Esteban Cambiasso

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
piter7

Esteban Cambiasso

Post autor: piter7 »

Interowi od dawna potrzebny byl pomocnik, ale czy Cabiasso to dobry wybór?? wydaje mi sie ze to dobry zawodnik, ale na pozycje defensywnego pomocnika, a Inter potrzebuje klasoweo lidera drugiej linii.
Peter
Posty: 426
Rejestracja: 21 sty 2004, 14:50
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Esteban Cambiasso

Post autor: Peter »

Ja mysle ze Cambiasso to moze ale nie mosi byc dobrym wzmocnieniem. On jest takiej samej klasy co C.Zanetti czy Farinos ale jest mlodszy od nich i jest za darmo..
Przemek

Esteban Cambiasso

Post autor: Przemek »

Problem w tym że jest defesywnym pomocnikiem :(,ale jest za free!-Brać go !! myśle że sie przyda ... NIech real odda 10 mln !!!!!!! :x
Kujon
Posty: 1192
Rejestracja: 19 sty 2004, 17:19
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Esteban Cambiasso

Post autor: Kujon »

nie potrzebny nam taki piłkarz...za słaby na taki klub jakim jest INTER
""  Bo Milan to jeszcze długo, długo będą dla mnie "przekupczyki"  "" P.Zarzeczny
Krzysiek

Esteban Cambiasso

Post autor: Krzysiek »

tez mi sie wydaje ze predzej lawke zasili..
Karol1908
Posty: 207
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:53
Lokalizacja: Starachowice

Esteban Cambiasso

Post autor: Karol1908 »

Jak patrzę na politykę realu az mi sie chce plakac ze śmiechu. Zamiast zostawić sobie młodych to oni chcą się pozbyć 24 letniego zawodnika. To jest śmieszne większość 11 realu ma ponad 30 lat i jeszcze mysla ze nie sa im potrzebni mlodzi. Narzekałem na transfery Interu a real robi to jeszcze gorzej 8)
Baszczu

Esteban Cambiasso

Post autor: Baszczu »

Jak dla mnie to Stankovic jest wystarczającym wzmocnieniem. Nie potrzebujemy Cambiasso...
wicio

team

Post autor: wicio »

pierwszy raz tu w sumie pisze i pewnie jeszcze w dodatku w zlym miejscu,ale chce zeby ktos to uslyszal...tak sie mowi ostatnio o transferach,ze sa potrzebne...tylko nie wiem czy zauwazyliscie sznowni kibice,ze waznne sa transfery trafione,ale nie tylko zeby wydac kase....zobaczcie ilu graczy Inter sprzedal juz :Dawno temu Bergamp,Ronaldo(mowcie co checie ale on klase ma,to ze ma dziwna mentalnosc tyo inna sprawa) Seedorf,Ferrari<Frey,Adriano(ale juz jestt nasz,tylko ze trzeba za niego dac jeszcze 15 mln...))Simic,Robie Kean,Crespo,..i tak dalej i dalej..i zobaczcie ze wiekszosc z niech byloa i jest nadal mloda,i teraz chcemy ich kupic z powrotem tylkio za wieksze pieniadze(cos tu jest nie tak)....Seedorf odszedl i nagle w M ilanie ma zyciowa forme,a my wciaz szukamy pomocnika-rozgrywajacego...obrana sie sypie..mowcie co checie,ale to co gral Canavaro w parmie to jest o klase lepsze co u nas...gdzie sie podzial ten obranica?!?!teraz chca go kupic Roma i chyba Juve...sprzwdamy go i pewnie pedzie podobnie jak z holendrem....podobnie bylo juz z innymi np, Sukur czy di Biagio(zobaczcie w Bresci stanowi podstawe obrony,a u nas zal bylo patrzec)...cos jest nie tak,trzeba po prostu robic przemuyslanme transfery pasujace do nasszej kochanej ale specyficznej druzyny...takim jestm nm Vieri,Cordoba,J,Zanetti-tak to t4rzeba oprzyznac ,oni sa najlepsi 2w tym co robia(i Toldo oczywiscie0tylko ostatnio mial maly regers ale juz chyba po wsztstki...coz,mamy Stankowicia,ale moim zdaniem to za malo...zawsze marzylem zeby miec takiego gracza jak Veran....Aimar czy ZiZu,ktory bylby [prawdziwym liderem...i ostatnio pojawila sie piotzteba obrancu,coz,przy tym co prezentuje ta formacja teraz nie jest to nieuzasadnione...wrecz przeciwnie...ale coz my swoje klub swoje..Zacc dobiera zawodnikow pod taktyke a nie taktyke pod zawodnikow...dla mnie optimum to 3-5-2,z Meyde i Kilim w pierwszysm skladzie,bo Pasquale to raczejj pomyljka.......coz powodzenia Inter jest wielki
Baszczu

Esteban Cambiasso

Post autor: Baszczu »

Wicio, ty chyba nie masz co robić skoro takie teksty puszczasz! :P
bolointer

Esteban Cambiasso

Post autor: bolointer »

on ma co robic w przeciwieństwie do ciebie :D napisał na temat i to jest naważniejsze i ja go popieram
Anonymous

Esteban Cambiasso

Post autor: Anonymous »

z emre na srodku i cool :) potrzebny jest.... jak sie nie sprawdzi sprzedamy i zarobimy cos :) bo wkońcu przychodzi do nas ZA DARMO :)
interek19

Esteban Cambiasso

Post autor: interek19 »

ja myśle ze esteban bedzie dobrym nabytkiem i wyrosnie na gwiazdke pokroju aimara albo verona jakby inter kupił diego to razem znim bylbyto super duet pomocników interku i wkoncu mielibysmy marasową pomoc bo sam deki z emre cudów niezdziałają. 8)
Milu78
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2004, 11:09
Lokalizacja: Yeovil

Esteban Cambiasso

Post autor: Milu78 »

Karol1908 pisze:Jak patrzę na politykę realu az mi sie chce plakac ze śmiechu. Zamiast zostawić sobie młodych to oni chcą się pozbyć 24 letniego zawodnika. To jest śmieszne większość 11 realu ma ponad 30 lat i jeszcze mysla ze nie sa im potrzebni mlodzi. Narzekałem na transfery Interu a real robi to jeszcze gorzej 8)
Polityka Realu jest rzeczywiscie specyficzna. Chociaz co to duzo mowic ktos chyba im podpowiedzial aby kupic Samuela :wink:. No bo oni chciei Therigo Henry :D.
Wracajac do tematu Cambiasso. Pilkarz bardzo sredni. Tak bym to okreslil. Napewno nie mozna nazwac go wzmocnieniem gdyz watpie, ze przebije sie do podstawowej jedenastki. Co innego Emerson, ktorego wam szczerze powiedziawszy zazdroszcze :)
GRAZIE " 17  " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004
Dexster

Esteban Cambiasso

Post autor: Dexster »

ohhhhh czy Cambiaso wzmocni nas no nie wiem ale mam nadzieje że będzie wpuszczany do gry,chciał bym go zobaczyć w akcji !!! :wink:

Milu78 czy taki podpis jest dozwolony :?: :?: ja za takie coś zostałem wyrzucony z waszego Forum :twisted:
Milu78
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2004, 11:09
Lokalizacja: Yeovil

Esteban Cambiasso

Post autor: Milu78 »

Victor pisze: Milu78 czy taki podpis jest dozwolony :?: :?: ja za takie coś zostałem wyrzucony z waszego Forum :twisted:
Oj cos mie sie nie chce wierzyc, ze za takie cos zostales zabanowany :roll:. Jestem pewien, ze miales inne grzechy na sumieniu :?:. Albo wlasnie miales taki podpis jaki masz obecnie. Juz nie chodzi nawet o samo tresc :evil: tylko o znaczek, ktrorych u nas nie wolno uzywac w podpisie.
GRAZIE " 17  " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004
Dexster

Esteban Cambiasso

Post autor: Dexster »

No powaga wyżucili mnie za podpis INTER MEDIOLAN ten co mam ale nie miałem tego podpisu"Ac Milan "inter nasz pan" ani żadnego znaczka,a o innych grzechach nie wspomne.Poprostu nie tolerujecie nas :lol: :lol: :twisted:
Milu78
Posty: 36
Rejestracja: 30 cze 2004, 11:09
Lokalizacja: Yeovil

Esteban Cambiasso

Post autor: Milu78 »

Victor pisze:No powaga wyżucili mnie za podpis INTER MEDIOLAN ten co mam ale nie miałem tego podpisu"Ac Milan "inter nasz pan" ani żadnego znaczka,a o innych grzechach nie wspomne.Poprostu nie tolerujecie nas :lol: :lol: :twisted:
Tzn jednak one byly :D . Jestem pewien, ze nie chodzilo o podpis tylko o wlasnie o inne grzech, o ktorych nie wspomnisz. U nas jest zawsze komentarz za co zolta karta i za co ban. Ogolnie zauwazylem, ze moderator za duzo Wam pozwala tzn chodzi mi tu ogolnie o wularyzmy. U nas jest to niedopuszczalne. No i domyslal sie , ze wlasnie pare takich "skowronkow" poszlo i dlatego ban.
Mam pytanie do moderatora :?:. Nie umie wyslac prywatnej wiadomosci. Pisze cos o ogolnym bledzie. Dlatego wyjasniem to Victorowi w poscie. Z gory przepraszam :oops: .
GRAZIE " 17  " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999, 2004
1908

Esteban Cambiasso

Post autor: 1908 »

No ale wrocmy do tematu...Cambiasso! Moim zdaniem moze zostac rewelacja naszej drugiej lini bo jest bardziej kreatywnym zawodnikiem aniezeli C.Zanetti pozatym jest niezly technicznie poztym sezon jest bardzo dlugi wiec bedzie mial szanse! PS Pamietacie mecz Real Milan na 100 WC Cambiasso najpiekniejsza bramke Milanowi strzelil prawie z polowy boiska :twisted: :twisted:
Dexster

Esteban Cambiasso

Post autor: Dexster »

Milu78 pisze: Tzn jednak one byly :D . Jestem pewien, ze nie chodzilo o podpis tylko o wlasnie o inne grzech, o ktorych nie wspomnisz. U nas jest zawsze komentarz za co zolta karta i za co ban. Ogolnie zauwazylem, ze moderator za duzo Wam pozwala tzn chodzi mi tu ogolnie o wularyzmy. U nas jest to niedopuszczalne. No i domyslal sie , ze wlasnie pare takich "skowronkow" poszlo i dlatego ban.
Mam pytanie do moderatora :?:. Nie umie wyslac prywatnej wiadomosci. Pisze cos o ogolnym bledzie. Dlatego wyjasniem to Victorowi w poscie. Z gory przepraszam :oops: .
źle mnie zrozumiałeś nie miałem żadnych grzechów byłem normalnym użytkownikiem.Jeśli chodzi o Prywatną Wiadomośc to też mam z tym problemy może mi to ktoś wyjaśnić. :?: :?: :wink:
Norbas
Posty: 134
Rejestracja: 29 sty 2004, 01:59
Lokalizacja: Warszawa

Esteban Cambiasso

Post autor: Norbas »

Siema mam jedno małe pytanko a mianowicie co znaczy w przetłumaczeniu na polski pseudonim Estabana >> El Cuchu szukałem wszędzie i nie mogę jakoś znaleśc tego czego chcem czyli odpowiedzi :) wiec jak ktos wie niech śmiało pisze !!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:
Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Esteban Cambiasso

Post autor: Bart »

sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Esteban Cambiasso

Post autor: sinisza »

We wczorajszej La Gazzetta Dello Sport jest takie niby podsumowanie tego minionego roku. Podsumowujac noty pilkarzy z poszczegolnych meczow, Cambiasso jest najlepiej notowany co wlasciwie widac nie?
Wedlug mnie od poczatku tego sezonu do konca roku najlepsi na boisku sa Cambiasso i Figo.... kto sie nie zgodzi ?
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
CrespoInter
Posty: 8
Rejestracja: 21 gru 2006, 20:42

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: CrespoInter »

Jest bardzo dobry,strzelił ostatnio bramke z Lazio.
Kowal
Posty: 374
Rejestracja: 28 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: Poznań

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Kowal »

Sprowadzenie Cambiasso to był strzał w dziesiątke  :brawo: Moim zdaniem chyba nasz najlepszy piłkarz.A co do Figo to jest rutyniarz,bardzo doświadczony gracz lecz wydaje mi się że coraz bardziej brak mu sił, niezdziwie się jeśli latem odejdzie z klubu.
Obrazek
Asgar
Posty: 18
Rejestracja: 17 kwie 2004, 13:44
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Asgar »

Ja mam jedno pytanie dotyczące Cuchu... mianowicie wie ktoś co stało się z włosami Cambiasso?... Ostatnio widziałem jego kilka zdjęć i miał bardzo bujny fryz, a jak teraz wygląda każdy wie.

Mi pierwsze co przychodzi do głowy to jakaś choroba, tylko sam nie jestem pewien, proszę o odpowiedź ;)
Obrazek
www.LigaMistrzow.com - Zapraszam fanów rozgrywek Champions League.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Woo-cash »

Asgar pisze: Ja mam jedno pytanie dotyczące Cuchu... mianowicie wie ktoś co stało się z włosami Cambiasso?... Ostatnio widziałem jego kilka zdjęć i miał bardzo bujny fryz, a jak teraz wygląda każdy wie.

Mi pierwsze co przychodzi do głowy to jakaś choroba, tylko sam nie jestem pewien, proszę o odpowiedź ;)
No co moze tylko scial wlosy zmienil image a Ty sie odrazu dopatrujesz choroby.
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Bart »

Asgar pisze: Ja mam jedno pytanie dotyczące Cuchu... mianowicie wie ktoś co stało się z włosami Cambiasso?... Ostatnio widziałem jego kilka zdjęć i miał bardzo bujny fryz, a jak teraz wygląda każdy wie.

Mi pierwsze co przychodzi do głowy to jakaś choroba, tylko sam nie jestem pewien, proszę o odpowiedź ;)
Cambiasso nigdy nie miał bujnego fryzu, nawet jako 17-latek miał pokaźne zakola. ;)

http://www.futbolpasion.com/ecam2.jpg
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: RoB »

Tak ma chorobę nazywającą się „łysienie”.  W sumie nie jest to nic nadzwyczajnego. Mój kolega zaczął łysieć w wieku 18 czy 19 lat.
Zzzz
Posty: 175
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:42
Lokalizacja: HollyŁódź

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Zzzz »

Skoro już rozkminiamy fryzure El Cuchu to pamiętam że jeszcze jak grał w Realu to był całkowicie łysy i wyglądał spoko. A jak sie przeniósł do Włoch to zaczął zapuszczać te włosy i teraz wygląda cokolwiek śmiesznie z tą łysinką  :-) Ale widocznie zmiana fryzury wyszla mu na dobre  :wink: bo teraz jest bardzo dobrym pomocnikiem. Jeden z naszych najlepszych zawodników!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Chuchu »

Ja myśle, że Cambiasso to jeden z najlepszych zawodników Interu. Znakomicie przecina ataki rywala potrafi znakomicie rozegrac piłkę a takze strzelic gola. Jak jest na boisku to Inter gra znakomicie a jak go nie ma to ta gra jakos sie tak dobrze nie klei. W dwumeczu z Valencią np. jak gral to "Nietoperze" nie istnieli na boisku ale szybko bo juz chyba w 30 minucie nabawil sie kontuzji i od tamtej pory juz nie bylo tak pieknie. Na MŚ zagral fantastycznie. Mysle ze jak Zanetti za pare lat zakonczy kariere to wlasnie Cambiasso przejmie opaske kapitana. Pamietacie jak przechodzil z Realu? uwazany byl za kompletnegp przeciętniaka a teraz jest podstawowym zawodnikiem mistrza Włoch i reprezentacji Argentyny. Inter naprawde go wykreowal na gwiazde i ciesze sie ze do nasprzyszedl bo w Realu by sie zmarnowal.
ODPOWIEDZ