Smutny powrót do przeszłości

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
ODPOWIEDZ
Inter9
Posty: 8
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Smutny powrót do przeszłości

Post autor: Inter9 »

20 zdobyte przez nas mistrzostwo cieszy ale z drugiej strony przywołuje chwile zadumy o straconych lub zmarnowanych sezonach gdzie mogliśmy zdobyć kolejne mistrzostwa , puchary włoch czy którąś z kolei ligę mistrzów. Ile było głupich porażek , czy nawet głupio straconych zwycięstw na rzecz remisów lub porażki . Nie wspomnę o kompletnych niewypałach transferowych i ślepocie naszych zarządów którzy wyrzucali ciężką kasę na szroty zamiast rozejrzeć się dokładnie i sprowadzić młode wówczas raczkujące talenty które dziś są super gwiazdami jak Griezman, Neymar.
Dlaczego o tym piszę hmm.. ostatnio cofnąłem się troszkę do przeszłości ściągnąłem sobie football manager 2012 oczywiście jako klub wybrałem Inter.
Jak zobaczyłem tą kadrę naszą i jaką zobaczyłem gdzie współczesne gwiazdy jak Griezzman, Neymar i inne zaczynały grać i jak za małe pieniądze można je było wtedy wyciągnąć i sprowadzić na San Siro to aż mi się smutno robi.
W managerze od razu zacząłem czyścić Inter ze "starych" graczy , sprzedałem Chivu, Lucio, Samuela , Sneijdera i Stankovica , początkowy budżet transferowy wyniósł 25 mln € ale dzięki zyskom z transferów wzrósł do ponad 60 mln € no i mogłem działać.
Sprowadziłem na San Siro m.in. Bonaveturę , Griezzmana , Montolivo i Cavaniego . Zmieniłem taktykę na mocno ofensywną , wykręciłem takie liczby w sezonie że szok w lidze zająłem pierwsze miejsce , przegrywając tylko dwa mecze i remisując cztery , wygrałem puchar włoch, i ligę mistrzów. Byłem dumny ale też przyszła chwila zastanowienia gdyby tak Inter mógł wyglądać w rzeczywistości i sezon 2010/11 po prostu uznać za wypadek przy pracy. Być może dziś walczylibyśmy o trzecią gwiazdkę a gablocie stałby 5 albo 6 puchar Ligi Mistrzów .
Wczoraj mówili o PSG ile mistrzostw zdobyli w ciągu 10 lat od momentu przejęcia przez Katarczyków i tak się zastanawiam czemu Moratti gdy wiedział że odejdzie nie pojechał do Katarczyków czy Arabów i nie sprowadził ich do nas ?? Może od 2013 roku zamiast na koszulkach Pirelli czy Paramount mielibyśmy Qatar Airways lub Fly Emirates i dziś rozmawialibyśmy z Mbape jeśli chodzi o przejście do Nas a nie do Realu
Piekarz
Posty: 2016
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Smutny powrót do przeszłości

Post autor: Piekarz »

Efemica złośliwa, straszna choroba
Mora
Posty: 2592
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Smutny powrót do przeszłości

Post autor: Mora »

Inter9 pisze: 30 kwie 2024, 15:26 Sprowadziłem na San Siro m.in. Bonaveturę , Griezzmana , Montolivo i Cavaniego . Zmieniłem taktykę na mocno ofensywną , wykręciłem takie liczby w sezonie że szok w lidze zająłem pierwsze miejsce , przegrywając tylko dwa mecze i remisując cztery , wygrałem puchar włoch, i ligę mistrzów. Byłem dumny
Oj tak, ja też nie mogę spać po nocach jak sobie pomyślę, że przeszedł nam koło nosa taki Montolivo.

A tak na poważnie, to widać że znasz się na rzeczy. Takie sukcesy, nawet w FMie robią wrażenie. Spokojnie możesz zastępować Marottę w 2027.
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Towarzysz
Posty: 110
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Smutny powrót do przeszłości

Post autor: Towarzysz »

Witam, tak, ja też nie potrafię przeżyć naszych straconych lat. Potem jednak dorastam i żyję swoim życiem
ODPOWIEDZ