Gaby Mudingayi

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Chuchu
Posty: 2211
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gaby Mudingayi

Post autor: Chuchu »

Za pośrednictwem oficjalnej strony Inter poinformował o sprowadzeniu Gaby Mudingayi'a. Ten defensywny pomocnik rozegrał w Serie A 195 meczów zdobywając w nich 3 bramki. O ile to ważne, mierzy 180cm wzrostu :)

Ja osobiście od niego wymagam, żeby gryzł trawę i był lepszy od Muntara więc niezbyt wysoko powieszona poprzeczka.
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Don_Balon »

Gabiego kojarze przede wszystkim z "20" odbioru w fm'ie i tego, że jest czarny (nie ma to brzmieć rasistowsko)

Walczak, wypozyczony, zagra w 5 meczach (kiedy będzie potrzebny) i do tego nie będzie narzekał - dla mnie całkiem spoko transfer. Ciekawe tylko czy zamyka transfery w pomocy?
Piekarz
Posty: 2015
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Piekarz »

Jeśli nikt więcej nie odejdzie, to zdecydowanie zamyka.

Powodzenia, ale ten transfer jest dla mnie jak przyznanie, że w zeszłym sezonie zajęliśmy takie miejsce, które najbardziej teraz do nas pasuje.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Jedrula »

Ja mu życzę dwóch rzeczy - powodzenia i szczytu formy, tego właśnie potrzebuje Gaby.
Lucas
Posty: 51
Rejestracja: 26 lut 2011, 00:37

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Lucas »

Dobrze, że tylko wypożyczony. Ma gryźć trawę i o nic nie pytać.
Obrazek
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: pewny »

skończy jak Palombo... posiedzi na ławce i wróci tam gdzie jego miejsce...
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: magneto86 »

Dokładnie, dobrze że tylko wypożyczony, ale kto wie może się jeszcze przyda :)
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Raffal »

a nie lepiej na te 5 meczów dać Romano z primavery zagrac ?!?
kulasiak
Posty: 212
Rejestracja: 2 sie 2009, 20:01

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: kulasiak »

Raffal pisze:a nie lepiej na te 5 meczów dać Romano z primavery zagrac ?!?
Kogo ty porównujesz niby? Romano co nie zagrał nawet meczu w Serie A kontra koleś który ma ich prawie 200 na koncie. Transfer zły nie jest gdyż nawet jak się nie sprawdzi jako solidna zapchaj dziura to może wrócić po roku.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: yoda79 »

Dobra powodzenia,ale jesli sprowadzimy Fernando ten transfer wyglądałby zupełnie bezsensownie.
Tak czy siak - oby nam się przydał.
IlCapitano

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: IlCapitano »

No zobaczymy co z niego będzie. Ten transfer można zrozumieć jeśli zarząd ma w planie wykopanie na zbity pysk Dezianka Stankobota i kupienie np takiego Fernando. Jeśli jednak Dezianek zostaje, a zarząd dodatkowo kupuje 31-letniego przeciętniaka, to będzie komedia. Ale co tam, nie pierwsza i nie ostatnia w wykonaniu naszych prawdziwków z zarządu.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Seba »

Jeśli faktycznie pozbędziemy się Stankovica i pozyskamy kogoś na prawdę solidnego, to jeszcze zrozumiem wypożyczenie Mudingayi'a, aby wystąpił sobie w tych kilku meczach i pełnił rolę nie narzekającej na brak gry zapchajdziury. Natomiast pozostawienie Dekiego i dokoptowanie do niego gracza Bolonii będzie już dla mnie ciosem poniżej pasa.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: MiRas. »

Zawsze marzyłem o tym zawodniku. Wreszcie jest on nasz.

A tak na poważnie, transfer który mnie nie zdziwił... był Kharja, był Palombo to musi być kolejny klopsik dla podtrzymania tradycji. Odejście Stankovicia to pobożne życzenie, które ma nikłe szanse na realizację, ale gdyby jednak... to wówczas transfer Mudingaya jestem w stanie zrozumieć.
Jedrula
Posty: 331
Rejestracja: 25 wrz 2006, 14:56
Lokalizacja: Kotla
Kontakt:

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Jedrula »

Ja mimo wszystko z większym entuzjazmem (albo mniejszym niedowierzaniem) przyjąłem wypożyczenia Kharji i Palombo, niż Gaby'ego :)
Gunnar
Posty: 566
Rejestracja: 17 sty 2010, 22:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Gunnar »

Na pewno będzie chciał dać z siebie wszystko, wolałbym go jako zmiennika na kilka meczów niż w obecnej chwili Stankovica, mam do niego szacunek ale w piłce nie chodzi o sentymenty.
gruszka
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2012, 11:32
Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz
Kontakt:

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: gruszka »

Może jak coś zagra to wreszcie wykopią Dejana, zawsze 15 lat młodszy
Cny
Posty: 26
Rejestracja: 30 lip 2008, 15:45

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Cny »

Pewnie taki drugi Kharja będzie. Coś pogra czasami, może coś strzeli lub poda. Ale nie oczekuje po nim wiele. Okazji do pokazania się też raczej za wiele nie dostanie. Cały czas głupota w perspektywie utraty mozliwości kupienia Poliego.
Imrahil
Posty: 1143
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Imrahil »

Mial byc Fernando, Poli, De Jong czy inne Diarry a pozyskalismy... e, kogo?! Miec tylko nadzieje ze pilkarz zaliczy sezon zycia, po ktorym i tak wroci do macierzystego klubu.
Klinsi64

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Klinsi64 »

to że Mudingayi przyszedł nie znaczy że któryś z wymienionych nie przyjdzie,najbardziej prawdopodobny jest transfer
Fernando,paradoksalnie najdroższego z nich...
Omen
Posty: 533
Rejestracja: 28 gru 2007, 23:55
Lokalizacja: Piastów

Re: Gaby Mudingayi

Post autor: Omen »

Nie chcę być złośliwy ale gdzie to odmładzanie składu?To jedna sprawa a druga i chyba najważniejsza jest taka,że ten piłkarz nie ma umiejętności na taki zespół jak Inter.Po co nam kolejny szrot?Ale mimo wszystko życzę mu powodzenia może akurat zaskoczy...
ODPOWIEDZ