Edycja limitowana

Wszystko na temat gadżetów FDP

Moderator: Orzeu

Torres21
Kontakt:

Re: Edycja limitowana

Post autor: Torres21 » 10 sty 2018, 17:24

ja zamawialem bluze M zobacze jak przyjdzie czy bedzie dobra jak nie to pomyslimy

Awatar użytkownika
FReeFonix
Kontakt:

Post autor: FReeFonix » 11 sty 2018, 04:34

Też jeszcze czekam na bluzę, również 4. dostałem informacje o tym, że została wysłana.

Awatar użytkownika
luuki
Kontakt:

Post autor: luuki » 11 sty 2018, 13:54

zostawiając całą tę sytuację wokół bluzy, jestem mega zaskoczony.
Jakościowo świetna, wygodna i oczywiście przepiękna wizualnie.

brk91
Kontakt:

Post autor: brk91 » 11 sty 2018, 22:42

Jak co moja paczka już dotarła. W razie problemów polecam napisać maila.

Awatar użytkownika
ForzaeDi
Kontakt:

Post autor: ForzaeDi » 13 sty 2018, 00:42

Bluza i koszulka rozmiar L
Bardzo chętnie zamienię jedno i drugie na rozmiar M
Chętni na PW
Obrazek

Awatar użytkownika
haazaard
Kontakt:

Post autor: haazaard » 13 sty 2018, 21:12

Forza_eDi pisze:Bluza i koszulka rozmiar L
Bardzo chętnie zamienię jedno i drugie na rozmiar M
Chętni na PW
podbijam, to samo co kolega powyżej , bylem 1-y ;p

Torres21
Kontakt:

Post autor: Torres21 » 16 sty 2018, 15:59

jest jeszcze ktoś kto nie otrzymał koszulki i bluzy ?

ZapisyInter
Kontakt:

Post autor: ZapisyInter » 18 lut 2018, 12:18

Panowie Forza_eDi i haazaard - być może jest już po czasie, niemniej dopiero teraz dostrzegłem wiadomości. Jeśli odzież nie była używana, to nie ma i nie było absolutnie potrzeby szukania możliwości wymiany tutaj, a wystarczy/wystarczyło zwyczajnie napisać na maila do nas i nie robimy żadnego problemu z tym. Dodatkowo ze względu na te wiadome kłopoty z terminem realizacji, który był po prostu tragiczny i nad tym ubolewamy (choć jednocześnie cieszymy się, że odzież była tak chwalona - gwarantowaliśmy, że jakość będzie na najwyższym poziomie i słowa dotrzymano), to my ponosimy koszty wysyłki w ramach małej rekompensaty - przynajmniej tyle można zrobić w takiej sytuacji. Mailowo otrzymaliśmy dotąd tylko jedną prośbę o wymianę, zapewne był to któryś z Panów, ale tak czy siak brakuje jeszcze przynajmniej jednej takiej wiadomości. Powtarzam więc: jeśli sprawa jest aktualna i odzież nie nosi śladów użytkowania, to dokonujemy wymiany bez jakichkolwiek problemów - na stanie ostało się jeszcze trochę bluz i koszulek.

Awatar użytkownika
PuMa
Kontakt:

Post autor: PuMa » 19 lut 2018, 14:33

To te bluzy co były zamawiane w pażdzierniku czy jakoś tak do 20 trzeba było zamówić i miała dojść ? jak tak to zamawiałem a już luty a nic z przesyłki nie widać niestety to smutne.

ZapisyInter
Kontakt:

Post autor: ZapisyInter » 19 lut 2018, 23:33

Proszę się odezwać na maila, jeśli nie otrzymał Pan przesyłki. Ze 100% pewnością wszystkie przesyłki opłacone z góry zostały wysłane, mieliśmy problem ze zweryfikowaniem niektórych pobraniowych, wśród których zapewne była Pana, ale w takiej sytuacji proszę się odezwać mailowo i wszystko od ręki jest załatwiane.

Edit: Postaramy się też może odszukać i sami napisać/zadzwonić jutro rano.

Awatar użytkownika
PuMa
Kontakt:

Post autor: PuMa » 20 lut 2018, 13:03

Mail napisany z danymi które były podane podczas zamawiania ;) Mam nadzieje że się znajdzie wszystko, nawet mogę znaleźć maila gdzie zamawiałem bluzę z dokładną datą.

Awatar użytkownika
ForzaeDi
Kontakt:

Post autor: ForzaeDi » 8 mar 2018, 07:56

Pisze o i do uzytkownika ZapisyInter

Napisali żebym odesłał bluzę i koszulkę do nich a oni wyślą rozmiar mniejszy, fajnie ok.
Wysłałem paczkę priorytetową 26 lutego na ich adres który mi podali.
Jedynego i ostatniego maila wysłali w dniu 22 lutego. Od tej pory nie ma z nimi żadnego kontaktu. Pisałem już 5 maili do nich ale to na nic.
Czy ma ktoś nr tel do nich ?
Jest ktoś w stanie może mi w jakiś sposób pomóc ?
Ręce opadają. Cała ta akcja z nimi to jedno wielkie nieporozumienie!
Obrazek

ZapisyInter
Kontakt:

Post autor: ZapisyInter » 8 mar 2018, 08:37

Jestem kompletnie zdziwiony Pańską postawą. Zgodziliśmy się bezproblemowo na wymianę po długim czasie, podaliśmy adres, na który należy zwrócić odzież. Wysłał Pan przesyłkę, o czym poinformował. My ją odebraliśmy bodajże pod koniec zeszłego tygodnia. We wtorek paczka ze zmienionymi rozmiarami ubrań została wysłana do Pana. I dzisiaj wybuchła za Pańską przyczyną wielka afera, gdy ten mail, który otrzymaliśmy dzisiaj o 6:43 jest pierwszym od czasu dostarczenia przesyłki (!) Ostatni mail przed tym zawierał informację, że paczka została z Pańskiej strony wysłana (zresztą podwójnie, co Pan także naliczył)... Nie wiem, czy była potrzeba odpisywania na to. Naprawdę jestem zdziwiony, zwłaszcza po tym, jak poszliśmy na rękę w tej sprawie w kilku kwestiach, a także tym, że po informacji o wysłaniu przesyłki nie było kompletnie żadnego maila z Pańskiej strony - gdyby choć zapytał Pan, czy odzież została wysłana, otrzymałby Pan informację, że tak, należy chwilę poczekać na dostawę i zapewne sprawa byłaby zakończona. Tutaj z kolei wyjechał Pan z grubej rury, w 1. mailu, kilka dni po dostarczeniu przesyłki (!) ogłasza Pan sprawę na forum, grozi zgłoszeniem tej sprawy dalej itd...

Cóż, apelujemy tylko o zachowanie spokoju i na pewno przesyłka trafi do Pana dzisiaj czy jutro zapewne.

ODPOWIEDZ