Adriano

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Chuchu »

Baluje całą noc w towarzystwie prostytutek a potem się dziwi, że go dziewczyna rzuca :roll: Strasznie jest to nieodpowiedzialny człowiek. Tyle szans od Interu dostał i żadnej nie wykorzystał. W sumie szkoda gościa, bo mógł być jednym z najlepszych piłkarzy świata, a tak zmarnował sobie najlepszy okres na rozwój kariery :roll:
hutnik2
Posty: 44
Rejestracja: 1 paź 2008, 22:42

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: hutnik2 »

Adriano_forever pisze: Ale czyli to wszystko jest z jakiegoś powodu. Z powodu nażeczonej. Nie dziwie sie że nie chce wracać do Mediolanu bo chłopak ma teraz doła. Ale wyjdzie z tego. Najlepszym wyjściem by było żeby zagrał w meczu i strzelił bramke. To by go podbudowało
To jest wlasnie idealny przyklad tego o czym pisalem w swoim poprzednim poscie. Normalnie rece opadaja....
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: MiRas. »

Adriano_forever pisze: Ale czyli to wszystko jest z jakiegoś powodu. Z powodu nażeczonej. Nie dziwie sie że nie chce wracać do Mediolanu bo chłopak ma teraz doła. Ale wyjdzie z tego. Najlepszym wyjściem by było żeby zagrał w meczu i strzelił bramke. To by go podbudowało
Ależ wyrozumiałość... aż ociera się o jawną naiwność (głupotę?)! Nie mogę czytać takich bzdet i pierdół i tej zakichanej wyrozumiałości, oraz traktowania obiboka jak bożka... bo takimi postami wznieca się we mnie agresja.

A... żeby zagrać w meczu i strzelić bramkę to: trzeba ruszyć dupsko i wrócić do Mediolanu, a on póki co ma nas i Mediolan gdzieś.. jeszcze raz wyraźnie: WOOON!
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2009, 19:18 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Pablusso
Posty: 1138
Rejestracja: 3 maja 2008, 11:01
Lokalizacja: Nowa Sól/Zielona Góra

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Pablusso »

Mirek, tego typu posty trzeba ignorowac... Tak zawsze bylo, jest i bedzie. Beda Quaresmy-fany, Adriany-forevery, i chocby tych pilkarzy zgarniano co noc zarzyganych z ulic, wciaz beda wierni i oddani Adriano-huligani.
Obrazek
sig by Orzeu
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Shady »

Adriano_forever pisze: Ale czyli to wszystko jest z jakiegoś powodu. Z powodu nażeczonej. Nie dziwie sie że nie chce wracać do Mediolanu bo chłopak ma teraz doła.
Dla niego gra w piłkę to praca, a Inter to firma, w której pracuje. Z punktu widzenia klubu, gdyby mój pracownik nie pojawił się w pracy (po raz kolejny) bez różnicy z jakiego powodu, tym bardziej jakbym mu musiał wypłacać kilkadziesiąt tysięcy euro tygodniowo bez względu na to czy gra czy też nie to bym go z miejsca kopnął w dupę za takie coś i u mnie już by nie popracował (w tym wypadku nie pograł). Mam nadzieję, że się go jak najszybciej pozbędziemy.
Ostatnio zmieniony 7 kwie 2009, 20:02 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: yoda79 »

I dlatego m.in. Inter jest w 2 lidze europejskiej. Pokażcie mi inny klub (znany, nieznany) który by na to przyzwolil? Nawet w Polsce (Elton w Legii, Mijailović w Wiśle) imprezowicze ponosili większe konsekwencje. A w Interze pod tym względem żenada... Kompletne dno.
PS Adriano wyjazd z Interu!!!
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
IlCapitano

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: IlCapitano »

yoda79 pisze: I dlatego m.in. Inter jest w 2 lidze europejskiej. Pokażcie mi inny klub (znany, nieznany) który by na to przyzwolil? Nawet w Polsce (Elton w Legii, Mijailović w Wiśle) imprezowicze ponosili większe konsekwencje. A w Interze pod tym względem żenada... Kompletne dno.
PS Adriano wyjazd z Interu!!!
Całkowicie się zgadzam. Niektórzy nasi piłkarze z Adriano na czele są rozpieszczani przez Morattiego olbrzymimi kontraktami na które nie zasługują i mają wszystko serdecznie w dupie. Widzieliście jak wczoraj Porto zapierdzielało w Manchesterze? Gdyby nie Bruno Alves byłoby 1-2 dla Portugalczyków. A nasi? Wyszli z założenia: ''na ch* mam biegać skoro i tak dostanę 5 baniek rocznie bez względu na wszystko?'' Darmozjady. Czas na porządki, bo już od dawna jesteśmy w 2 lidze europejskiej.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Nen »

Il Capitano pisze:
yoda79 pisze: I dlatego m.in. Inter jest w 2 lidze europejskiej. Pokażcie mi inny klub (znany, nieznany) który by na to przyzwolil? Nawet w Polsce (Elton w Legii, Mijailović w Wiśle) imprezowicze ponosili większe konsekwencje. A w Interze pod tym względem żenada... Kompletne dno.
PS Adriano wyjazd z Interu!!!
Całkowicie się zgadzam. Niektórzy nasi piłkarze z Adriano na czele są rozpieszczani przez Morattiego olbrzymimi kontraktami na które nie zasługują i mają wszystko serdecznie w dupie. Widzieliście jak wczoraj Porto zapierdzielało w Manchesterze? Gdyby nie Bruno Alves byłoby 1-2 dla Portugalczyków. A nasi? Wyszli z założenia: ''na ch* mam biegać skoro i tak dostanę 5 baniek rocznie bez względu na wszystko?'' Darmozjady. Czas na porządki, bo już od dawna jesteśmy w 2 lidze europejskiej.
Il których naszych graczy masz konkretnie na myśli ?
God protect me
IlCapitano

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: IlCapitano »

W meczu z Manchesterem tylko Julio Cesar, Samuel, Cambiasso i Zanetti zagrali na miarę swoich umiejętności. A Vieira, Adriano, Ibrahimovic? Dwaj pierwsi razem dostają 10mln rocznie. Ja się pytam za co? A 12mln rocznie dla Ibry to jest absurd. Nie trzeba pisać dlaczego. Trzeba postawić na młodych: Santon, Acquafresca, Caldirola, Balotelli a darmozjadów i emerytów takich jak Figo, Vieira, Crespo i przede wszystkim Adriano wywalić na zbity pysk. Nic nie dają drużynie a pozbawiają klub ogromnych pieniędzy.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Nen »

Fakt, że trzeba przerobić zespół. Najlepsi byliby tu gracze o ogromnych umiejętnościach, a niezbyt znanych nazwiskach. Ibry nie nazwałbym darmozjadem, ale jego pensja to faktycznie gruuba przesada.  Natomiast Vieira i Adriano to 10 mln w błoto rocznie.
God protect me
yoda79
Posty: 697
Rejestracja: 12 mar 2009, 09:11

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: yoda79 »

Zgadzam się całkowicie z przedmówcami. A wracając do Adriano - jego sprawa ma tez trochę wymiar psychologiczny - np. Mario (który jak widac łatwego charakteru nie ma) czy ktoś inny powie - skoro jemu wolno to czemu nie mi? To jest rozwalanie morale drużyny.
A czy Ty już zebrałeś pieniądze na wyjazd do Mediolanu??
Minister
Posty: 1728
Rejestracja: 16 lut 2008, 17:43
Lokalizacja: Giuseppe Meazza

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Minister »

Murinho  podważy swój autorytet dopiero jak pozwoli Adriano  zostać(w co wątpię) więc  nie przesadzaj z tymi ,,moralami''.Bądźmy dobrej myśli:)
"Gdy padnie tolerancji mur
i przejrzą na oczy Rodacy.
pedofilom na szyję sznur!
a geje do obozów pracy!"
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Nen »

Adriano zapowiedział, że kończy karierę i całe szczęście.
God protect me
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Chuchu »

Nen pisze: Adriano zapowiedział, że kończy karierę i całe szczęście.
Brazylijskie media to zapowiedziały, nie sam Adriano :roll: Narazie w to nie wierzę, chyba że powie to w oficjalnym wywiadzie
hutnik2
Posty: 44
Rejestracja: 1 paź 2008, 22:42

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: hutnik2 »

yoda79 pisze: I dlatego m.in. Inter jest w 2 lidze europejskiej. Pokażcie mi inny klub (znany, nieznany) który by na to przyzwolil? Nawet w Polsce (Elton w Legii, Mijailović w Wiśle) imprezowicze ponosili większe konsekwencje. A w Interze pod tym względem żenada... Kompletne dno.
PS Adriano wyjazd z Interu!!!
Il Capitano pisze: W meczu z Manchesterem tylko Julio Cesar, Samuel, Cambiasso i Zanetti zagrali na miarę swoich umiejętności. A Vieira, Adriano, Ibrahimovic? Dwaj pierwsi razem dostają 10mln rocznie. Ja się pytam za co? A 12mln rocznie dla Ibry to jest absurd. Nie trzeba pisać dlaczego. Trzeba postawić na młodych: Santon, Acquafresca, Caldirola, Balotelli a darmozjadów i emerytów takich jak Figo, Vieira, Crespo i przede wszystkim Adriano wywalić na zbity pysk. Nic nie dają drużynie a pozbawiają klub ogromnych pieniędzy.
Brawo, podpisuje sie obiema rekami. Co do pensji Ibry to tez zgoda, 12mln to jest kpina. Rozrzutnosc Morattiego przechodzi jakiekolwiek pojecie...
kachol
Posty: 596
Rejestracja: 5 mar 2009, 21:14

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: kachol »

Wczoraj słyszałem plotkę, że Adriano został znaleziony na jakiejś mecie zanim zdecydował się na powrót (oczywiście podobno był zaćpany od kilku dni). Podkreślam, że to plotka, do tego usłyszana od kumpla, który raczej z Interem nie sympatyzuje:). Ogólnie jest mi trochę żal Adriano, ale uważam, że powinien opuścić nasz klub, bo nie będzie z niego pożytku. Rozumiem, że facet ma problemy z sobą, z otoczeniem, z kobietami i całą resztą, ale to go wcale nie usprawiedliwia w swoim postępowaniu. Jeżeli sobie nie radzi to może nie wiem niech wynajmie psychoterapeute, przecież teraz każda gwiazda ma swoją, może dzięki temu będzie mniej świrował. Ogólnie jeżeli ktoś nie potrafi sobie poradzić z samym sobą to nie ma miejsca dla niego w wielkich klubach, szczególnie jeśli nie wnosi właściwie nic do gry.
morgothbauglir
Posty: 301
Rejestracja: 7 mar 2009, 23:57
Lokalizacja: Kielce Ślv

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: morgothbauglir »

hutnik2 pisze: Co do pensji Ibry to tez zgoda, 12mln to jest kpina. Rozrzutnosc Morattiego przechodzi jakiekolwiek pojecie...
Morratiemu kupowanie ciuchów w lumpeksie na razie nie grozi. 12 mln euro (ja słyszałem osobiście o kwocie 11 mln, ale to drobna różnica) to z całą pewnością kwota pokaźna, ale stara się na nią zasłóżyć. Zgoda, jest najlepiej zarabiającym piłkarzem świata, ale i jednym z najlepszych. Przynajmniej nie ucieknie za kasą :P
Kupię plakaty Interu, pisać gg 8272525!
Chuchu
Posty: 2207
Rejestracja: 28 sie 2006, 09:46
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Chuchu »

Mnóstwo na Świecie jest zawodników, którzy harują niewiarygodnie ale nie odnoszą znaczącego sukcesu w futbolu. Adriano natomiast posiada przeogromny talent, a zmarnował go bezlitośnie. Za 10 lat spojrzy wstecz swojego życia i uświadomi sobie jak wielkim piłkarzem mógł być :roll: Ciekawe, czy Moratti nadal będzie go niańczyć i jak Adriemu znowu się zachce grać w piłkę to go przyjmie spowrotem do Interu. Mam nadzieję, że tak nie będzie. Byłem jedną z malejącej grupy osób, które w niego wierzą ale już mam go szczerze dość :roll:
Adriano Powrócił
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2009, 21:59
Lokalizacja: Polska

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Adriano Powrócił »

Adriano powróci gdy się odrodzi w Brazylii
Adriano wymiata kto w to nie wierzy niech uwierzy bo to jest czysta prawda !!
Adriano Powrócił
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwie 2009, 21:59
Lokalizacja: Polska

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Adriano Powrócił »

Tylko pewnie w Interze już skończony ;(


Tak na przyszłość - staraj się używać funkcji "Modyfikuj" zamiast pisać 2 posty pod sobą w ciągu minuty /// Chuchu
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2009, 22:23 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.
Adriano wymiata kto w to nie wierzy niech uwierzy bo to jest czysta prawda !!
Fanatyczny
Posty: 152
Rejestracja: 23 cze 2007, 11:52
Lokalizacja: Niebieska strona Mediolanu

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Fanatyczny »

Adriano Powrócił pisze: Adriano powróci gdy się odrodzi w Brazylii
Powaznie? Nie ma co... Adriano sie tyle razy odradzal, ze feniks nie ma czego szukac w tej dziedzinie :)
"Dlaczego nie całuję koszulki Interu? Najpierw trzeba coś wygrać, by zasłużyć na uznanie tych, którzy pomagają mi w tej przygodzie." -  Eto'o.
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Nen »

Adriano Powrócił pisze: Adriano powróci gdy się odrodzi w Brazylii
Tego już też próbował i nie wyszło...
God protect me
Baszczu
Posty: 535
Rejestracja: 25 sie 2006, 14:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Baszczu »

Odetnij jaszczurce ogon, odrośnie.

W mojej opinii Adriano skończył się, gdy stracił ojca. Na początku tego nie odczuwał, może nie do końca uświadamiał sobie jak wielką stratę poniósł, jak wiele z jego życia momentalnie zniknęło. Jakbym miał przyrównać Adriano do świata FMa, to w oczy by się rzucały fenomenalne atrybuty fizyczne i techniczne, z kolei psychika to same 1.

Efekt Matusiaka...
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Adriano_forever »

To czyli odejdzie za darmo
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Adriano_forever
Posty: 1280
Rejestracja: 18 mar 2009, 20:57
Lokalizacja: Krasnystaw mlekiem płynący

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Adriano_forever »

Adriano na zawsze pozostanie w naszych sercach. Koszulka Interu z numerem 10 zawsze będzie mi sie z nim kojarzyła. Był świetnym zawodnikiem i mam nadzieje że jak poradzi sobie z tymi problemami że znów stanie sie jednym z najlepszych wierze w niego i bede czekał na wiadomość że "Adriano wraca do futbolu". Nie zapomnimy o tobie. Powodzenia
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2009, 21:13 przez Adriano_forever, łącznie zmieniany 1 raz.
Lepiej jest być pokonanym niż być fanem Milanu. - Nicola Berti
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Shady »

Adriano_forever pisze: Adriano na zawsze pozostanie w naszych sercach. Koszulka Interu z numerem 10 zawsze będzie mi sie z nim kojarzyła. Był świetnym zawodnikiem i mam nadzieje że jak poradzi sobie z tymi problemami że znów stanie sie jednym z najlepszych wierze w niego i bede czekał na wiadomość że "Adriano wraca do fudbolu". Nie zapomnimy o tobie. Powodzenia
Ty sobie jaja robisz?
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Mora »

Shady -jesteś człowiekiem małej wiary.Il Alcoholico Adriano będzie jeszcze lepszy od Maradony.Jego sława przyćmi najwybitniejszych piłkarzy wszechczsów ,on tylko potrzebuje jeszcze trochę czasu ,aby pokazać na co go tak naprawdę stać.Kariera El Żula jeszcze się nie skończyła ,ona dopiero się zacznie ,musimy tylko w to uwierzyć :!:

Tak, ja sobie robie jaja
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
Nen
Posty: 1387
Rejestracja: 30 wrz 2006, 09:59
Lokalizacja: Droga Mleczna

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: Nen »

W Brazylii może jeszcze sie odrodzi za rok za dwa, tylko... co nam do tego ?
God protect me
SlimShady
Posty: 94
Rejestracja: 8 lis 2008, 17:31
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: SlimShady »

Idealnym miejscem dla Adriano było by Manchester City, tam nie mają żadnego dobrego drugiego napastnika, a wiec dostanie super kontrakt i będzie imprezował ze swoim najlepszym kumplem Robinho, który jest tam bogiem i na wszystko mu pozwalają ponoć, a nasz Imperatore w piciu na czas po paru latach szejków doprowadzi do bankructwa.
Per me c\\\\\\\'e solo l\\\\\\\'Inter, a me che sono innamorato
ksiazewi
Posty: 66
Rejestracja: 26 sie 2006, 14:02
Lokalizacja: Kraków

Odp: Adriano , zawodzi ?

Post autor: ksiazewi »

Ja to się zastanawiam czemu ten temat jeszcze istnieje :?: Powinno się go zamknąć jak na każdym innym forum, gdzie po rozwiązaniu problemu temat jest zamykany ;-)
"Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia."
ODPOWIEDZ