Dejan Stankovic

Rozmowy o historycznych dokonaniach drużyny, legendarnych zawodnikach oraz tematy chwilowo nieaktualne
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Dejan Stankovic

Post autor: sinisza »

wiecie co... on ostatnio naprawde nic nie gra. To nie ze mecz mu nie wyszedl.. to juz ktorys mecz z rzedu jaki widze i Dechi nic a nic . Wogole go nie widac.. tyle co jak pilkarze wbiegaja na boisko i czytaja nazwiska.
Moze to tylko spadek formy ktory trwa dlugo a moze poprpstu .. no nie idzie mu. Pamietacie jak w Lazio gral ?? I do tego strzelal bramki. W Interze ile strzelil ? w tym sezionie chyba jedna tak ? No to troche cienko . Nikt od niego nie wymaga zeby strzelal.... ale chociaz skoro juz gra w tym pierwszym skladzie t niech gra a nie plata sie po boisku.

Kogo byscie wystawili na jego miejsce ? A moze byscie jednak dalej go wystawiali ?
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
buldog

Dejan Stankovic

Post autor: buldog »

ja bym sprobowal zagrac : VDM, Karagunisem, Cambiaso i Veronem w srodku pola w najblizszym meczu. Veronowi i Stankovi dalbym odpoczac.
Winiar
Posty: 289
Rejestracja: 14 mar 2004, 20:19
Lokalizacja: Bydgoszcz

Dejan Stankovic

Post autor: Winiar »

Wydaje mi się, że w tym sezoniue strzelił 2 a moze nawet i 3, ale nie jestem pewien. Jedna na pewno w el. LM. Co do sqadu niech za niego zacznie grać Karagounis, a Deki sobie torche odpocznie... może za niedługo forma wróci i znoof będzie wymiatał. Mam nadzieje, ze nie bedzie to kolejny piłkarz którego niedługo sprzedamy, a on zacznie wymiatać.
Przemek

Dejan Stankovic

Post autor: Przemek »

No faktycznie czasami gra zdecydowanie ponizej oczekaiwan jak prawie kazdy piłkarz co przechodzi do Interu...nie ma za duzo wyboru na lewą flanke..moze recoba jak bedzie zdrowy ..nie wiem .WIEM ze trzeba Van der Varta kupic :D
lucky_alex
Posty: 17
Rejestracja: 15 kwie 2004, 21:32
Lokalizacja: Aleksandrów

Dejan Stankovic

Post autor: lucky_alex »

w meczu z Bologną jak wiemy Deki sobie odpocznie...w spotkaniu z Milanem zapewne dostanie jeszcze szanse, ale jeśli jej nie wykorzysta to oczywiście Kara powinien wskoczyć na jego miejsce...
"That's not simple that's lucky_alex"
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Dejan Stankovic

Post autor: MiRas. »

Uwielbiam Stankovicia, ale trzeba przyznać, że gra on teraz beznadziejnie słabo i lepiej by było, gdybyu zamaist niego grał Karagounis lub Emre...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Arkir

Dejan Stankovic

Post autor: Arkir »

Raczej Karagunis, VDM powinnien więcej grać. Dejana bardzo lubie, ale coś mu teraz jak wszyscy napisali nie idzie. Wydaje mi się, że w przyszłym sezonie powinnien ktoś przybyć do Interu iwzmocnić linie pomocy.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Dejan Stankovic

Post autor: Szycha »

Dejan miał świetny początek sezonu, ale od kilku tygodni jest fatalnie 80 Być może związane to jest z tym, że Mancio stawia go na lewej pomocy, a Dejan nie lubi za bardzo tam grać :| Oby Dejan się obudził :!:
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Dejan Stankovic

Post autor: Bart »

Napewno Stankovic nie gra tak, jakbyśmy tego od niego oczekiwali i jak przyzwyczaił nas przez pierwszy rok swojej gry w Interze. Niby można to usprawiedliwić grą nie na swojej optymalnej pozycji, ale przecież na początku sezonu Kily był kontuzjowany, więc Deki grał na lewej pomocy jeszcze częściej. Wtedy był w świetnej formie, strzelił do listopada 5 bramek i na tym poprzestał. Od początku tego roku gra o wiele słabiej, jest często niewidoczny, ale zdarzają się mu przebłyski i zalicza sporo asyst. Nie wiem, dlaczego gra tak, a nie inaczej, ale chyba prawdziwie osądzić by go można było, gdyby grał na środku pomocy. Niestety, preferowane ustawienie Manciniego jest takie, a nie inne i to być może dlatego tylu pomocników gra w tym sezonie przeciętnie. Jednak wszyscy wiemy, ze Serb jest piłkarzem nieprzeciętnym i jeszcze w tym sezonie będziemy mieli od niego sporo pożytku.
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Dejan Stankovic

Post autor: mati »

Cały problem, polega na tym, że jak na początku sezonu Deki grał na środku szło mu znakomicie, potem jak Veron zajął jego miejsce i zepchnął go na lewą radzi sobie znacznie gorzej... poprostu on musi grac z Cambiasso na środku, nie ma innej możliwości, na prawej widze VdM, a na lewej z kolei Verona, który napewno znowu straci wiele ze swoich umiejętności, ale jeżeli udałoby sie kupić Maxwella, to on mógłby dublowac pozycję Verona, natomiast Juan mógłby schodzić do środka, a w razie czego Maxwella mógłby zastąpić Cordoba na lewej gdyby szedł kontrakat... widzicie jak to się ładnie składa wszystko w jedno... wystarczy tylko mieć zawodnika typu Maxwell czy Evra :|
Slepy
Posty: 824
Rejestracja: 8 sie 2004, 10:45
Lokalizacja: Poznań

Dejan Stankovic

Post autor: Slepy »

O tym samym myslalem. Nie mamy ofensywnie usposobionego lewego obroncy, który mógłby spełniaiać rolę skrzydłowego, gdy nasz nominalnie lewo skrzydłowy Deki schodziłby na swoja ulubioną pozycje srodkowego.... .
Wtedy, milibysmy 2 skrzydłowych dwoch AMC i 2 napastnikow, co znacznie zwiekszyloby sile ognia naszej druzyny. Podczas kontraataku cambiasso uzupełniałby linie obrony po obroncy - skrzydłowym.
Przemek

Dejan Stankovic

Post autor: Przemek »

W sumie ja sobie nie wyobrazam Kare na lewje flance... to tak jak kose na prawej stronie.Lepiej by Emre grał albo nawet recoba a Kara powinien grac na prawej w podstawowej 11 !!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Dejan Stankovic

Post autor: mati »

dokładnie slepy, zapomniałem jeszcze o świetnym Cambiasso... :P to co ten człowiek potrafi to przechodzi ostatnio pojęcie... wszedzie go widać, w pomocy w obronie, a nawet bramki strzela :wink: jedyny zawodnik, który zaskoczył mnie w tym sezonie na plus... potrzeba nam takich więcej - młodych, tanich, skromnych, pracowitych
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Dejan Stankovic

Post autor: MiRas. »

Cambiasso to piłkarz, który pasuje do Serie A :) ZaskaQje mnie in plus... pierwsyz mecz w Interze (z Basel) miał tragiczny, myślałem, że to piłakrz - niewypal, a tymczasem miła niespodzianka. To zawodnik na kilka dobrych lat...
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Dejan Stankovic

Post autor: Szycha »

I pomyśleć, że real go nam dał za darmo :lol: Ciekawe dlaczego może oni nie widzieli jego talentu. Albo po prostu Hiszpania to nie jego podwórko :wink:
Ljarro
Posty: 2506
Rejestracja: 18 sty 2004, 13:12
Lokalizacja: Lublin

Dejan Stankovic

Post autor: Ljarro »

A teraz pomysl @Michu ilu graczy oddał Inter, bo nie poznał się na ich talencie...
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Dejan Stankovic

Post autor: mati »

Realowi potrzebne są gwiazdy... które udzielają mnóstwa wywiadów, są kontrowersyjne, co jakiś czas są powodem skandali, ich koszulki sie świetnie sprzedają, Cambiasso NIE zalicza się do takich ludzi, z tego co zauważyłem, jest uprzejmy i skromny, dla takich "zwykłych" ludzi w takich klubach jak Real nie mam miejsca... natomiast powinno byc to mneisce u nas, bo naprawde z takich zawodników można stworzyc dobrą drużyne, która nie rozpadnie się przez długi czas
P!Otrek

Dejan Stankovic

Post autor: P!Otrek »

Real Nam go oddał bo Cambiasso nie jest gwiazdą, tylko "mrówką", a oni przecież takich nie potrzebują :wink: Mają przecież Zidane, Figo itp :lol: Ten transfer można porównać z transferem Makelele do Chelsea...
I Makelele, i Cambiasso to gracze grający mało efektownie... Grają jednak baaardzo efektywnie... Sprzedali ich, a teraz płaczą, bo nie liczą się jush w walce o Ligę Mistrzów, a w Primera Division tesh nie idzie im najlepiej... Podsumowując : zarząd Królewskich jest gorszy od Naszego :smile:


A co do Dekiego...
Pamiętam Go za czasów kiedy do Nas przyszedł... Obok Adriano w każdym meczu był najlepszym zawodnikiem Interu... No ale wtedy grał na swojej ulubionej pozycji... Szkoda że teraz z konieczności jest wystawiany na lewej pomocy... VDM - Cambiasso - Stankovic - Veron... Tak właśnie widziałbym Naszą pomoc... Ewentualnie na lewą Recobę... VDM musi grać ! Zobaczymy co wykombinuje Nasz wszechmocny trener i jaki skład wystawi na derby... Co do meczu : gdybyśmy strzelili szybko bramkę (tj. w meczu z Bolonią) to awans byłby baaardzo realny... No ale teraz wszystko zależy od nóg Naszych idoli i od myśli trenerskiej Naszego trenera :smile:



FORZA INTER !!!!!!
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Dejan Stankovic

Post autor: mati »

Teoretycznie mozemy awansowac, ale chyba ze świecą szukać wierzących w to kibiców :| nie wygraliśmy z nimi już od paru dobrych meczy nie umiemy ich pokonac kilka lat, to dlaczego niby we wtorek mamy z nimi wygrać... :?: no moze jakies skromne 1-0 jestjeszcze możliwe, ale ono nic nie daje :(
Szycha
Posty: 1299
Rejestracja: 10 cze 2004, 10:12
Lokalizacja: Poznań

Dejan Stankovic

Post autor: Szycha »

Ljarro pisze:A teraz pomysl @Michu ilu graczy oddał Inter, bo nie poznał się na ich talencie...
No przypomniałeś bardzo smutną statystykę ;(
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

mati pisze:Teoretycznie mozemy awansowac, ale chyba ze świecą szukać wierzących w to kibiców :| :(
ja się zaliczam do takich, więc już świeca będzie niepotrzebna - chociaż wiem, że awans jest małoprawdopodobny to cechuje mnie to, iż zawsze, nawet jeśli przegralibyśmy 3-0 u siebie to i tak bym wierzył w awans.
Po prostu zawsze wierzę w Inter - wierzyć można zawsze i sądzę, że jeśli kbice nie uwierzą, to piłkarzom będzie się o wiele ciężej grało.

Chociaż zapewne będzie tak że sie niemiło zaskoczę i późńiej (jak 2 lata temu) będę beczał do poduszki :D - mimo to wolę podejść do tego meczu optymistycznie.


EDIT: mówicie o smutnej statystyce - wg mnie jest tak: Inter ma jednych z najlepszych SCOUTÓW (poszukiwaczy młodych talentów), ale jak już sprowadzi taki "talent" to nie umie go wykorzystać.
Przykłady roboty naszych Scoutów:
:arrow: młody Eliakwu - może coś z niego być
:arrow: Javier Zanetti - jakby nie Inter to byćmoże nie zaistniał by w europejskiej piłce
:arrow: R.Carlos - jak to ktoś kiedyś na forum powiedział: jakby nie Inter to pewnie grałby teraz gdzieś w 2 lidze brazylijskiej
:arrow: Martins - tak właściwie to podrzuciła nam go reggina czy reggiana, ale jakbysmy go nie wzieli to kto wie kim by teraz był
:arrow: Mutu
itd....
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Dejan Stankovic

Post autor: mati »

No to dobra, o tej świecy sie nie liczy powiem inaczej "Serce mówi TAK, rozum podpowiada NIE" - to odnośnie awnasu :wink: ja napewno nie będe płakał, bo nie ma poczym... nie będę płakał, dla kilku porządnych piłkarzy którzy u nas grają, bo reszta to miernota, gdybyśmy mieli zespół na miarę Barcy, albo tak zasłużonych dla klubu piłkarzy jak Arsenal, to bym miał po czym płakac i bym "płakał" (nie wiem czy dosłownie czy w przenośni :wink: )
buldog

Dejan Stankovic

Post autor: buldog »

widze, ze rozpisalisice sie troche nie na temat :)
temat o meczu Inter - Milan znajduje sie w innym miejscu ;)
Orzeu
Posty: 6530
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Dejan Stankovic

Post autor: Orzeu »

jak rozpaczam po przegranym meczu i odpadnięciu z LM to nie myślę o Interze jako grupie zawodników tylko i Interze jako moim ulubionym klubie.
Obrazek
mati
Posty: 403
Rejestracja: 9 kwie 2004, 10:22
Lokalizacja: Rzeszów

Dejan Stankovic

Post autor: mati »

No ale Inter tworzy grupa zawodników :wink: zresztą każdy na swój sposób może przeżywac nasze odpadnięcie / zwycięstwo (jak bardzo by sie chciało naprawde uwierzyć w to słowo...) i nikt nikomu tego nie zabroni 8) a co do off topicku to moze rzeczywiście troche nie na temat, przepraszam, bo to chyba ja dałem temu początek :oops:

PS: fajny avatar, można by sie troche pobawić tym zdjęciem w Photoshopie, pewnie wyszłoby coś ciekawego :wink:
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Dejan Stankovic

Post autor: sinisza »

hmmm , no dzisiaj pana Dejana nie zobaczymy na boisku .. kontuzja ... ja mysle ,ze tez troche problemow psychicznych ...niech odpocznie.
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Szymon
Posty: 142
Rejestracja: 12 maja 2005, 20:34

Dejan Stankovic

Post autor: Szymon »

Dejan jak dla mnie jest dobrym zawosnikiem
Obrazek
Bart
Posty: 2222
Rejestracja: 27 sty 2004, 19:30
Lokalizacja: Gdynia

Dejan Stankovic

Post autor: Bart »

Kolejny nabijacz piszący jedno, czasem bezsensowne (np. z tym FC Obora) zdanie... Dejan jest dobrym zawodnikiem...ciekawe spostrzeżenie :wink:
sinisza
Posty: 333
Rejestracja: 16 cze 2004, 12:05
Lokalizacja: Como
Kontakt:

Dejan Stankovic

Post autor: sinisza »

hahah, masz racje. Takie powiedzenie " Dejan jest dobrym zawodnikiem"
smieszne poprostu no nie ?
hahahaha, Davids tez jest dobrym zawodnikiem
(nawet jesli nie gra)
Zapraszam serdecznie na moje strony:

Oficjalna Strona Sinisy Mihajlovica
www.sinisamihajlovic.com
Miki

Dejan Stankovic

Post autor: Miki »

Dejan moim zdaniem jest jednym z najlepszych graczy Interu :smile:
ODPOWIEDZ