Nike vs Adidas

Rozmowy o Interze, nie pasujące do pozostałych działów
wilddogg
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2008, 00:08

Nike vs Adidas

Post autor: wilddogg »

Panowie mam do was pytanie jakie buty preferujecie do gry w pile? Czy wolicie nike czy adidas?
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Ibracadabra eight »

Adidas ! - o wiele, wiele lepsza jakość, ładniejsze wzory, zawsze pojawia się coś nowego. Nike jakościowo wypada słabiutko, a chyba nie chcesz, żeby buty Ci się rozkleiły po paru meczach? W butach Nike zdarza się że są pomazane gdzieś klejem, w Adidasach wszystko ładnie wyszyte, poklejone.
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
wilddogg
Posty: 5
Rejestracja: 3 maja 2008, 00:08

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: wilddogg »

a ja zawsze mialem na odwrot . tylko teraz dylemat mam jakie buty kupic czy adidas f30i czy nike mercurial talar :/ia v ?
Lamatico
Posty: 1698
Rejestracja: 14 maja 2005, 02:00
Lokalizacja: Wolbórz/Kraków
Kontakt:

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Lamatico »

Grałem przez dwa lata w Umbro. Kupiłem je za 150 zł bo kasy nie miałem.

Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem NIKE Tiempo Brasileiro
Obrazek
Muszę powiedzieć, że w sklepie urzekł mnie ich wygląd. Stylizowane na dawne czasy po prostu piękne. Do dziś mi służą bez żadnego defektu są bardzo wygodne.

Na hale mam od pół roku NIKE Tiempo Naturals 
Obrazek
Również złego słowa nie mogę powiedzieć. Żałuję tylko, że wybrałem białe...

PS. Nie lubie zakrytych wiązań w butach...
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Raffal »

hmm w mojej karierze korki zmienialem praktycznie co rok (klub był tak uprzejmy sponsorowac :P ) od F30 Adidasa w ktorych grywało mi sie najlepiej poprzez Victory( w dobie kryzysu ) ktore byly najladniejszymi jakie mialem alle wytzymaly 3 miesiace az po NIKE Tiempo Brasileiro w ktorych zakaczylem piłkarska karieire w klubie :)

Ogólnie Nike był ładniejszy ale w Adidasie mi sie lepiej gralo :)
Kazinho
Posty: 121
Rejestracja: 25 wrz 2007, 22:17
Lokalizacja: Staszów

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Kazinho »

Korki to są na odpuście;p Jesli mowimy o butach piłkarskich to osobiscie moge polecic adidasa. Gram juz od kilku lat w butach tej marki i powiem ze jestem bardzo zadowolony. A model tych butow to Kaiser 5 lub Copa Mundial.
matek5
Posty: 28
Rejestracja: 27 maja 2009, 07:22
Lokalizacja: Opole

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: matek5 »

ja tam gram tylko w butach nike :D na hale nike five t5, a na trawke mercurial V talaria :D 
strasznie kiepsko mi sie gra w adidasach ;p
adriano:)
Posty: 44
Rejestracja: 27 lis 2006, 22:37
Lokalizacja: Obra

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: adriano:) »

Bardziej przekonuje mnie firma Nike, jeśli chodzi o obuwie piłkarskie. Wszystkie rodzaje z typu "Mercurial...." są po prostu świetne.
Siorski
Posty: 23
Rejestracja: 25 sie 2006, 20:29

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Siorski »

Dla mnie buty do grania to tylko Adidas. Na deszcz "World Cupy", normalnie "Copa Mundiale", na hale "Kaiser 5" albo "Mundial Goal". Trenowałem jeszcze w "Kaiserach 5 Liga" ale niewygodne jak dla mnie, nie polecam.
YoozeQ
Posty: 181
Rejestracja: 17 gru 2006, 18:45

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: YoozeQ »

A jesli chodzi o koszykowke :-D to ladniejsze zawsze sa Nike jednak duzo osob twierdzi ze to Adidas robi wygodniejsze i lepsze obuwie (przyznam sie, ze sam jeszcze nie probowalem). Ale wiekszosc i tak wybiera Nike.
MarcoPolo
Posty: 399
Rejestracja: 27 sie 2008, 20:13
Lokalizacja: Ruda śląska
Kontakt:

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: MarcoPolo »

Ogólnie jest tak :z wyglądu zdecydowanie bardziej podobają mi się Nike i tu mnie chyba poprze większość użytkowników ,ale wygląd to nie wszystko...
Pamiętam gdy dostałem na ,,zajączka'' kiedyś niebiesko-białe Total 90 i po miesiącu gry podeszwa zaczęła się odklejać...
Byłem bardzo rozzłoszczony ,ze  coś za co mój ojciec wydał dośc sporo kasy po prostu okazuję się totalną klapą..
\tak więc od 2004 grywam w Adidasie....i jakoś nie narzekam.
FORZA  INTER  FANATICI  DALLA  POLONIA !
Shady
Posty: 1354
Rejestracja: 16 kwie 2006, 01:23

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Shady »

Ma(R)co_Polo pisze: Ogólnie jest tak :z wyglądu zdecydowanie bardziej podobają mi się Nike i tu mnie chyba poprze większość użytkowników ,ale wygląd to nie wszystko...
Ja Cię nie poprę w tej kwestii... Większość nowych modeli butów Nike z łyżwą (ich logiem) na całej długości buta jak dla mnie wygląda niezbyt ciekawie. Jak dodać do tego jeszcze "oczojebne" kolory, których bardzo często używają to już w ogóle nie da się na to patrzeć. Przynajmniej mi się nie podobają tak wyróżniające się buty. No, ale o gustach się nie dyskutuje :).
Co do jakości wykonania i wytrzymałości to jednak buty Nike mogę polecić z czystym sumieniem. Od kilku lat używam butów tej firmy (halówek Nike Tiempo - bo w sumie tylko na hali (zima) lub sztucznych nawierzchniach podczas lata gram) i nigdy mnie "nie zawiodły". Miałem też halówki Pumy, również nigdy na nie nie narzekałem, no ale to temat nie o tej firmie.

Takie jedno moje "skrzywienie" - buty ZAWSZE muszą być białe, w innych nie gram i nie chodzę na co dzień :P
Ostatnio zmieniony 15 lip 2009, 20:50 przez Shady, łącznie zmieniany 1 raz.
Pazzesco
Posty: 68
Rejestracja: 1 lis 2007, 09:21
Lokalizacja: Polska

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Pazzesco »

Dla mnie od bardzo dawna istnieje tylko i wyłącznie firma Nike... jak narazie się niezawiodłem...w ostatnich latach grywałem w :

Obrazek
Były bardzo wygodne, wytrzymały przez cały sezon, dokładnie to 26 meczy no i 3 razy w tyg. treningi były....

Obrazek
Od Wiosny tego roku grałem w tych. Oprócz wyglądu nieróżnią sie niczym od Tiempek.Jak narazie niewidze, żadnych pęknięć i mam nadzieję, że wytrzymają jeszcze jeden sezon.

Co do wyglądu to moim zdaniem Nike bije na głowe firme Adidas, no ale ostatnimi czasy Adidas robi coraz ładniejsze buty no i może kiedyś zakupie i wypróbuje.

Ale tak pozatym, to buty to drugorzędna sprawa....Możesz sobie równie dobrze kupić buty za 10 zł i grać w nich lepiej niż w takich Nike czy Adidas.... to co zrobisz z piłką zależy od Ciebie a nie od butów jakie nosisz...
Obrazek
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Raffal »

zalezy od butow takze :P Nie w kazdych butach zrobisz trivele :P

widac roznice na przyklad w adidasach a lekkich najkach :)
Bubuk
Posty: 114
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:12
Lokalizacja: Ruda Śląska

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Bubuk »

No według mnie to lepsze jakościowo są buty firmy Adidas, a wyglądowo to już dominuje Nike. Tyle z mojej stRony ;]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ibracadabra eight
Posty: 342
Rejestracja: 7 cze 2008, 13:10

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Ibracadabra eight »

Nie prawda, wyglądowo Adidas jest mistrzowski, popatrz na Adidas F50i, F50.9, F50.8, F50.7. Wszystkie super, a Nike zmienia tylko kolor w Mercurialach.
Obrazek

"Nie jestem najlepszym trenerem na świecie, ale lepszego ode mnie nie ma." - Jose Mourinho
Bubuk
Posty: 114
Rejestracja: 23 mar 2009, 19:12
Lokalizacja: Ruda Śląska

Odp: Nike vs Adidas

Post autor: Bubuk »

No właśnie te co wymieniłeś mi się nie podobają ;) Każdy ma inny gust :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nowak666
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2016, 13:43

Re: Nike vs Adidas

Post autor: nowak666 »

Dla mniej najwygodniejsze sa nike, moze to po prostu przyzwyczajenie do firmy ;P
Kusy
Posty: 1403
Rejestracja: 4 wrz 2007, 15:07

Re: Nike vs Adidas

Post autor: Kusy »

Tylko Nike oczywiście :)
Kubus
Posty: 754
Rejestracja: 25 paź 2009, 13:57
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Nike vs Adidas

Post autor: Kubus »

Puma Evo speed. Tyle w temacie butów piłkarskich jeśli chodzi o przyjemność z grania :D

Natomiast z wyglądu podobają mi sie najeczki. Ale za każdym razem rozwalały sie po polowie sezonu.
Raffal
Posty: 907
Rejestracja: 26 sie 2006, 18:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Nike vs Adidas

Post autor: Raffal »

polecam buty halowe firmy joma.... ogólnie niby zwykłe, niby ładne ale na pewno niezniszczalne.

Do ich zniszczenia przyczynił się po czterech latach labrador ;) A i tu sie cieszyłem bo była okazja zakupić nowe ;)
mediolan
Posty: 383
Rejestracja: 11 maja 2010, 22:06

Re: Nike vs Adidas

Post autor: mediolan »

Potwierdzam nie spotkałem się z lepszymi butami na hale :)
simon_says
Posty: 2
Rejestracja: 8 kwie 2016, 08:27
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nike vs Adidas

Post autor: simon_says »

Miałem nike i miałem adidasy, te i te rozwaliły się równie szybko jak buty z bazarku, więc albo "łyżwa" i "trzy paski" to nic innego poza znaczkiem, albo ja nie umiem chodzić :)
Lopez
Posty: 374
Rejestracja: 8 gru 2010, 13:17

Re: Nike vs Adidas

Post autor: Lopez »

Ja natomiast na co dzień wole Adaśki,zaś jeśli chodzi o halówki lub korki zdecydowanie najki.:)
Czarson
Posty: 696
Rejestracja: 2 sie 2009, 01:42
Lokalizacja: Kutno/Kraków

Re: Nike vs Adidas

Post autor: Czarson »

simon_says pisze:Miałem nike i miałem adidasy, te i te rozwaliły się równie szybko jak buty z bazarku, więc albo "łyżwa" i "trzy paski" to nic innego poza znaczkiem, albo ja nie umiem chodzić :)
Masz zły kształt stopy, ratunkiem jest tylko operacja plastyczna.
Miarus
Posty: 35
Rejestracja: 5 mar 2009, 18:22
Lokalizacja: Świebodzin, Poznań

Re: Nike vs Adidas

Post autor: Miarus »

Wiem, że temat jest nike vs adidas, ale piszę w podobnej kwestii, a nie chcę zaśmiecać forum nowym tematem.
Grał ktoś z was w korkach new balance? Od niedawna robią też sprzęt do piłki, a muszę wymienić swoje obuwie do grania i ciekawy jestem opinii czy są wygodne do grania i jak z ich wytrzymałością. Od paru lat jestem wierny nike, czy to hala czy to trawa, ale może czas na zmiany ;)
londynek
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2016, 12:10

Re: Nike vs Adidas

Post autor: londynek »

mi sie zawsze lepiej gra w nike
abelan
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2016, 14:35
Kontakt:

Re: Nike vs Adidas

Post autor: abelan »

Nike! Zdecydowanie najlepsza!
vanton
Posty: 2
Rejestracja: 15 wrz 2016, 22:11
Kontakt:

Re: Nike vs Adidas

Post autor: vanton »

Gram zazwyczaj w Nike, bo bardzo lubię tą firmę, jednak muszę przyznać, że miałem raz adidasy i też były solidne ii wytrzymałe.
tootiki
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:18

Re: Nike vs Adidas

Post autor: tootiki »

A mnie to ogólnie obojętnie, czasem bardziej podoba mi się Nike a czasem Adidas :)
Co warto wiedzieć o ślubie humanistycznym?
Sprawdź tutaj!
ODPOWIEDZ