Nowe stroje?

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mora
Kontakt:

Re: Nowe stroje?

Post autor: Mora » 30 cze 2020, 23:02

Obrzydlistwo z zygzakami stało się faktem. Ja rozumiem, że od czasu do czasu trzeba coś zmienić, żeby ludzie kupili, ale kurwa bez przesady. Chyba najgorsze koszulki Interu, jakie widziałem. Takie coś to mogłoby służyć jako treningówki, a nie na mecze. Miałem nadzieję na jakiś sztos na koniec współpracy z Pirelli, a tu taka lipa...
Nienawiścią bije każdy mur, każdy kąt,
za daleko stąd
do gór złotych,
tu najłatwiej nocą poczuć ból i kłopoty,
Co za ludzie mordują się dla paru złotych?!
Krew solą tej ziemi,
w smutku pogrążeni tracą Bliskich, by za późno Ich docenić...

Awatar użytkownika
Alfa

Post autor: Alfa » 1 lip 2020, 00:17

- Zawsze wykorzystujemy pasiastą interpretację tożsamości klubu. Tym razem zainspirowaliśmy się jednym z głównych nurtów artystycznych w Mediolanie - powiedział Scott Munson, wiceprezes Nike Football Apparel. - Zygzakowata grafika stanowi podstawę postmodernistycznego projektu, a także nawiązanie do Biscione. Rezultatem jest niesamowity zestaw, który dobrze łączy się z wyjątkowością klubu - dodał.

Awatar użytkownika
Dzonyy

Post autor: Dzonyy » 1 lip 2020, 06:54

Na zdjęciach wyglądają kiepsko, ale z ostateczną oceną poczekam do jakiegoś meczu. Mam nadzieję, że chociaż przy wyjazdówkach się postarają.

Awatar użytkownika
Alfa

Post autor: Alfa » 1 lip 2020, 08:38

Dzonyy pisze:
1 lip 2020, 06:54
Na zdjęciach wyglądają kiepsko, ale z ostateczną oceną poczekam do jakiegoś meczu. Mam nadzieję, że chociaż przy wyjazdówkach się postarają.
Wyjazdowka będzie biała z tymi paskami ala kratka w zeszycie, jeszcze większe gowno... Jedyna nadzieja na ten szary 3ci komplet, chociaż mi osobiscie te domowe aż nie przeszkadzają, kolory mają fajne, intensywne, pozbyli się tego bejbi blu który jest teraz, wiadomo paski mogłyby być proste i byłoby kozak no ale...

Awatar użytkownika
Woo-cash
Kontakt:

Post autor: Woo-cash » 1 lip 2020, 13:26

Stroje jak stroje. Raz lepsze raz gorsze.
Osobiście nie za bardzo przypadły mi do gustu.
Ale jeśli uda się w nich coś ugrać to nikt nie będzie pamiętał o tych koszulkach.
Z racji przydomku Il Biscione jedyne z czym mi sie kojarzą te koszulki to ze żmiją zygzakowatą 😜

Awatar użytkownika
sempre_fci

Post autor: sempre_fci » 5 lip 2020, 19:02

Może grafika zwolnili i ktoś na stażu to robi? :/ Dramat.

ODPOWIEDZ