Wallace Oliviera dos Santos

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Kujon »

Jest oficjalne potwierdzenie więc i należy mu się osobny temat.

Więc krótko:

- 19 lat
- 12 spotkań w Brazylii U-17
- 2 spotkania w Brazylii U-20
- wypożyczony bez opcji pierwokupu
- nigdy nie grał w europie

Jak dla mnie totalnie bezsensowny transfer jakich wiele w ostatnim czasie u Nas, dziwi mnie, że nasz trener (który z resztą nie stawia zbytnio na młodych graczy) chciał go w Interze. Nawet jak jakimś cudem będzie grał w podstawowym składzie to i tak za rok wracamy z problemem pod tytułem "prawy obrońca". Aż przypominają się czasy kiedy zatrudnialiśmy takie tuzy jak Okan Buruk czy Giuly.

Chyba, że będzie zmiennikiem dla innego nowego prawego fullbacka typu Isla (bądź jakaś "alternatywa" dla niego) to zmienię zdanie na temat tego wypożyczenia.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Kubus »

Wypożyczenie bez opcji pierwokupu. Czuję się poniżony, zgnieciony, zdeptany... krótko mówiąc, wyruchany.
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Seba »

Kujon pisze:Jak dla mnie totalnie bezsensowny transfer jakich wiele w ostatnim czasie u Nas, dziwi mnie, że nasz trener (który z resztą nie stawia zbytnio na młodych graczy) chciał go w Interze. Nawet jak jakimś cudem będzie grał w podstawowym składzie to i tak za rok wracamy z problemem pod tytułem "prawy obrońca". Aż przypominają się czasy kiedy zatrudnialiśmy takie tuzy jak Okan Buruk czy Giuly.

Chyba, że będzie zmiennikiem dla innego nowego prawego fullbacka typu Isla (bądź jakaś "alternatywa" dla niego) to zmienię zdanie na temat tego wypożyczenia.
Ja bym spojrzał na to w inny sposób. Wszyscy wiemy jak nieudolny mamy zarząd. 2 tygodnie do końca mercato i nadal Mazzarri nie ma do dyspozycji klasowych skrzydłowych. Wcale się nie zdziwię jeśli nikt więcej nie przyjdzie na tą pozycję. Zostają więc dwie opcje. Gramy tymi co mamy lub dołącza jeszcze na rok Wallace, który przychodzi za darmo. Druga opcja wydaje się ciekawsza. Po pierwsze niczym nie ryzykujemy, a po drugie może okazać się strzałem w dziesiątkę i bardzo pomóc Interowi. Po sezonie kto wie co się wydarzy. Może Brazylijczykowi spodoba się w Mediolanie i sam zacznie naciskać na transfer? W międzyczasie można także szukać już zawodnika na przyszły sezon. Podsumowując wolę nawet na rok Brazylijczyka, który na prawdę ma potencjał i może dać nam więcej aniżeli Nagatomo i Jonathan razem wzięci.
Obrazek
hbk
Posty: 254
Rejestracja: 24 maja 2008, 11:08
Kontakt:

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: hbk »

Seba nie obraz sie, ale bardziej naiwnego posta to ja dawno nie widzialem.
1) Skoro Mazzari nie ma do dyspozycji skrzydlowych i ich pewnie nie bedzie mial, to niech gra taka taktyka, na jaka pozwala mu obecna kadra.
2) Co to znaczy, ze Wallace przychodzi za darmo? Chelsea nie wziela za nieo ani grosza i bedzie mu wyplacac pensje i placic za niego podatki we Wloszech?
3) Ryzykujemy walac w nasza kadre szrotem, ktorego nie potrzebujemy. Sorry to juz wole mlodzika z primavery ogrywac lub Johnatana, a nawet (o zgrozo) boga pilki Skelotto, niz wyswiadczac przysluge Chelsea i o rok odsuwac problem, ktory i tak musimy rozwiazac. W pozostanie Walleca nie wierze, nawet jakby sam brazylijczyk tego chcial.
A bawiac sie we wrozenie, to moze jakby Mazzari nie dostal Walleca, to przestal by sie bawic w debilna taktyke 3 obroncow z tylu, ktora to, nie przyniosla zadnemu klubowi (na arenie miedzynarodowej) sukcesu.
---------------------
Swoja droga, to juz szczytem debilizmu jest pozbywac sie kazdego naszego utalentowanego pilkarza (chocby Cou), a ogrywac pilkarzy innych klubow. Jak dla mnie zagrywka z Wallecem to cios w dobro klubu i jego reputacje.
Klinsi64

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Klinsi64 »

ilu zawodników po roku odchodzi z Interu?nagle wielki problem bo po sezonie Wallace wróci do Chelsea,na włoskim rynku pojawili sie ostatnio Vrsaljko i Peruzzi,a ciągle możliwy jest transfer Isli,więc będzie z kogo wybierać
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Seba »

hbk, osobiscie nie wierze, ze Mazzarri nie wyrazil zgody na ten transfer. Piszesz, ze wolisz ogladac Jonathana lub Schelotto. Jesli ktorys z nich zostanie, to i tak zapewne bedzie to jego ostatni sezon. Wychodzi na to samo, dlatego osobiscie wole ogladac Wallace'a. Jesli chodzi o kwestie pieniedzy, to wedlug mediow Chelsea ma wszystko oplacac. Jesli faktycznie tak ma byc, to lepiej go miec, niz zostac z naszymi asami.
Obrazek
jus
Posty: 131
Rejestracja: 30 lip 2013, 19:25
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: jus »

Ogramy gościa a on później wróci na wyspy.... zajebista perspektywa :P
HallE
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2013, 18:27
Kontakt:

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: HallE »

Inter wyszkoli, Mou w Chelsea wykorzysta, nice.
Dynia
Posty: 80
Rejestracja: 12 wrz 2006, 18:57
Kontakt:

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Dynia »

Chelsea gościa kupiła po czym wypożyczyła za free do nas i jeszcze mu płaci , gdzie my nie mamy za bardzo kim grać na tej pozycji a Wam sie to i tak nie podoba. Kibica Interu ciężko zadowolić
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Kujon »

Dynia pisze:Chelsea gościa kupiła po czym wypożyczyła za free do nas i jeszcze mu płaci , gdzie my nie mamy za bardzo kim grać na tej pozycji a Wam sie to i tak nie podoba. Kibica Interu ciężko zadowolić
Kibic Interu, klubu który zdobył LM 3 lata temu, jest jednym z największych i najbardziej znanych marek w europie i na świecie co prawda po kiepskim sezonie, ma się ZADOWOLIĆ czymś takim ? od takiego czegoś to są kluby partnerskie czy jak to się tam zwie, typu Zwolle/Siena/Espanyol (lub coś w ten deseń). Ja nie oczekuje Daniego Alvesa na prawą stronę, ale bez przesady, że ogrywamy komuś młodzika....
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Orzeu »

bez przesady? Mourinho nam pomocną dłoń podaję i uzupełnia za darmo kadrę obiecującym zawodnikiem i to jest minus? Lepiej wydać 5 mln + kartę jakiegoś młodzika żeby kupić kogoś pokroju Schelotto (bo tylko na takie wzmocnienia nas stać) no nie?
eKubaL
Posty: 1499
Rejestracja: 10 wrz 2006, 11:52
Kontakt:

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: eKubaL »

HallE pisze:Inter wyszkoli, Mou w Chelsea wykorzysta, nice.
Albo drugi, bardziej prawdopodobny scenariusz:
Inter zmarnuje, Mou z Chelsea wyrzuci.


Wypożyczyć można, przecież nie mamy obowiązku powoływać go do kadry meczowej.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Wallace Oliviera dos Santos

Post autor: Kubus »

eKubaL pisze:
HallE pisze:Inter wyszkoli, Mou w Chelsea wykorzysta, nice.
Albo drugi, bardziej prawdopodobny scenariusz:
Inter zmarnuje, Mou z Chelsea wyrzuci.

Gadanie z botami to nie najlepszy pomysł :oops:
ODPOWIEDZ