Emiliano Viviano

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Emiliano Viviano

Post autor: pewny »

Myślę ze należy utworzyć post z udziałem Viviano...
Od dłuższego czasu nie widzimy go na boisku, ponieważ jak wiadomo leczy kontuzję, jego planowany powrót do gry to końcówka stycznia...

Jest w planie, że ma zastąpić Julio w bramce... czas pokaże, póki co musi wrócić do zdrowia :)

Obrazek
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Serpente
Posty: 658
Rejestracja: 2 lut 2010, 21:04

Odp: Emiliano Viviano

Post autor: Serpente »

Patrząc na to jak opiekujemy się młodymi i jak wprowadzamy ich do kadry to prędzej Viviano ucieknie gdzieś gdzie będzie mógł występować, co prawda Julio jak na bramkarza jest jeszcze młody i wiele lat przed nim (mam nadzieję że wskoczy z powrotem na najwyższy poziom) więc nie widzę miejsca dla Emiliano w Interze, szkoda go na rezerwowego trochę a takim idealny jest Castelazzi.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Emiliano Viviano

Post autor: pewny »

co raz częściej ukazują się w necie pogłoski o tym, że Viviano zostanie wypożyczony z Interu...

myślę ze był by to dobry pomysł, pod warunkiem ze wypożyczymy go do zespołu w którym będzie grał regularnie, co pozwoli mu odzyskać formę... bo jak ma odejść do zespołu gdzie w bramce konkurencja jest spora, no i ma siedzieć na ławce, to nie widzę w tym sensu...

no i wydaje mi się ze wypożyczenie na pół roku (do końca sezonu) było by odpowiednie :)
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Odp: Emiliano Viviano

Post autor: Kusy »

To byłoby najlepsze rozwiązanie dla niego, jaki i dla Interu.
"Kochaj ich
Szalony Inter, kochaj ich !
Niekończąca się zabawa
Która trwa przez całe życie
Szalony Inter, kochaj ich !"
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Emiliano Viviano

Post autor: pewny »

no i Emiliano przenosi się do Palermo... niespodzianki w tym by nie było gdyby przeszedł na zasadzie wypożyczenia z Interu, ale jak słychać sprawa wygląda tak, że Palermo kupiło połowę karty od Genoi i zostało współwłaścicielem... także obrót sprawy nabrał tempa...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ