Esteban Cambiasso

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Daro
Posty: 106
Rejestracja: 28 sie 2008, 20:24
Lokalizacja: Sędziszów Młp

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Daro »

miniu86 pisze: Ale to dobrze, że go nie powołuje. Przynajmniej będzie w pełni dyspozycji i zdrowy. Patrz co się stało z Maiconem. Najważniejsze, że w Interze gra dobrze.
Może i dobrze ale sam zawodnik napewno jest rozczarowany gra w reprezentacji Argentyny to zawsze wielkie wyróżnienie dla zawodnika.Trudno powiedzieć dla czego Diego nie powołuje Chuchu być może nie pasuje do jego koncepcji mam nadzieje ze jednak sie to zmieni i znowu zobaczymy Cambiasso w reprezentacji.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Nen »

Cambiasso w wielu wywiadach zaznaczał, że przykro mu, że nie zostaje powoływany. Zresztą nie dziwie mu się koledzy jadą na reprezentacje, a on bo co bo za słaby? Maradona to trochę dziwny selekcjoner. Zresztą podobnie jak Dunga.
God protect me
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: morgothbauglir »

Ale zarówno Dungę jak i Maradonę osądzą po wynikach. Być może obydwaj polecą ze stołka już niebawem (mam nadzieję, że szkoleniowiec reprezentacji Brazylii poleci szybko  :-x)
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: yoda79 »

Odświeżam po rocznej przerwie temat niedocenianego Cuchu, mojego ulubieńca.
Jako ciekawostkę podaję link:
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... ci&id=4263
Dzięki Bogu to my możemy cieszyć oko grą zazwyczaj bezbłednęgo w destrukcji i pożytecznego w ofensywie Cambiasso. I gdzie jest ten Borja co to wygryzł Estebana z Realu?? Heh...
El Cuchu!!
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Kamikaze »

yoda79 pisze: Odświeżam po rocznej przerwie temat niedocenianego Cuchu, mojego ulubieńca.
Jako ciekawostkę podaję link:
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... ci&id=4263
Dzięki Bogu to my możemy cieszyć oko grą zazwyczaj bezbłednęgo w destrukcji i pożytecznego w ofensywie Cambiasso. I gdzie jest ten Borja co to wygryzł Estebana z Realu?? Heh...
El Cuchu!!
Nie przesadzasz z tym niedocenieniem ?? ; P            Hahah bardzo fajny artykuł. Grande Cuchu !!
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: yoda79 »

Kamikaze pisze:
yoda79 pisze: Odświeżam po rocznej przerwie temat niedocenianego Cuchu, mojego ulubieńca.
Jako ciekawostkę podaję link:
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=a ... ci&id=4263
Dzięki Bogu to my możemy cieszyć oko grą zazwyczaj bezbłednęgo w destrukcji i pożytecznego w ofensywie Cambiasso. I gdzie jest ten Borja co to wygryzł Estebana z Realu?? Heh...
El Cuchu!!
Nie przesadzasz z tym niedocenieniem ?? ; P            Hahah bardzo fajny artykuł. Grande Cuchu !!
Raczej nie. Większość koncentruje się Wesie, Milito czy Julio a środku mamy skarb,który robi co do niego należy. Zresztą jeden z kiców Interu opisując mecz napisał,że nawet na GM gra Cuchu przechodzi raczej niezauważona.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Kamikaze
Posty: 180
Rejestracja: 1 lis 2008, 14:31
Lokalizacja: Wrocław/Asoli Piceno

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Kamikaze »

yoda79  przewidziales too ; D hahah  masz racje jest nie doceniany. ! ;D    Ale w tych czasach bardziej sie docenia pilkarzy ofensywnych niestety ; /
Obrazek

IO TI AMO <3 ~!!
and1
Posty: 604
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:56
Lokalizacja: Glasgow
Kontakt:

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: and1 »

Jak rzesz mi zapadła w pamięci sytuacja gdy Forlan miał piłkę na prawym skrzydle dzisiaj...4 obrońców 4 naszych Forlan przy piłce na szpicy Milito, skrzydło Zarate, piłka ze skrzydła od Forlana idzie do Cuchu(byliśmy na połowie Cagliari)  a ten podaje...do tyłu na Stanko...i cała akcja w piździec... ;] jedynie główka póki co mu "wyszła"...obok Dekiego najbardziej wypalony zawodnik w INTERZE.
Obrazek
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: magneto86 »

Trzeba się go pozbyć, kilka przebłysków nie zmieni tego, że to cień zawodnika sprzed kilku lat, który był czołowym defensywnym pomocnikiem na świecie....
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce"
Gość

Re: Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Gość »

magneto86 pisze:Trzeba się go pozbyć, kilka przebłysków nie zmieni tego, że to cień zawodnika sprzed kilku lat, który był czołowym defensywnym pomocnikiem na świecie....
Naćpałeś się czegoś?
Dzyl
Posty: 591
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:15

Re: Esteban Cambiasso

Post autor: Dzyl »

Lokalizacja: Sosnowiec , wszystko jasne
IlCapitano
Posty: 909
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Esteban Cambiasso

Post autor: IlCapitano »

To chyba jakaś grubsza beka, opiszcie tak zwięźle co jest grane i co było brane, ale tak na momencie bo oglądam Lazio - Milan, elo.
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Esteban Cambiasso

Post autor: Lopez »

Magneto wyjaśnij nam dlaczego odświeżyłeś tak stary temat?Nie zasnę bez tego
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Odp: Esteban Cambiasso

Post autor: Kusy »

magneto86 pisze:Trzeba się go pozbyć, kilka przebłysków nie zmieni tego, że to cień zawodnika sprzed kilku lat, który był czołowym defensywnym pomocnikiem na świecie....
W tygodniu pić nieładnie, mAsakra jakaś
magneto86
Posty: 583
Rejestracja: 25 lut 2012, 00:52
Lokalizacja: Sosnowiec / Kraków

Re: Esteban Cambiasso

Post autor: magneto86 »

Musiało wywalić jakiś błąd, ten post pisałem dobre kilka lat temu, archeologiem nie jestem :-D
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Esteban Cambiasso

Post autor: Orzeu »

Magneto lepiej podaj nam nazwę tych pigułek ;)
KoBa
Posty: 517
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Esteban Cambiasso

Post autor: KoBa »

Mimo wszystko, ja bym zostawił Cambiasso, jeszcze pokaże na co go stać.
Hanys
Posty: 968
Rejestracja: 29 kwie 2010, 23:08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: Esteban Cambiasso

Post autor: Hanys »

To są te nowe w kształcie misiów, miasto to rozdaje mieszkańcą i dalej wkręca że Sosnowiec to najdalej wysunięta na południe dzielnica warszawy
ODPOWIEDZ