Esteban Cambiasso

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Wasiel InterFC »

Chuchu swieta racja!!!! Rzeczywiście Cambiasso stał się ważnym ogniwem Interu. Szkoda tylko, ze często nekają go kontuzje. Powinien wraz z Vieirą stworzyć parę defensywnych pomocnikow nie do przejscia. Z drugiej jednak strony, nie dobrze, ze ataki Interu są oparte o skrzydła, przydałby się prawdziwy playmaker.
Inter per sempre. Inter eterno amore.
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: ferii »

powiem jedno niewyobrazam sobie Interu bez cambiasso poprostu jkabysmy go stracili to by byl    najwiekszy blad Interu !!!!!!!
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Chuchu »

to co Il Cuchu robi w tym sezonie to jest niesamowite. jest moim zdaniem najwazniejszym zawodnikiem w Interze. Jest obecnie najlepszym defensywnym pomocnikiem świata. do tego nie robi z siebie wielkiej gwiazdy tylko poprostu robi swoje i to mi sie w nim bardzo podoba. pełen profesjonalizm. ma tez ceche bardzo żadko spotykaną a są to tzw."oczy dookoła głowy". Cuchu widzi wszystko co sie dzieje na boisku. zdarzy mu sie tez strzelic bramke
Ostatnio zmieniony 27 gru 2007, 18:56 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: PioFCI »

Esteban jest niesamowity, naprawde nieoceniony pilkarz jesli chodzi o umiejetnosci jak i o charakter i mentalnosc zwyciezcy... W kazdym meczu daje z siebie 100%, czy to derby czy to Reggina dla niego nie ma roznicy... Gosciu nie do zajechania! Biega do kazdej pilki! Zauwazyliscie? Gdy tylko ktos od nas strzela z dystansu czy z wolnego kto najszybciej pokazuje sie przy bramkarzy i czeka na dobitke? Wlasnie Chuchu! Ile takich bramek juz zdobyl...Glupi najprostszy przyklad: strzal w Dide z niedzieli... Od razu po kopnieciu biegl w ciemno liczac, ze Dida wypluje i gp dobije:) Cambiasso ma niesamowity przeglad pola...Gdy ma pilke przy nodze to jestem rownie spokojny, jakby mial ja Zanetti. Jego prostopadle podania majstersztyk... Pilkarz diament! Sreal niech sobie pluje w brode, to samo robia z Gutim... Forza INTER !!!
Inter na zawsze !!!
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Lamatico »

Kibicowałem temu zawodnikowi jeszcze za czasów gry w Realu Madryt. On Santiago Solari i Raul Gonzalez zawsze mi imponowali. Kiedy dowiedziałem sie, że ta dwójka - Solari i Cambiasso przejdą do naszego klubu byłem bardzo szczęśliwy.

Obecnie to piłkarz kompletny. Niesamowity w grze defensywnej. Młodzi powinni się na nim wzorować. Skuteczny w poczynaniach ofensywnych. Ma pewne skłonności do rozgrywania piłki. Dobry technicznie, to bardzo ważny punkt naszej pomocy.

Nie wiem jak Wy, ale ja widze go w roli naszego kapitana, oczywiście po odejściu Javiera (kiedyś to zapewne nastąpi). Widać, że Cuchu przywiązał się do naszego klubu i jest prawdziwym Interistą.
PioFCI
Posty: 762
Rejestracja: 23 kwie 2004, 10:43
Lokalizacja: Jaworzno

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: PioFCI »

lamatico pisze:
Nie wiem jak Wy, ale ja widze go w roli naszego kapitana, oczywiście po odejściu Javiera (kiedyś to zapewne nastąpi). Widać, że Cuchu przywiązał się do naszego klubu i jest prawdziwym Interistą.
Jak dla mnie po odejsciu Javiera kapitanem powienien zostac wlasnie Cambiasso albo Cordoba (tez niesamowity gosciu!)  :yes2:
Inter na zawsze !!!
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: RoB »

Na razie klasyfikacja kapitanów wygląda tak: Javier, Cordoba, Matrix. Matrix i Zanetti prawdopodobnie na emeryturę przejdą mniej więcej w tym samym czasie. Cordoba jeszcze z pięć lat pogra. Kto jest czwarty w kolejce, trudno powiedzieć, ale myślę, że Cuchu by się nadawał.  Oglądając mecze można zauważyć, że często tam dyryguje kolegami w drugiej linii.  :P
Ostatnio zmieniony 27 gru 2007, 22:09 przez RoB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Lamatico »

Cordoba również jeden z moich ulubieńców. Ostatnio wrócił do wysokiej formy.

Ostatnie wypowiedzi Cambiasso pokazują przywiązanie Cuchu do Interu. Dla mnie to on staje się kolejną legendą naszego zespołu.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Bodzek »

Hehe, a poczytajcie sobie ten wątek od początku. Jakie były wypowiedzi kiedy Chuchu do nas przychodził. Nastroje były niezbyt dobre:P  Forza Cambiasso
Ostatnio zmieniony 27 gru 2007, 23:03 przez Bodzek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
szuli
Posty: 0
Rejestracja: 23 wrz 2006, 14:22
Lokalizacja: Częstochowa

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: szuli »

ja pamietam dokladnie jak Cambiasso przyszedł do nas
mam kumpla co kibicem realu jest
poszedłem do niego oglądać jakiś mecz realu w TV z nim  i on mowi ze był taki Cambiasso i ze szkoda ze odszedł itp.
pozniej ogladalismy skróty i zobaczyl nazwisko Cambiasso w naszej druzynie i do mnie ...
"-ej jak on ma na imię?
-Esteban
- ****  zarząd realu ****    ****** *** nie **** ja **** jak oni mogli go odsprzedać"

to chyba najlepszy koment
PS. Esteban przyszedł do nas za darmo a nie został sprzedany ;)
no i Stec fajnie powiedział: "jest to największy biegający wyrzut sumienia realu "  :lol:
Obrazek

Obrazek
dani7
Posty: 361
Rejestracja: 15 lip 2007, 15:24

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: dani7 »

Cambiasso to swietny pomocnik . Jest dobry w defensywie jak i zarowno w ofensywie dobrze ze gra w naszym ukochanym klubie. Lepiej wydawac pieniądze na młodych argentynczykow niz na piłkarzy typu : Emerson ,Rosicky, itp
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: MiRas. »

Bodzek pisze: Hehe, a poczytajcie sobie ten wątek od początku. Jakie były wypowiedzi kiedy Chuchu do nas przychodził. Nastroje były niezbyt dobre:P  Forza Cambiasso
Heh, racja... jak tak poczytałem to większość z nas stawiała go na ławę, albo mówili, ze to słaby zawodnik... a tu proszę ;)
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
BartFCI
Posty: 131
Rejestracja: 1 paź 2007, 23:24
Lokalizacja: Katowice

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: BartFCI »

Jak pamiętam kiedy przychodził nei zachwycał formą, dopiero potem odnalazł swoje miejsce w zespole = bardzo ważne :) Faktycznie umie dyrygować naszymi zawodnikami, no i ważne bramki też strzela.
Obrazek
Joker
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:23
Lokalizacja: Wyszków

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Joker »

Nie odkryję Ameryki ale Esteban to świetny zawodnik :-)

Bardzo dobrym zagraniem było sprowadzenie do Interu.Cambiasso ma 27 lat i prawdopodobnie przeżywa swoje najlepsze chwile w karierze
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: ferii »

kapitalnie gra w srodku pola poprosu człwoiek orkiestra tak dalej :D
mam ndzieje ze wroci Viera i zoabczymy jak pieknie bedzie wygladal srodek pola :D :D
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Szycha »

Kiedyś doceniałem go głównie za ambicje i wielkie zaanagażowanie w grze ofensywnej i defensywnej. Obecnie zauważam iż zaczyna być liderem zespoły. Takim jak to określają czasami mózgiem zespołu. Nie wiem co na to miało wpływ, ale Cambiasso zaczął także oprócz skutecznej gry w obronie zaajebiście zagrywać piłki kolegą z zespołu. Nie jest to tak dobre jak w przypadku Verona jednak mnie jego rozwój jako piłkarz bardzo zaimponował. I pomyśleć ile Real wydał sianka na Sznajdera  :D
19Pierzasty64
Posty: 7
Rejestracja: 3 sty 2008, 21:41

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: 19Pierzasty64 »

Cambiaso jest juz prawie legenda interu i mojim zdanie potrzebny jest interowi:)
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Jarek_FCI »

Legendą to moze być za kilka lat, ale napewno jeszcze nie teraz.
Ibanez
Posty: 701
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:35
Lokalizacja: Wrocław/Milicz

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Ibanez »

Esteban jest jednym z naszych najlepszych zawodnikow, ale szkoda ze defensywnym (takich u nas bylo wielu a zawsze brakuje "10"). Legenda stanie sie jak zakonczy w Interze kariere z pucharami ligi mistrzow na koncie:)
CHI NOI SIAMO
SIAMO L'ARMATA NERAZZURRA
E MAI NESSUN CI FERMERA'
NOI SAREMO SEMPRE QUA
QUANDO L'INTER GIOCHERA'
PERCHE' L'INTER E' LA SQUADRA DEGLI ULTRA'
NERAZZURRO E' IL COLORE CHE AMIAMO
NERAZZURRO SEI TUTTO PER NOI
A S.SIRO, IN ITALIA, IN EUROPA
MAI LA FEDE DI NOI MORIRA'
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Chuchu »

http://www.sendspace.pl/file/Tq7BDRVx/ oto i moja pierwsza kompilacja. prosze to uwzględnic bo nigdy wczesniej tego nie robilem a staralem sie jak moglem. bardzo prosze o ocene


a no faktycznie napisalem "wathing". a jesli chodzi o muzyke to chcialem taki fajny klimat wprowadzic :) ale dzieki za ocene. jak bede mial troche wolnego czasu to zrobie jeszcze o kims. a ja osobiscie BARDZO polecam tworzenie kompilacji. jest to wspaniała zabawa.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2008, 15:44 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
Bodzek
Posty: 576
Rejestracja: 10 lip 2007, 19:03

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Bodzek »

Chuchu pisze: http://www.sendspace.pl/file/Tq7BDRVx/ oto i moja pierwsza kompilacja. prosze to uwzględnic bo nigdy wczesniej tego nie robilem a staralem sie jak moglem. bardzo prosze o ocene
Właśnie obejrzałem i po pierwsze to muzyka powinna być inna, szybsza jakaś. Oprócz tego dobrze by było żeby znalazły się tam też urywki z meczów, zagrania Cambiasso i inne, a nie tylko bramki.
P.S. na końcu powinno być Thanks for watching  Zrobiłeś tam małą literówkę :P

Pozdrawiam i zrób coś jeszcze :-D
Obrazek

"...Ja nie kradnę Scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem..."
Darek
Posty: 733
Rejestracja: 15 paź 2006, 14:18
Lokalizacja: Bieszczady

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Darek »

Można było z muzyką pokombinować żeby przy fotach leciała wolniejsza np. a przy akcjach i bramkach przyśpieszała lub leciała inna szybsza  :-D Pod koniec zwolniłeś jedną z akcji i mogłeś w niej wyłączyć głos komentatora żeby sama muza szła bo tak to w tle było słychać spowolniony/zmulony głos komentującego  :P :-D Takie jest moje zdanie a po za tym reszta to spoko jak na pierwszy raz  :P Pozdro  :P
Obrazek

"Drużyny piłkarskiej nie wybiera się dlatego, że odnosi liczne sukcesy. Jej nie można

wybrać. Panuje pewne uczucie, które ciągnie Cię do konkretnego zespołu. Kierujesz się

sercem i na zawsze zostajesz tam, gdzie ono Cię poprowadzi."
JESTEM DZIWNY, BO NIE CHCĘ JECHAĆ NA ZLOT!
Tomekk
Posty: 8
Rejestracja: 29 gru 2007, 18:40

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Tomekk »

niby przyszedl za darmo z tego Realu Madryt niby takie tam w cieniu gry ale od pewnego czasu przeszedl na wyzszy poziom i jest zupelnie lepszym zawodnikiem dla mnie jedynm z najlepszych na swojej pozycji, a co do tego zeby byl legendą? jesli zostanie to Chuchu :)
mikruzzo87
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2008, 18:26
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: mikruzzo87 »

CAMBIASSO jest wartosciowym zawodnikiem, swietnie sie sprawdza na swojej pozycji i bardzo dobrze ze INTER ma go w swoich szeregach. 
scudetto:1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007

coppa italia:1939, 1978, 1982, 2005, 2006

champions league:1964, 1965

UEFA:1991, 1994, 1998
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Magiq »

Chuchu jest swietnym srodkowym pomocnikiem i mysle ze to prawdziwy lider Interu.Potrafi swietnie rozgrywac jest dobry w destrukcji i ma zaped na bramke rywala.Mam nadzieje ze zostanie z nami na bardzo dlugo bo z roku na rok staje sie coraz lepszym pilkarzem.
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Ojciec »

Chuchu jest prawdziwym profesjonalista w tym co robi, oby tak dalej, nieodlaczny elment zesplu :-P
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Chuchu »

Ojciec pisze: Chuchu jest prawdziwym profesjonalista w tym co robi, oby tak dalej, nieodlaczny elment zesplu :-P
dzieki ;)

Maradona sobie chyba w kulki leci :roll: niepowoływanie Cuchu do reprezentacji to jest jakieś nieporozumienie, a gdy jego miejsce zajmuje niejaki Gutierrez to jest policzek dla Estebana. Cambiasso to obecnie jeden z najlepszych pomocników na świecie, ale ja nie wiem gdzie Diego ma oczy :roll:
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: miniu86 »

Ale to dobrze, że go nie powołuje. Przynajmniej będzie w pełni dyspozycji i zdrowy. Patrz co się stało z Maiconem. Najważniejsze, że w Interze gra dobrze.
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Inter to taka niesamowita choroba, która zostawia blizny na zawsze\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Eugenio Bersellini
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: SlimShady »

Cuchu to prawdziwy pracuś, w skrótach rzadko go widać, ale jak ogląda cały mecz widać jego wkład w grę i jak dyryguje zespołem. Praktycznie od niego zaczyna sie każda akcja. Prawdziwy profesjonalista !! Jak dla mnie obok Zanettiego, Cesara, Ibry i Maicona bezcenny.
Cambiasso to obok Mascherano, Essiena, De Rossiego najlepszy defensywny pomocnik.
Wkurza mnie najbardziej to ze Maradona mu nie daje szans !! Skandal !!
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: morgothbauglir »

Nie wyobrażam sobie Interu bez Cambiasso. Nie chcę nawet myśleć ile goli byśmy tracili bez niego. Uniwersalny, pracowity, walczący do końca....aż dziw, że Maradona tego nie docenia, przecież to na nim mógłby zbudować środek pomocy kadry

No ale to jest największa wada Diego M. - kłócił się z Riquelme, to ten zakończył reprezentacyjną karierę. Mam nadzieję, że z Estebanem nie będzie podobnie- chciałbym go zobaczyć na MŚ2010
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
ODPOWIEDZ