ZAPISY DO FDP / CCIC na sezon 2017/18

Bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania FDP
Awatar użytkownika
Hanys
Kontakt:

Re: ZAPISY DO FDP / CCIC na sezon 2017/18

Post autor: Hanys » 17 lis 2017, 19:48

Sprawdźcie spam

Awatar użytkownika
webo123
Kontakt:

Post autor: webo123 » 17 lis 2017, 22:43

Dokładnie jak Hanys napisał sprawdźcie spam; szukałem kiedyś jakiegoś maila i faktycznie wszystko z Inter.it przychodziło na spam

Awatar użytkownika
Mac90cmg
Kontakt:

Post autor: Mac90cmg » 17 lis 2017, 23:03

W wiadomościach spam nic nie ma a maile i tygodniowym i formacjami z inter.it przychodzą normalnie a karty brak

elcapitano77
Kontakt:

Post autor: elcapitano77 » 17 lis 2017, 23:08

Ja zaraz po potwierdzeniu opłaty składki dostałem na maila kartę ze strony inter.it

Awatar użytkownika
dudu
Kontakt:

Post autor: dudu » 18 lis 2017, 21:16

Spam sprawdzałem i sprawdzam zawsze bo raz tak miałem faktycznie ale tym razem brak niestety

Awatar użytkownika
Janosv360
Kontakt:

Post autor: Janosv360 » 19 lis 2017, 10:12

Ja dostałem kartę na początku września , była w głównym folderze na mailu .

kevin
Kontakt:

Post autor: kevin » 20 lis 2017, 21:25

Karta na mailu jest. Jeśli by piłkarze grali tak jak klub wysyła te pakiety wraz z kartą, to byłoby ciężko...

Awatar użytkownika
Gajdzik
Kontakt:

Post autor: Gajdzik » 20 lis 2017, 22:52

U mnie niektóre wiadomości z inter.it wpadają do normalnego folderu, a niektóre do Spamu, ale sprawdzam wszystko dość regularnie i do mnie jeszcze też nic nie przyszło, w poprzednim roku, coś koło września już miałem kartę na mailu
Obrazek
.................C'e Solo l'Inter, Per Me, Solo l'Inter C'e Solo l'Inter, Per Me !!.........

Awatar użytkownika
Hanys
Kontakt:

Post autor: Hanys » 21 lis 2017, 14:57

Karty RACZEJ już powinny być , nie wiem czy ma sens pisać w tej sprawie do Włochów . A na co wam w ogóle potrzebne te karty tak z ciekawości ? Jeśli macie przedłużenie kart to macie taki sam nr jak rok temu ! Zniżki powinny wchodzić . Bilet też kupicie na stary nr

pietri
Kontakt:

Post autor: pietri » 21 lis 2017, 15:54

ja dostałem 30 sierpnia dokładnie. Sprawdźcie sobie w mailach po tej dacie może, albo nie wiem wpiszcie "tessera" w wyszukiwarkę maili.

orelbak
Kontakt:

Post autor: orelbak » 21 lis 2017, 23:46

Witam jest szansa na drugą turę zapisów na karty?
Idzie samemu taką kartę wyrobić?

Awatar użytkownika
Hanys
Kontakt:

Post autor: Hanys » 22 lis 2017, 02:49

Musi być przynajmniej 5 osób

Awatar użytkownika
buldog
Kontakt:

Post autor: buldog » 22 lis 2017, 03:14

orelbak pisze:Witam jest szansa na drugą turę zapisów na karty?
Idzie samemu taką kartę wyrobić?
Ja jestem drugi, potrzebujemy jeszcze 3 skoro minimum 5 musi być ;)

rafi27
Kontakt:

Post autor: rafi27 » 27 lis 2017, 17:19

Hejka wszystkim,

jesli idzie o zapisy, to tak, potrzeba minimum 5 osób aby kogoś dopisać w trakcie sezonu.

Natomiast jeśli chodzi o wysyłkę gadżetów, to jedna ważna informacja: wina leży tylko
i wyłącznie po stronie włoskiej, ponieważ wielokrotnie informowałem ich aby znacznie
wcześniej wysłali wszystko do Polski (już na koniec września, następnie kilka razy
w październiku i listopadzie). Niestety Włosi tłumaczą to opóźnienie faktem,
że jest bardzo dużo gadżetów przypadających na jednego ,,socio" i oni sami musięli
długo czekać na skompletowanie wszystkiego od dostawców. Jakieś 7 dni temu
otrzymałem taką informację na email (podam w wersji angielskiej, bo chyba więcej ludzi kojarzy
język angielski niż włoski):

,,Hi everyone

hereby inform you that we are working on the shipment/collection of members kits and cards. As you may know, we are really pleased to have over 800 official Inter Clubs and more than 100.000 members worldwide and we would to thank you for this brilliant achievement. On the hand, we are sorry for the delay, but you surely understand it takes time to deliver everything to all Inter Clubs, especially this season where the member kit is composed by a lot of gadgets.

Your memberships are already on our system and it’s our duty to make sure kits and cards will be shipped as soon as possible.

In case you or one of the member is at San Siro for a match can in the meantime collect membership cards at the kiosk on the left of Gate 5, which is the gate dedicated to Inter Clubs and members only.

In the meantime you could exploit this time to register more members within your club, in order to do one single shipment with also last minute members kits; the Inter Club Family is growing on a daily basis – every season we have more Inter Clubs also from “new” countries, which become officially affiliated. Inter Club is the only way to live the Inter passion closer with benefits exclusively reserved to members only.

http://www.inter.it/en/FPC/inter-club-D ... zurro-home

Thanks for your understanding and patience".

Ja już wszystko co mogłem to zrobiłem i więcej nic nie mogę zrobić, bo tak jak pisałem wyżej,
to tylko i wyłącznie wina włoskiej strony. Także nie pozostaje nam nic innego, jak czekać
na tą wysyłkę z ich strony. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość mimo że to kpina jest......:(

Pozdrawiam Inter-istów!
:)

Sempre Forza Inter!!!
rafi27

orelbak
Kontakt:

Post autor: orelbak » 2 gru 2017, 11:06

Proszę o wpisywanie jeżeli ktoś che kartę
1.Robert Orlewicz
2.

Awatar użytkownika
buldog
Kontakt:

Post autor: buldog » 4 gru 2017, 00:04

orelbak pisze:Proszę o wpisywanie jeżeli ktoś che kartę
1.Robert Orlewicz
2.Robert Ptak
Się dopisałem:)

kevin
Kontakt:

Post autor: kevin » 7 gru 2017, 20:48

buldog pisze:
orelbak pisze:Proszę o wpisywanie jeżeli ktoś che kartę
1.Robert Orlewicz
2.Robert Ptak
Się dopisałem:)

Karty dostaniecie w sierpniu ;p

Awatar użytkownika
Hanys
Kontakt:

Post autor: Hanys » 7 gru 2017, 23:20

nie wiem czy w ogóle, ale z tego copisali włosi to mają jeszcze 3 dni na przyjście tych paczek. ja i tak jestem mega wkurwiony bo wysyłka tylu paczek w okresie świątecznym to jest troche idotyzm, a druga rzecz że jak ta babeczka biedna mnie zobaczy na poczcie z tyloma paczkami to mnie wyklnie od ciuli :D

nanuk10
Kontakt:

Post autor: nanuk10 » 8 gru 2017, 02:44

Drodzy Interisci, szefowie, koledzy i koleżanki!

Chciałbym się z Wami podzielić wiadomością, która została mi przekazana w poniedziałek po meczu Interu z Chievo.

Również chcialbym zaznaczyć, że to co zrobiłem nie wynikało z niekompetencji i zaniedbania czyjegoś lecz z mojej niewiedzy. (Jestem bardzo zajęta osoba i nie śledzę dziennie forum, stąd pominalem wątek gadżetów, kart itd itp.).

Dlatego jeśli kogoś z FDP urazilem to przepraszam, natomiast jeśli moja wizyta na San Siro przyspieszyła jakoś ich wysyłkę to cieszę się, że mogłem pomóc.

Otóż poszedłem do office'u na San Siro w poniedziałkowy ranek (5go grudnia po meczu) i zapytałem o to co dostaliśmy chyba już wszyscy już ma maila (chodzi mi o kartę członkowską z numerem i nazwiskiem) oraz reszte gadżetów.

Po chwili czekania podszedł do mnie Andrea i wręczył mi mój pakiet wraz z kartą czlonkowska ku mojemu zdziwieniu. Dodając, żebyśmy się nie martwili, bo oni już będą do Polski wszystko wysylac.

Takze zostały mi przekazane informacje, że wszystkie gadżety dla FDP i innych "Fan Klubów" powinny być dostarczone w przeciągu TYGODNIA!.

Pan Andrea z którym rozmawiałem powiedział również, że mają małe problemy z wysylkami ponieważ przypada dużo gadżetów na jednego fana. Dlatego tak to wszystko się przeciąga.
(Naprawdę bylo tych pakietów tam multum i poniekąd można ich zrozumieć dlaczego tak się to przeciagalo)

Ponadto dodał, że Michał i Rafał robią naprawdę mega robotę jeśli chodzi o FDP. Bardzo dobrze się Włochom z nimi współpracuje i powinniśmy być wdzięczni za wszystko co robią! (Nie znam chłopaków osobiście, ale również dziękuję Panowie za wszystko!)

Mam nadzieję, że i Wy wszyscy dostaniecie wkrótce swoje pakiety i karty.

Pozdrawiam serdecznie
Andrew

Ps. Wybaczcie że ten długi opis. Starałem się o tak wszystko napisać w skrócie i na temat.

SyR90
Kontakt:

Post autor: SyR90 » 8 gru 2017, 08:09

hanys%%% pisze:nie wiem czy w ogóle, ale z tego copisali włosi to mają jeszcze 3 dni na przyjście tych paczek. ja i tak jestem mega wkurwiony bo wysyłka tylu paczek w okresie świątecznym to jest troche idotyzm, a druga rzecz że jak ta babeczka biedna mnie zobaczy na poczcie z tyloma paczkami to mnie wyklnie od ciuli :D
Hej,
po nicku, mysle ze mieszkamy gdzies niedaleko, takze jak to nie problem, to paczke odbiore sobie tez osobiscie, jak tylko beda dostepne :)

Awatar użytkownika
Hanys
Kontakt:

Post autor: Hanys » 8 gru 2017, 14:07

nanuk10 pisze:Drodzy Interisci, szefowie, koledzy i koleżanki!

Chciałbym się z Wami podzielić wiadomością, która została mi przekazana w poniedziałek po meczu Interu z Chievo.

Również chcialbym zaznaczyć, że to co zrobiłem nie wynikało z niekompetencji i zaniedbania czyjegoś lecz z mojej niewiedzy. (Jestem bardzo zajęta osoba i nie śledzę dziennie forum, stąd pominalem wątek gadżetów, kart itd itp.).

Dlatego jeśli kogoś z FDP urazilem to przepraszam, natomiast jeśli moja wizyta na San Siro przyspieszyła jakoś ich wysyłkę to cieszę się, że mogłem pomóc.

Otóż poszedłem do office'u na San Siro w poniedziałkowy ranek (5go grudnia po meczu) i zapytałem o to co dostaliśmy chyba już wszyscy już ma maila (chodzi mi o kartę członkowską z numerem i nazwiskiem) oraz reszte gadżetów.

Po chwili czekania podszedł do mnie Andrea i wręczył mi mój pakiet wraz z kartą czlonkowska ku mojemu zdziwieniu. Dodając, żebyśmy się nie martwili, bo oni już będą do Polski wszystko wysylac.

Takze zostały mi przekazane informacje, że wszystkie gadżety dla FDP i innych "Fan Klubów" powinny być dostarczone w przeciągu TYGODNIA!.

Pan Andrea z którym rozmawiałem powiedział również, że mają małe problemy z wysylkami ponieważ przypada dużo gadżetów na jednego fana. Dlatego tak to wszystko się przeciąga.
(Naprawdę bylo tych pakietów tam multum i poniekąd można ich zrozumieć dlaczego tak się to przeciagalo)

Ponadto dodał, że Michał i Rafał robią naprawdę mega robotę jeśli chodzi o FDP. Bardzo dobrze się Włochom z nimi współpracuje i powinniśmy być wdzięczni za wszystko co robią! (Nie znam chłopaków osobiście, ale również dziękuję Panowie za wszystko!)

Mam nadzieję, że i Wy wszyscy dostaniecie wkrótce swoje pakiety i karty.

Pozdrawiam serdecznie
Andrew

Ps. Wybaczcie że ten długi opis. Starałem się o tak wszystko napisać w skrócie i na temat.
Nie wiem czy przyspieszyło czy nie ale miało to dawno już być wysłane ;) ja tam nie mam do ciebie pretensji bo może i wcale to nie głupi pomysł w następnym roku zebrać się jakimś autem czy raczej busem na mecz na początku sezonu i zebrać to wszystko od nich a nie czekać milion miesięcy .

Jak coś będzie można podjechać po gadżety nie ma sprawy tylko trzeba się umówić bo zarobiony jestem ;P

Awatar użytkownika
Darek
Kontakt:

Post autor: Darek » 8 gru 2017, 19:50

hanys%%% pisze:
nanuk10 pisze:

Jak coś będzie można podjechać po gadżety nie ma sprawy tylko trzeba się umówić bo zarobiony jestem ;P
Sezon grzewczy się zaczął więc widzę, że klienci walą ci do lokalu drzwiami i oknami...:-)

Waldini
Kontakt:

Post autor: Waldini » 11 gru 2017, 11:27

nanuk10 pisze: Otóż poszedłem do office'u na San Siro w poniedziałkowy ranek (5go grudnia po meczu) i zapytałem o to co dostaliśmy chyba już wszyscy już ma maila (chodzi mi o kartę członkowską z numerem i nazwiskiem)
W ostatnim czasie klub wspieram bardziej sercem i dopingowaniem przed tv, niż realną obecnością na stadionie czy też forum, ale maila sprawdzam regularnie i ja nic nie dostałem ;)

Ale spoko poczekam na to co przyjdzie pocztą.

Awatar użytkownika
Luk
Kontakt:

Post autor: Luk » 11 gru 2017, 16:28

Daj spokoj Waldek. Chcesz mi powiedziec, ze nie posiedzialbys sobie cala noc na lotnisku w Bergamo, jak za starych dobrych czasow? ;)

Waldini
Kontakt:

Post autor: Waldini » 14 gru 2017, 15:51

Luk pisze:Daj spokoj Waldek. Chcesz mi powiedziec, ze nie posiedzialbys sobie cala noc na lotnisku w Bergamo, jak za starych dobrych czasow? ;)
Posiedziałbym chętnie, nie tylko Bergamo ale i Malpensę miałem tak możliwość zwiedzić ;) Dopiero przy kolejnych wyjazdach wpadłem w objęcia dekadenckiego luksusu i zacząłem rezerwować miejsca w hotelach ;)

Awatar użytkownika
Luk
Kontakt:

Post autor: Luk » 14 gru 2017, 15:56

Haha. Wszystkich to nas dopadlo ;)

Mam nadzieje, ze bedzie okazja jeszcze na wspolny wyjazd :)

veget99
Kontakt:

Post autor: veget99 » 20 gru 2017, 18:26

Siema
I co z tymi kartami ?

kevin
Kontakt:

Post autor: kevin » 20 gru 2017, 21:31

Prędzej odbierzesz osobiscie przy jakims meczu, niz grupowo. Pozostało czekac.

ODPOWIEDZ