BILETY dla FDP na mecze LM

Bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania FDP
anett
Kontakt:

Re: BILETY dla FDP na mecze LM

Post autor: anett » 9 paź 2018, 20:13

lucky pisze:
8 paź 2018, 20:53
Z ciekawostek mogę podać, ze fan klub Barcelony w Pl dostał 100 szt. na mecz u nas. A w kontekście samego wyjazdu, to ktoś leci z Warszawy w poniedziałek przed meczem? I ewentualnie, czy ktoś się wybiera na PSV?
No i to jest poważne traktowanie kibica. Eh... szkoda słów na Włochów :/

Ja i Godziro lecimy we wtorek z Gdańska i wracamy 7 listopada do Warszawy.

Awatar użytkownika
eKubaL
Kontakt:

Post autor: eKubaL » 9 paź 2018, 20:22

lucky pisze:
Z ciekawostek mogę podać, ze fan klub Barcelony w Pl dostał 100 szt. na mecz u nas. A w kontekście samego wyjazdu, to ktoś leci z Warszawy w poniedziałek przed meczem? I ewentualnie, czy ktoś się wybiera na PSV?
Proponuję zwrócić uwagę na ten fakt i napisać, żeby sobie żartów nie robili.

Nie mogli zrobić sprzedaży do fanclubów przed normalną sprzedażą, aby w takich przypadkach każdy miał możliwość zakupu biletu na inter.it ?

Awatar użytkownika
maciejos
Kontakt:

Post autor: maciejos » 10 paź 2018, 08:56

Wciąż żadnej odpowiedzi? TAK lub NIE chociaż? Na stronie całkowity brak biletów, na viagogo ok. 650 zł/bilet. Człowiek zacznie szukać innych możliwości.

lucky
Kontakt:

Post autor: lucky » 10 paź 2018, 09:17

Bodzek pisze:
8 paź 2018, 21:03
lucky pisze:
Ja się zamierzam na PSV wybrać
Właśnie się zastanawiam nad tym PSV, bo mam bilet i teoretycznie loty tez spoko. A skąd lecisz?

lucky
Kontakt:

Post autor: lucky » 10 paź 2018, 09:20

I jeszcze takie pytania mam dwa do Was: 1. Czy wiecie może, czy jest możliwość zamiany biletu pdf na „kartonikowy”? Kupiłem przez Inter.it ale chętnie zamieniłbym na kartonik. Może w sklepie Interu? 2. Ktoś ma doświadczenia z karta Siamo Noi? Czy warto ja wyrabiać? Pomaga przy zakupach biletów?

lucky
Kontakt:

Post autor: lucky » 10 paź 2018, 09:21

eKubaL pisze:
9 paź 2018, 20:22
lucky pisze:
Proponuję zwrócić uwagę na ten fakt i napisać, żeby sobie żartów nie robili.

Nie mogli zrobić sprzedaży do fanclubów przed normalną sprzedażą, aby w takich przypadkach każdy miał możliwość zakupu biletu na inter.it ?
Pewnie mogli, choć na trybunę gości to Inter raczej daje pule X do klubu przyjezdnego, a tamci już się sami rządzą.

elziomaldo
Kontakt:

Post autor: elziomaldo » 10 paź 2018, 20:47

Pytanko, jako, że już chyba nie mamy co liczyć na bilety, przynajmniej ja już nadzieję straciłem, chciałem się zapytać osób, które mają już wykupione loty, czy lecą mimo wszystko. Bedzie jakiś fun zone z telebimem w rejonie stadionu? Albo ewentualnie szło by jakiś pub opanować.

Awatar użytkownika
eKubaL
Kontakt:

Post autor: eKubaL » 11 paź 2018, 10:18

Messie, macie jakieś nowe informacje w tej sprawie? Na ten moment nastawieni jesteśmy na to, że biletów nie ma, natomiast może jednak pozytywnie się sprawa rozwiążę.

Może wyślijcie do nich jeszcze maila z pytaniem o ostateczną decyzję oraz informacją, że jesteśmy (inni pewnie myślą podobnie) kupić bilety drożej niż w pierwotnej propozycji.

lucky
Kontakt:

Post autor: lucky » 11 paź 2018, 11:25

elziomaldo pisze:
10 paź 2018, 20:47
Pytanko, jako, że już chyba nie mamy co liczyć na bilety, przynajmniej ja już nadzieję straciłem, chciałem się zapytać osób, które mają już wykupione loty, czy lecą mimo wszystko. Bedzie jakiś fun zone z telebimem w rejonie stadionu? Albo ewentualnie szło by jakiś pub opanować.
Wiem, ze to nie najlepsza opcja, ale teoretycznie jak już będziecie na miejscu, można ogarnąć bilety u jakiegoś konika/ pod stadionem. W 2010 - wiem, trochę inne czasy - kupowałem tak bilet na 1/8 z Chelsea. Wszystko przebiegło poprawnie i konik nawet nas podrzucił do punktu zmiany danych na biletach. Płaciliśmy niecałe 100€ za szt., o wartości nominalnej niecałe 40€.

Awatar użytkownika
eKubaL
Kontakt:

Post autor: eKubaL » 11 paź 2018, 14:06

lucky pisze:
11 paź 2018, 11:25
elziomaldo pisze:
Wiem, ze to nie najlepsza opcja, ale teoretycznie jak już będziecie na miejscu, można ogarnąć bilety u jakiegoś konika/ pod stadionem. W 2010 - wiem, trochę inne czasy - kupowałem tak bilet na 1/8 z Chelsea. Wszystko przebiegło poprawnie i konik nawet nas podrzucił do punktu zmiany danych na biletach. Płaciliśmy niecałe 100€ za szt., o wartości nominalnej niecałe 40€.
W tym momencie koniki często próbują handlować biletami on-line drukowanymi samodzielnie. Przez to, szansa przypału, że bilet będzie wartą 100-200€ kartką A4 dosyć mocno wzrasta. Sam miałem sytuacje, gdzie konik chciał sprzedać nam bilety na derby po 60€, natomiast kiedy już pokazał skan biletów z naszymi danymi, zapomniał usunąć ze screena paska programu w którym wklejał nasze imiona i nazwiska. Odpuściliśmy, a po powrocie do Polski okazało się, że inna grupa odbiła się od skanerów przy bramkach - bilet był prawdopodobnie sprzedany kilka razy.

lucky
Kontakt:

Post autor: lucky » 11 paź 2018, 14:28

eKubaL pisze:
11 paź 2018, 14:06
lucky pisze:
11 paź 2018, 11:25
elziomaldo pisze:
W tym momencie koniki często próbują handlować biletami on-line drukowanymi samodzielnie. Przez to, szansa przypału, że bilet będzie wartą 100-200€ kartką A4 dosyć mocno wzrasta. Sam miałem sytuacje, gdzie konik chciał sprzedać nam bilety na derby po 60€, natomiast kiedy już pokazał skan biletów z naszymi danymi, zapomniał usunąć ze screena paska programu w którym wklejał nasze imiona i nazwiska. Odpuściliśmy, a po powrocie do Polski okazało się, że inna grupa odbiła się od skanerów przy bramkach - bilet był prawdopodobnie sprzedany kilka razy.
To zmienia postać rzeczy. W moim przypadku, był to kartonik i zmiana danych w budce przy stadionie, gdzie byli ludzie „obrandowani” Interem.

rafi27
Kontakt:

Post autor: rafi27 » 11 paź 2018, 18:23

Hej,

Sytuacja z biletami wygląda tak.
Barcelona-Inter: te 5 osób z naszego FdP ma na 100% zapewniony bilet. Dostałem e-mail z potwierdzeniem
a także dopytałem telefonicznie dziś w sekretariacie. Co do zapłaty, to procedury są takie, że biuro
biletowe wyśle nam dopiero info kiedy dokonamy wpłaty.

Inter-Barcelona:
tu sytuacja wygląda tak, że Messie zrobił już wcześniej zamówienie biletowe dla 9 osób i one
już są w systemie na stronie ccic.interclub.it - status głosi że są te bilety ,,in sospeso" czyli
w toku, więc raczej na 100% te osoby dostaną te 9 sztuk biletów.
Dziś zadzwoniłem do sekretariatu naszego klubu i Pani miłym głosem mi powiedziała, że musimy
zaczekać do 14.10 kiedy kończy się termin zamówień i biuro biletowe da nam 15.10 znać.
Co do sytuacji, czy będzie można dostać coś ponad te 9 sztuk, to ciężko powiedzieć, bo na takie
mecze jak z Barceloną jest mnóstwo chętnych, być może będzie taka szansa jak jakiś inny Fanklub
zrezygnuje. Na forum interfans.org można przeczytać wątek o tym, że bardzo mało wolnych miejsc
było już 4.10 (to te sektory bardziej kolorowe na mapce), a na dziś wszystko już jest wykupione:
https://interfans.org/forum/threads/int ... a.2358963/
Teraz można tylko liczyć że jakiś inny Fanklub zrezygnuje z biletów albo u koników (ryzyko fałszywek!!!).
Ktoś pisał wcześniej, dlaczego my dostaniemy np.5 biletów na mecz Barca-Inter albo
tylko 9 na Inter-Barca, a Fanklub Barca Polska ma 100 sztuk. Tylko że każdy klub może
mieć różne inne kryteria rozdziału biletów - ich fanklub liczy ponad 1700 osób z tego co mi
wiadomo, a nasz liczy niespełna 200 osób. U nas rozdział biletów jest taki:
- ilość członków;
- ilość składanych zamówień przez wszystkie Fankluby Inter-u z całego świata;
- liczba obecnych członków na meczach Interu z danego Fanklubu.
Wiem to, bo zajmuje się tymi sprawami i mam kontakt z Andreą Viglieno (koordynatorem
dla Fanklubów Interu z całego świata), który napisał mi jak to funkcjonuje w naszym klubie.
Napiszę do prezesa Fanklubu Barca Polska i jak mi odpiszę, to będę wiedział i napiszę tu
jak to funkcjonuje w Barcelonie jeśli chodzi o rozdział biletów, ale może to być nieco
inaczej niż u nas. Wtedy będziemy wiedzieli na przyszłość jak znów na nich trafimy w CHL.

Na razie to tyle.

Pozdrawiam Interistów!

rafi27

Awatar użytkownika
PioFCI
Kontakt:

Post autor: PioFCI » 11 paź 2018, 18:42

Rafi, myslisz ze jest jeszcze jakies nawet minimalne ryzyko, ze ta 9 moze miec problem? Pytam, bo noclegi uciekaja :)

W CCIC widze juz confirmed:
Obrazek

rafi27
Kontakt:

Post autor: rafi27 » 11 paź 2018, 20:19

Hej,

nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, że jak już zrobiliśmy zamówienie i ono było już w systemie,
to wtedy zawsze dostaliśmy taką ilość biletów jaką zażądaliśmy przez funkcję ,,Richiesta biglietti"
na stronie ccic.interclub.it, więc moim zdaniem nie ma takiego ryzyka aby tych 9 sztuk biletów
nie dostać. Gdyby było inaczej to byłby to taki pierwszy przypadek, oby nie.
Więcej raczej nie mogę ci napisać przed tą datą 14.10 bo do niej zbierają zamówienia ze
wszystkich Fanklubów z całego świata na ten mecz a następnie weryfikują wszystko i dają
potwierdzenie.
Tak na przyszłość mała uwaga do nas wszystkich, jak ktoś się wybiera na takie mecze jak Barca:
Trzeba po prostu wcześniej (przynajmniej 1 tydzień) przed datą jaką wyznacza nasz klub
na zbieranie zamówień (teraz to był bodajże 4.10-start zamówień na bilety) już mieć
listę pewnych osób do wyjazdu, bo jak my jako Fanklub zrobiliśmy zamówienie tego 4.10
(te 9 osób), a potem jeszcze kilka osób się zastanawiało czy się da jeszcze dopisać do listy
to już było za późno, bo na takie mecze to góra 2 dni i nie ma nawet żadnej już możliwości
dostania biletów przez fanklub - po prostu trzeba od razu wrzucić osoby chętne, nawet jak
będzie ich 15-20, bo po 2 dniach już nic nie można zrobić, a czasem nawet już po 1 dniu.
Klub zawsze daje emailowo info, kiedy ruszą ze zbieraniem zamówień, wiec zawsze jest czas
aby tydzień wcześniej się do tego przygotować. To samo można poczytać na forum interfans.org
jak szybko takie bilety znikają nawet przez oficjalne fankluby.

Forza Inter!

rafi27

Awatar użytkownika
RoB
Kontakt:

Post autor: RoB » 11 paź 2018, 22:33

Ja proszę o zwrot pieniędzy za niedoszły bilet.

Awatar użytkownika
Messie
Kontakt:

Post autor: Messie » 12 paź 2018, 18:24

zaczynam zwracać, jakby ktoś nie dostał np do wtorku niech pisze (sprawdzimy)

anett
Kontakt:

Post autor: anett » 12 paź 2018, 21:54

PioFCI pisze:
11 paź 2018, 18:42
W CCIC widze juz confirmed:
Obrazek
Sprawdziłam tylko na inter.it i niestety nie mam przypisanego tego biletu :/

Awatar użytkownika
PioFCI
Kontakt:

Post autor: PioFCI » 14 paź 2018, 15:16

anett spokojnie, ja też nic nie mam na inter.it :)
Widzę bilet tylko na swoim profilu w interclub.inter.it

Matt_Cooper56
Kontakt:

Post autor: Matt_Cooper56 » 16 paź 2018, 11:39

Panowie, pieniędzy od Was na koncie brak. Proszę o zwrot.

Messie1

Post autor: Messie1 » 16 paź 2018, 20:30

Wyślij nazwisko na PW bo sam nick mi nic nie mówi. Jeśli nazwisko Kopr... to kasa odesłana

Matt Cooper

Post autor: Matt Cooper » 16 paź 2018, 22:28

Tak, Mateusz Koprowski. Ok, sprawdzę jutro.

rafi27
Kontakt:

Post autor: rafi27 » 17 paź 2018, 15:26

Na stronie CCIC zmienił się status biletów na Inter-Barcelona ze statusu ,,w toku" na ,,do zatwierdzenia".
Zadzwoniłem dziś do biura naszego klubu i powiedzieli mi abyśmy byli spokojni, także czekamy tylko
jak Ufficio Biglietteria (Biuro biletowe) przyśle info o tym, że mamy zapłacić za bilety, a po wpłacie wyślą nam te 9 sztuk w PDF-ie na email.

Pzdr
rafi27

Manio
Kontakt:

Post autor: Manio » 17 paź 2018, 21:31

a mamy już bilety w formie pdf na mecz Barcelona - Inter ?

rafi27
Kontakt:

Post autor: rafi27 » 18 paź 2018, 08:02

Dopytam ich kiedy możemy już zapłacić za te 5 sztuk biletów.
Co do odbioru, to mi się wydaje, że tu nie będzie w formie PDF tylko
papierowy bilet jak było na PSV. Takowy te osoby odbiorą sobie przed
meczem w Barcelonie, po prostu zgłoszą się do koordynatora Interclub
który tam zapewne będzie na miejscu bądź nasz klub napisze nam w jakim
punkcie pod stadionem Barelony można je odebrać.

Pzdr
rafi27

Awatar użytkownika
koniar
Kontakt:

Post autor: koniar » 18 paź 2018, 12:46

Cześć

Inter- Barcelona
A wiadomo co z pozostałymi biletami? fancluby się określiły?.

rafi27
Kontakt:

Post autor: rafi27 » 18 paź 2018, 13:04

Inter-Barcelona:
Nie ma już żadnej możliwości otrzymania przez Fanclub, bo wszystko jest wyprzedane i to co
dali do Fanklubów to nikt nie zrezygnował ( w sumie to się nie dziwie, bo najfajniejszy rywal
do zobaczenia na San Siro z tych najlepszych, przynajmniej moim zdaniem).
Jeżeli jesteś w tej 9-tce ,,szczęśliwców" co otrzyma przez Fanklub to zazdroszczę.:)
To samo potwierdzają osoby na forum-interfans.org (brak możliwości nabycia jakiegokolwiek biletu,
no chyba że odkupi ktoś od koników, ale fałszywki będą krążyły).

Barcelona-Inter:
Są jeszcze bilety po 69Euro do kupienia na stronie FCB.
Te 5 osób co dostanie bilet przez Interclub, to nie otrzyma go w PDF, tylko
w dniu meczu od koordynatora Interclub albo odbiór będzie pod stadionem
Barcelony w wyznaczonym punkcie - dziś zadzwoniłem i mi to potwierdzili telefonicznie.

Awatar użytkownika
koniar
Kontakt:

Post autor: koniar » 18 paź 2018, 22:20

rafi27 pisze:
18 paź 2018, 13:04
Inter-Barcelona:
Nie ma już żadnej możliwości otrzymania przez Fanclub, bo wszystko jest wyprzedane i to co
dali do Fanklubów to nikt nie zrezygnował ( w sumie to się nie dziwie, bo najfajniejszy rywal
Jeżeli jesteś w tej 9-tce ,,szczęśliwców" co otrzyma przez Fanklub to zazdroszczę.:)
To samo potwierdzają osoby na forum-interfans.org (brak możliwości nabycia jakiegokolwiek biletu,

Barcelona-Inter:
Barcelony w wyznaczonym punkcie - dziś zadzwoniłem i mi to potwierdzili telefonicznie.
Dzięki Rafi za info.
Lot i hotel zaklepany, ależ jestem wściekły. Jako FDP daliśmy ciała, zdecydowanie za późno zostały robione zapisy. Włosi też nas dobrze kolejny raz wyrolowali.

elziomaldo
Kontakt:

Post autor: elziomaldo » 18 paź 2018, 23:04

Ponowie swoje pytanie, czy leci ktoś bez biletu na mecz? Nie chodzi mi o ewentualne kupno biletów od koników, ale tak sam wyjazd do Mediolanu, zahaczenie o jakiś bar na mecz itp. Tak, żeby tylko poczuć atmosferę w mieście. Szkoda mi rezygnować z biletów lotniczych, które już też wcześniej zaklepałem. Dużo nie kosztowały, ale zawsze szkoda. Jednak jeśli miałbym być tam sam, to będę musiał zrezygnować, niestety.

vitjan
Kontakt:

Post autor: vitjan » 19 paź 2018, 17:43

Cześć, wydaje mi się, że leci sporo osób, które maja bilety i zawsze do jakiegoś czasu możesz się pod nich podczepic. Dodatkowo pojawiły się bilety na stronie Interu, nie ma tanio, drugi ring 195€, sądzę, że tyle ile u konika pod stadionem na trzeci rząd.

Awatar użytkownika
Messie
Kontakt:

Post autor: Messie » 19 paź 2018, 17:57

koniar pisze:
18 paź 2018, 22:20
rafi27 pisze:
18 paź 2018, 13:04
Inter-Barcelona:

Barcelona-Inter:
Dzięki Rafi za info.
Lot i hotel zaklepany, ależ jestem wściekły. Jako FDP daliśmy ciała, zdecydowanie za późno zostały robione zapisy. Włosi też nas dobrze kolejny raz wyrolowali.
Zapisy zrobiliśmy w dzień kiedy nam dali znać, teraz już wiemy że na inne mecze trzeba już mieć tydzień dwa wcześniej już gotową listę, ale też nigdy nie mieliśmy problemów z biletami;/ Rafi coś pisał że bilety które kosztowały po 80 euro u koników schodziły np po 130 euro.

Co do biletów wyjazdowych (5osób) bilety będą do odbioru pod stadionem jak było pisane, zaś mecz domowy ta 9-tka dostanie bilety w pdfie.

Mi się pojawiły 3 bilety na drugi pierścień pomarańczowy za 145 euro (teraz)

ODPOWIEDZ