Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
tomintfan
Posty: 14
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:29

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: tomintfan »

Czy ktoś się wybiera na Inter - Udine w grudniu ??

Co do widoczności to na rodzinnej (pomarańczowa) na rogu boiska też spoko widać ;)
mungo
Posty: 126
Rejestracja: 28 lut 2010, 20:41
Lokalizacja: Polska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mungo »

Planuję wybrać się na Inter - Juventus.
Na sektorze numer 206 jest ok i można siedzieć i normalnie obejrzeć mecz czy trzeba stać?
Byłem już 2 razy na stadionie ale nie pamiętam rozkładu za bardzo, w sensie, nie wiem w którym sektorze trzeba stać i śpiewać, dopingować a na których można sobie na lajcie usiąść i oglądać mecz.
tomintfan
Posty: 14
Rejestracja: 25 sie 2006, 21:29

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: tomintfan »

mungo pisze: 7 gru 2018, 19:24 Planuję wybrać się na Inter - Juventus.
Na sektorze numer 206 jest ok i można siedzieć i normalnie obejrzeć mecz czy trzeba stać?
Byłem już 2 razy na stadionie ale nie pamiętam rozkładu za bardzo, w sensie, nie wiem w którym sektorze trzeba stać i śpiewać, dopingować a na których można sobie na lajcie usiąść i oglądać mecz.
na 206 możesz normalnie siedzieć i oglądać, po przeciwnej stronie musiałbyś stać i śpiewać

ja wybieram rodzinny :)
mio85
Posty: 710
Rejestracja: 25 sie 2009, 14:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mio85 »

Ktoś chętny na Rapid - Inter i zwiedzanie Wiednia? Samolot z Krakowa w dwie strony 160 zl
https://www.fly4free.pl/loty-do-wiednia ... YLC1rpsebE

Ciekawe jak z cenami i dostępnością biletów
orelbak
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2008, 21:31

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: orelbak »

Też jestem ciekaw jak bilet załatwić..
Może ktoś ma pomysł?
orelbak
Posty: 14
Rejestracja: 15 lip 2008, 21:31

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: orelbak »

Kiedy rusza sprzedaż biletów na
Rapid-Inter?
Gdzie będzie można nabyć bilety?
Ktoś wie?
Dzięki za info
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Shady »

Informacje o biletach na mecz w Wiedniu pojawią się 11 stycznia na ich stronie.
ZMNM
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:14

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: ZMNM »

Cześć, kojarzy ktoś może czy zmieniło się coś odnośnie decyzji co do meczu z Sassuolo ? a jeśli nie, to czy znacie jakiś pub sportowy w Mediolanie, żeby ten mecz obejrzeć w fajnym klimacie, a nie w hotelu przed TV ?
anett
Posty: 376
Rejestracja: 1 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: anett »

Nic się nie zmieniło. Mecz będzie zamknięty. Wejście tylko dla działaczy, dziennikarzy i dzieci z akademii.
Puby wystarczy wygooglać:
I lista pubów sportowych - https://www.conoscounposto.com/locali-v ... te-milano/
II lista pubów sportowych - https://cucina.corriere.it/notizie/card ... tita.shtml
Plus stronki bezpośrednio do pubów sportowych:
https://www.thefriendspubmilano.it/#eventi
http://offsidesportspub.it/
http://www.fourfourtwo.it/
ZMNM
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2019, 14:14

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: ZMNM »

Dziękuję za te listy ;) przyda się na pewno
Lemurzy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2019, 17:18

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Lemurzy »

Siemka,
Planuję z kolegą wybrać się na mecz 31.03 z Lazio. Nigdy nie byliśmy wcześniej na meczu Interu. Czy będzie problem z dostępnością biletów ? i kiedy najlepiej zabrać się za ich kupno? bo z tego co narazie widzę na oficjalnej stronie jest napisane że spotkanie jest jeszcze do potwierdzenia. ;)
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Lemurzy pisze: 19 lut 2019, 17:35 Siemka,
Planuję z kolegą wybrać się na mecz 31.03 z Lazio. Nigdy nie byliśmy wcześniej na meczu Interu. Czy będzie problem z dostępnością biletów ? i kiedy najlepiej zabrać się za ich kupno? bo z tego co narazie widzę na oficjalnej stronie jest napisane że spotkanie jest jeszcze do potwierdzenia. ;)
NIE POWINNO BYĆ PROBLEMU

https://fcinter.pl/dzial/kompendium
Leski_
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 19:24

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Leski_ »

Cześć!

Chciałbym wybrać się z dziewczyną na mecz ze Spal 10.03.2019 :) Nigdy nie byłem wcześniej na San Siro ani nie kupowałem biletu na Inter, więc chciałbym zapytać kogoś bardziej obeznanego ;) Lepiej kupić bilet online czy przed meczem w Mediolanie? Potrzebna jest do tego "karta kibica"?

Oraz jeszcze jedno pytanie - czy w trakcie meczu nie ma problemu, aby zmienić sektor i usiaść na wolnych krzesełkach na innej trybunie?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Pozdro
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Leski_ pisze: 25 lut 2019, 23:42 Cześć!

Chciałbym wybrać się z dziewczyną na mecz ze Spal 10.03.2019 :) Nigdy nie byłem wcześniej na San Siro ani nie kupowałem biletu na Inter, więc chciałbym zapytać kogoś bardziej obeznanego ;) Lepiej kupić bilet online czy przed meczem w Mediolanie? Potrzebna jest do tego "karta kibica"?

Oraz jeszcze jedno pytanie - czy w trakcie meczu nie ma problemu, aby zmienić sektor i usiaść na wolnych krzesełkach na innej trybunie?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Pozdro
https://fcinter.pl/dzial/kompendium
Leski_
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2019, 19:24

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Leski_ »

Grazie tante @Orzeu! ;)

A czy można wnieść lustrzankę na mecz?
Michal1987
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2017, 15:38

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Michal1987 »

Witam,

wybiera się ktoś na mecz z Atalantą ?
Damiano84
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2018, 22:46

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Damiano84 »

Wybiera sie ktos na chievo lub empoli
megawonsz9
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2019, 06:18

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: megawonsz9 »

Siema. Jak sprawdzałem to bodajże 5 września Inter gra z Tottenhamem w ramach ICC. Byłby ktoś chetny wybrać się na ten mecz do Londynu?
Piter
Posty: 1696
Rejestracja: 23 lut 2012, 22:28
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Piter »

megawonsz9 pisze: 1 cze 2019, 04:18 Siema. Jak sprawdzałem to bodajże 5 września Inter gra z Tottenhamem w ramach ICC. Byłby ktoś chetny wybrać się na ten mecz do Londynu?
ja nie
jak inni to nie wiem
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

megawonsz9 pisze: 1 cze 2019, 04:18 Siema. Jak sprawdzałem to bodajże 5 września Inter gra z Tottenhamem w ramach ICC. Byłby ktoś chetny wybrać się na ten mecz do Londynu?
masz już dostęp do starego konta
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Wybraniec »

Orzeu wolalbym zebys nie uzywal sformulowania "nasze kompendium", bo to ja je pisalem. Pisz lepiej, ze to kompendium Randamy, ewentualnie zrob sobie to "Wasze". Ok?
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

xddd
Wybraniec
Posty: 1487
Rejestracja: 26 sty 2019, 09:39

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Wybraniec »

Prawa autorskie.
mokry44
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2006, 08:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mokry44 »

Witam, wybieram się na Inter-Juve w pazdzierniku, widza ze bedzie dziś ponad 60k ludzi na Lecce obawiam się ze moge mieć problem z zakupem biletu na Juve.
Orientujecie się czy da kibiców z fanatici dalla polonia są wczesniej dostępne bilety, tzn przed wolną sprzedażą czy lepiej przepłącić na Viagogo i WorldTicketShop by mieć pewnośc ze bedzie bilet.
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

mokry44 pisze: 26 sie 2019, 08:12 Witam, wybieram się na Inter-Juve w pazdzierniku, widza ze bedzie dziś ponad 60k ludzi na Lecce obawiam się ze moge mieć problem z zakupem biletu na Juve.
Orientujecie się czy da kibiców z fanatici dalla polonia są wczesniej dostępne bilety, tzn przed wolną sprzedażą czy lepiej przepłącić na Viagogo i WorldTicketShop by mieć pewnośc ze bedzie bilet.
jak jesteś w FDP to dopytaj w FDP
duesouth
Posty: 92
Rejestracja: 31 sie 2009, 16:10
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: duesouth »

hej, w przedsprzedaży są już bilety na mecz Inter - Juventus, ale w rekordowych cenach, secondo rosso za 225 euro, secondo anello 175, sektor niebieski za 135!! przedsprzedaż kończy się o północy jutro ( 1 września ). Teraz nie wiem czy poczekać na ogólną sprzedaż czy kupować teraz? myślicie ze coś potanieje? potrzebuje 3 bilety.

FORZA INTER
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: zemaria »

ja kupuje jutro, pozdro
Artur_poznan
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Artur_poznan »

Witajcie,
Jestem tu gościem. Należę do polskiego fan clubu Polnische Borussen i w związku ze zbliżającymi się meczami z Interem mam do Was kilka pytań. Jeśli również mieli byście jakieś pytania pod kątem Waszego wyjazdu do Dortmundu to chętnie odpowiem.
1) bilety - tu jest zawsze największy kłopot. Jesteśmy zapisani na liście fan clubowej ale jest nas jak na mój gust trochę za dużo wiec obawiam się, ze możemy nie dostać wszyscy biletów. Czy na stronie Interu będą tego nie wiem. Ale gdyby były, mogli byście mi powiedzieć, gdzie znajdują się sektory gości (podejrzewam ze na Curva Sud) bo na wszelkich mapach stadionu są tylko numery sektorów a nie ma opisów Curva Nord, Sud itd.
2) Jak najlepiej poruszać się po Mediolanie na linii centrum- Sań Siro?
3) Czy możecie podpowiedzieć jakieś fajne knajpy na obiad i spędzenie wieczoru?
Za wszelkie informacje będę wdzięczny. Proszę o info
Pozdrawiam
arturrow
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2019, 22:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: arturrow »

Czołem,
Czy ktoś orientuje się jak to jest z kupnem biletów na mecz w kasie biletowej? Dokładniej, będe w Mediolanie 9.11 - akurat w tym dniu Inter gra z Hellasem o 18:00. Sprawa wygląda tak, że ląduje w Bergamo 15:10 i jesli udało by się jakoś znaleźć pod stadionem ok 17:30 czy jest szansa na nabycie biletu i wejscie na stadion? Czy nie ma sensu sie pchać? Nie zamierzam kupować biletów przez internet bo nie wiem czy nie będzie opoznien.
Inna sprawa, na które sektory najlepiej kupować, żeby było jak najtaniej? Chodzi mi o sektory "piknikowe" Nie zamierzam stać i udawać ze dopinguję na "włoskim kotkle".
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Artur_poznan pisze: 1 wrz 2019, 08:10 Witajcie,
Jestem tu gościem. Należę do polskiego fan clubu Polnische Borussen i w związku ze zbliżającymi się meczami z Interem mam do Was kilka pytań. Jeśli również mieli byście jakieś pytania pod kątem Waszego wyjazdu do Dortmundu to chętnie odpowiem.
1) bilety - tu jest zawsze największy kłopot. Jesteśmy zapisani na liście fan clubowej ale jest nas jak na mój gust trochę za dużo wiec obawiam się, ze możemy nie dostać wszyscy biletów. Czy na stronie Interu będą tego nie wiem. Ale gdyby były, mogli byście mi powiedzieć, gdzie znajdują się sektory gości (podejrzewam ze na Curva Sud) bo na wszelkich mapach stadionu są tylko numery sektorów a nie ma opisów Curva Nord, Sud itd.
2) Jak najlepiej poruszać się po Mediolanie na linii centrum- Sań Siro?
3) Czy możecie podpowiedzieć jakieś fajne knajpy na obiad i spędzenie wieczoru?
Za wszelkie informacje będę wdzięczny. Proszę o info
Pozdrawiam
zapraszam do naszego przewodnika https://fcinter.pl/dzial/kompendium
sektory gości niebieska trybuna
Czołem,
Czy ktoś orientuje się jak to jest z kupnem biletów na mecz w kasie biletowej? Dokładniej, będe w Mediolanie 9.11 - akurat w tym dniu Inter gra z Hellasem o 18:00. Sprawa wygląda tak, że ląduje w Bergamo 15:10 i jesli udało by się jakoś znaleźć pod stadionem ok 17:30 czy jest szansa na nabycie biletu i wejscie na stadion? Czy nie ma sensu sie pchać? Nie zamierzam kupować biletów przez internet bo nie wiem czy nie będzie opoznien.
Inna sprawa, na które sektory najlepiej kupować, żeby było jak najtaniej? Chodzi mi o sektory "piknikowe" Nie zamierzam stać i udawać ze dopinguję na "włoskim kotkle".
na Hellas myślę że w kasie bez problemu. Jeśli chodzi o jaki bilet to pomarańczowa i czerwona trybuna jest piknikowa,

przy rezerwacji noclegów zapraszamy do skorzystania z tego linku https://www.booking.com/?aid=1572698
ODPOWIEDZ