Dejan Stankovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
Klinsi64

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Klinsi64 »

szacunek za te lata w Interze oczywiscie mu się należy,z drugiej strony czy on okazał szacunek kibicom w ostatnim czasie?
był w koszmarnej formie mimo to zachowywał się tak jakby grał sezon życia,strojąc fochy i rzucając głupie usmieszki gdy coś nie szło po jego myśli,zamiast pogodzić się z tym że jego bogata kariera dobiega końca...
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dejan Stankovic

Post autor: anett »

No cóż... trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść i to chyba odpowiedni moment. Szkoda, że po ostatnich występach pozostawi pewien niesmak i brak zadowolenia z jego gry. Jednak trzeba pamiętać jego ładne bramki. Mimo wszystko zrobił wiele dla Interu i za to należy mu podziękować. Powodzenia Dejan!
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

Klinsi64 pisze:szacunek za te lata w Interze oczywiscie mu się należy,z drugiej strony czy on okazał szacunek kibicom w ostatnim czasie?
był w koszmarnej formie mimo to zachowywał się tak jakby grał sezon życia,strojąc fochy i rzucając głupie usmieszki gdy coś nie szło po jego myśli,zamiast pogodzić się z tym że jego bogata kariera dobiega końca...

większych głupot dawno nie czytałem. Milcz, jak masz takie farmazony wypisywać.

Jeśli to prawda (nie wiadomo czy w ogóle Dejan prowadzi ten fanpage), to dziękuję Deki za te 8 lat gry i wiele pięknych chwil, dzięki którym my, kibice Interu mieliśmy dużo powodów do radości.

Szkoda trochę, że przez kontuzje Dejan znacznie obniżył loty. Tak czy siak żegnamy wielkiego zawodnika.

Obrazek
Kebo
Posty: 357
Rejestracja: 6 lut 2011, 11:15
Lokalizacja: Lubań/Wrocław

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kebo »

ukłony ode mnie Dejan, ale Twój czas w Interze się skończył, to dobrze, że zdecydowałeś się odejść Grazie Dejan!
Klinsi64

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu pisze:
Klinsi64 pisze:szacunek za te lata w Interze oczywiscie mu się należy,z drugiej strony czy on okazał szacunek kibicom w ostatnim czasie?
był w koszmarnej formie mimo to zachowywał się tak jakby grał sezon życia,strojąc fochy i rzucając głupie usmieszki gdy coś nie szło po jego myśli,zamiast pogodzić się z tym że jego bogata kariera dobiega końca...

większych głupot dawno nie czytałem. Milcz, jak masz takie farmazony wypisywać.

Jeśli to prawda (nie wiadomo czy w ogóle Dejan prowadzi ten fanpage), to dziękuję Deki za te 8 lat gry i wiele pięknych chwil, dzięki którym my, kibice Interu mieliśmy dużo powodów do radości.

Szkoda trochę, że przez kontuzje Dejan znacznie obniżył loty. Tak czy siak żegnamy wielkiego zawodnika.
ja Ciebie również pozdrawiam :) miłego dnia :)
Don_Balon
Posty: 438
Rejestracja: 7 lis 2007, 21:54
Lokalizacja: Szemud

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Don_Balon »

Widze, że fb już całkiem rządzi światem... teraz Julio zapowiedział odejście.

Spisek? masowy włam na konta? vs dziadkowie zmądrzeli? Moratti się ogarnął?
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

oby się to sprawdziło...
Granat105
Posty: 13
Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:07

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Granat105 »

Hmm no zobaczymy jak będzie, czy to plota czy prawdziwa informacja. Mimo wszystko dzięki za te wspaniałe lata i piękne bramki w barwach Interu Dejan ;)
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: MiRas. »

No i Dejan Stanković odchodzi z Interu Mediolan. Mimo, ze przez ostatnie 2 lata momentami doprowadzał mnie do szału tak teraz jest mi trochę szkoda jego odejścia, ale trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i do Dejana właśnie to dotarło. Pamiętam jak cieszyłem się, gdy przychodził. Nie zapomnimy nigdy tych goli strzelonych Milanowi, tej bramki z Schalke i wielu, wielu innych momentów. Wielki podziękowania Stanko, za zdrowie i serce zostawione na boisku!

Mam wielką nadzieję, że kiedyś wrócisz do Interu w roli działacza.
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

List pożegnalny dejana. Tym razem to już nie fejk na jaki nabrała się 80% populacja fanów Interu. Co tu dużo mówić, dziękujemy Dejan. Za wszystko.
Obrazek
Ajj, łezka w oku się kręci... Następni będą Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti... Kończy się pewna epoka...
IlCapitano

Re: Dejan Stankovic

Post autor: IlCapitano »

Nareszcie nie będzie traktowany jak piąte koło u wozu, ale jako legenda. Dzięki za wszystko Dejan!

http://www.inter.it/img/185914-800.jpg
Piekarz
Posty: 2013
Rejestracja: 1 sie 2007, 12:56

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Piekarz »

Kubuś:) pisze: Ajj, łezka w oku się kręci... Następni będą Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti... Kończy się pewna epoka...
Nie no, błagam, nie w jednym rzędzie...
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Kubus »

Piekarz pisze:
Kubuś:) pisze: Ajj, łezka w oku się kręci... Następni będą Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti... Kończy się pewna epoka...
Nie no, błagam, nie w jednym rzędzie...
Sorry :-D miało być tak Cambiasso, Chivu, Samuel i Zanetti
Mora
Posty: 2586
Rejestracja: 7 gru 2006, 22:35
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Mora »

Dziękuję Deki za walkę, zaangażowanie, wierność...To odpowiedni moment, żeby odejść...Mam nadzieję, że pozostaniesz częścią niebiesko-czarnej rodziny poza boiskiem jak Figo czy Cordoba.

I dzięki za tego gola...Niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju:

http://www.youtube.com/watch?v=pw1RFeGTtdY
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...
AlwaysRemember
Posty: 1467
Rejestracja: 4 lis 2009, 21:31
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dejan Stankovic

Post autor: AlwaysRemember »

Grazie Dejan. Derby bez Ciebie już nie będą takie same. Zresztą...będzie Cię brakowało. Dejan to był jednak symbol Interu, podobnie jak jest nim Zanetti.
Matteo
Posty: 128
Rejestracja: 31 mar 2006, 17:45
Lokalizacja: Racibórz

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Matteo »

Dejan szacunek za to że wiesz kiedy ze sceny zejść :hold: Byłeś świetny ale kariera nie trwa wiecznie więc powodzenia na Twej piłkarskiej ostatniej prostej...
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Piter »

No nie wyrabiam, płakać mi się chce, tak go wypychaliśmy a gdy podjął właściwą decyzję to zamiast radości jest płacz i łzy.
Według mnie Dejan chciał jeszcze wrócić do formy, nie był w klubie dla kasy tylko chciał grać na wysokim poziomie i gdy zdał sobie sprawę, że to koniec postanowił odejść, szkoda, że nie w wielkim stylu.W meczu Inter-CFC podejrzewam, że Dejan będzie kapitanem i wspaniale pożegnamy Drago !!!!
jacodj
Posty: 118
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:59
Lokalizacja: polska

Re: Dejan Stankovic

Post autor: jacodj »

DZIEKI DEKI ZA WSZYSTKO A W SZCZEGÓLNOSCI ZA BRAMKI KLASY SWIATOWEJ !
miniu86
Posty: 2877
Rejestracja: 25 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dejan Stankovic

Post autor: miniu86 »

Wielki szacunek Deki. Dzięki za te wszystkie lata i serce wkładane w każdy mecz. Powodzenia.
hQ
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2008, 16:28
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: hQ »

Dobrze, że odszedł bo kolejnego sezonu gdzie blokuje miejsce młodym grajkom bym chyba nie wytrzymał psychicznie. Jeszcze tylko jakby rumuńska perła od nas odeszła to w ogóle byłbym wniebowzięty. Niemniej jednak trzeba Dejanowi podziękować za lata, w których reprezentował całym sercem Inter z mniejszym lub większym powodzeniem oraz za jego bramki, które w większości były fantastycznej urody.
tomiko85
Posty: 298
Rejestracja: 25 maja 2010, 20:02

Re: Dejan Stankovic

Post autor: tomiko85 »

Dzięki Dejan !
pewny
Posty: 1093
Rejestracja: 4 kwie 2011, 14:15

Re: Dejan Stankovic

Post autor: pewny »

najbardziej utkwiła mi ta bramka, gol marzenie :)

www.youtube.com/watch?v=tz1tdIvntmw
... i tak od 1997 roku... FORZA INTER
Obrazek
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

Dejan ma podobno propozycję objęcia funkcji prezesa Red Star Belgrad
ODPOWIEDZ