Coutinho

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
tomiko1985
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwie 2010, 20:12

Re: Coutinho

Post autor: tomiko1985 »

Wielkie nadzieje i rozczarowanie. Praktycznie od przybycia, a nawet trochę przed kreowany na nową, wielką siłę Interu, nasze własne złote dziecko. Rzeczywistość szybko zweryfikowała te wyobrażenia, choć wielu pewnie upatrywało w nim zbawcę jeszcze parę dni temu, a co dopiero przed tym sezonem. Osobiście szybko nabrałem do Coutinho sceptycznego nastawienia, a później zacząłem powątpiewać w rzekomy wielki talent. W tym sezonie zwątpiłem już niemal zupełnie. Dla samego zawodnika to też średni ruch. Nie dość, że Liverpool ma tak samo dobre perspektywy jak my, to ciężko mi wyobrazić sobie go na angielskich boiskach.

Ok. 10 mln euro to niezła cena - i pokazuje, jak skandaliczna była kasa za Sneijdera.

Podobno 7,5 mln , wydaje mi się że strasznie mało, Cou nigdy nie otrzymał prawdziwej szansy w Interze. A liverpool perspektywami zjada Inter dupą , mają kozak managera i do tego $
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Re: Coutinho

Post autor: Adriano_forever »

Cou mi szkoda. Po powrocie z Espanyolu i dostaniu numeru 7 zapowiadało się, że będzie więcej grał. Ale było tak - zagrał dobrze w jednym meczu? No to w nagrodę w następnym meczu albo dostał siedzenie na ławie, aaalbo został wysyłany na trybuny. Kilka ładnych meczów zagrał ale co zrobić. Niektórzy więcej szans dostawali.

Tak więc powodzenia Cou. Mam nadzieje, że nie zginiesz w tej Anglii...
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Coutinho

Post autor: rumcyk »

Liverpool takie perspektywy jak my?ogladasz ich mecze?Maja prawdziwego menadżera który bardzo dobrze kieruje ich drużyną, zeszlo troche zanim zawodnicy zrozumieli jego filozofie ale teraz Liverpool bedzie w szybkim tepie szedl w gore w lidze w której wątpie zebysmy sie z taka strategia i grą choćby utrzymali. Liverpool ma najwieksze posiadanie pilki w calej lidze a Coutinho napewno im w tym pomoże i bd sie czuł jak ryba w wodzie. A za 2 lata MM stwierdzi ze pozbycie sie brazylijczyka to najwiekszy błąd w przeciagu ostatnich lat...
tomiko1985
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwie 2010, 20:12

Re: Coutinho

Post autor: tomiko1985 »

Popieram kolege wyżej, Liverpool z Brendanem Rodgersem gra mega fajną piłkę , coś na wzór tiki taki Barcy , tyle że jeszcze nie ma kilku graczy do stosowania tej taktyki. Gra Liverpoolu jest 10 x ładniejsza niż obecnego Interu, Rodgers jest podobnie tak długo trenerem jak Strama ale u Stramy nie widać nic , żadnej skłądni w grze, charakteru, wszystko takie nijakie i przypadkowe
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Coutinho

Post autor: Piekarz »

Cóż, ja chyba wolę grać mniej "mega fajną piłkę" i liczyć się w walce o Ligę Mistrzów.

LFC jest gówniany od 3 lat i nie ma solidnych podstaw, by sądzić, że w najbliższym czasie będzie inaczej. Nie zmienia tego ani ostatnia obłędna seria dwóch ligowych zwycięstw z rzędu (już druga tak długa w tym sezonie!), ani na nic się nie przekładające statystyki.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Coutinho

Post autor: andyvdm »

LFC ma mlodego trenera ktory ma wizje i wpaja swoj styl gry, wprowadza wielu mlodych zawodnikow i dla nich naprawde jest to sezon przejsciowy. U nas nie ma nic poza chaosem i przypadkiem oraz pozyskiwaniem coraz bardziej przecietnych pilkarzy w srednim wieku. A wciaz walczymy o LM tylko ze wzgledu poziomu ligi, choc awans coraz bardziej sie oddala
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Coutinho

Post autor: magneto86 »

No to został nam Alvarez :D no i Guarin jako naciągany ofensywny pomocnik.......Szkoda, bo Cou miał potencjał, nie wiem czy Premiership to dobry kierunek, ale Liverpool to solidny klub i będzie miał tam więcej szans niż u nas. Cena jaką dostaliśmy jest niezła, porównując do możliwości Branci, to wręcz okazyjna :D
rumcyk
Posty: 256
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:56
Lokalizacja: Radom

Re: Coutinho

Post autor: rumcyk »

i pewnie do meczu z juve bd w okolicach 8 miejsca i nie bd nawet w stanie nawiazac walki o LE...Cluj tez nas zleje bo majac tylko 6 pilkarzy na poziomie w calej kadrze to ciezko wygrywac...no ale niech dalej nas Cambiasso, Gargano czy Alvarez zbawiają...
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Coutinho

Post autor: Seba »

Sadzę, iż Coutinho obecnie ma gdzieś LM, czy który zespół gra lepszą piłkę. Dla niego liczy się regularna gra, a na tę chwilę Liverpool prędzej mu to zagwarantuje, aniżeli Inter.
Michal_fci
Posty: 1130
Rejestracja: 25 sie 2006, 16:34
Lokalizacja: Świdnica

Re: Coutinho

Post autor: Michal_fci »

Szkoda fajnie gral w Espanyolu i w okresie przygotowawczym tylko przyszla liga i w nagrode lawka albo trybuny. Szkoda bo liczylem na niego i niestety nie zobacze go jak wymiata w Interze ;( Niech w Anglii sie odnajdzie i zacznie jezdzic z wszytkimi ;P
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Coutinho

Post autor: pewny »

pokładałem w nim dużą nadzieje, miał być drugim Pato w okresie swojej świetności, może jeszcze nim będzie, ale jak już u nas grał, to rewelacji nie było żadnej :|
zahor
Posty: 217
Rejestracja: 9 gru 2006, 12:33
Lokalizacja: Piechowice

Re: Coutinho

Post autor: zahor »

Bardzo dobre wyjście na pozycje, ładny balans ciałem, strzał moze i średni ale ważne ze w siatce. Żałuję, że mimo wszystko nie miał szansy się pokazać w Interze. Tak naprawdę to grał tylko za Beniteza, ale to chyba było jeszcze za wcześnie dla niego.
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Coutinho

Post autor: and »

Ja też nie jestem zachwycony jego transferem.
Przychodził w glorii młodej gwiazdy, sprawdził się w Espaniolu i liczyłem, że rozwinie się u nas ...
Zobaczymy co pokaże w Liverpoolu. Oby nie skończyło się jaz z Pirlo jakiś czas temu.
zanetti22
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2008, 13:30
Kontakt:

Re: Coutinho

Post autor: zanetti22 »

Pierwszy mecz Kołtuna w Liv'poolu od początku i wpakował bramę oraz ogółem prezentował się bardzo przyzwoicie :) W Interze był za młody na grę :/
peter0512
Posty: 310
Rejestracja: 4 lis 2010, 12:06

Re: Coutinho

Post autor: peter0512 »

Nie ta liga, nie Ci obrońcy. Niestety. Angielska, czy hiszpańska liga jest dobra dla takich piłkarzy. W Serie A trzeba być silnym fizycznie, albo bardzo dobrym.
andyvdm
Posty: 434
Rejestracja: 3 lip 2004, 16:23

Re: Coutinho

Post autor: andyvdm »

Dwie wspaniale asysty po 1 polowie naszego zbyt slabego na Inter Coutinho

Obrazek
Obrazek
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

zeby chociaz szanse dostal na gre napewno by sie wykazal ale lepiej grac ogorami teraz deki na catanie wraca sklad bedzie marzenie naszego wspanialego trenera
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

w sumie na inter zaslaby bylby messi i neymar gdyby swiat ich nie znal a grali by jak teraz strama by ich trzmal a na lawie a moras sellnol bo po co myslec o przyszlosci teraz jest teraz a teraz jest cambiaso to wystarczy
Klinsi64

Re: Coutinho

Post autor: Klinsi64 »

w Liverpoolu nie grają Zanetti,Cambiasso i inne kloce :) mamy kliku zawodników którzy w innych warunkach prezentowali by się o niebo lepiej,nazwisk nie wymienię bo mogłyby kontrowersje zaistnieć w temacie :D
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Coutinho

Post autor: miniu86 »

Strama gdy mecze były rozstrzygnięte wolał wpuszczać weteranów. Taki jest właśnie ten jego projekt odmładzania.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Coutinho

Post autor: Matteo »

Klinsi64 pisze:w Liverpoolu nie grają Zanetti,Cambiasso i inne kloce :) mamy kliku zawodników którzy w innych warunkach prezentowali by się o niebo lepiej,nazwisk nie wymienię bo mogłyby kontrowersje zaistnieć w temacie :D
Dla mnie choćby Alvarez który czasami nie ma z kim wymienic podań, ale to tylko takie moje małe spostrzezenie:)
Dejwid
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2005, 23:08
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Coutinho

Post autor: Dejwid »

Spoko, poczekajmy az przestaną grać z rzadziakami i Cou będzie musiał dać coś ekstra oprócz powiezienia jakiegos czarnego kloca z Wigan;D Aczkolwiek ja sie tam ciesze, bo w PL ma wiecej miejsca i zwinnosc na Wigany i inne prowincionalne kluby wystarczy.
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Coutinho

Post autor: kulasiak »

Różnica jest taka, że w Anglii młody zawodnik zawali dwa, trzy mecze to się go od razu nie skreśla jak u nas. Do tego zewsząd na stadionie czuć wsparcie i niemal każde dobre zagranie młodych debiutantów jest oklaskiwane. Natomiast w Interze czy się zawali czy zagra przynajmniej przyzwoicie(patrz Benassi) to i tak młodych czeka ławka, a grają starzy, którzy powinni co najwyżej wchodzić z ławki by pomagać przez te 20-30 ostatnich minut doświadczeniem i umiejętnościami gdy mają jeszcze siły.
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Coutinho

Post autor: Orzeu »

z takim Suarezem zamiast np. Pazziniego to każdy by pograł :P
interfann
Posty: 409
Rejestracja: 19 kwie 2007, 11:33

Re: Coutinho

Post autor: interfann »

schodząc troche z tematu Coutinho pragnę powiedzieć iż macie racje co do młodych. Póki nie zmieni się mentalność w bani Morasia i Straciateli to nie będzie mowy o młodych w pierwszej 11.
Ucz się tak jakbyś miał żyć wiecznie,
Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro.
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Coutinho

Post autor: magneto86 »

Cou 2 asysty, Pazzo 2 bramki, to nie przypadek że przeciętni u nas zawodnicy po odejściu grają dużo lepiej :(
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

magneto86 pisze:Cou 2 asysty, Pazzo 2 bramki, to nie przypadek że przeciętni u nas zawodnicy po odejściu grają dużo lepiej :(
pazzini ? wez nei parodiuj ja co mecz milanu sie zastanawiam jak taki lamus taki nikt zaszedł tak daleko przeciez on nie umie nawet juniora okiwac czasem ufarci to chyba caly tydzien wali se konia i ze zmeczenia po tych doznaniach kolejny mecz zawala znowu on jest dobry zeby wlozyc do podania glowe czy noge nic po za tym
kibol123
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2013, 23:14

Re: Coutinho

Post autor: kibol123 »

albo to gadanie zanetti zanetti on niczym ise nie wyroznia chyba ze wiekiem bo napewno nie pokazuje wiecej niz mowglby pokazac taki mbaye benasi zalezy tylko od pozycji na jakiej gra na kazdej jest przecietniakiem moim zdaniem na pozostanie w klubie z lm 2010 zasluguje tylko samuel ktory robi najwiecej w defensywie a jak glowkuje z roznych czy np ta bramka z milanem i milito mimo wieku diego jest dalej najlepszy szkoda tej kontji niestety nie moglo polamac takiego cambiaso zanetiego tylko ich biednemu to zawsze piach w oczy i chuj w dupe
ODPOWIEDZ