Andrea Stramaccioni

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Andrea Stramaccioni

Post autor: Jedrula »

No i stało się - w dniu dzisiejszym poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca Interu. Został nim Andrea Stramaccioni, który przed sezonem zastąpił Fluvio Pea'ę na stanowisku trenera Primavery i już zdążył odnieść z nią znaczący sukces, a mianowicie wygrał pierwszą edycję Next Generation Series, określaną mianem młodzieżowej Ligi Mistrzów. Osobiście liczę na to, że jest to początek nowej epoki - epoki stawiania na młodych graczy, co bardzo mnie cieszy. Pojawia się jednak pytanie - czy jest to rozwiązanie permanentne czy jedynie tymczasowe?

Andrea - powodzenia w drodze na szczyt!
Ostatnio zmieniony 26 mar 2012, 23:33 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
IlCapitano

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: IlCapitano »

Jedrula pisze: Pojawia się jednak pytanie - czy jest to rozwiązanie permanentne czy jedynie tymczasowe?
I to jest bardzo dobre pytanie. Ja, tak jak napisałem w innym temacie, jestem praktycznie pewny, że to jest jedynie rozwiązanie tymczasowe i w lecie przywitamy o wiele bardziej doświadczonego trenera typu Bielsa. Zawsze jednak pozostaje ta cząstka niepewności - może właśnie zaczyna się nowa epoka w historii tego klubu i z uwagi na to gówniane FFP zaczniemy stawiać na młodzież? Nie ma kasy na transfery to stawiamy na wychowanków, to by było najbardziej logiczne, ale Inter to klub nieprzewidywalny. I jego zarząd też.
and
Posty: 185
Rejestracja: 25 maja 2010, 14:05
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: and »

Jestem mocno zaskoczony !!
Wydawało się niemal pewne, że Ranieri dokończy ten fatalny sezon a tu proszę ...
W sumie uważam, że to dobry ruch. Stramaccioni daje gwarancję, że będzie stawiał na młodych i do końca sezonu powinno się wyjaśnić na kogo z nich tak na prawdę możemy liczyć, a kto odpadnie. Łatwiej wtedy będzie o transfery na nieobsadzone pozycje.
Mam nadzieję, że młodzi sobie poradzą ... choć tak na prawdę to w tym sezonie nie ma to już większego znaczenia.
Grande Inter !!!
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Jedrula »

Też mam nadzieję, że Andrea postawi na młodzież, ale mówienie o jakichkolwiek gwarancjach (a zwłaszcza w tej kwestii) w tym klubie jest nieco naciągane :)
1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Baszczu »

Pewnie pojawi się kilka głosów mówiących, że to będzie nasz nowy Guardiola, ale ja bym się nie podpalał. Liczę po prostu na stopniowe (nie gwałtowne!) odmłodzenie kadry, jakiś tam kop do przodu dla starszych zawodników, że abonament na granie się skończył no i na poprawę atmosfery wokół klubu. Krok po kroku wykonajmy te wszystkie założenia a będzie szansa, że podzielimy los Juventusu, który odrodził się po jednym z gorszych sezonów w historii.

Forza Andrea!
Klinsi64

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Klinsi64 »

oby nie skończył jak Corrado Verdelli który w 2002 wygrał Scudetto i Viareggio Cup z Primaverą w nagrodę został asystentem Cupera,zajął jego miejsce gdy go wywalono,popisał się w LM z Lokomotivem 0-3 i słuch po nim zaginął...
cyrkiel
Posty: 53
Rejestracja: 16 wrz 2008, 22:00
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: cyrkiel »

and pisze: Stramaccioni daje gwarancję, że będzie stawiał na młodych i do końca sezonu powinno się wyjaśnić na kogo z nich tak na prawdę możemy liczyć, a kto odpadnie.
No właśnie o to chodzi że nie daje żadnej gwarancji. Oby nie skończyło się tak, że starszyzna zrobi mu w głowie bigos i zacznie sama ustalać skład. Powrócimy wtedy do ery Ranieriego ze Stanko w składzie  :neutral:
Jedrula pisze: Pojawia się jednak pytanie - czy jest to rozwiązanie permanentne czy jedynie tymczasowe?
Według mnie, jak wniesie jakąś świeżość przez co chłopaki zaczną ładnie grać, a co najważniejsze wygrywać to zostanie na dłużej. W przeciwnym razie witamy nowego trenejro.
"Amala, Pazza INTER Amala!!"
Kielben
Posty: 770
Rejestracja: 25 sie 2006, 23:55
Lokalizacja: Kowalewo Pomorskie

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Kielben »

Brawo!

Tak jak pisał Baszczu, mam nadzieję, że stopniowo zacznie wprowadzać świeżą krew.. w końcu zna ich bardzo dobrze.
No i oby skończyła się era Stankoviciów i reszty dziadkowatych połamańców..

Forza!
Obrazek
Nikt INTERU nie pokona, ani Juve , ani Roma :D
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Ynter »

Boję się dwóch rzeczy:

1) Chciałbym bardzo, żeby wprowadził młodych chłopaków z Primavery, nie wszystkich oczywiście, tylko 3-4 najbardziej ogarniętych, żeby z boiska ściągał tych co chodzą(Stankovic) a nie tych co biegają(Poli). Obawiam się jednak, że 36letni trener nie będzie się cieszył autorytetem w szatni jako że jest praktycznie rówieśnikiem drużyny mistrzów z tą różnicą, że oni się już zapisali w historii a on jeszcze nie.

2) Nowy trener, zbliża się okienko transferowe. Brzmi znajomo? To samo było z Ranierim, nagle dostali kopa i grali jak z nut, bo się bali, że Moratti zrobi zakupy i się skończy dzień dziecka. Moratti chyba nie jest aż tak głupi, ale przez ostatnie dwa lata już tyle widziałem i słyszałem, że nie zdziwię się jak oni teraz się postarają przez ostatnie 4-5 kolejek i w ostatni dzień okienka transferowego znowu usłyszymy: "Wzmocnienia? Villas Boas? Bielsa? Mamy drużynę mistrzów i Stramaccioniego!" a co będzie dalej to już wiecie sami...
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: magneto86 »

Powodzenia Andrea !
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Woo-cash »

Bardzo jestem ciekaw jak wypadnie w "dorosłej" piłce. Oczywiście życzę mu jak najlepiej w końcówce sezonu. Oby mu się wiodło. I mam nadzieje na lekkie odmłodzenie obecnej kadry.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Lamatico »

Trzymam kciuki, by nie zabrakło mu odwagi, by miał jaja żeby ryzykować. Chłopaków z Primavery zna bardzo dobrze. Oni po ostatnim zwycięstwie niewątpliwie mają POWER. Ostatnie kolejny powinniśmy poświęcić na wyłączne wprowadzanie młodzieży. Nie mamy nic do stracenia. Co możemy zyskać? Ojjj wiele. Niech dwóch juniorów wypali to będzie mega sukces, jak niegdyś Martins, Balotelli, czy Santon.

Jeśli chodzi o podejście do młodych to się nie martwię, gorzej będzie ze starymi. Boję się, że będzie do nich mówił o spokoju i cierpliwości i zabraknie twardych słów, że to nie zabawa i trzeba biegać i walczyć. Takie słowa, kto ambitniejszy mogły by podziałać.

Zobaczymy, jestem niesamowicie ciekawy. Oby od pierwszego meczu były zmiany, bo jak wyjdziemy klasyczną jedenastką to będzie jak za Ranieriego.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: tomiko85 »

Powodzenia ale w czerwcu powinien przyjść nowy trener - AVB.
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: eKubaL »

Brawo! Duża grupa użytkowników z "niemałym" szacunkiem odnosi się do naszych zawodników, którzy przez kilka ładnych lat reprezentowali Inter. Jak jest dobrze to wszyscy kwiczycie z zachwytu, jak nie idzie to nagle wszyscy są źli. Stanković? Chciałbym aby nasi pomocnicy mieli tak dokładne przerzuty jak Serb. 8 lat w Interze i czego się po takim czasie możesz doczekać? Najlepiej potraktować jak śmiecia i wyrzucić na zbity pysk.

Co do Stramaccioniego, to boję się, że jest to decyzja pod wpływem chwili. Andrei udało się z Primaverą, więc Moratti liczy, że i z pierwszym zespołem mu wyjdzie. Oby tym razem się nie pomylił a nie jak w przypadku "Mamy zespół mistrzów, nie potrzebujemy wzmocnień"!
Moja lista TODO:
- Terminarz
- Galeria/Video
- System do multimediów
- wyspać się
DjAdo
Posty: 194
Rejestracja: 7 gru 2011, 18:33
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: DjAdo »

:flaga:To nie przypadek, że Stramaccioni został Trenerem seniorskiej kadry 9 kolejek przed końcem chcą sprawdzić gościa i przy ewentualnym w miare przyzoitym zakończeniu sezonu (europejskie puchary) nasi sternicy dadzą mu szanse poprowadzenia Interu od przyszłego sezonu. Zobaczymy w każdym razie powodzenia Andrea !! :D
Inter <333
gruszka
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2012, 11:32
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: gruszka »

Moim zdaniem świetny ruch, Stramaccioni może się okazać wielkim odkryciem i (jeżeli zaprezentuje się z dobrej strony w 9 meczach, które zostały do końca) nie będę wcale zły, jeżeli pozostanie trenerem po zakończeniu tego sezonu. Niech zabiera się za odmładzanie Interu Z Wielkiej Płyty. Ja mu życzę jak najlepiej.

Co do spinania pośladów, o czym pisał Ynter, to szczerze w to wątpie. Nawet Moratti nie jest aż tak głupi, żeby zostawić tą bandę inwalidów ze Stanko i Lucio na czele.

Zapraszam na bloga!
Zapraszam na bloga poświęconego Interowi Mediolan:

Nerazzurri.blox.pl
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Chuchu »

Mam nadzieję, że wygląda to tak, że Moraś wie, że sezon już jest stracony i chce dać szansę młodym graczom aby się ogrywali z dorosłą piłką a latem przyjdzie poważny trener i zbuduje nową drużynę. Zapewne kilka szans dostaną Bessa i Longo, mam nadzieję w końcu zobaczyć na boisku Guarina no bo ile można czekać!
Klinsi64

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Klinsi64 »

Juan,Ranocchia,Faraoni,Poli,Obi,Alvarez,Castaignos,ewentualnie Crisetig + Guarin i styknie tych młodych...
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Cny »

Tyle, że Rano, Alvarez czy Guarin to nie są już jacyś juniorzy i trochę tych lat mają.

Wolałbym Baresiego, ale niech będzie Andera. Zobacymy co z tego wyjdzie. Ważne, żbey chociaż o LE powalczyć.
Klinsi64

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Klinsi64 »

Cny pisze: Tyle, że Rano, Alvarez czy Guarin to nie są już jacyś juniorzy i trochę tych lat mają.
znaczy że co mamy skład na 19 latkach budować? :D
gruszka
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2012, 11:32
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: gruszka »

może nie budować, ale trzeba ich wprowadzać.
Zapraszam na bloga poświęconego Interowi Mediolan:

Nerazzurri.blox.pl
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: pewny »

cudów od razu nie ma się co spodziewać, bo nie mamy dużej siły rażenia w składzie, ale myślę że wyjdzie nam to na dobre...
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: MiRas. »

Uważam, ze akurat zmiana Ranieriego na Stramaccioniego nie jest podyktowana tym, by wyciągnąć Inter z bagna i wprowadzić go do LE, ale tym, by w Inter wprowadzić młodzież z Primavery, bo kto inny zna ich lepiej jak właśnie Stramaccioni? Inter nie robił zmian pokoleniowych systematycznie, nie było równowagi między młodością, a doświadczeniem, więc teraz będzie trzeba zrobić niezły bum i właśnie od tego jest Stramaccioni. Nie oczekuję cudów od niego, ale jeśli zobaczymy na naszej ławce trenerskiej znów jakieś życie, a nie wargę na nosie, jak to w zwyczaju miał robić Ranieri to będzie to już miły akcent. Akurat teraz można śmiało mówić, ze: "Nasz trener potrzebuje czasu", bo niewątpliwie ma co robić... powodzenia!
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Blablarzynca
Posty: 268
Rejestracja: 13 kwie 2010, 19:24
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Blablarzynca »

Nie znam Andrei, nie wiem jaki jest, czy będzie miał charakter odstawić od pierwszego składu naszych weteranów ? Oby nie popełniał błędów poprzedników. Niech stawia na młodych, ten sezon i tak jest już stracony.
all in the game, yo, all in the game
Kermitt
Posty: 352
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:14
Lokalizacja: Jasło

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Kermitt »

Gorzej już być nie może, w tym sezonie i tak już nic nie wygramy więc to dobry moment na taki eksperyment. Nie ryzykujemy praktycznie nic, Andrei można podziękować po sezonie jeśli sobie nie będzie radził - choć nie znam do końca warunków jakie zapisane ma Stramaccioni w kontrakcie - i wtedy rozejrzeć się za kimś z nazwiskiem. Bardzo dobry ruch w mojej ocenie. Jest świeżość na ławce, teraz trzeba odświeżyć pierwszą jedenastkę ;)
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Cny »

Klinsi: nie ;p nie zrozumieliśmy się trochę. Ja w przeciwną stronę, że młodiz powinni się uczyć od doświadczonych, ale nie chore sytuacje jak ze Stanko ostatnio, że on zabiera tlyko miejsce młodym ;). Mi chodzi o to, że młody piłkarz to tak max 22 lata. później to już zawodnik, który powinien prezentować jakiś przyzwoity poziom, a nie coś takiego jak ciągłe historie z Ranocchią, który robi masę błędów a wszyscy go usprawiedliwiają, że się uczy jeszcze mimo, że popełnia juniorskie błędy. To samo Alvarez. Niedługo stuknie mu 25 lat. Taki Sneijder w jego wieku dyrygował Interem, a on ma kłopoty z regularną grą. Połowa uparcie widzi w nim młodego i perspektywicznego gracza.

Po za tym wymieniłeś nazwiska graczy, którzy już są w pierwszym zespole. Chyba Morattiemu nie chodzi tylko o to, żeby im dać grać, ale także wprowadzić paru juniorów z Primavery. Tyle pytanie czy ci młodzi z Primavery są lepsi od tych piłkarzy, których wymieniłeś.

Ciężko jest cokolwiek na razie powiedzieć do pierwszego meczu z Genoą. Ale nie spodziewajmy się, że skład będzie rewolucyjny. Stawiam na to, że zniknie Stanko, Forlan, Lucio i szanse dostanie ktoś inny.
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Mora »

Nie bardzo rozumiem Wasz poklask dla decyzji Morattiego. Zatrudnienie Stramaccioniego być może wróży pożegnanie się ze składem starszych zawodników, ale zbyt gwałtowne wprowadzanie młodych graczy do pierwszego składu równie dobrze może się skończyć katastrofą. Teksty typu "gorzej już być nie może, więc dawać młodzieżowców" pokazują tylko kompletny brak racjonalnego myślenia wśród niektórych kibiców i (o zgrozo !) u samego Morattiego.

Zawodnicy młodzi powinni być wprowadzani do zespołu już ułożonego, dobrze zgranego i będącego w formie. Jeśli nasi młodzi utalentowani zawodnicy trafią do obecnego Interu (katastrofalna forma, brak ambicji etc.) to ciężko będzie się im rozwinąć. Zresztą bardzo ciężko jest zbudować klasowy zespół na młodych graczach, wszak Arsenal nie wygrał nic znaczącego od wielu lat.

Zatrudnienie Stramaccioniego na stanowisku pierwszego trenera pokazuje brak jakiejkolwiek koncepcji na funkcjonowanie klubu. Benitezowi Moratti nikogo nie kupił, potem wydał duże pieniądze na Ranocchię i Pazzimnego, potem kupił kontuzjowanego Guarina, który nawet nie zdążył zadebiutować, a teraz ma być niby zespół budowany na wychowankach, choć wcześniej sam Moratti zapewniał, że ta kadra jest nadal silna i może odnosić sukcesy. Latem pewnie znowu mu się odmieni i albo posprowadza tanich najemników z całej Italli albo oleje FFP i zacznie wydawać grube mln euro. Naprawdę, zachowanie Morattiego jest tak irracjonalne, że mnie już nic nie zdziwi.

Inna sprawa: Moratti robi z siebie debila i człowieka niepoważnego. Tuż po porażce z Juventusem twierdzi, że Ranieri zostaje do końca sezonu, by po 2 dniach wywalić Siwego na zbity pysk. Cyrk na kółkach albo nawet gorzej: burdel.

Co do samego Stramaccioniego: powodzenia, choć pewnie sam się zdziwiłeś, że zostałeś pierwszym trenerem, pewnie nawet do końca nie wiesz kim masz grać i o co masz grać (Liga Mistrzów, tylko LE, czy jednak olewamy puchary), pewnie nawet nie wiesz do kiedy zostaniesz na stanowisku, bo zawsze na 2 kolejki przed końcem Moratti może zatrudnić Zaccheroniego lub Tardelliego...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Ynter
Posty: 235
Rejestracja: 25 sie 2006, 15:48
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Ynter »

@eKubal
Stankovic jest jedną z legend drużyny Mourinho, a legendom stawia się pomniki, w Interze niestety te pomniki wystawia się w meczu. Uwielbiam Dekiego i zawsze będę pamiętał jego petardy z dystansu i waleczność, nie przeczę, że nadal potrafi rzucić świetną długą piłę, tylko że ciężko jest mu to robić bo stoi w miejscu i rywal zabiera mu piłkę zanim ten zdąży się w ogóle zamachnąć. Wszyscy kochamy Zanettiego ale gdyby stwierdził, że będzie wychodził na boisko o kulach mając 93 lata(sytuacja fikcyjna bo jak wiemy Javier się nie starzeje) to z czasem też by wszystkich zaczął szlag trafiać. Spójrz na Dejana teraz a potem zobacz sobie jak wyglądał kiedyś, on się dramatycznie roztył, umarł kondycyjnie i jedyne co obecnie robi to blokuje młodych, którzy może jeszcze nie mają takich świetnych przerzutów ale za to mają siłę biegać, a w piłkę na stojąco na tym poziomie grać się nie da. Oby Stramaccioni miał jaja, oby...
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Kubus »

Ynter pisze: @eKubal
Stankovic jest jedną z legend drużyny Mourinho, a legendom stawia się pomniki, w Interze niestety te pomniki wystawia się w meczu. Uwielbiam Dekiego i zawsze będę pamiętał jego petardy z dystansu i waleczność, nie przeczę, że nadal potrafi rzucić świetną długą piłę, tylko że ciężko jest mu to robić bo stoi w miejscu i rywal zabiera mu piłkę zanim ten zdąży się w ogóle zamachnąć. Wszyscy kochamy Zanettiego ale gdyby stwierdził, że będzie wychodził na boisko o kulach mając 93 lata(sytuacja fikcyjna bo jak wiemy Javier się nie starzeje) to z czasem też by wszystkich zaczął szlag trafiać. Spójrz na Dejana teraz a potem zobacz sobie jak wyglądał kiedyś, on się dramatycznie roztył, umarł kondycyjnie i jedyne co obecnie robi to blokuje młodych, którzy może jeszcze nie mają takich świetnych przerzutów ale za to mają siłę biegać, a w piłkę na stojąco na tym poziomie grać się nie da. Oby Stramaccioni miał jaja, oby...
Dobrze napisane, już nie musze sie wysilać :P.

Powodzenia, mam nadzieje ze to strzał w 10.
Obrazek
Jaszczu91
Posty: 1733
Rejestracja: 18 maja 2008, 17:57

Odp: Andrea Stramaccioni

Post autor: Jaszczu91 »

Mamy nowego trenera i bez względu na to kto to jest, już sam fakt że w klubie nie ma Ranieriego daje nadzieję na przyszłość. Stramaccioni powinien od razu w pierwszym spotkaniu postawić na młodych. Już nie mogę się doczekać na powołania na najbliższy mecz. Bardzo liczę na co najmniej kilka niespodzianek.
Lecą lata, a ja wciąż czuje to samo.  Inter aż do końca świata!
FORZA INTER!
ODPOWIEDZ