100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
dzielik
Posty: 610
Rejestracja: 27 kwie 2004, 13:20
Lokalizacja: Bytom

100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: dzielik »

Aż dziw bierze, że do tej pory nie ma na forum takiego wątku. Jak dobrze wiemy, już niedługo nasz klub skończy 100 lat. W związku z tym w Mediolanie odbędzie się wiele uroczystości z tym związanych, a dla kibiców zostanie przygotowanych wiele atrakcji.My, za granicą, możemy obchodzić 100 lecie klubu za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Interu - www.inter.it. Możemy wybrać najładniejszą bramkę strzeloną dla Interu w historii, najlepszego gracza, najlepszy mecz, najlepszy strój, w którym nasz Interek coś wygrał:) Jest też parę konkursów.
A jak wy będziecie świętować w ten dzień? Jaki byłby wasz wymarzony prezent od klubu z tej okazji? Zapraszam do dyskusji:)
"lepiej milczeć i wyglądać jak idiota, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
groch
Posty: 374
Rejestracja: 14 sie 2006, 10:56
Lokalizacja: Kruszwica

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: groch »

Wymarzonym prezentem byloby pokonanie Liverpoolu i wygranie LM xD... Jak bede swietowal... Hmmm tak sie składa ze 7 marca mam urodziny wiec bede balowal 3 dni z rzedu xD Forza Inter!!!
Obrazek
,,Niektórzy ludzie myślą, że football to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" BILL SHANKY
Lucyferek-1990
Posty: 27
Rejestracja: 6 lip 2007, 21:03
Lokalizacja: Węgrów

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Lucyferek-1990 »

A ja we wtorek 4 marca obchodziłem 18 urodziny :pijaki: i dla mnie najlepszym prezentem było by 3-0 z Liverpoolem. A tak na marginesie to już dostałem jeden "piłkarski" prezent we wtorek od Arsenalu (2-0 z Milanem).  :love: :szal:
LUCEK
Inter_destination
Posty: 35
Rejestracja: 22 lut 2006, 18:25
Lokalizacja: Okonek(Polska) ;-)

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Inter_destination »

ja juz na inter.it wybrałem  :) teraz czekam na dzien 9 marca... najlepszym prezentem z tej okazji było by dla mnie oczywiście zwyciestwo nad Liverpoolem nie bede oryginalny :)
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=29488&L=en Czemu JA nie mogę palić ONI mogą wóde chlać, co to da  i tak buraki dalej będą fete ćpać!!! Ganja sensibila...
RoB
Posty: 1514
Rejestracja: 30 kwie 2005, 17:28
Lokalizacja: Warszawa

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: RoB »

Obrazek

Specjalne rocznicowe koszulki na mecz z Regginą.
BAGGIO1
Posty: 549
Rejestracja: 25 sie 2006, 19:27
Lokalizacja: Chełmno/Toruń

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: BAGGIO1 »

A orientuje się czy będzie jakaś internetowa transmisja z obchodów na inter.it? Tak jak to było podczas świętowania Scudetto?
FoRzA InTeR!
Nasir
Posty: 737
Rejestracja: 21 sie 2005, 14:19
Lokalizacja: Kielce\Krakow

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Nasir »

jak dla mnie to jedyna zmiana to kolor napisu Pirelli.

w sumie mogli by w takich zawsze grac bo ladnie to wyglada :szal:
'...Ma dimmi cosa c'e di meglio
Di una continua sofferenza per arrivare alla vittoria...'
MiRas.
Posty: 3346
Rejestracja: 16 sty 2004, 23:01
Lokalizacja: Loża Szyderców
Kontakt:

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: MiRas. »

Myślałem, że zrobią koszulki takie iście oldschool'owe, a'la ManU kiedy grało z ManCity w 50 rocznicę tragedii pod Monachium... bo rzeczywiście, w tych trykotach oprócz zmiany koloru Pirelli to nic innego nie ma... i prawdopodobnie też będzie zmiana koloru nazwisk i numerków na plecach.

Fakt, faktem ładnie to wygląda... co jednak nie zmienia mojego zdania na ten temat, że mogliby nieco więcej modyfikacji wprowadzić :p
Obrazek

____________________
Jeśli jesteś kibicem przejścia dla pieszych... tzw. zeber
Jeśli Twój poziom jest pod osią X...
Jeśli na dodatek jesteś sfrustrowanym ich fanem...
Który chce jak zwykle wyładować swą...
Frustrację, która spowodowana jest tym, że...
Z definicji fani turyńskiej babci takie cechy wykazują...
To dla swojego dobra... wyjdź stąd...
Albo ja Ci w tym pomogę.

Amen.
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Dzonyy »

Liczylem na coś ciekawszego choć jest dobrze ale szału nie ma.
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
IlCapitano

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: IlCapitano »

MiRas ma rację. Fajnie by takie koszulki wyglądały. Inną możliwością były by koszulki jedynie bez Pirelli, z samym herbem, Scudetto i znaczkiem Nike, ale nie wiadomo czy nasz główny sponsory by na to przystał...ale i tak stroje prezentują się bardzo ładnie. Teraz nic tylko pokonać jutro Regginę :-P Forza Inter!! :szal:
cooba
Posty: 96
Rejestracja: 3 cze 2007, 17:53
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: cooba »

Mnie się te koszulki bardzo podobają. I tak mamy świetne, więc zbyt dużo zmian nie jest wskazanych. A złoty to też jedna z naszych barw, zatem kolorystyka jubileuszowych trykotów jak najbardziej w porzo.
Nie będę orginalny - najlepszym pezentem na 100lecie byłoby zwycięstwo nad Regginą i trzybramkowe pokonanie Liverpoolu, a potem zdobycie Scudetto, Champions League i CI.
INTER PER SEMPRE!!!  FORZA INTER!!! :szal:
INTER PER SEMPRE! FORZA INTER!!!
BartFCI
Posty: 131
Rejestracja: 1 paź 2007, 23:24
Lokalizacja: Katowice

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: BartFCI »

Najlepszym prezentem dla mnie i chyba wszystkich kibiców Interu jest wtorkowe zwycięstwo nad Liverpool'em przynajmniej 3-0; chociaż 2-0 i dogrywka i wygrana Interu też może być. A co do koszulek to faktycznie mogli je bardziej zmodyfikować  np. same barwy; albo wrócić do koszulek w których Inter zdobywał swoje największe trofea. Forza
Obrazek
mikruzzo87
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2008, 18:26
Lokalizacja: Rybnik

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: mikruzzo87 »

200 lat... 200 lat... niech zyje nam! Oby INTER zrobil nam prezent i pokonal liverpool! No a jutro z okazji naszego swieta trzeba sobie strzelic cos procentowego haha
scudetto:1910, 1920, 1930, 1938, 1940, 1953, 1954, 1963, 1965, 1966, 1971, 1980, 1989, 2006, 2007

coppa italia:1939, 1978, 1982, 2005, 2006

champions league:1964, 1965

UEFA:1991, 1994, 1998
Inter_destination
Posty: 35
Rejestracja: 22 lut 2006, 18:25
Lokalizacja: Okonek(Polska) ;-)

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Inter_destination »

myślałem o czymś bardziej w stylu retro mówie o koszulkach, ale i tak uwazam je za ładne. mam nadzieje że uroczystości związane z okazji 100-lecia INTERU będą najwspanialszymi w dziejach klubu, no i że piłkaże sprawią nam wielki prezent najpierw w meczu z Regginą a pózniej z Liverpoolem  :flaga33:
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=29488&L=en Czemu JA nie mogę palić ONI mogą wóde chlać, co to da  i tak buraki dalej będą fete ćpać!!! Ganja sensibila...
Magiq
Posty: 153
Rejestracja: 19 gru 2007, 23:19
Lokalizacja: Wałbrzych

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Magiq »

Jak kazdy chce zeby Inter wygral lige i awansowal jak najdalej w lidze mistrzow.To byl by wspanialy prezent.Mam nadzieje ze kolejne sto lat bedzie bardzo owocne w sukcesy i bedziemy mogli przezyc wiele radosnych chwil.Najbardziej chcial bym aby Inter pokazal charakter i wole walki w meczu z L'poolem.Wazne sa wyniki ale nawet jesli nie sprostamy rywalowi mam nadzieje ze zaprezentujemy sie bardzo dobrze.Forza Inter!
\"Ja nie kradne Scudetto, i w SerieB nigdy nie byłem...\"
\"... I nie przeszkadzaj mi już, bo dla mnie jest tylko Inter\"
Forza_Calcio
Posty: 47
Rejestracja: 20 wrz 2007, 00:47
Lokalizacja: Pszczyna

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Forza_Calcio »

witam wszystkich Interistów w to Wspaniałe Święto Interu :brawo: Życze INTEROWI samych sukcesów i jeszcze jednej SETKI  :yes2:  A Wszystkim Kibicom życzę samych radosnych przeżyć z Interem  :inter: 100 Anni Di Storia!! Grazie Inter  :brawo: :flaga33: :szal:
Hubi
Posty: 85
Rejestracja: 27 sie 2004, 22:56
Lokalizacja: Józefów

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Hubi »

Dałoby radę wrzucić filmiki z inter.it na jakiś normalny serwer? Nie chcą mi się stamtąd ściągać, a oglądane na necie na moim kompie nie mają dźwięku- sam nie wiemd dlaczego, ale puszczane z dysku już tak. Byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ stulecie nie zdaża się codzienie :)
PAZZA INTER AMALA!

Obrazek
Obrazek6480695Obrazek
Obrazekadastat@op.pl
Balu
Posty: 159
Rejestracja: 11 lut 2007, 15:41
Lokalizacja: Dębica

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Balu »

Jak się ogląda zdjęcia ze stulecia z Piazza Duomo to człowiek jest dumny, że miał okazję stać w tym samym miejscu w listopadzie. Szkoda, że mnie tam nie było ponownie- nas wszystkich. Ci pewnie co lecą na Liverpool poczują jeszcze atmosferę stulecia, mi niestety z różnych przyczyn nie będzie dane tam być. Życzę wszystkim Interistom sezonowcom nie sezonowcom, tym z najdłuższym starzem kibicowania i tych co dopiero zaczeli przygodę z Interem samych sukcesów i radości po wygranych meczach. Bądżcie wierni Interowi bez względu na ilość porażek, upokorzeń, tak jak wierny przez te 11 lat byłem ja  :-D :-D :-D :-D :-D
Następnej tak dużej rocznicy pewnie nie dożyjemy :) 100 lecie mam nadzieję oblać z wami wszystkimi na najbliższym zlocie.
Pozdro dla All  :love:
Dzonyy
Posty: 2024
Rejestracja: 28 wrz 2007, 19:05

Odp: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: Dzonyy »

Piękna chwila :) Powinniśmy się cieszyć że jesteśmy Interistami akurat w jego 100lecie :)
Ja nie kradnę scudetto i także w Serie B nigdy nie byłem...
Jest tylko Inter, dla mnie, jest tylko Inter
Jest tylko Inter dla mnie, dla mnie....
pamer
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2017, 20:53

Re: 100 lecie klubu --> 9 marca 2008r.

Post autor: pamer »

to już 109 ^^
ODPOWIEDZ