Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Artur_poznan
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Artur_poznan »

Dziękuje za info
sokolo123
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2019, 19:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sokolo123 »

Witam, chcemy zrobić prezent urodzinowy dla Kolegi, który jest kibicem Interu, chcemy kupić 6 biletów na mecz Inter - Barcelona w Lidze Mistrzów i tu moje pytanie, gdzie najlepiej kupić bilety na ten mecz?? czy strony viagogo są wiarygodne oraz czy potrzebna jest jakaś karta ?? bo słyszałem że coś takiego w Włoszech jest, proszę o pomoc i odpowiedź na moje pytania
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

na Barcelonę bardzo ciężko będzie zdobyć bilet. Na viagogo przepłacicie, ale znam ludzi którzy kupowali przez tą stronę i byli zadowoleni.
sokolo123
Posty: 2
Rejestracja: 9 wrz 2019, 19:08

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: sokolo123 »

Orzeu pisze: 9 wrz 2019, 19:22 na Barcelonę bardzo ciężko będzie zdobyć bilet. Na viagogo przepłacicie, ale znam ludzi którzy kupowali przez tą stronę i byli zadowoleni.
A co z tą kartą jest potrzebna ?? oraz czy orientujesz sie kiedy pojawią się bilety na stronie oficjalnej??
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Klinsi64 »

Dobra to i ja mam pytanie ;) Będę na Udinese i po meczu muszę zdążyć na 23:40 na Centrale(nocuję w Bergamo) wiadomo jak to teraz jest z tym Varem,mecze się przedłużają itd.Jak wygląda sytuacja z wydostaniem się ze stacji metro San Siro Stadio,poprzednio cisnąłem z buta na Lotto,upociłem się jak świnia i wielkiego zapasu czasu nie miałem :D Pomóżcie ;)
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

bedzie ciężko. Ja po derbach byłem koło dworca jakoś 00:30. Ale się nie spieszylem i wiadomo derby to derby
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Klinsi64 »

Orzeu pisze: 9 wrz 2019, 19:37 bedzie ciężko. Ja po derbach byłem koło dworca jakoś 00:30. Ale się nie spieszylem i wiadomo derby to derby
no to znowu Lotto pozostaje :D dzięki
Stachoo
Posty: 1241
Rejestracja: 23 cze 2006, 11:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Stachoo »

Klinsi64 pisze: 9 wrz 2019, 19:54
Orzeu pisze: 9 wrz 2019, 19:37 bedzie ciężko. Ja po derbach byłem koło dworca jakoś 00:30. Ale się nie spieszylem i wiadomo derby to derby
no to znowu Lotto pozostaje :D dzięki
Ja zawsze wychodzę 2-3 minuty przed końcem meczu. Ryzyk fizyk, że przegapić cos, ale luźniej jest z wydostanie się.
Artur_poznan
Posty: 9
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Artur_poznan »

na Barcelonę bardzo ciężko będzie zdobyć bilet. Na viagogo przepłacicie, ale znam ludzi którzy kupowali przez tą stronę i byli zadowoleni.

Może Wam się udać bo fani Barcelony do wyjazdowiczow nie należą. Teraz zwrócili ponad 2000 biletów do Dortmundu, które wykupią fani gospodarzy. Wykorzystali nieco ponad 1500 sztuk. U Was będzie to samo. Zwrócą Wam cześć na pewno
nagato3211
Posty: 76
Rejestracja: 22 sie 2013, 16:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: nagato3211 »

Artur_poznan pisze: 12 wrz 2019, 17:15 na Barcelonę bardzo ciężko będzie zdobyć bilet. Na viagogo przepłacicie, ale znam ludzi którzy kupowali przez tą stronę i byli zadowoleni.

Może Wam się udać bo fani Barcelony do wyjazdowiczow nie należą. Teraz zwrócili ponad 2000 biletów do Dortmundu, które wykupią fani gospodarzy. Wykorzystali nieco ponad 1500 sztuk. U Was będzie to samo. Zwrócą Wam cześć na pewno
Na spokojnie dostaną bilety na Barcelonę na inter.it i nie warto przepłacać na viagogo, bo naprawdę ceny są dużo wyższe aniżeli na samej stronce Interu. Wystarczy poczekać a bilety się pojawią na inter.it :flaga:
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lena182 »

Witam!
Wybieram się z rodziną do Mediolanu, a przy okazji idę na mecz Inter - Parma 26.10 (na szczęście na mecz idę tylko z żoną a nie całą rodziną :P ) mam kilka pytań dotyczących samego meczu, a raczej biletów i stadionu.
Wiem i zawsze to piszecie, że bilety można spokojnie pod stadionem kupić i na taką Parmę pewnie też będą dostępne. Jednak chciałbym sobie i żonie jakiś komfort oglądania zapewnić więc wolę się wcześniej nastawić na to gdzie będę siedział.
Mapka ułatwi mi pytania a wam odpowiedzi.
1) czy trybuna CN to wszystkie sektory zaznaczone na niebiesko? Z żoną nie przeżyjemy tam na pewno i wyniosą nas prędko - ona kibic Interu pod przymusem, a ja po włosku nie śpiewam. My piknikowo i dla wzruszeń chcemy mecz obejrzeć :)
2) 30 euro na niebieskiej trybunie będę pewnie musiał odpuścić (bo pewnie odpowiecie że to CN) więc co możecie powiedzieć o sektorach czerwonych nr 226 i 234 oraz pomarańczowych 262 i 270. Jak tam jest z oglądaniem spotkania, widocznością i skąd różnica euro (czy jest ona istotna)? jedna za 40 drugi za 45?
3) Czy z doświadczenia kupujących wynika ze sektory np.228 lub 268 są już wyprzedane czy może dopiero zostaną otwarte bliżej meczu? Albo w ogóle nie były i nie będą przewidziane dla kibiców?

4) pytanie nie meczowe ale stadionowe - jak to jest ze zwiedzaniem stadionu/szatni - mecz w sobotę więc czy np w niedzielę można się na taką wyciecze wybrać? i czy trzeba wcześniej gdzieś w necie rezerwować drogie bilety z jakichś wycieczek czy to np jest też w kasie na stadionie? - może śmieszne pytanie ale sam nigdy tego nie robiłem, a żona chyba chce mi zrobić taki prezent i mnie dopytuje :P coś jej powiedzieć muszę ;)

Więcej pytań nie pamiętam po całym dniu pracy ale na razie wystarczy :) jaram się strasznie tym bardziej po dzisiejszym wyniku ze Slavią :P i czekam na odpowiedzi :-)
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: forzaragazzi »

lena182

Trybuna CN to trybuna północna czyli zielona, gdzie się siedzą najzagorzalsi kibice Interu. Oni odpowiedzialni są na oprawy meczów no i oczywiście lepiej znać przyśpiewki jeżeli ktoś się tam wybiera. Nie jest to raczej miejsce dla turysty z Polski z kobitą, ale możesz spróbować ;)
Trybuna niebieska czyli południowa (curva sud) na meczach Milanu jest zarezerwowana dla ich fanatyków. Na meczach Interu siedzą oczywiście kibice niebiesko-czarnych z wyjątkiem pierścienia 3 (najwyżej usytuowanego) gdzie pojawiają się kibice gości. Pierścień 3, zielony i czerwony są udostępniane tylko na mecze z ponadprzeciętnym zainteresowaniem (i z powodu wibracji ponoć nie wszystkie sektory).
Co do sektorów to dla turysty polecam jak najwyższe, narożne jak np. 236. Widoczność boiska taka sobie, ale IMHO to świetne miejsca do robienia zdjęć i można "doświadczyć" wielkości stadionu. W sprawie zwiedzania obiektu to się nie osobiście nie orientuję w sprawie.
Artur_poznan pisze: 1 wrz 2019, 08:10 Witajcie,
Jestem tu gościem. Należę do polskiego fan clubu Polnische Borussen i w związku ze zbliżającymi się meczami z Interem mam do Was kilka pytań. Jeśli również mieli byście jakieś pytania pod kątem Waszego wyjazdu do Dortmundu to chętnie odpowiem.
1) bilety - tu jest zawsze największy kłopot. Jesteśmy zapisani na liście fan clubowej ale jest nas jak na mój gust trochę za dużo wiec obawiam się, ze możemy nie dostać wszyscy biletów. Czy na stronie Interu będą tego nie wiem. Ale gdyby były, mogli byście mi powiedzieć, gdzie znajdują się sektory gości (podejrzewam ze na Curva Sud) bo na wszelkich mapach stadionu są tylko numery sektorów a nie ma opisów Curva Nord, Sud itd.
2) Jak najlepiej poruszać się po Mediolanie na linii centrum- Sań Siro?
3) Czy możecie podpowiedzieć jakieś fajne knajpy na obiad i spędzenie wieczoru?
Za wszelkie informacje będę wdzięczny. Proszę o info
Pozdrawiam
1) Curva Sud - niebieska trybuna - trzeci (najwyższy) pierścień.
2) Polecam spacer. Serio :) Zwiedzenie Piazza del Duomo, okolic katedry, sklepu piłkarskiego z koszulkami wszystkich zespołów serie a (są także koszulki retro), następnie udanie się do Galerii W. Emanuela II, Zamku Sforzów, Arco dalla pace i stąd ma się ledwie 4,4 km do stadionu. Jeżeli komuś się nie chce chodzić to jest metro - nitka czerwona przez centrum miasta i niebieska prowadząca do Stadio Giuseppe Meazza. Na Google Map dobrze je widać...
3) Komentatorzy na Eleven polecali bodajże restaurację La Barchetta niedaleko stadionu, gdzie w dniach poza meczami Interu można spotkać ich piłkarzy :)
uchol0808
Posty: 44
Rejestracja: 9 lip 2017, 10:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: uchol0808 »

Panowie mam pytanko
Wybieram się pierwszy raz na mecz do Mediolanu na mecz z Parmą
Wstępnie planuje lecieć samolotem ale lot mam tak że w wyląduje w Bergamo 14.30.
I jeśli dotrę autobusem do Mediolanu okolo 16.00 czy zdąże się dostać pod stadion przed meczem który jest o 18.00 ?
Klinsi64
Posty: 945
Rejestracja: 1 sty 1970, 02:00

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Klinsi64 »

uchol0808 pisze: 19 wrz 2019, 16:46 Panowie mam pytanko
Wybieram się pierwszy raz na mecz do Mediolanu na mecz z Parmą
Wstępnie planuje lecieć samolotem ale lot mam tak że w wyląduje w Bergamo 14.30.
I jeśli dotrę autobusem do Mediolanu okolo 16.00 czy zdąże się dostać pod stadion przed meczem który jest o 18.00 ?
zdążysz spokojnie :)
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

Pany jak latacie na mecze to zachęcam do rezerwacji noclegów przez link https://www.booking.com/?aid=1572698

jakiś tam 1% od takiej rezerwacji idzie wtedy na fcinter.pl
lena182
Posty: 219
Rejestracja: 19 maja 2010, 11:33

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: lena182 »

forzaragazzi pisze: 18 wrz 2019, 03:36
Trybuna CN to trybuna północna czyli zielona, gdzie się siedzą najzagorzalsi kibice Interu. Oni odpowiedzialni są na oprawy meczów no i oczywiście lepiej znać przyśpiewki jeżeli ktoś się tam wybiera. Nie jest to raczej miejsce dla turysty z Polski z kobitą, ale możesz spróbować ;)
Trybuna niebieska czyli południowa (curva sud) na meczach Milanu jest zarezerwowana dla ich fanatyków. Na meczach Interu siedzą oczywiście kibice niebiesko-czarnych z wyjątkiem pierścienia 3 (najwyżej usytuowanego) gdzie pojawiają się kibice gości. Pierścień 3, zielony i czerwony są udostępniane tylko na mecze z ponadprzeciętnym zainteresowaniem (i z powodu wibracji ponoć nie wszystkie sektory).
Co do sektorów to dla turysty polecam jak najwyższe, narożne jak np. 236. Widoczność boiska taka sobie, ale IMHO to świetne miejsca do robienia zdjęć i można "doświadczyć" wielkości stadionu. W sprawie zwiedzania obiektu to się nie osobiście nie orientuję w sprawie.
Dzięki wielkie za otwarcie mi oczu! :) pytając o sektory zmyliła mnie dostępność biletów na na mecz z Parmą. Na ten moment nie ma możliwości (już albo jeszcze) kupić na sektor zielony. Chciałem zakupić bilet tak żeby być na sektorze piknikowym ale bliżej CN więc założyłem, że to pewnie jest trybuna niebieska bo tam biletów jest cała masa! patrząc po innych meczach takiej sytuacji nie ma... dzięki jeszcze raz za odpowiedź ;)

ktoś jest jeszcze w stanie powiedzieć coś odnośnie zwiedzania stadionu?
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: devil162 »

Witam, wybieram się na grudniowy mecz Inter - Roma. Jak może wyglądać dostępność biletów? Kupić na viagogo teraz czy poczekac aż będą dostępne na stronie Interu? Z tego co widzę to najtańsze są bilety ( na mecz z Parmą) na sektory(?) Secondo Blu i Verde po 30 euro, oplaca się tam brać czy raczej nie? ;)
uqasch
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2019, 11:24

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: uqasch »

Witam wszystkich kibiców Interu.

W związku z tym, że w dniach 4-7.09 będę przebywał w Mediolanie chciałbym się wybrać na mecz Inter - Juve. Wiem, że można na ten moment swobodnie kupić bilety na stronie Inter.it. Natomiast ze względu na atrakcyjność tego wydarzenia bilety są stosunkowo drogie (przynajmniej jak dla mnie). W związku z tym opracowałem niecny plan, żeby kupić bilet przez serwis viagogo - w dniu meczu ceny biletu spadają znacznie poniżej ceny nominalnej! (wiem, jak działa serwis i jakie jest ryzyko). Chciałbym teraz dopytać czy:

1. Bilety które ktoś kupił i wystawił na viagogo są imienne?
2. Jeśli są imienne to czy przy wejściu na stadion dane są sprawdzane?
3. Czy bilet w formacie PDF trzeba wydrukować czy można mieć na telefonie?
4.Dodatkowo jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z biletami na mecz Interu z serwisu viagogo to proszę o informację, czy udało się wejść bezproblemowo na stadion?
5. Jak wyglądają ceny biletów od koników bezpośrednio przed meczem?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
zemaria
Posty: 122
Rejestracja: 14 lip 2017, 16:58

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: zemaria »

Ceny biletów nie spadną, więc radzę kupić na inter.it póki jeszcze są, taniej niż za 85 euro po prostu nie kupisz.
mokry44
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2006, 08:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mokry44 »

lena182 pisze: 21 wrz 2019, 12:13
forzaragazzi pisze: 18 wrz 2019, 03:36
Trybuna CN to trybuna północna czyli zielona, gdzie się siedzą najzagorzalsi kibice Interu. Oni odpowiedzialni są na oprawy meczów no i oczywiście lepiej znać przyśpiewki jeżeli ktoś się tam wybiera. Nie jest to raczej miejsce dla turysty z Polski z kobitą, ale możesz spróbować ;)
Trybuna niebieska czyli południowa (curva sud) na meczach Milanu jest zarezerwowana dla ich fanatyków. Na meczach Interu siedzą oczywiście kibice niebiesko-czarnych z wyjątkiem pierścienia 3 (najwyżej usytuowanego) gdzie pojawiają się kibice gości. Pierścień 3, zielony i czerwony są udostępniane tylko na mecze z ponadprzeciętnym zainteresowaniem (i z powodu wibracji ponoć nie wszystkie sektory).
Co do sektorów to dla turysty polecam jak najwyższe, narożne jak np. 236. Widoczność boiska taka sobie, ale IMHO to świetne miejsca do robienia zdjęć i można "doświadczyć" wielkości stadionu. W sprawie zwiedzania obiektu to się nie osobiście nie orientuję w sprawie.
Dzięki wielkie za otwarcie mi oczu! :) pytając o sektory zmyliła mnie dostępność biletów na na mecz z Parmą. Na ten moment nie ma możliwości (już albo jeszcze) kupić na sektor zielony. Chciałem zakupić bilet tak żeby być na sektorze piknikowym ale bliżej CN więc założyłem, że to pewnie jest trybuna niebieska bo tam biletów jest cała masa! patrząc po innych meczach takiej sytuacji nie ma... dzięki jeszcze raz za odpowiedź ;)

ktoś jest jeszcze w stanie powiedzieć coś odnośnie zwiedzania stadionu?
Co do zwiedzania to nie polecam w dniu meczów, bo jest dostępne ledwo kilka godzin i jest dosyć tłoczno, w inne dnie zupełnie inaczej, byłem drugi raz dzien po meczu i było pusto. Zwiedza się samemu tzn bez przewodnika, https://www.sansirostadium.com/?page_id=1773&lang=en
mokry44
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2006, 08:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mokry44 »

devil162 pisze: 21 wrz 2019, 13:42 Witam, wybieram się na grudniowy mecz Inter - Roma. Jak może wyglądać dostępność biletów? Kupić na viagogo teraz czy poczekac aż będą dostępne na stronie Interu? Z tego co widzę to najtańsze są bilety ( na mecz z Parmą) na sektory(?) Secondo Blu i Verde po 30 euro, oplaca się tam brać czy raczej nie? ;)
Ja bym czekał spokojnie na bilety na stronie, tylko na Milan i Juve zazwyczaj jest komplet w lidze ale i wtedy jest jakas pula bietów zarazerwowana dla kibiców z poza Włoch i tez mozna spokojnie kupic.
Byłem na Romie 2-3 lata temu i kupiłem pare dni przed przez strone bez problemu.
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: forzaragazzi »

Co do zwiedzania - relacja po polsku:
www.podrozepoeuropie.pl/stadion-san-siro-w-mediolanie/

Co do biletów - można mieć je na telefonie (są opatrzone kodem QR) i są one imienne. Nie zdarzyło mi się aby sprawdzali tożsamość, ale przecież zawsze jest taka możliwość (na wielu jednak meczach nie bylem). Osobiście raczej nie zdecydowałbym się na kupno biletu z niepewnego źrodła. Po co ryzykować? Dla paru złotych? I tak inwestujesz w podróż, w nocleg, poświęcasz swój czas, liczysz na niezapomniane przeżycia, a tutaj może się okazać że cię nie wpuszczą na stadion...
marecki605
Posty: 34
Rejestracja: 19 maja 2008, 12:01

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: marecki605 »

Witam, w sobotę byłem na derbach, bilety kupowałem na viagogo i przyszły imienne, dowód sprawdzali akurat na naszej bramce i żadnych problemów nie było ale mimo wszystko jeśli masz możliwość kupna bezpośrednio na inter.it to kup tam bo kiedyś miałem sytuację że viagogo w ostatniej chwili anulowało mi bilet (akurat na reprezentację naszą w Warszawie więc dużego stresu nie było ale sam fakt że tak zrobili już mnie ostrzegł i teraz do momentu otrzymania biletów też miałem lekkie obawy ale na szczęście wszystko wyszło tak jak trzeba)
biderski
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2017, 21:15

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: biderski »

Witam. Wybieram się ze znajomymi na mecz z Hellasem. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony nocleg w miarę blisko stadionu?
devil162
Posty: 50
Rejestracja: 8 gru 2007, 22:09
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: devil162 »

biderski pisze: 25 wrz 2019, 21:34 Witam. Wybieram się ze znajomymi na mecz z Hellasem. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony nocleg w miarę blisko stadionu?
dolanczam się do prośby ;)
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

devil162 pisze: 30 wrz 2019, 11:00
biderski pisze: 25 wrz 2019, 21:34 Witam. Wybieram się ze znajomymi na mecz z Hellasem. Czy ma ktoś może jakiś sprawdzony nocleg w miarę blisko stadionu?
dolanczam się do prośby ;)
lepiej zamiast koło stadionu to szukajcie czegoś blisko stacji metro, ja zawsze biorę noclegi w okolicy dworca kolejowego. Niedaleko stadionu = daleko od miasta, a na stadion będziesz pewnie jechał raz (na mecz). Ostatnio byliśmy w Dreams Hotel Residenza Pianell (apartamenty 4 osobowe), przedostatnio byłem w Hotel Adler.

Zachęcam do rezerwacji noclegów przez nasz link https://www.booking.com/?aid=1572698
forzaragazzi
Posty: 522
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:34

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: forzaragazzi »

Święcicki z Dumanowskim (komentatorzy Eleven) polecali ten hotel - tuż przy stadionie:
www.booking.com/hotel/it/mi-style.pl.ht ... tal;ucfs=1&

Ale osobiście także wybrałbym coś bliżej centrum
mateusz.9
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2008, 18:49

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: mateusz.9 »

Witam, pierwszy raz chcę wybrać się na mecz Interu. Bilety chcę zakupić na inter.it.
Powiedzcie mi czy dane które podaje przy zakupie biletów to są ostateczne i tylko te osoby mogą skorzytać z tego biletu?
Jeżeli w tym momencie nie wiem kto ze mną pojedzie to jak kupię 2 bilety to później mogę zmienić dane na tym bilecie?
Orzeu
Posty: 6529
Rejestracja: 5 cze 2004, 15:17
Lokalizacja: Wolsztyn
Kontakt:

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Orzeu »

możesz zmienić dane. Ale to pisz wtedy na maila do inter.it
Coldi
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:17

Re: Samodzielny wyjazd na mecz - kompendium wiedzy

Post autor: Coldi »

Witajcie. Mam pytanie, planuję lecieć na mecz Interu z Barceloną. Widzę,że na tą chwilę są dostępne pojedyncze sektory. Kumpel będzie wiedział, czy dostanie wolne na początku listopada i wtedy będziemy próbować kupić. Moje pytanie: czy są odblokowywane sektory bliżej terminu meczu, zwroty jakaś inna pula itd. Czy to co widzę aktualnie to już definitywna końcówka biletów i nie będzie innej szansy kupić biletów. Z góry dzięki za podpowiedź :)
ODPOWIEDZ