Dejan Stankovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Luke
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2005, 21:14
Lokalizacja: Kraków

Dejan Stankovic

Post autor: Luke »

Dla mnie Stankovic to bardzo dobrey zawodnik a w tym sezonie gral wspaniale przynajmniej dla ,mne to on zdobytwal bardzo wazne bramki i przede wszysykim ladne to on czesto asystowal naleza mu sie duze brawa za ten sezon jak malo komu
Luke :D
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Dejan Stankovic

Post autor: Szycha »

Z postem do góry zgadzam się w 200 % :!: :!: :!: Naprawde w tym sezonie Dejan grał jak z nut. Szczerze mogę wam powiedzieć, że w sondzie na najlepszego gracza w sezonie dałem głos właśnie na niego.
Luke
Posty: 3
Rejestracja: 9 wrz 2005, 21:14
Lokalizacja: Kraków

Dejan Stankovic

Post autor: Luke »

michu zgadzam sie ten oddalem glos na niego poza tym bardzo go lubie i bede sie cieszyl jak zostanie a zreszta to chyba on wymiatal jako rozgrywajacy 2 lata temyu jesli dohrze pamietam
Luke :D
Maciek(superofca)
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2006, 23:02
Lokalizacja: Sopot

Dejan Stankovic

Post autor: Maciek(superofca) »

Stankovic jest najpewniejszym pilkarzem w skladzie. Do tego bardzo wszechstronnym.
Internista17
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2006, 21:02
Lokalizacja: Kluczkowo

Dejan Stankovic

Post autor: Internista17 »

Oj,boję się o forme Stankowica po tym co pokazał na Mundialu.Komentatorzy skupiali sie na nim,a kibice wybierali najwiekszym rozczarowaniem meczu
W MOIM SERCU STALE
INTERNAZIONALE!!!
Jarek_FCI
Posty: 371
Rejestracja: 11 lut 2006, 21:50

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jarek_FCI »

Jeśłi będzie słabo grał to mamy dobrych zmienników Solari i Maxwell.
interfane
Posty: 68
Rejestracja: 28 lip 2006, 17:17

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: interfane »

No tak ale to poprzedni sezon a teraz Dejan musi saię skupić nad tym i myślę że będzie w formie choć na mundialu nie błyszczał ale w klubie grał bardzo dobrze a wielu piłkarzy gra słabo w reprezentacji a dobrze w klubie i na odwrót.
Woo-cash
Posty: 1806
Rejestracja: 1 gru 2005, 18:39
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Woo-cash »

No i Dejan znow pokazuje nam w tym sezonie ze jest kluczowym graczem Interu a dokladnie drugiej linii. Nigdy jakos nie bylem zbytnio przekonany do niego. Ale tak jak w tym sezonie zaczal mnie bardzo pozytywnie zaskakiwac. A na dodatek te wspaniale bramki jakie strzela rywala po prostu miodzio :D Dejan oby tak dalej !! :D
"Człowiek jest wszechświatem samym  w sobie" - Bob Marley
Heltinho
Posty: 12
Rejestracja: 29 paź 2006, 20:37
Lokalizacja: Mogilno

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Heltinho »

po tym co Dejan pokazuje w ostatnich kolejkach to chyle przed nim czoła :brawo: :szal:
stanic5

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: stanic5 »

Stankovic w obecnym sezonie gra najlepsze mecze od kiedy przyszedł do nas.
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Imrahil »

Jak dla mnie troche za szybko zeby przezwac go liderem,chociaz jego forma jest naprawde imponujaca.A jesli pociagnie tak caly sezon,moze zostac najlepszym zawodnikiem SerieA,ale to juz chyba tylko marzenia...zobaczymy. :szal:
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
ERNRUD
Posty: 9
Rejestracja: 21 kwie 2006, 19:53
Lokalizacja: Radosmko
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: ERNRUD »

Jak tak dalej pójdzie to Dejan dostanie złotą piłkę. Trzymajmy kciuki!
Gvardia la victoria!
Ledra squadra di milano!
Fc Internazionale!
wieprz
Posty: 8
Rejestracja: 6 paź 2006, 17:53

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: wieprz »

DEJAN oby tak dalej
Obrazek[br] Krótka nic nie wnosząca wypowiedź. Następnym razem poziom ostrzeżenia zostanie podniesiony do 2.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2006, 13:35 przez Gaszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Stankovic_Maestro
Posty: 3
Rejestracja: 24 lis 2006, 21:16

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Stankovic_Maestro »

moim ulubionym pilkarzem ogolnie jest Stanko ale glos oddalem na Julio Ricardo
mikruzzo87
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2008, 18:26
Lokalizacja: Rybnik

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: mikruzzo87 »

STANKOVIC jest swietnym zawodnikiem dysponujacym dobrym uderzeniem z dystansu... i nie pisze tak dlatego ze jest moim ulubionym zawodnikiem ale dlatego ze jest bardzo wartosciowym zawodnikiem w kazdym spotkaniu ktorym gra bardzo pomaga interowi (chodz czasem i on ma slabsze dni) nie zamienil bym go na nikogo innego!
scudetto:1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007

coppa italia:1939, 1978, 1982, 2005, 2006

champions league:1964, 1965

UEFA:1991, 1994, 1998
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: RoB »

Ta, jest wprost zajebisty. W tym sezonie normalnie nie ma sobie równych.
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: MiRas. »

w kazdym spotkaniu ktorym gra bardzo pomaga interowi (chodz czasem i on ma slabsze dni)
... a wczoraj to nam zajebiście pomógł. Inaczej bym określił czas w Twoim wychwalaniu Stankovicia... nie liczyłbym go w dniach, a w miesiącach, ale jak ktoś woli dodawać sobie duże liczby to cóż...
Ostatnio zmieniony 20 lut 2008, 17:24 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Matrix23
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:06
Lokalizacja: Devils Island

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Matrix23 »

Wczoraj Mancio mógłby za Stankovica Maniche'a wprowadzić, to co robił Stanko w głowie się nie mieści. Skoro wrócił po tak ciężkiej kontuzji to czemu Mancini wypuścił go od początku?
Metal thrashing mad
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Dzonyy »

Deki jest cieniem zawodnika z zeszłego sezonu ale mam nadzieje że forma mu wróci!
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
Seba
Posty: 1459
Rejestracja: 29 sie 2006, 19:53

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Seba »

Ja za Dekim nigdy nie przepadalem, a teraz to juz mam go dosyc. Jak widze co on wyprawia z piłką to płakać sie chce. Non stop wyjazdy na pałe do przodu. O ile w poprzednich sezonach potrafil jeszcze wrzucic, udeżyc ladnie z dystansu, to w tym nie wychodzi mu kompletnie nic.
Obrazek
Imrahil
Posty: 1141
Rejestracja: 13 wrz 2005, 08:22
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Imrahil »

Dejan w tym sezonie gra tak,jakby nie wiedzial co robic.Ogladajac go w meczach mam wrazenie,ze koles przez 90m szuka swojej pozycji na boisku.
StarCraft user \"czcij Zerga swego-niezniszczalnego\" [=
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Endru »

powinien odejsc juz nic wiecej nie pokaze w Interze szczyt formy mial w tamtym sezonie STANKOVIC twoj czas minal
ferii
Posty: 436
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:54
Lokalizacja: Rzeszów

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: ferii »

jestem tego samego zdania :D myslę że to już koniec Dejana :/
FORZA INTER !!!!!!!!!!!!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

powinien odejsc juz nic wiecej nie pokaze w Interze szczyt formy mial w tamtym sezonie STANKOVIC twoj czas minal
ferii pisze: jestem tego samego zdania :D myslę że to już koniec Dejana :/
o kur... ;/ ludzie skąd wy się bierzecie ?! jaki koniec Dejana ?! przecież on 30 lat jeszcze nawet nie ma ! a to, że teraz jest targan kontuzjami i nie może dojśc do formy nic nie znaczy, a poza tym wcale takiej tragedii nie gra. Takie samo zrzędzenie po słabszym meczu jak było z Cordobą po kilku błędach.
Obrazek
Endru
Posty: 272
Rejestracja: 4 lis 2007, 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Endru »

no we wrześniu skończy juz 30 lat ...moim zdaniem zawsze był ulubiencem Manciniego i tylko dlatego Mancini stawia na niego nie patrząc na jego forme ktora jest w obecnym sezonie tragiczna i nie ma co go bronić bo moim zdaniem nie jest to piłkarz ktory by pokazal w Interze jeszcze cos wielkiego..
Jeremy
Posty: 518
Rejestracja: 23 gru 2007, 17:35

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Jeremy »

Poprzedni sezon mial wg mnieswietny ale w tym to juz kompletna tragedia. ALe mysle ze gdyby nie kontuzja Stanko z meczu z Palermo to Deki gralby o wiele lepiej bo do meczu na Sycylii gral calkiem niezle.
Sig by Kropasz :) Thx
Obrazek    
"Zawsze mówiłem, że moi piłkarze są najlepsi na Świecie. Było tak gdy trenowałem mniejsze kluby, Porto, Chelsea, a teraz najlepszymi są dla mnie Ci z Interu" - Jose Mourinho.
Ojciec
Posty: 75
Rejestracja: 14 kwie 2008, 08:57
Lokalizacja: Konin

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Ojciec »

Niestety prawde mowiac deki ostatnio zawodzi i to na calej lini , ale coz moze wkrotce wroci forma
"I don't give a fuck
They done push me to the limit the more I live
I might blow up any minute, did it again"
Corredo
Posty: 250
Rejestracja: 26 sie 2006, 13:13
Lokalizacja: Września

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Corredo »

We wczorajszym meczu z Fiorentiną gra Stanko była już lepsza, niż ta którą prezentował przez prawie cały sezon. Ładnie wrzucał piłki w pole karne i było go już widać na boisku. Mam nadzieję, że zostanie z nami na następny sezon, nawet gdybyśmy się pożegnali z Mancinim(czego bym nie chcial). Był to jego słaby sezon, ale następny napewno będzie lepszy. Mam taką nadzieję! :P
Wasiel InterFC
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2007, 17:48
Lokalizacja: Karsk

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Wasiel InterFC »

Takze chcialbym zeby Deki zostal na nastepny sezon, musze sie jednak zgodzic, ze w tym Serb gra poprostu słabo;/ Napewno trzeba wzmocnic linie pomocy bardziej kreatywnymi zawodnikami, niemniej jednak chciałbym aby Stankovic został;D
Inter per sempre. Inter eterno amore.
Paliuka
Posty: 52
Rejestracja: 12 cze 2007, 11:06

Odp: Dejan Stankovic

Post autor: Paliuka »

oby w nastepnym sezonie wrócił do formy bo jesli nie to tylko moze blokowac miejsce w pierwszej 11 i na marne moga pojsc zakupy letnie o ile jakies beda.
ODPOWIEDZ