Angelo Palombo

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Angelo Palombo

Post autor: pewny »

Palombo oficjalnie stał się graczem Interu... założy koszulkę z numerem 17...
Transfer został dopięty w samej końcówce okienka transferowego, przychodzi do Nas na zasadzie półrocznego wypożyczenia z możliwością wykupienia po sezonie...

Czy się sprawdzi?? zobaczymy... myślę że wypożyczenie pokaże czy warto będzie go zatrzymać na dłużej i taka opcja jest bardzo dobra... Doświadczenie ma na pewno ogromne, długie lata gry w Serie A oznaczają że zna włoską piłkę od podstaw, a zmiana otoczenia może wpłynąć na niego pozytywnie, nowe wyzwania itd...

Karierę rozpoczynał w Fiorentinie, później długie lata grał w Sampdorii gdzie był też kapitanem...

Powodzenia...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Tkrauze
Posty: 414
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:23
Lokalizacja: Słupsk/Gdynia\Gdańsk

Odp: Angelo Palombo

Post autor: Tkrauze »

Osobiście liczę na Niego,w tym sezonie serie B zagrał w 24 meczach i strzelił 1 bramkę.Jest w formie,posiada rytm meczowy. Jak się dostosuje do drużyny może być naprawdę murem nie do zatrzymania.Czekam z niecierpliwością na jego grę.
Nie pytaj co Twój kraj może zrobić dla Ciebie,spytaj co Ty mozesz zrobic dla kraju.
IlCapitano

Odp: Angelo Palombo

Post autor: IlCapitano »

W przypadku Angelo można powiedzieć: "lepiej późno niż wcale". Łączony był z Interem już w ostatnim sezonie Manciniego, a następnie przez każde kolejne mercato. Niby ma już te 30 lat, ale w jego przypadku to tylko zaleta. Calcio zna jak własną kieszeń, ma jaja, odpowiednią mentalność, na boisku walczy za trzech. Na pewno przyda nam się w drugiej linii zawodnik o takiej charakterystyce.
Palombo wie, że dostaje ostatnią szansę w karierze na zaistnienie w europejskiej piłce i myślę, że zrobi wszystko żeby nie zmarnować takiej okazji. Swoje zrobi też letnie Euro, na które Angelo na pewno będzie chciał pojechać. Liczę na jego debiut już dziś wieczorem.
Damiano
Posty: 186
Rejestracja: 19 wrz 2008, 12:41

Odp: Angelo Palombo

Post autor: Damiano »

osobiście liczę bardziej na niego niż Guarina, no i plusem jest to,że moZe w LM zagrać
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Odp: Angelo Palombo

Post autor: Omen »

Zaskoczył mnie ten transfer  jakoś w mediach się o nim nie mówiło ale cieszy mnie ten transfer w końcu to kolejny Włoch ; )
:szal:
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Angelo Palombo

Post autor: pewny »

tzn. mnie osobiście rzuciło się w necie ze dwa teksty że o Palombo zabiegał tez juventus... ale nie wypaliło im :)
tak samo z Guarinem w sumie też działali i nic im nie wyszło w tej kwestii... a czy nam wyjdzie to na dobre... zobaczymy...

na pewno dobrą kwestią jest to, że są wypożyczeni, jeśli się nie sprawdzą tak jak np Zarate to wrócą i kropka... fakt coś tam kasy ubędzie, ale myśleć nalezy pozytywnie...
kwestia aby nie popełniać błędów w stylu muntara, dać kasę za zawodnika dużą, wypłatę potężną, a z tego lipa...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
ODPOWIEDZ