hanys »

albo wysłać go na wypożyczenie może wtedy by pograł właśnie w takiej La Liga i może wyjdzie nam zawodnik typu Theo Walcott bo on też nie wyglądał na początku na gracza do ligi angielskiej a teraz jest bardzo dobrym zawodnikiem
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Coutinho

Post autor: pewny »

strzelił pierwszą bramkę w tym sezonie ;)

:brawo:
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Coutinho

Post autor: Kusy »

strzelił i zagrał bardzo dobre spotkanie :-) bardzo to cieszy.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Odp: Coutinho

Post autor: Michal_fci »

Cou strzelil ogladalem skroty i wczesniej tez byl bliski strzelenia bramki. A  powie mi ktos jak gral?
Gdy­byś kiedyś we śnie poczuła, że oczy mo­je już nie pat­rzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał.
Vancore
Posty: 213
Rejestracja: 3 sty 2010, 18:53

Odp: Coutinho

Post autor: Vancore »

Super ze strzelil, teraz jeszcze czekam na bramke Alvareza oraz na to ze ktorys cos zacznie regularnie pokazywac
Obrazek
Obrazek
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Odp: Coutinho

Post autor: andyvdm »

Mam nadzieje, ze po dzisiejszym meczu kazdy się zastanowi zanim napisze, ze nalezy sprzedac Coutinho. Wedlug mnie najlepszy dziś na boisku. Po jego swietnej akcji był wolny po którym padła bramka, to on podwyższył wynik. Już nie traci szybko piłek, potrafi się zastawić, kapitalnie panuje nad futbolówką, widać świetną technikę, przegląd pola i predyspozycje do gry kombinacyjnej. Oby dostawał więcej szans a na pewno nie zawiedzie. Wielki talent.  :inter:
Ostatnio zmieniony 20 lis 2011, 01:20 przez andyvdm, łącznie zmieniany 1 raz.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Coutinho

Post autor: Lamatico »

@andycdm zapomniałeś dodać, że ma ten genialny instynkt i szybkość pójścia na klepkę, dlatego jak zawodnik ma piłke pod kryciem to może szybko na małej przestrzeni mu ją oddać. To będzie genialny rozgrywający. Niektórzy mówią traci... kto nie ryzykuje ten nie traci!
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Coutinho

Post autor: mediolan »

teraz patrzcie jak MM i spolka sprzedadza Cou to straca najlepszego zmiennika za Sneijdera :( a Sneijder to juz nie to samo co kiedys!wiem ze dalej jest sercem ,motorem napedowym Interu ale jego gra juz nie cieszy tak oka ;/
Obrazek Obrazek
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Coutinho

Post autor: Kubus »

Pierwsza bramka Cou z gry dla Interu ;) Fajne spotkanie zagrał, myślę że stać go nawet na więcej.
Obrazek
Kaamilos1908
Posty: 120
Rejestracja: 30 lis 2011, 19:59
Kontakt:

Odp: Coutinho

Post autor: Kaamilos1908 »

Cou to idealny zmiennik dla Sneijdera gdy jest bez formy... Można powiedzieć że poziomem obecnie nie odbiega od bardziej doswiadczonych kolegów....
*Fc Internazionale 1908*
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Coutinho

Post autor: pewny »

no i Coutinho poszedł na 5 miesięcy do Espanyolu... w sumie u Nas ostatnio w ogóle nie grywał, więc może i dobrze ze poszedł na wypożyczenie, tylko żeby tam grał, a nie siedział na ławce... jest młody, więc ogrywać się musi...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Coutinho

Post autor: miniu86 »

Dobrze, ze go wypożyczyli bo u nas i tak na niego nie stawiają. Oby w Hiszpanii było inaczej.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Coutinho

Post autor: Serpente »

Takie wypożyczenia to za przeproszeniem gówno dadzą, szczególnie że gra w klubie który raczej jest średnim zespołem, co innego jakby go wypożyczyli do takiej Sevilli, Villarrealu (które pewnie teraz będą spinać poślady aby wrócić do czołówki). Sądzę że Cou niewiele zyska na wypożyczeniu, wróci do Włoch i będzie to samo.
Obrazek
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Coutinho

Post autor: Jedrula »

Espanyol to na chwilę obecną piąta siła w Hiszpanii, więc nawet jeżeli to jednorazowy wyskok, to i tak Cou na tym zyska, bo w końcu nie zostaje w Hiszpanii na dłużej. Jak dla mnie świetny ruch, bo Cou w La Lidze może się dużo nauczyć.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Klinsi64

Odp: Coutinho

Post autor: Klinsi64 »

on ma tam po prostu grać by przygotować się do IO,po sezonie i tak do nas wróci...
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Coutinho

Post autor: Tkrauze »

Ja uważam zupełnie inaczej.To nie kwestia klubu tylko piłkarza, a dokładniej Jego mentalności.Jeśli będzie chciał trenować i sie uczyć to to zrobi. Coutinho wie ze przed sobą ma mnóstwo pracy.

Z tego co wyczytałem to Espanyol jako jedyny zagwarantował Mu regularne występy na jego ulubionej pozycji środkowego.To młody zespół. Dla mnie to świetny ruch.Oby się nie połamał i grał,zawsze zbierze cenne doświadczenie.

12 lutego o 12.00
Espanyol Barcelona-Real Saragossa
18 lutego o 18.00
Getafe CF-Espanyol Barcelona
26 lutego o 17.00
Espanyol Barcelona-Levante UD
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
Abdool
Posty: 8
Rejestracja: 14 paź 2010, 14:26
Lokalizacja: Katowice

Odp: Coutinho

Post autor: Abdool »

Nerazzurro_ pisze: Takie wypożyczenia to za przeproszeniem gówno dadzą, szczególnie że gra w klubie który raczej jest średnim zespołem, co innego jakby go wypożyczyli do takiej Sevilli, Villarrealu (które pewnie teraz będą spinać poślady aby wrócić do czołówki). Sądzę że Cou niewiele zyska na wypożyczeniu, wróci do Włoch i będzie to samo.

Kojarzysz takiego piłkarza jak Daniel Sturridge, który został wypożyczony do średniego Boltonu?
Obrazek
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Coutinho

Post autor: Baszczu »

Abdool pisze:
Nerazzurro_ pisze: Takie wypożyczenia to za przeproszeniem gówno dadzą, szczególnie że gra w klubie który raczej jest średnim zespołem, co innego jakby go wypożyczyli do takiej Sevilli, Villarrealu (które pewnie teraz będą spinać poślady aby wrócić do czołówki). Sądzę że Cou niewiele zyska na wypożyczeniu, wróci do Włoch i będzie to samo.

Kojarzysz takiego piłkarza jak Daniel Sturridge, który został wypożyczony do średniego Boltonu?
To samo Welbeck i Sunderland. Poczynił olbrzymi skok do przodu.
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Odp: Coutinho

Post autor: interfann »

podzielam zdanie Baszcza oraz Abdoola. Nie ważne jaka liga ważne zeby grać regularnie. Myślę że jak bedzie grał regularnie to bedzie z niego bardzo dobry piłkarz. 3mam kciuki Cou za ciebie!! :inter:
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Coutinho

Post autor: mediolan »

tak czytam i czytam to kiedy pisalismy na poczatku wszyscy mowili ze pojdzie na pol roku na wypozyczenie i sie ogra gdzies w hiszpanii ... i prosze wywrozylismy xD ogladam juz 1 godz na yt filmiki o Cou i nie moge sie napatrzec! co on robil jak gralismy z Kogutami albo Werderem masakra tylko sie ograc musi i to bd jeden z najlepszych zawodnikow Interu w przyszlosci!Trzymam kciuki iii od dzis bd sie za niego modlil  :-D Forza Cou :inter:
Obrazek Obrazek
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Odp: Coutinho

Post autor: mediolan »

Jak kazdy juz chyba wie mecz z Roma zostal przesuniety na niedziele ... wiec zachecam do obejrzenia meczu Bilbao-Espanyol jutro o 18 nasz Cou zostal powolany i byc moze juz jutro zagra swoj pierwszy mecz w Primera Division  :ave: nie wiem jak wy ale ja napewno bd ogladal i jesli pojawi sie na boisku bd trzymal za niego mocno kciuki! :szal:
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ